HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 01 lis 2024, 11:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3327 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 134  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 27 sij 2021, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Tko je Damir Vanđelić, mogući HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Zagreba?
slika

Damir Vanđelić, privremeni ravnatelj Fonda za obnovu Zagreba, danas je potvrdio da s Andrejem Plenkovićem već dulje vrijeme razgovara o mogućnosti da bude kandidat HDZ-a za gradonačelnika Zagreba na izborima u svibnju te istaknuo da će odluku donijeti za 10-ak dana.

“O kandidaturi se razgovara već dva mjeseca, a odluku ću donijeti kroz desetak dana”, kazao je Vanđelić za N1.

Pregovore s predsjednikom HDZ-a Andrejem Plenkovićem nije htio komentirati.

Vanđelić je istaknuo i o čemu ovisi odluka o tome hoće li se kandidirati za gradonačelnika Zagreba.

“Kao prvo, mislim da sam trenutno previše zaposlen, posao je previše kompleksan i zahtijeva cijelog čovjeka, ako ne i čovjeka i pol. Smatram da obnova ne bi trebala trpjeti. Ako obnova dobro krene, onda ću razmotriti sve druge opcije koje su na stolu, koje uključuju moj daljnji privatni angažman ili bilo koju drugu opciju”, kazao je Vanđelić.

Vanđelić je odgovorio i na pitanje smatra li da ima šanse na predstojećim izborima za gradonačelnika.

“Mislim da imam šanse na mnogim izborima.”

U nastavku donosimo neke podatke o Damiru Vanđeliću.

Hrvatski branitelj koji je 6 mjeseci proveo u logoru u Glini

Damir Vanđelić jedan od najistaknutijih menadžera u Hrvatskoj. Danas je član uprave Adris grupe, predsjednik nadzornog odbora INA-e, predsjednik Savjeta HANFA-e, ali i član Vijeća za domovinsku sigurnost.

Rođen je 1968. u Zagrebu, gdje 1992. završava Fakultet strojarstva i brodogradnje s najvećim pohvalama. Tijekom studija primio je i rektorovu nagradu. MBA titulu stječe na University of Liverpool 2008. godine. Kao apsolvent, 1991. mobiliziran je u Hrvatsku vojsku i poslan na ratište. Agresorske snage zarobile su ga u Hrvatskoj Kostajnici gdje je bio dio skupine koja se odbila predati i do posljednjeg trena branila položaje na brdu Djed iznad Kostajnice. Nakon toga je najprije odveden u Kukuruzare, a zatim u zloglasni logor u Glini.

U glinskom logoru Vanđelić je proveo točno 173 dana. Kao i većina zarobljenika, bio je podvrgnut zlostavljanju, tukli su ga i mučili, bio je sustavno ponižavan. Razmijenjen je među posljednjima, tek u petom pokušaju, pisao je Jutarnji list.

Danas je nositelj Spomenice Domovinskog rata 1990.-1991.

“U zarobljeništvu sam upoznao neke ljude koji me čvrstinom svoga karaktera motiviraju i dandanas. To su moji heroji. Jedan je vojni policajac, drugi električar, a treći akademski slikar. Ti su me ljudi motivirali svojom snagom i vjerom u ljubav, u domovinu, u Boga” – kazao je za Jutarnji list 2007.

Nakon rata postaje menadžer

Nakon pakla logora vraća se na fakultet kojeg završava u rekordnom roku.

Karijeru započinje u Plivi, a potom prelazi u Interbrew. U Adris dolazi 2004. godine i preuzima funkciju direktora investicija Adris grupe, koju je uspješno obnašao do 2016. godine. Istodobno je obnašao i funkciju direktora Abilie d.o.o.

Od 2008. član je Uprave Adria Resortsa d.o.o. U tom je razdoblju, kao predsjednik ili član, aktivno uključen u rad brojnih nadzornih odbora tvrtki u sastavu Adris grupe (Cromarisa d.d., TDR-a d.d., Hrvatskih duhana d.d….). Od 2016. godine je predsjednik Uprave Croatia osiguranja. Na toj poziciji bio je do travnja 2019. godine te je znatno unaprijedio poslovanje, a u tom periodu Croatia osiguranje je dobilo nagradu Zlatna kuna za rezultate poslovanja u 2017. godini.

Oženjen i otac troje djece

Od 2011. do 2012. član je NO-a INA-e d.d., da bi 2016. preuzeo funkciju predsjednika Nadzornog odbora INA-e koju obnaša i danas. U navedenom razdoblju, u kojem je obnašao funkciju direktora investicija Adris grupe, Vanđelić je upravljao investicijskim portfeljem vrijednim više od 8 milijardi koji obuhvaća više od 200 važnih projekata u industriji, turizmu i nekretninama.

Adris grupa svoj je patriotizam, prema njegovim riječima, najbolje demonstrirala realizacijom projekta Kanfanar gdje su sve poslove na izradi dviju novih tvornica povjerili hrvatskim projektantima, izvođačima i dobavljačima. Cijeli je taj projekt i pokrenut kako bi se superiornom tehnologijom te dodatnim kapacitetima za rast i razvoj dugoročno osigurao posao lokalnom stanovništvu na području koje ima 135-godišnju tradiciju proizvodnje cigareta, pisao je Jutarnji list.

Vanđelić je oženjen i otac troje djece. Aktivno se bavi sportom, ronjenjem na dah, podvodnim ribolovom i skijanjem.

Godine 2015., u tijeku postizbornih pregovora između stranaka i borbe da se formira parlamentarna većina, predsjednica Grabar-Kitarović pripremala se i za scenarij da se većina ne formira i da ona iskoristi svoju ovlast sastavljanja privremene vlade do novih izbora, a u toj je vladi predviđala i Damira Vanđelića. On je bio kontaktiran, no većina se ipak uspjela formirati (HDZ-Most) te nije došlo do privremene vlade.


https://narod.hr/hrvatska/tko-je-damir- ... ka-zagreba

Impresivna biografija.

Zapravo u usporedbi s onim aktivistom neradnikom Tomaševićem i Bandinjom jedini ozbiljni čovjek.


Trebali bi novinari i Vanđelića svakih 5 minuta pitat, što misli o pozdravu Za Dom Spremni, o HOSovcima, o Ustašama, o kondomima, pobačaju...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 27 sij 2021, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4653
Lokacija: Grobnik
Kaftanzoglio je napisao/la:
Brane je napisao/la:

Promašena ti je usporedba...

Kad je pala Petrinja, Zagreb je posto prva linija, pa već je krenula priprema za rat po Zagrebu i masovna miniranja prostora između Petrinje i ZG-a...
Kod mene su mobilizirani svi (koji već nisu bili na ratištu) u rezervni sastav i to je trajalo (kolko se sjećam) barem 3-4 mjeseca...(dobar dio muški je pobjego u Sloveniju, neki Austriju, Njemačku ko recimo Nikica Jelavić koji sad glumi mangupa i opasnog krimosa, da ne pričamo o ovim šupčićima janjevcima Zeki/Zefi i ostalim tetkicama Dodićima, Glasnovićima itd.) većinom su bili stacionirani po školskim dvoranama...

Tako da to što pokušavaš relativizirat Zokia i Plenkia i njihov status je vjerovatno što nisi upoznat sa situacijom u ZG, znači JNA i Četnici su bili na 40min vožnje tenkom od Zagreba...i naravno bila je velika panika tada u Zagrebu kad je pao taj Petrinjski kraj, jer Sisak je dosta zapadno i nije igro stratešku ulogu za prodor prema Zagrebu. Da ne pričamo o JNA i KOS-u koji je imo svoje operativce po ZG-u, a kolko me sjećanje služi bilo je i JNA snajperista po ZG-u koji su dejstvovali...


Pa dobro, I dok su Srbi Gorskog kotara 1991. još razmišljali hoće li ratovati , balvani su bili između Mrkoplja i Jasenka , što je oko 30 km zračne linije od Rijeke. Znači da je po tvojoj logici i Rijeka bila na prvoj liniji. Mada za pretpostavljati je da je krenula ofenziva prema Zagrebu da bi Tuđmana evakuirali a da ne bi on čekao u grmlju i bacao ćebe na tenk kao mlada partizanka.

Ali momci , držite se teme, tema je gradonačelnik Zagreba 2021.


Neki genijalac je i na Grbnišćini bacio balvan na cestu, pak ti je to i na 10km od Rieke. Ali velika je razlika kakvo su ti Srbi balvanaši imali zaleđe prave vojske iza sebe, ili su bili u hrvatskom okruženju bez stvarne moći vojnih snaga iza sebe.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 28 sij 2021, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
kiler je napisao/la:
Velika šansa za HDZ da konačno dobije gradonačelnika Zagreba. :palacgore1
Naročito nakon što se MOST samoeliminirao iz utrke.

Zanimljivo je promatrati i iz kuta trenutnih odnosa u RH.
Vanđelić nakon studija poslan na tada jedno od najužarenijih ratišta ,zarobljen,mučen ,a o tome hoće li ga kandidirati ili ne odlučuje ratni dezerter Andrej Plenković.
Koji u isto vrijeme koalira sa strankom koja je sudjelovala u protjerivanju svih nesrba,između ostaloga i sa tog područja.
Također,posebno bi zanimljivo bi bilo pitati Vanđelića je li u glinskom zatvoru viđao Aleksandra Vučića.


Mislim da je Vanđelić tu više od HDZ-a. To je naš kandidat kojeg će podržati HDZ. Da je barem više takvih ljudi u politici. U bilo kojoj stranci.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 28 sij 2021, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..i oo sto sam tek HDZ tj plenki nece ovaj put fingirat s kandidatom..ako digne Zagreb sisa tudjmana..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
SDP kreće na put bez povratka...baš kako sam i najavio na ovoj temi ranije

https://direktno.hr/direkt/zasjeda-pred ... je-221938/


Privitak/ci:
Screenshot_2021-01-28 Predsjedništvo SDP-a raspustilo gradske organizacije u Zagrebu i Vukovaru.png
Screenshot_2021-01-28 Predsjedništvo SDP-a raspustilo gradske organizacije u Zagrebu i Vukovaru.png [ 46.78 KiB | Pogledano 1525 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
SDP temeljito radi na tome da propadnu, čim su izabrali peđu za šefa...

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
Brane je napisao/la:
Škicno sam malo web naši politički stranaka...neka moja recenzija...

HDZ
https://www.hdz.hr/
- web mi je solidan, iako po meni prva stranica im je načrčkana vijestima, pa imaš osjećaj da si na nekom news portalu a ne političkoj organizaciji
- HDZ veliku pozornost posvećuje povijesti, što i ne čudi jer njihovi birači su većinom još u '90ima, plus za tradiciju...
- jedini imaju app. svaka čast za to...po meni veliki plus

SDP
http://www.sdp.hr/
- web mi je malo lošiji od HDZ-ovog, al kad imaš na prvoj slici nekog lokalnog političara (u ovom slučaju K.Baniček) stekneš dojam da si na nekom week portalu, jako slično HDZ-u, al malo preglednije je SDP.
- malo su moderniji od HDZ-a po sadržaju, znači više okrenuti sadašnjosti...mislim i logično povijest im i nije nešto za pohvalit se

DP
https://www.domovinskipokret.hr/
- ovo se već odma vidi da je politička organizacija čim klikneš, sam design je pre jednostavan/siromašan, jako pregledno, funkcionalno imaš klik za donacije itd.
- dosta dobro posložen web, naravno na designu bi se moglo poradit, bolji od HDZ-SDP u svakom slučaju

MOST
https://most-nl.com/
- isto ko HDZ-SDP kad klikneš ne znaš di si na news portalu ili šta, međutim kad kreneš scrollat vidi se moderniji design od ostalih...međutim donji dio weba je falšan, tako da tu gube na ozbiljnosti...
- ostatak weba je pregledan i bolje dizajniran od konkurencije...

MOŽEMO
https://www.mozemo.hr/
- dobar design i jako pregledno, jednostavno tako da brzo skužiš da si na webu neke (mlađe) organizacije, ostatak weba je preškrt, koda je neko odradio pola posla (a drugi dio mu nisu platili)
- možda najbolji front page, al ostatak je siromašan odnosno moraš klikat baš specifično na teme da bi se otvarale, nije razrađen web do kraja...

365 BANDIĆ
https://www.365ris.hr/
- zanimljiv web odudara od ostalih, design prije svega boje su kriminalne, dobar početni web sa slide-om al scroll-anjem dolje jednostavno pretrpan front page, ali opet dovoljno pregledan
- ostatak weba nije razrađen ko neki gore moraš klikat specifično po stavkama, recimo ako si naletio na web to ti se sigurno neće dat, jer si samo u "prolazu"

SUVERENISTI
https://suverenisti.hr/
- na moje iznenađenje najbolji web do sada, moderan, pregledan i jednostavan i dobro razrađen, škola weba za ove ostale
- front page sa simulacijom hrvatske zastave ne ostavlja pitanja, svakom je jasno da je riječ o političkoj organizaciji, krupni profili političara to potvrđuju
- jedino možda poraditi i na ženskom dijelu članstva i ugurat koju mlađu političarku uz dobro poznatu Ružu

PAMETNO
https://pametno.org/
- zanimljiv web, loš front page ali scroll-anjem se vidi odličan design i dobro razrađen web, jednostavan
- iznenadili su me, čak sam mislio Možemo stavit na treće mjesto, ali Pametno ima daleko bolje razrađen web, moderan, pregledan, jasno ti je da si na političkom portalu, fora mi je i ovo s regijama...

GLAS
https://glas.com.hr/
- najbolji front page i to je to, web uopće nije razrađen, samo nešto sitno
- šteta, kad sam otvorio stranicu pomislio sam to je to napokon pravi web...

Zoki i Trump (van kategorije)
https://www.predsjednik.hr/
https://www.donaldjtrump.com/
- ovako bi trebo izgledat jedan web političke organizacije
- jednostavan, moderan, pregledan, razrađen...



1) SUVERENISTI
- mislim da se tu nema šta dodat...

2) HDZ
- iako samo solidan web uz tradiciju jedini koji imaju app za mobtele

3) PAMETNO
- jednostavna moderna i pregledna stranica, HDZ je spasio samo što imaju app za mobitele

Supries supreis motherfu... reko bi Conor Mcgregor...ne znam jel moja kritika upalila ali...

Vidim da su neke stranice refreshane malo ko Bandićev 365...

Al (ovo teško da je slučajnost) evo vidim da je MOST ozbiljno poradio na webu i to je neko odradio vrhunski poso, super izgleda, pregledno, bogato, jednostavno i jako dobro razrađeno (sa 5-6 klikova prođeš cijeli web) čak i fotografije su probrane sa stilom... :palacgore1

Moj poredak:

1. MOST
2. Suverenisti
3. HDZ / Pametno

Zanimljivo da osim HDZ-a (kojeg diže taj app za mob) ovo su manje stranke (OK Most je srednja) pogotovo Suverenisti i Pametno...to ubiti dokazuje ono staro business pravilo; sa rastom broja zaposlenih odnosno firme, smanjuje se produktivnost zaposlenih odnosno firme.

U svakom slučaju eklatantan primjer inteligencije u Mostu, znači sposobnost razumijevanja komunikacije na internetu i same sociologije dialoga, ako ti se neko obraća, logika da postoji neki (pa makar i bizaran) razlog za to.
Također razumjevanje kritike kao takve, koja ne mora po default-u biti nešto negativno, nego dapače može bit dobronamjeran poticaj za razvojem, usavršavanjem osobe, grupe il društva u cjelini...

Definitivno bi sve političke stranke trebale poradit na app za mob...mislim to je veliki minus za sve njih da u 21st. nemaš app za mob. Da ne govorim koje mogućnosti ti to otvara u istraživanju biračke baze i općenito razumijevanja sociologije društva, pogotovo jer danas to i nije neka lova 10.000€-20.000€ možeš dobit vrhunski app. Ne treba ni govorit da su hrvati već godinama u vrhu po broju moba po stanovniku.
Tu se vidi lukavost HDZ-a da jedini imaju app, makar mislim da oni to imaju više radi prestiža, nego neke funkcionalnosti i istraživanja.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
SDP temeljito radi na tome da propadnu, čim su izabrali peđu za šefa...


Ne mogu izići iz svog ideološkog ormara, kojeg je vrijeme pregazilo, a sad im je na teren još uletilo i Možemo i HDZ.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..evo nabavio sam i petokraku bas sam se uzelio.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
..evo nabavio sam i petokraku bas sam se uzelio.. :zubati


Možeš je metnuti na koji neboder, tvoja ministrica će to nazvat umjetničkom slobodom.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 29 sij 2021, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..ma ne sad cu se slikat sa vašim ideologom kizom čiji je otac tobdokaza u nekim davnim godinama u širokom..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 31 sij 2021, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
divizija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
SDP temeljito radi na tome da propadnu, čim su izabrali peđu za šefa...


Ne mogu izići iz svog ideološkog ormara, kojeg je vrijeme pregazilo, a sad im je na teren još uletilo i Možemo i HDZ.

Nekoć bi se radovao njihovoj propasti ali pored ovih koji dolaze na njihovo mjesto, nema baš puno razloga za veselje.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5514
Vangelis odustao...jel HDZ dogovorio s masonima da Bandić nastavi jašit...
https://www.24sata.hr/news/vandelic-odu ... tan-743300


Privitak/ci:
Screenshot_2021-02-02 Vanđelić odustao od utrke za Zagreb, Milan Bandić sretan.png
Screenshot_2021-02-02 Vanđelić odustao od utrke za Zagreb, Milan Bandić sretan.png [ 14.46 KiB | Pogledano 1382 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7252
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Brane je napisao/la:
Vangelis odustao...jel HDZ dogovorio s masonima da Bandić nastavi jašit...
https://www.24sata.hr/news/vandelic-odu ... tan-743300


I čudilo bi me jako da je Plenković ostao pri Vanđelićevoj kandidaturi.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ BiH u Mostaru jeste glas za Hasana Pekušića (HP Investing).

Glas za HDZ RH jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Kao što je Prgometa prije 4 godine poslao da pogine, Vanđelića nije poslao da ne bi slučajno pobjedio i na taj način mu ugrozio status u stranci. Plenković stranku drži pod potpunom kontrolom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Tresla se brda rodio se miš, svi znamo da je HDZ-ov kandidat Milan Bandić.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 08:39
Postovi: 1695
Očekivano. Ankete su pokazale da Vanđo nema šanse, a on se nije htio baciti pod vlak za HDZ.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 13:37 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Brane je napisao/la:
Vangelis odustao...jel HDZ dogovorio s masonima da Bandić nastavi jašit...
https://www.24sata.hr/news/vandelic-odu ... tan-743300


S njima i kompletnom ZG mafijom.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8425
Lokacija: Na rubu egzistencije
Velebit je napisao/la:
Bolje da se Zagreb vodi principom osobnog interesa nego etnomazohizma. Prvo bar ne upropastava naciju vec redistribuira novac unutar nje.


Kako da ne. Tvoje rečenice su posložene na način da bi to kladioničarskim rječnikom bilo čisto iz 2 u 1.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..steta sto je odusta valjda ima svoje razloge ..sad je plenki na potezu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Graničar Jozo je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Bolje da se Zagreb vodi principom osobnog interesa nego etnomazohizma. Prvo bar ne upropastava naciju vec redistribuira novac unutar nje.


Kako da ne. Tvoje rečenice su posložene na način da bi to kladioničarskim rječnikom bilo čisto iz 2 u 1.

Kladionicarski ricnik ne razumin jer se ne druzin s bedacima.

Stojim iza svake napisane rici i evo jos malo soli na ljevicarske rane: bolje da bandic pronevjeri pola budzeta nego da 5% tog budzeta ode na neEuropljane dosljake, njihove integracije, asimilacije, edukacije, demarginalizacije i druge acije.

Jedno zadrzava resurse unutar naroda, drugo goji manjine.

Baci koju okladicu jel manchester igra, barcelona? Jel vices kad gledas kako likovi trce za napuvanon krpon?

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 19:26 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Velebit je ovdje u pravu, najgori lopov je bolji od SJW manijaka.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8425
Lokacija: Na rubu egzistencije
Velebit je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Kako da ne. Tvoje rečenice su posložene na način da bi to kladioničarskim rječnikom bilo čisto iz 2 u 1.

Kladionicarski ricnik ne razumin jer se ne druzin s bedacima.

Stojim iza svake napisane rici i evo jos malo soli na ljevicarske rane: bolje da bandic pronevjeri pola budzeta nego da 5% tog budzeta ode na neEuropljane dosljake, njihove integracije, asimilacije, edukacije, demarginalizacije i druge acije.

Jedno zadrzava resurse unutar naroda, drugo goji manjine.

Baci koju okladicu jel manchester igra, barcelona? Jel vices kad gledas kako likovi trce za napuvanon krpon?


:zubati

Aj.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 03 vel 2021, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8425
Lokacija: Na rubu egzistencije
divizija je napisao/la:
Velebit je ovdje u pravu, najgori lopov je bolji od SJW manijaka.


Velebit nije u pravu, jer će ti upravo ti lopovi dovest na vlast SJW i slične debilose. Samo, to je jednadžba s više nepoznanica, u kojoj je ustvari manje, više.

No, što je tu je.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zagreb Gradonačelnik 2021
PostPostano: 04 vel 2021, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4517
Komično je kad forumski plastični naciji navijaju za Bandića: ne znam kandidata koji će više davati za pripadnike romske, srpske, muslimanske manjine i više se naslikavati s pripadnicima istih. Njemu "multikulturalizam" nije parola nego praksa.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3327 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 134  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO