HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 361 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 31 ožu 2021, 21:50 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Koje uzivanje da su njemci izgubili !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 31 ožu 2021, 21:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
bravo Makedonci, baš ih je gušt gledat.

imali su peh da su izgubili od Rumunja, zaslužili su više od poraza.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 31 ožu 2021, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
lider30 je napisao/la:
Sjeverna Makedonija vodi Njemacku 2:1 u gostima i jos im cist penal nije sviran. :zubati


Danas svi igraju ... :zubati

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 31 ožu 2021, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
https://streamye.com/vndl3

dinamovci razbijaju na sve strane, dribling Ademija i asist za gol.


https://streamja.com/9jmqd

Olmo učio od Oršića.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 05 tra 2021, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Jebote, al' sam ispogađao... neko ko je čitao moje Postove mogao je da se opari žestoko:


ikmandvaradtist je napisao/la:
Rusija ima slabe igrače... poslednji koga sam cenio je bio Aršavin... eventualno Pavličenko... ali uprkos tome - kod kuće MELJU skoro svakog. Tako da ZLOvenci nemaju naročite šanse...


Stvarno ih Rusi pojeli.

ikmandvaradtist je napisao/la:
pogotovo jer su se i fizički i psihički iscrpeli protiv vas. Njima je najbitnije vas da su izjebali :zubati , ove druge šta bude...


Stvarno ove ostale sve izgubili.

ikmandvaradtist je napisao/la:
Mi se nadamo da Luksemburg napravi Čudo


I stvarno napraviše Čudo i pobediše!

ikmandvaradtist je napisao/la:
Česi možda namuče Belge...


Baš ih namučili, iznenađujuće izvukli X!


ikmandvaradtist je napisao/la:
A mi... možda bi mogli da iznenadimo Portugalce... ako su jedva Azere tukli kući, možda ako navalimo svom snagom uspemo nekako da ih tučemo... ali makar X bi morali izvući!


Tako i bilo!


"Antifašista" se nije obazirao na moja upozorenja pa mu kiksnuo tiket:

ikmandvaradtist je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
Primili ste 2 gola od irske kuci, Igram Portugalca cistu dvicu da znas.


Dvicu? Čudi me to od tebe, pratim tvoje kladioničarske doživljaje i do sada si mi delovao kao emocionalno distanciran Profi kladioničar koji baš zbog te svoje karakteristike ubada fikseve lagano... upliv emocija ruši tikete, znaš i sam...



POL_GASOL je napisao/la:
igrao sam protiv vas, ako budes puno bezobrazan
stavicu iz 2 u 2 na Portugal


Jedino sam promašio skroz za Norvežane:

ikmandvaradtist je napisao/la:
Norveška mora da se cimne, čak smo ih i mi ponizili... a Turci pobedom nad Holandezima su već mnogo postigli... 1X, realno deluje... mada bi X odgovarao oboma...



Sve u svemu, dobro je prošao ovaj prvi krug kvalifikacija. Bilo bi lepo da se plasiramo ali ako bi mi neko ponudio ovo i neko sledeće... ne znam gde se sledeće održava, ovo kod Arapa mi se nešto javlja da će biti najgore ikada :001_rolleyes ... ali, videćemo, ne mora da znači!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 05 tra 2021, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Zašto najgore ikad? Igra se u interesantnom kasnojesenskom terminu i svi stadioni su u krugu 50 km, to mora biti dobro.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 05 tra 2021, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
..čudesne su stadioni izgradili..mnogi će na demontažu iza svjetskog...nisam virova kad sam nedavno pročita da imaju tek neštp oko 300 000 stanovnika..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 05 tra 2021, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Dajte, bre, ljudi... Arapi i fudbal? To ne ide u istu rečenicu ni u kom slučaju... :001_rolleyes

Oni znaju samo da kupe Klub i trpaju pare u njega... za organizaciju nečeg ozbiljnog kao što je Svetsko čak se i na Rusiju sumnjalo da neće uspeti da ga valjano održi, a ne tamo ti kamilari... jedino da zaposle Zapadnjake i plate im da ga oni umesto njih organizuju i urede...

A gde je ona Afera da su potplatili i korumpirali koga sve ne da dobiju to domaćinstvo? Očigčedno su mnogi smatrali da oni nisu spremni za tako neki događaj pa su morali da guraju pare.... :001_unsure

'Ajde videćemo ali ja imam neki loš predosećaj u vezi njega...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 05 tra 2021, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Pa naravno da će platiti zapadnjake, to je mini država koja sama nema ni izbliza kapaciteta pokriti organizaciju sa svojim ljudima.

Više me zanima tko će kontrolirati red kad se pojavi 50000 Engleza, toliko Nijemaca, Rusa, Hrvata itd., a svi na prostoru kao Zagreb.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 06 tra 2021, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
ikmandvaradtist je napisao/la:
Dajte, bre, ljudi... Arapi i fudbal? To ne ide u istu rečenicu ni u kom slučaju... :001_rolleyes

Oni znaju samo da kupe Klub i trpaju pare u njega... za organizaciju nečeg ozbiljnog kao što je Svetsko čak se i na Rusiju sumnjalo da neće uspeti da ga valjano održi, a ne tamo ti kamilari... jedino da zaposle Zapadnjake i plate im da ga oni umesto njih organizuju i urede...

A gde je ona Afera da su potplatili i korumpirali koga sve ne da dobiju to domaćinstvo? Očigčedno su mnogi smatrali da oni nisu spremni za tako neki događaj pa su morali da guraju pare.... :001_unsure

'Ajde videćemo ali ja imam neki loš predosećaj u vezi njega...

Slažem se s tobom, čista namještaljka i svi šute... mogli smo tako i na Antartik na SP u nekim dvoranama!

Još uvijek se nadam da će im englezi to oduzet i da ćemo 2022 na ljeto bit na "otoku" na SP.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za SP 2022- Katar
PostPostano: 06 tra 2021, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Brane je napisao/la:
Slažem se s tobom, čista namještaljka i svi šute... mogli smo tako i na Antartik na SP u nekim dvoranama!

Još uvijek se nadam da će im englezi to oduzet i da ćemo 2022 na ljeto bit na "otoku" na SP.



Upravo to, sprdnja.

Meni je najvažnija stvar na Svetskom: Atmosfera!

U Japanu i Koreji je sve bilo savršeno organizovano ali nekako mi nije bilo to-to... u Rusiji takođe - bez "onog nečeg"...

Recimo, Premier Liga ima tu draž i atmosferu koju NIKO nema... sve je drugačije: raspored kamera, uglovi snimanja, praćenje lopte kadrom, kadrovi, detaljnost u obradi Statistike, kreativnost hvatanja ključnih trenutaka, ludilo na tribinama, slavlje, navijanje, zvuk, huk, eksplozija kad padne gol, pritisak sa tribina, itd, itd...

Npr. kad gledaš utakmicu Bayerna sve je tu: pun stadion, trava savršena, kamere najsavremenije, ... ali - STERILNO, mrtvo, nema te draži... lepše gledati Kristal Palas ili Fulam... jedino Borusija D. ima koliko-toliko Atmosfere tamo... OK, možda je ovo samo moj utisak... :neznam

Sad, zamislite Arape na tribinama, pomešane sa nešto gostujućih navijača... PARE NE MOGU SVE DA KUPE...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 361 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO