HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 01 lis 2024, 13:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3327 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 134  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Kaftanzoglio je napisao/la:
Troskot je jado koji je dozvolio da mu Bulj onako izvuče uši i posuo se pepelom. Pokazao je da kad bi I postao gradonačelnik , Zagreb bi bio ispostava Mire Bulja I Metkovića, a vjerojatno i u Rijeci isto ako bi Miletić pobijedio.

Kamo sreće! Bulj je legenda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 02:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
laganini je napisao/la:
..troskot je već sebe eliminira možda sad nino zariskira ne vidim drugog kandidata iz mosta kao što sam predvidio kako se razbija ljevica ista je stvar i s mostom i dp..gotovo je sigurno što se budu bližili izbori rast će rejting hdz-a jer plenković sigurna garancija novca iz eu a vanđeliću će bit dovoljna osim besprijekorne biografije kako menađerske tako i ratne uz vođenje obnove od potresa garancija glasova većine u zagrebu i nebi me iznenadila ni pobjeda u prvom krugu..

Čini mi se da si previše optimističan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 02:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
,,s razlogom..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 02:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
laganini je napisao/la:
,,s razlogom..

Jesi li iz ZG?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 02:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..nisam dalmatinac sam..zašto??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
Troskot je jado koji je dozvolio da mu Bulj onako izvuče uši i posuo se pepelom. Pokazao je da kad bi I postao gradonačelnik , Zagreb bi bio ispostava Mire Bulja I Metkovića, a vjerojatno i u Rijeci isto ako bi Miletić pobijedio.


Možda je samo pokazao da je spreman priznati pogrješku. Inače, riedko kad čuješ političara da se za nešto izpričava, osim kad su pritisnuti Soroševim medijima...
Ne vidim ništa loše u tome da stari Mostovci (Petrov, Bulj...) vrše nadzor nad mlađim članovima.
Miletić bi teže nasjeo na takve medijske provokacije oko HOSa, jer je u to upućeniji. A također, Miletić je skroz opušten kad nastupa u medijima, za razliku od Troskota.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 15:06 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4018
Ako je tebi netko sa 37 godina mlad i trebaju ga nadzirati Bulj I Petrov, onda taj svakako nije materijal za gradonačelnika Zagreba.

Ne može se netko tko je umirovljen sa 35 godina u teretani predstavljati kao moralni arbitar I kao dio rješenja za RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
dane-croatia je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Troskot je jado koji je dozvolio da mu Bulj onako izvuče uši i posuo se pepelom. Pokazao je da kad bi I postao gradonačelnik , Zagreb bi bio ispostava Mire Bulja I Metkovića, a vjerojatno i u Rijeci isto ako bi Miletić pobijedio.


Možda je samo pokazao da je spreman priznati pogrješku. Inače, riedko kad čuješ političara da se za nešto izpričava, osim kad su pritisnuti Soroševim medijima...
Ne vidim ništa loše u tome da stari Mostovci (Petrov, Bulj...) vrše nadzor nad mlađim članovima.
Miletić bi teže nasjeo na takve medijske provokacije oko HOSa, jer je u to upućeniji. A također, Miletić je skroz opušten kad nastupa u medijima, za razliku od Troskota.


..braniš neobranjivo taj nikad nece bit gradonačelnik Zagreba da je otpilila panjevinu bulja i nekako..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
Zvone se "upuco u nogu"...ne znam zašto uopće vise na toj N1 stalno, pa ko to od zagrebčana gleda...vjerovatno izbjegavaju Velebit i Bujicu da ne bi izgubili glasove s lijevog spektra...

MOST je reagiro totalno amaterski (OK isprika) treba odma uletit s kontrom s nekom velikom aferom Bandića il SDP-HDZ-a...ne mogu vjerovat da nemaju u rukavu barem 5-10 veliki afera koje nisu isplivale još u javnost. Ti ljudi ko da ne žive u ZG...

Bandiću je ovo sigurno stabiliziralo rejting koji je bio u padu, teško će se vratit taj trend pada, osim da HDZ pokrene DORH.

Već je drugi mjesec praktično, a od obnove ZG ništa, tu se vidi kako je Bandić skajlo HDZ i pustio ih da se zalete s obnovom, a on gleda sa strane i skuplja sitne bodove...tu se vidi koliko je Plenković uz sve diplomatske kvalitete nesposoban političar, jer o operativi nema pojma, a politika je ipak operativa, znači teren, osobni kontakt s ljudima...

Pitanje jel može Tomašević šta tu ušićarit il će ga SDP zakopat s nekim svojim aktivnijim kandidatom...

Mislim da se otvorio prostor za nekog novog business kandidata, recimo da hercegovci gurnu nekog svoga (ne mora bit hercegovac) samo da veće face u ZG stanu iza njega...zagrebčanima je politike preko glave i idealno bi im sjeo neko iz business sektora.
Možda Škoro tu uleti s nekim...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..po cemu skuplja bodove..!!??..bez brige obnova kreće i zahuktava se u pravi trenutak..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ako je tebi netko sa 37 godina mlad i trebaju ga nadzirati Bulj I Petrov, onda taj svakako nije materijal za gradonačelnika Zagreba.

Ne može se netko tko je umirovljen sa 35 godina u teretani predstavljati kao moralni arbitar I kao dio rješenja za RH.


Po pitanju gospodarstva i financija je vjerojatno u vrhu Mosta, ali po pitanju znanja o HOSu je vjerojatno nula. Meni se čini kano da nije imao pojma o vezi između Za Dom Spremni i HOSa, a o Za Dom Spremni je očito na račun površnog slušanja TVa i čitanja medija mislio da je sigurno čisto ustaški znak.
U Mostu su očito podcienili ideoložke brifinge, a do sad su trebali shvatiti da novinare izključivo zanimaju teme o Ustašama i partizanima, ter o tomu jesi li za pobačaj i kondome. Vezano za gospodarstvo, jedino ih zanima ako kakvom desničaru mogu namjestit kakav kriminal i sumnjive radnje. Novinari niti kuže, niti ih zanima Troskotovo obširno razglabanje kako bi poboljšao financije Grada Zagreba...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
laganini je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Možda je samo pokazao da je spreman priznati pogrješku. Inače, riedko kad čuješ političara da se za nešto izpričava, osim kad su pritisnuti Soroševim medijima...
Ne vidim ništa loše u tome da stari Mostovci (Petrov, Bulj...) vrše nadzor nad mlađim članovima.
Miletić bi teže nasjeo na takve medijske provokacije oko HOSa, jer je u to upućeniji. A također, Miletić je skroz opušten kad nastupa u medijima, za razliku od Troskota.


..braniš neobranjivo taj nikad nece bit gradonačelnik Zagreba da je otpilila panjevinu bulja i nekako..


Zagrebčani, kano i ciela Hrvatska će izabrati ono kako im napišu u 24 sata ili Večernjem/Jutarnjem listu, pokažu na HRTu, RTL-u...
Premali postotak nađe vremena, da pročita ili vidi neke druge izvore... Jedino su u manjim sredinama moguća iznenađenja, gdje se ljudi osobno poznaju, pak medijsko guranje određene stranke ne igra toliku ulogu.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 25 sij 2021, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
laganini je napisao/la:
..po cemu skuplja bodove..!!??..bez brige obnova kreće i zahuktava se u pravi trenutak..


ZG ima speciično biračko tijelo, ne može se usporedit sa Splitom i Rijekom (ko dva veća grada) zagrebčani su dobrim djelom snobovi, pa pogledaj raspodjelu državnih institucija, taj omjer nije bio ni u komunizmu, pa praktički sve je u ZG...

Život zagrebčana ti je ono špancirfest u Varaždinu, eventualno kestenijada u Bjelovaru i GO na moru, naravno po ljeti kad je špica...SVE ostalo ti je usko vezano uz ZG i to isključivo centar, jer ono periferija je za seljake...pogledaj malo kad je Bundek-fest prebačen kod Westgate il kad se Hipodrom trebo selit iz ZG to je ono bila nacionalna katastrofa u rangu potresa....tek kad to uzmeš u obzir možeš sociološki razumjet način razmišljanja prosječnog zagrebčanina i to nema veze sa osobnim preferencijama, ovo je jednostavno činjenica koju će svako potvrdit.

HDZ je zakopo ovaj potres u Baniji/Banovini, jer većina zagrebčana se morala poistovjetit sa tom sirotinjom, jer jednostavno je trend bio tako jak da se nije moglo to izignorirat, ajmo ružno reć Banovina je bila IN tako da su svi pod tim dojmom i bit će još dugo...

Bandić vas je odradio, jer je znao da to neće ići ni približno brzo ko što je HDZ mislio...jednostavno je to najgorio dio ZG što se tiče pravno-imovinskog stanja...čak i da sutra HDZ krene neće se mjesecima dogovorit s vlasnicima...
Danas žena u novinama mrtvo-ladno traži pomoć za kuću u Čučerju, a ima vikendicu dolje u Lici il di već, sve 5 u čemu je problem...njoj nije ni na kraj pameti da proda viksu i obnovi kuću, ne platit će država...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Tko je Damir Vanđelić, mogući HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Zagreba?
slika

Damir Vanđelić, privremeni ravnatelj Fonda za obnovu Zagreba, danas je potvrdio da s Andrejem Plenkovićem već dulje vrijeme razgovara o mogućnosti da bude kandidat HDZ-a za gradonačelnika Zagreba na izborima u svibnju te istaknuo da će odluku donijeti za 10-ak dana.

“O kandidaturi se razgovara već dva mjeseca, a odluku ću donijeti kroz desetak dana”, kazao je Vanđelić za N1.

Pregovore s predsjednikom HDZ-a Andrejem Plenkovićem nije htio komentirati.

Vanđelić je istaknuo i o čemu ovisi odluka o tome hoće li se kandidirati za gradonačelnika Zagreba.

“Kao prvo, mislim da sam trenutno previše zaposlen, posao je previše kompleksan i zahtijeva cijelog čovjeka, ako ne i čovjeka i pol. Smatram da obnova ne bi trebala trpjeti. Ako obnova dobro krene, onda ću razmotriti sve druge opcije koje su na stolu, koje uključuju moj daljnji privatni angažman ili bilo koju drugu opciju”, kazao je Vanđelić.

Vanđelić je odgovorio i na pitanje smatra li da ima šanse na predstojećim izborima za gradonačelnika.

“Mislim da imam šanse na mnogim izborima.”

U nastavku donosimo neke podatke o Damiru Vanđeliću.

Hrvatski branitelj koji je 6 mjeseci proveo u logoru u Glini

Damir Vanđelić jedan od najistaknutijih menadžera u Hrvatskoj. Danas je član uprave Adris grupe, predsjednik nadzornog odbora INA-e, predsjednik Savjeta HANFA-e, ali i član Vijeća za domovinsku sigurnost.

Rođen je 1968. u Zagrebu, gdje 1992. završava Fakultet strojarstva i brodogradnje s najvećim pohvalama. Tijekom studija primio je i rektorovu nagradu. MBA titulu stječe na University of Liverpool 2008. godine. Kao apsolvent, 1991. mobiliziran je u Hrvatsku vojsku i poslan na ratište. Agresorske snage zarobile su ga u Hrvatskoj Kostajnici gdje je bio dio skupine koja se odbila predati i do posljednjeg trena branila položaje na brdu Djed iznad Kostajnice. Nakon toga je najprije odveden u Kukuruzare, a zatim u zloglasni logor u Glini.

U glinskom logoru Vanđelić je proveo točno 173 dana. Kao i većina zarobljenika, bio je podvrgnut zlostavljanju, tukli su ga i mučili, bio je sustavno ponižavan. Razmijenjen je među posljednjima, tek u petom pokušaju, pisao je Jutarnji list.

Danas je nositelj Spomenice Domovinskog rata 1990.-1991.

“U zarobljeništvu sam upoznao neke ljude koji me čvrstinom svoga karaktera motiviraju i dandanas. To su moji heroji. Jedan je vojni policajac, drugi električar, a treći akademski slikar. Ti su me ljudi motivirali svojom snagom i vjerom u ljubav, u domovinu, u Boga” – kazao je za Jutarnji list 2007.

Nakon rata postaje menadžer

Nakon pakla logora vraća se na fakultet kojeg završava u rekordnom roku.

Karijeru započinje u Plivi, a potom prelazi u Interbrew. U Adris dolazi 2004. godine i preuzima funkciju direktora investicija Adris grupe, koju je uspješno obnašao do 2016. godine. Istodobno je obnašao i funkciju direktora Abilie d.o.o.

Od 2008. član je Uprave Adria Resortsa d.o.o. U tom je razdoblju, kao predsjednik ili član, aktivno uključen u rad brojnih nadzornih odbora tvrtki u sastavu Adris grupe (Cromarisa d.d., TDR-a d.d., Hrvatskih duhana d.d….). Od 2016. godine je predsjednik Uprave Croatia osiguranja. Na toj poziciji bio je do travnja 2019. godine te je znatno unaprijedio poslovanje, a u tom periodu Croatia osiguranje je dobilo nagradu Zlatna kuna za rezultate poslovanja u 2017. godini.

Oženjen i otac troje djece

Od 2011. do 2012. član je NO-a INA-e d.d., da bi 2016. preuzeo funkciju predsjednika Nadzornog odbora INA-e koju obnaša i danas. U navedenom razdoblju, u kojem je obnašao funkciju direktora investicija Adris grupe, Vanđelić je upravljao investicijskim portfeljem vrijednim više od 8 milijardi koji obuhvaća više od 200 važnih projekata u industriji, turizmu i nekretninama.

Adris grupa svoj je patriotizam, prema njegovim riječima, najbolje demonstrirala realizacijom projekta Kanfanar gdje su sve poslove na izradi dviju novih tvornica povjerili hrvatskim projektantima, izvođačima i dobavljačima. Cijeli je taj projekt i pokrenut kako bi se superiornom tehnologijom te dodatnim kapacitetima za rast i razvoj dugoročno osigurao posao lokalnom stanovništvu na području koje ima 135-godišnju tradiciju proizvodnje cigareta, pisao je Jutarnji list.

Vanđelić je oženjen i otac troje djece. Aktivno se bavi sportom, ronjenjem na dah, podvodnim ribolovom i skijanjem.

Godine 2015., u tijeku postizbornih pregovora između stranaka i borbe da se formira parlamentarna većina, predsjednica Grabar-Kitarović pripremala se i za scenarij da se većina ne formira i da ona iskoristi svoju ovlast sastavljanja privremene vlade do novih izbora, a u toj je vladi predviđala i Damira Vanđelića. On je bio kontaktiran, no većina se ipak uspjela formirati (HDZ-Most) te nije došlo do privremene vlade.


https://narod.hr/hrvatska/tko-je-damir- ... ka-zagreba

Impresivna biografija.

Zapravo u usporedbi s onim aktivistom neradnikom Tomaševićem i Bandinjom jedini ozbiljni čovjek.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7252
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Velika šansa za HDZ da konačno dobije gradonačelnika Zagreba. :palacgore1
Naročito nakon što se MOST samoeliminirao iz utrke.

Zanimljivo je promatrati i iz kuta trenutnih odnosa u RH.
Vanđelić nakon studija poslan na tada jedno od najužarenijih ratišta ,zarobljen,mučen ,a o tome hoće li ga kandidirati ili ne odlučuje ratni dezerter Andrej Plenković.
Koji u isto vrijeme koalira sa strankom koja je sudjelovala u protjerivanju svih nesrba,između ostaloga i sa tog područja.
Također,posebno bi zanimljivo bi bilo pitati Vanđelića je li u glinskom zatvoru viđao Aleksandra Vučića.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ BiH u Mostaru jeste glas za Hasana Pekušića (HP Investing).

Glas za HDZ RH jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4018
Pa ako dezerter znači da nisi na ratištu na prvoj liniji, nego radiš neki drugi državni posao , onda je i Franjo Tuđman dezerter. Ne znam samo u kojoj to državi cijeli državni vrh ide na prvu liniju fronte.

A što se tiče Vanđelića, sumnjam u kandidate iz biznisa, prosječan nacional proleter želi gradonačelnika koji je koji krade a I nama daje, dok anacionalni proleter želi gradonačelnika koji nosi odijelo za teferič u Kalesiji.

To je ista umjetna priča kako u Rijeci ovog dr. Štimca podržava 100 uglednih Riječana, ali na izborima glas uglednog i neuglednog jednako vrijedi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa ako dezerter znači da nisi na ratištu na prvoj liniji, nego radiš neki drugi državni posao , onda je i Franjo Tuđman dezerter. Ne znam samo u kojoj to državi cijeli državni vrh ide na prvu liniju fronte.

A što se tiče Vanđelića, sumnjam u kandidate iz biznisa, prosječan nacional proleter želi gradonačelnika koji je koji krade a I nama daje, dok anacionalni proleter želi gradonačelnika koji nosi odijelo za teferič u Kalesiji.

To je ista umjetna priča kako u Rijeci ovog dr. Štimca podržava 100 uglednih Riječana, ali na izborima glas uglednog i neuglednog jednako vrijedi.


Gledajući po pokušajima atentata na Tuđmana, ter da je sigurno bio pri vrhu na srbskoj listi za odstrel, ter je bio odgovoran za sve što se s naše strane zbivalo na bojištu, mislim da ti i nije najbolji primjer osobe koja nije bila na prvoj crti...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa ako dezerter znači da nisi na ratištu na prvoj liniji, nego radiš neki drugi državni posao , onda je i Franjo Tuđman dezerter. Ne znam samo u kojoj to državi cijeli državni vrh ide na prvu liniju fronte.

A što se tiče Vanđelića, sumnjam u kandidate iz biznisa, prosječan nacional proleter želi gradonačelnika koji je koji krade a I nama daje, dok anacionalni proleter želi gradonačelnika koji nosi odijelo za teferič u Kalesiji.

To je ista umjetna priča kako u Rijeci ovog dr. Štimca podržava 100 uglednih Riječana, ali na izborima glas uglednog i neuglednog jednako vrijedi.


Promašena ti je usporedba...

Kad je pala Petrinja, Zagreb je posto prva linija, pa već je krenula priprema za rat po Zagrebu i masovna miniranja prostora između Petrinje i ZG-a...
Kod mene su mobilizirani svi (koji već nisu bili na ratištu) u rezervni sastav i to je trajalo (kolko se sjećam) barem 3-4 mjeseca...(dobar dio muški je pobjego u Sloveniju, neki Austriju, Njemačku ko recimo Nikica Jelavić koji sad glumi mangupa i opasnog krimosa, da ne pričamo o ovim šupčićima janjevcima Zeki/Zefi i ostalim tetkicama Dodićima, Glasnovićima itd.) većinom su bili stacionirani po školskim dvoranama...

Tako da to što pokušavaš relativizirat Zokia i Plenkia i njihov status je vjerovatno što nisi upoznat sa situacijom u ZG, znači JNA i Četnici su bili na 40min vožnje tenkom od Zagreba...i naravno bila je velika panika tada u Zagrebu kad je pao taj Petrinjski kraj, jer Sisak je dosta zapadno i nije igro stratešku ulogu za prodor prema Zagrebu. Da ne pričamo o JNA i KOS-u koji je imo svoje operativce po ZG-u, a kolko me sjećanje služi bilo je i JNA snajperista po ZG-u koji su dejstvovali...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4018
Brane je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa ako dezerter znači da nisi na ratištu na prvoj liniji, nego radiš neki drugi državni posao , onda je i Franjo Tuđman dezerter. Ne znam samo u kojoj to državi cijeli državni vrh ide na prvu liniju fronte.

A što se tiče Vanđelića, sumnjam u kandidate iz biznisa, prosječan nacional proleter želi gradonačelnika koji je koji krade a I nama daje, dok anacionalni proleter želi gradonačelnika koji nosi odijelo za teferič u Kalesiji.

To je ista umjetna priča kako u Rijeci ovog dr. Štimca podržava 100 uglednih Riječana, ali na izborima glas uglednog i neuglednog jednako vrijedi.


Promašena ti je usporedba...

Kad je pala Petrinja, Zagreb je posto prva linija, pa već je krenula priprema za rat po Zagrebu i masovna miniranja prostora između Petrinje i ZG-a...
Kod mene su mobilizirani svi (koji već nisu bili na ratištu) u rezervni sastav i to je trajalo (kolko se sjećam) barem 3-4 mjeseca...(dobar dio muški je pobjego u Sloveniju, neki Austriju, Njemačku ko recimo Nikica Jelavić koji sad glumi mangupa i opasnog krimosa, da ne pričamo o ovim šupčićima janjevcima Zeki/Zefi i ostalim tetkicama Dodićima, Glasnovićima itd.) većinom su bili stacionirani po školskim dvoranama...

Tako da to što pokušavaš relativizirat Zokia i Plenkia i njihov status je vjerovatno što nisi upoznat sa situacijom u ZG, znači JNA i Četnici su bili na 40min vožnje tenkom od Zagreba...i naravno bila je velika panika tada u Zagrebu kad je pao taj Petrinjski kraj, jer Sisak je dosta zapadno i nije igro stratešku ulogu za prodor prema Zagrebu. Da ne pričamo o JNA i KOS-u koji je imo svoje operativce po ZG-u, a kolko me sjećanje služi bilo je i JNA snajperista po ZG-u koji su dejstvovali...


Pa dobro, I dok su Srbi Gorskog kotara 1991. još razmišljali hoće li ratovati , balvani su bili između Mrkoplja i Jasenka , što je oko 30 km zračne linije od Rijeke. Znači da je po tvojoj logici i Rijeka bila na prvoj liniji. Mada za pretpostavljati je da je krenula ofenziva prema Zagrebu da bi Tuđmana evakuirali a da ne bi on čekao u grmlju i bacao ćebe na tenk kao mlada partizanka.

Ali momci , držite se teme, tema je gradonačelnik Zagreba 2021.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..mislili ste da blefiram vandjelica ..a..tesko da će imat protukandidata..nadam se da će ovi sto preferiraju pjevača dozvat pameti i ne bojkotirati stožerni hrvatsku stranku..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Kaftanzoglio je napisao/la:
(...)što je oko 30 km zračne linije od Rijeke. Znači da je po tvojoj logici i Rijeka bila na prvoj liniji. Mada za pretpostavljati je da je krenula ofenziva prema Zagrebu da bi Tuđmana evakuirali a da ne bi on čekao u grmlju i bacao ćebe na tenk kao mlada partizanka.

Ali momci , držite se teme, tema je gradonačelnik Zagreba 2021.


U jednom su trenutku bili u Zagrebačkoj županiji, na 8-10 km zračne linije od granice grada Zagreba (Jamnička Kiselica, most blizu Gradeca Pokupskog, malo južnije od Pisarovine...)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
..mislili ste da blefiram vandjelica ..a..tesko da će imat protukandidata..nadam se da će ovi sto preferiraju pjevača dozvat pameti i ne bojkotirati stožerni hrvatsku stranku..


Nema ovo veze sa strankama, ovdje se bira kandidat.

Nije Vanđeliću pjevač problem nego Bandić

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4018
Iz stranke pjevača (Prkačin) podržavaju nekog lika za gradonačelnika SB koji je izvodio oružane pljačke banaka. To su ti DP poštenjaci koji se bore protiv korupcije, a napravili bi od Hrvatske Srbiju gdje su ulični krimosi iz 90-ih sad zabavljači naroda, ali ni tamo ne mogu postati gradonačelnici , nego im je glavni domet reality showa ili Pink tv.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
Kako stvari stoje Maras Jacuzzi ide u trku za SDP

https://www.zabranjeni.url/vijesti/hrvatsk ... i#cxrecs_s


Privitak/ci:
Screenshot_2021-01-26 Grbin ga nije želio, ali Maras će ipak biti kandidat SDP-a za Zagreb Otkrivamo pozadinu raspleta.png
Screenshot_2021-01-26 Grbin ga nije želio, ali Maras će ipak biti kandidat SDP-a za Zagreb Otkrivamo pozadinu raspleta.png [ 37.26 KiB | Pogledano 1361 put/a. ]
Screenshot_2021-01-26 Grbin ga nije želio, ali Maras će ipak biti kandidat SDP-a za Zagreb Otkrivamo pozadinu raspleta(1).png
Screenshot_2021-01-26 Grbin ga nije želio, ali Maras će ipak biti kandidat SDP-a za Zagreb Otkrivamo pozadinu raspleta(1).png [ 39.56 KiB | Pogledano 1361 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 26 sij 2021, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..sve se posložilo..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3327 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 134  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO