HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 156  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
No comment...



nisam ga htio kritizirat iako je igro loše, jer znam da ima tu extra klasu u sebi :klanjam

Ovaj Vizinger mi je otkriće gledo sam ga protiv Dinama i bio je dobar, al nisam znao da je ovako dobar, kako majstorski je odigro ove dvi tekme svaka čast.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
meni je fascinantan Šverko, kako taj igra u 3. njemačkoj ligi, dečko je baš dobar.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
dudu je napisao/la:
meni je fascinantan Šverko, kako taj igra u 3. njemačkoj ligi, dečko je baš dobar.

Pa danas ga gledam i mislim si kako bi tek igro na svojoj prirodnoj poziciji...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Brane je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Najbolji je strijelac HNL-a. Koga je trebao zvat? Nekoga iz litvanske lige?

Svakome kome Vatreni neupitno nisu SanSnova nema šta radit kod nas!
- po toj logici i mali Halilović bi trebo igrat.
- uzmi malog Vizingera koji je bez pardona mogo igrat za Austriu i bio bi legenda ko Vastić...
- da ne pričamo o Raketi i šta su sve prošli nakon što su odbili seniore Švice...

Lovrić puca sve penale, slobodnjake i Gorica ima tekmu više od Dinama, a Oršić (i Gavro) zabija i u EL i još su tu u egalu s njim...

Vizinger je na Euru u21. Oršić je pozvan. Gavranović igra za Švicarsku.
Imaš li još koga? Želiš znati zašto nije zvao Kulenovića, Ibrahimovića, Ronalda i Perišića?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
Engleska U21 vrijednija od A Hrvatske, a s loptom se ne znaju sastati.

Citat:
Vlažan barut u raketi Domagoja Bradarića osušio se kasno, na ulasku u sudačku nadoknadu, ali još uvijek na vrijeme da mladu hrvatsku reprezentaciju odvede na završnicu Eura. Bradarić je zabio golčinu za foršpane, ali teško će vidjeti četvrtfinale sa Španjolskom krajem svibnja jer u paketu s Lukom Ivanušecom i Lovrom Majerom branič Lillea zreo je za trajnu selidbu na viši kat, u A-pogon Zlatka Dalića. I pritom ne bi trebao na Euru dobacivati ručnike starijim kolegama…

Ovakav zaključak može se učiniti pretencioznim na kraju utakmice u kojoj su “mini vatreni” zapravo glatko kapitulirali protiv “mladih lavova”, ali i manje školovano oko sinoć je bez problema diferenciralo igrače po klasi. A tamo su ova trojica rezervirala svoj separe u VIP zoni. Prvi, Bradarić, svoj talent već godinu dana brusi u “le championnatu” i u Kopru je zapravo završio na posudbi, jer je protiv Malte na Rujevici mogao istrčati i Melnjak. Drugi, Lovro Majer, za dvadesetak minuta na terenu pokazao je više od desetorice suigrača, a možda bi iskoračio i iz sjene onog jedanaestog da se taj ne zove Luka Ivanušec. A on se u proteklih tjedan dana nametnuo kao frontman generacije.

Divlji, nezadrživ galop, a pritom sjajna kontrola lopte i lucidna rješenja: naslućivalo se i ranije da je Luka Ivanušec posebna kategorija, onaj španer zbog kojeg vam skoči adrenalin i spontano vam se otme “vauuu” dok gledate kako se probija kroz prvu, drugu, treću liniju obrane, ali posljednjih mjeseci on ubrzano odrasta i svakom sljedećom utakmicom sve više podsjeća na Dejana Savićevića iz najboljih dana “il genia”. Šteta je što onu briljantnu akciju u prvom dijelu, kada je kao presretač oduzeo loptu i pobacao suparnike po travnjaku, nije zaključio golom. Šteta je, također, što u ovoj momčadi u vrhu napada nema suigrače na istoj frekvenciji.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15062400

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

:hrvatinic

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Prošli grupu sa 3 boda a priča se o A reprezentaciji. :rolleyes

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 31 ožu 2021, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Sad su sve pokazali: Engleska 'gospoda' nakon utakmice nasrnuli na Hrvate
slika

slika

slika

slika

slika

slika


https://www.vecernji.hr/sport/foto-sad- ... te-1480895

La pa pa kolonijalci...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 07:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16436
..ono kad zabiješ odlučujući gol i doslovno u zadnjim minutama i to ne onako nikakav nego eurogolcinu Domagoj Bradaric pamtite ga cili život..i frajer cilja a ne ono raspali pa sto bude..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 07:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16436
Brane je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Najbolji je strijelac HNL-a. Koga je trebao zvat? Nekoga iz litvanske lige?

Svakome kome Vatreni neupitno nisu SanSnova nema šta radit kod nas!
- po toj logici i mali Halilović bi trebo igrat.
- uzmi malog Vizingera koji je bez pardona mogo igrat za Austriu i bio bi legenda ko Vastić...
- da ne pričamo o Raketi i šta su sve prošli nakon što su odbili seniore Švice...

Lovrić puca sve penale, slobodnjake i Gorica ima tekmu više od Dinama, a Oršić (i Gavro) zabija i u EL i još su tu u egalu s njim...

..vizinger dooobar..potencijal za a..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Kako vidite perspektivu vatrenih? Brine li vas ovako loša forma tri mjeseca uoči Eura?

– Ne brine me, jer Euro će biti sasvim druga priča. Dok ostali igrači vide Modrića koji u 36. godini grize, baca se na glavu, oni će ga slijediti. Mene samo brine što će biti nakon Eura, kada Modrića ne bude, jer mi takvoga lidera nemamo. Dugoročno, novoga Modrića, u smislu liderstva, vidim u Vlašiću, premda nisu ista pozicija – tvrdi Vranješ i zaključuje:

– Vremena su se promijenila, neke vrijednosti su se poremetile. Danas mlađi reprezentativci i igrači nemaju više respekt prema starijima. Ako im nešto nije po volji, odmah se uvrijede i dižu nosove, traže krivca negdje drugdje, nisu samokritični. Nekada, u moje vrijeme, nije tako bilo.


https://www.vecernji.hr/sport/slavni-hr ... ca-1480259

Citat:
Mladi igrači, ako ih izbornik ne stavi u udarnu postavu, noseve spuštaju dolje. To svakako ima utjecaj na kompletnu reprezentaciju, na njihov govor tijela. Velim, najveći problem će nastati nakon Eura, jer držim da će otići Modrić, vjerojatno i Dalić, Lovren, Vida i Perišić su već u godinama, doći će do smjene generacija, neće to ići tako lako.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15060952

Citat:
Ocjenio je igrače koji su startali, a inače ne igraju puno. I bio vrlo oštar.

- Očekivao sam više. To je ipak Malta, ne smiju biti u strahu. Oni su Hrvatska reprezentacija, osim Kovačića nitko nije radio višak jedan na jedan. Tko će raditi to, ako ne oni koji su na terenu, imali su prostora… To je opaska koja vrijedi za sve koji su igrali u prvom dijelu u igri prema naprijed. Iako, da je Vlašić dao gol u drugoj minuti bilo bi drugačije, dečki bi se opustili.

Bit ćemo pred Euro desetak dana skupa. Rekao sam dečkima da nismo ekipa. Nismo još ekipa. Prije Svjetskog prvenstva postali smo ekipa, sada to ponovno nismo.

Opet je po onome kao što sam tada istaknuo: govorimo sve za Hrvatsku, a gledamo svoju promociju. Tako nećemo moći dalje. Mladi igrači su talentirani i moćni, ali oni moraju biti dio ekipe, ako ja dođem na pripreme s respektom prema Luki, Perišiću. Lovrenu, Vidi… onda je jasno da moraju i oni.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15062114


Citat:
BOLNA ISTINA
LOVREN ZA SN: ‘KLINCI NAS NE RESPEKTIRAJU! MORAJU PROMIJENITI STAV PREMA REPREZENTACIJI I STARIJIMA!‘
slika
Ako su već zaslužili poziv, neka pokažu zašto. A izbornik Dalić ima naše apsolutno povjerenje!

Nego, kakav je vaš pogled na odnose u reprezentaciji. Izbornik Zlatko Dalić je kazao da više niste momčad kakva ste bili pred Rusiju, da vam se sad to sve vraća. Kako kod okrenuli, to su teške riječi, ipak se iza njih može nazrijeti problem. Nije Dalić to rekao samo da bi nešto rekao, očito je poslao poruku koja nije ofarbana svijetlim bojama? Kaže da on ima respekta prema Modriću, Vidi, Kovačiću, Badelju, vama... A da takav respekt moraju imati i mlađi igrači. Jeste li vi primijetili da se u hrvatskim redovima događa nešto što kvari atmosferu?

- Ima nešto u tome što izbornik kaže. Sigurno ima istine. Neću ja sad ulaziti u svaki detalj, iako to obično radim, neću sad javno govoriti o svemu, možda ne bi bilo dobro, produktivno. Međutim, novi dečki koji su u reprezentaciji moraju se dokazati. Da, to ću kazati, nas nekolicina starijih igrača to smo im kazali u lice. Oni se moraju dokazivati iz dana u dan, ne samo na utakmicama, nego i na - treninzima! Da slučajno ne pomisle da su u reprezentaciju došli tek tako. Ako su već zaslužili poziv, onda neka i pokažu zašto su ga zaslužili. Izbornik Zlatko Dalić ima naše apsolutno povjerenje!

Nastavit će svoju priču...

- Znate, mi stariji igrači to vidimo. I dobro znamo da je prije bilo drukčije. Kad smo mi kao mlađi dolazili u reprezentaciju, doslovce smo ginuli na svakom treningu i utakmici, “gargalo” se... Samo da se uđe u udarnu jedanaestoricu. Danas novi, da ih nazovem klinci, ta nova generacija, sve olako shvaća. Da budem skroz jasan - svoj stav prema reprezentaciji i starijim igračima moraju promijeniti! Oni to znaju, to smo im mi stariji i rekli. No, dobro, ne možeš ih niti previše kriviti. Mladi su, neka su očito druga vremena, možda i kod njih postoji neki grč. No, ponavljam, sve će to doći na svoje, opustit će se ti mladi dečki kroz pripreme, bolje ćemo se upoznati. Mladi igrači jednostavno moraju pratiti nas starije, to je jednostavno tako, druge nema.

Dobro, imaju li mladi igrači respekta prema vama starijima?

- Nekad imaju, ali nekad i - nemaju! Zato trebamo svi skupa uzeti stvari u svoje ruke i biti iskreni jedni prema drugima. Mislim da sve više i postajemo iskreni. Ja ću sigurno svakome kazati što mislim, a kao što vidite, to mogu kazati i ovako javno. Toga se uopće ne sramim jer želim da naša reprezentacija bude na najvišoj mogućoj razini. Nikome ne želim nikakvo zlo, samo dobro. Nema tu filozofije kad se radi o nacionalnoj vrsti. Moraju se poštivati neka pravila. Uvijek moraš dati sve od sebe za reprezentaciju. Ne smiješ gledati samo sebe, samo svoj individualni doprinos. To je priča kratkog daha. Vjerujem ja u ovu generaciju koja dolazi, ali moraju zaslužiti i opravdati poziv u reprezentaciju.

Protiv Malte se najbolje vidjelo da nema ništa bez “starih kostiju”, bez senatora vatrene reprezentacije?

- Uvijek ću kazati da je lijepo kombinirati iskustvo i mladost, dobro je ubrizgati svježu krv u nacionalni nogometni krvotok. Ta svježa krv treba nama iskusnijima. Definitivno. Međutim, ako ta svježa krv nije na terenu onakva kakva treba biti, onda ne možemo pomoći niti mi stariji. Mladi dečki doslovce, nije velika metafora, trebaju izginuti. Ako je to pola sata, onda je to pola sata. Ne može se reprezentativna utakmica odraditi sa 70 ili 80 posto kapaciteta. To jednostavno nije dovoljno. Ili objesiti nos do poda ako nisu u udarnih jedanaest... Mladi moraju gledati Luku, Perišića, Vidu, sve nas koji smo nešto napravili. Ako mi svi na terenu dajemo sebe do kraja, sto posto, onda oni moraju dati još više. No, da završimo priču. Izbornik Zlatko Dalić ima sve u svojim rukama. Neka stvari će se prije i za vrijeme priprema za Euro sigurno promijeniti. Zna izbornik sve, zna o čemu priča. Europsko prvenstvo? Ne da ćemo biti pravi, nego moramo biti pravi - zaključio je Dejan Lovren.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15062503

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Tko su ti mladi o kojima priča Lovren? Brekalo? Jedini on je mlad =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Tko su ti mladi o kojima priča Lovren? Brekalo? Jedini on je mlad =))


baš, možda misli na Melnjaka. ili su se sreli s U21 u Sloveniji pa ih nisu pozdravili.

smiješna priča, trebaju igrati najbolji, a ne najzaslužniji.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 15:50 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
POL_GASOL je napisao/la:
Navijaj za bosnu, Hrvatska nije tvoja drzava.

Hrvatska je slučajna država.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 tra 2021, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
Evo ko voli pratit nogomet, odličan kanal za pretplatit se, orgigi HNS


_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 tra 2021, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
FIFA je nekoliko puta kažnjavala saveze suspenzijom zbog upliva politike u nogomet. Za UEFA ne znam, ali izgleda da je ovakav oblik politike u nogometu i jednima i drugima poželjan. Dobiješ kaznu samo ako promoviraš nepoželjne političke ideje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 tra 2021, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2021, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
MODRIĆ NAJBOLJE OCIJENJENI IGRAČ EL CLASICA! ‘VETERAN JE ZASLUŽIO OVACIJE PUNOG STADIONA, NAKLON HRVATU!‘


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15064559

Modrić rastura.

Ronaldo, Modrić, Ibrahimović dokazuju da je ta priča o godinama floksula.

Danas ako si 100% posvećen, možeš igrati na vrhunskom nivou s 35+.

Nadam se ovakvom Luki i u Kataru.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 tra 2021, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Hoće li izabrati Hrvatsku ili Njemačku? Majka Hrvata iz Bayerna objavila znakovitu poruku
slika

Njemački prvak ima problema s ozljedama pa je trener Hans-Dieter Flick prvoj momčadi odlučio priključiti nekoliko igrača druge momčadi, a među njima je bio i Josip Stanišić, 21-godišnji Hrvat rođen u Njemačkoj.

Stanišiću su roditelji Hrvati, a on je debitirao od prve minute na lijevom beku, poziciji koja je uvijek upitna u hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, piše gol.hr.

Stanišić može birati između njemačke i hrvatske nogometne reprezentacije, ali još se nije odlučio za koga će igrati.

Iako su mnogi pisali da je Stanišić već odbio Hrvatsku i potvrdio da će zaigrati za Njemačku, to navodno uopće nije istina.

Stanišićeva majka odlučila se oglasiti nakon brojnih medijskih naslova oko njegove budućnosti. Mama Stanišić javila se na društvenim mrežama i potvrdila da on još nije izabrao reprezentaciju, ali da mu srce kuca samo za jedan dres i dodala zastavicu Hrvatske pa je tako lako odgonetnuti na koji je mislila.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 tra 2021, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Upravo zato dobio je jedno hvalevrijedno priznanje uglednog španjolskog sportskog lista Marca. U izboru najboljih 11 nogometaša svijeta u ovom trenutku, svoje mjesto dobio je Modrić. Primjerice, Cristiano Ronaldo nije.

Konkretnije, ovo je Marcinih najboljih 11: Oblak, Alexander-Arnold, Ramos, Van Dijk, Davies, Modrić, De Bruyne, Messi, Mbappe, Neymar, Haaland.

Pritom Marca ističe da je na svojoj poziciji Modrić i dalje najbolji na svijetu.

Također, sportski list je naveo i 11 najplaćenijih na svijetu no na toj listi Hrvata nema: De Gea (15 mil. €), Ramos (12), Van Dijk (9), Pique (8,5), Pogba (15), De Bruyne (19), Griezmann (20), Messi (76), Bale (23), Ronaldo (31), Neymar (30).


https://www.vecernji.hr/sport/modric-pr ... da-1484014

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 tra 2021, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
PODACI ZA OŽUJAK
Ovo je dokaz koliko Hrvati vole svoje reprezentacije, evo koje su utakmice najgledanije
slika

Top 10 najgledanijih emisija

Kad je konkretan sadržaj u pitanju Nova TV je u ožujku razvalila konkurenciju, što može zahvaliti utakmicama hrvatske nogometne reprezentacije.

Tako je pobjeda Dalićevih 'vatrenih' protiv Malte zauzela prvo mjesto, s udjelom 20,22 posto, na drugom mjestu s udjelom od 17,38 posto nalazi se utakmica Hrvatska-Cipar koju smo također dobili, dok je utakmica Hrvatska-Slovenija, koju smo izgubili, s udjelom od 16,87 posto zauzela treće mjesto.

I RTL je profitirao prenoseći sport, konkretno rukomet.

Pobjeda 'kauboja' protiv Tunižana s udjelom 16,66 posto smjestila se na četvrtom mjestu, poraz protiv Francuza s udjelom od 12,94 posto smjestio se na petom mjestu, dok se utakmica Hrvatska-Portugal, koju smo dobili, nalazi na šestom mjestu (12,71 posto).

U top 10, na sedmom mjestu nalazi se RTL Direkt emitiran 18. ožujka (12,53 posto), dok je osmo mjesto zauzeo Dnevnik Nove TV (12,36 posto) emitiran 21. ožujka.

Podnevni Dnevnik HRT-a emitiran 14. ožujka, s udjelom od 12,35 posto, smjestio se na devetom mjestu. Deseto mjesto pripalo jeNovoj TV, emisiji uoči nogometne utakmice Hrvatska-Malta (udio 12,20 posto).


https://direktno.hr/sport/ovo-je-dokaz- ... rt-229726/

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 tra 2021, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
slika


4/10 Hrvatska nogometna reprezentacija

3/10 Hrvatska rukometna reprezentacija

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 tra 2021, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5205
Reconquista je napisao/la:
Citat:
slika


4/10 Hrvatska nogometna reprezentacija

3/10 Hrvatska rukometna reprezentacija

To je dokaz isplativosti Sportski prijenosa i da HRT gubi lovu koju je mogo uzet od sponzora.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 tra 2021, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
slika


Svjetsko prvenstvo medalje

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 tra 2021, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
slika


https://en.wikipedia.org/wiki/All-time_ ... _World_Cup

Citat:
Osvojeni bodovi po prvenstvu:

1. Njemačka 11,6
2. Brazil 11,2
3. Nizozemska 9,3
4. Italija 8,6
5. Argentina 8,4
6. Francuska 7,6
7. Hrvatska 7,4
8. Engleska 7,2
9. Španjolska 7
10. Portugal 6,8
11. Poljska 6,6
12. Urugvaj 6,4
13. Danska 6,4
14. Yugoslavija 6,1
15. Rusija 6,0
16. Švedska 5,8
17. Austrija 5,7
18. Belgija 5,3
19. Mađarska 5,3
20. "Srbija" 5,1
21. Kolumbija 5
22. Češka 4,5
23. Čile 4,4
24. Rumunjska 4,1
25. Švicarska 4
26. Kostarika 4
27. Meksiko 3,8
28. Paragvaj 3,8
29. Nigerija 3,5
30. Japan 3,3
31. Srbija 3,2
32. Amerika 3
33. Južna Koreja 2,7


Da stavimo stvari na svoje mjesto...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 156  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO