HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5007 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 201  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24672
Lokacija: Heartbreak Hotel
On eksploatira kapitalizam.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:23 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
turbotakija je napisao/la:
Poznajem hrpu ljudi a radio sam u razlicitim branshama tako da mogu donijeti neki pausalni zakljucak - barem za Austriju, ali bi trebalo da vazi i za BRD.

Ovde ako si donji onda ti je zivot za ***. Izrabljuju te jednostavno, ponizavaju te, gledaju ti u minut koliko si radio a koliko bio na WC-u, itd. Pogotov se proizvodnje treba cuvati. Servis je isto shit ali tu imas barem bakshish ako si u nekom ok lokalu.

To sam licno dozivio par puta u ranoj mladosti kad sam radio sljakerske poslove usporedo uz faks..malo je to sati bilo ali sasvim dovoljno da skuzim dvije stvari: Nikad u privatluk, dakle nikad za privatnika, i nikad za privatnika a neskolovan ili slabije skolovan. Jebo me svak da sutra sta bude i da izgubim ovo sto imam, pa budem prisiljen raditi neke nize poslove za privatnike, iste sekunde: PRVO AMS (arbeitsmarktservice - oni ti daju 6 mjeseci pomoc za nezaposlene, 55% tvoje plate, i onda ide notstandshilfe, sto je nesto manje ali mozes otegnuti u nedogled). Uz to smijes malo zaraditi, i kad dodas tu i tamo pomalo sta na crno, eto tebi plate. Ali ide slabo sta u penziono, nemas 13. i 14. platu.. Ali barem imas svoj mir a ne osjecaj da radis za prljavu, kapitalisticku svinju koja se bogati na tvojim plecima.


Iskustva su različita, ja nikad nisam bio niti sam poznavao ljude u građevinskom sektoru, moje iskustvo se bazira na industriju, mašinstvo u prvom redu. Svi naši ljudi koje sam upoznao bili su izučeni majstori, tokari, strugari ili bravari sa iskustvom iz nekadašnjih velikih exyu preduzeća, Energoinvest, Pretis, Soko Mostar i slični. Svi oni su dobro kotirali, imali dobre radne uslove i dobro zarađivali. Slično je i sa rudarima, oni su bili najviša skupina, slabi radni uslovi a dobra lova. Svi ti ljudi imaju i dobre penzije, čak i za njemačke uslove, ipak ostaju mahom tu.
Ali nije samo lova u pitanju, starijim ljudima treba dobra medicinska njega, dobri doktori, medicinska pomagala, sve to je puno bolje u Njemačkoj regulisano nego kod nas. Ja ne znam kako je u Hrvatskoj, mislim da ni oni nisu ni blizu Njemačkoj, ako griješim molim za ispravku.
U sumi mnoge stvari govore u korist Njemačke, samo iznimke i nostalgija za exyu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Bobovac je napisao/la:
On eksploatira kapitalizam.


Znam da me kao i obicno podjebavas, ali tako ispadne jbg..eo dok ti ovo pisem meni ide satnica.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
turbotakija je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
On eksploatira kapitalizam.


Znam da me kao i obicno podjebavas, ali tako ispadne jbg..eo dok ti ovo pisem meni ide satnica.


Samo sabur dakle, nema za takiju zime. A obićni ne-SDA bošnjo pravac Dojčland. :thumbup

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
babo je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
Poznajem hrpu ljudi a radio sam u razlicitim branshama tako da mogu donijeti neki pausalni zakljucak - barem za Austriju, ali bi trebalo da vazi i za BRD.

Ovde ako si donji onda ti je zivot za ***. Izrabljuju te jednostavno, ponizavaju te, gledaju ti u minut koliko si radio a koliko bio na WC-u, itd. Pogotov se proizvodnje treba cuvati. Servis je isto shit ali tu imas barem bakshish ako si u nekom ok lokalu.

To sam licno dozivio par puta u ranoj mladosti kad sam radio sljakerske poslove usporedo uz faks..malo je to sati bilo ali sasvim dovoljno da skuzim dvije stvari: Nikad u privatluk, dakle nikad za privatnika, i nikad za privatnika a neskolovan ili slabije skolovan. Jebo me svak da sutra sta bude i da izgubim ovo sto imam, pa budem prisiljen raditi neke nize poslove za privatnike, iste sekunde: PRVO AMS (arbeitsmarktservice - oni ti daju 6 mjeseci pomoc za nezaposlene, 55% tvoje plate, i onda ide notstandshilfe, sto je nesto manje ali mozes otegnuti u nedogled). Uz to smijes malo zaraditi, i kad dodas tu i tamo pomalo sta na crno, eto tebi plate. Ali ide slabo sta u penziono, nemas 13. i 14. platu.. Ali barem imas svoj mir a ne osjecaj da radis za prljavu, kapitalisticku svinju koja se bogati na tvojim plecima.


Iskustva su različita, ja nikad nisam bio niti sam poznavao ljude u građevinskom sektoru, moje iskustvo se bazira na industriju, mašinstvo u prvom redu. Svi naši ljudi koje sam upoznao bili su izučeni majstori, tokari, strugari ili bravari sa iskustvom iz nekadašnjih velikih exyu preduzeća, Energoinvest, Pretis, Soko Mostar i slični. Svi oni su dobro kotirali, imali dobre radne uslove i dobro zarađivali. Slično je i sa rudarima, oni su bili najviša skupina, slabi radni uslovi a dobra lova. Svi ti ljudi imaju i dobre penzije, čak i za njemačke uslove, ipak ostaju mahom tu.
Ali nije samo lova u pitanju, starijim ljudima treba dobra medicinska njega, dobri doktori, medicinska pomagala, sve to je puno bolje u Njemačkoj regulisano nego kod nas. Ja ne znam kako je u Hrvatskoj, mislim da ni oni nisu ni blizu Njemačkoj, ako griješim molim za ispravku.
U sumi mnoge stvari govore u korist Njemačke, samo iznimke i nostalgija za exyu.



Sve to stoji. Pogotovo to sto si na kraju dodao i sto je na neki nacin i dokaz za to da dosta nasih vise i ne ide toliko i iskljucivo radi novca/radnih uslova vec zato sto hoce da zive u koliko toliko sredjenoj drzavi. Da li radio u produkciji kod Bekta u Gorazdu i pravio presvlake za golfove ili eksploziv u Pobjedi, ili u svabiji milka cokoladice u Suchardu, na isto ti todje..ovo sto ovde vise dobijes, uzme ti za stan, hranu, sveukupno vece troskove..

Jebote, ja jednom u Sarajevu umalo po picki nisam dobio jer sam bio pomalo drzak ali u biti sam samo od njih trazio da rade svoj jebeni posao.. u policiji. Ovdje barem kad ti zatreba papir, pasos, bilo sta, napravis termin i dobijes u roku od 3 minute.. kad ti sta bude dolaze helikopterom po tebe..i slicno..(ovo za Austriju, ali kao sto rekoh, nije ni BRD tu daleko..). Jest ovo svijet dupelizaca i milion puta Bitte Danke bitte Danke Danke Danke Danke Danke.. (prosjecno kad odes u kupovinu i na kasi nesto platis)..ali ipak je bolje ovako nego kad ti neko namrsten jebe majku (ko meni Bobovac jucer dok smo pricali o politici u BiH).

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
weasel je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:

Znam da me kao i obicno podjebavas, ali tako ispadne jbg..eo dok ti ovo pisem meni ide satnica.


Samo sabur dakle, nema za takiju zime. A obićni ne-SDA bošnjo pravac Dojčland. :thumbup


Dosadan si brte polako s tim ofucanim kroatosranjima i vlaznim snovima. Mislim okej je ali ofucano i nema duha. Nemaju Hrvati taj talenat za cool podjebavanje i duhovitost. Uci od Grobara..pravi veseli Srbin Pirocanac, jes da je shupcina ali ne sterilan i ne dosadan.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
turbotakija je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Samo sabur dakle, nema za takiju zime. A obićni ne-SDA bošnjo pravac Dojčland. :thumbup


Dosadan si brte polako s tim ofucanim kroatosranjima i vlaznim snovima. Mislim okej je ali ofucano i nema duha. Nemaju Hrvati taj talenat za cool podjebavanje i duhovitost. Uci od Grobara..pravi veseli Srbin Pirocanac, jes da je shupcina ali ne sterilan i ne dosadan.


Kontradiktoran si sam sebi, priznaješ kad bi morao raditi u privatnom sektoru da bi izletio van BiH jako brzo pa se naljutiš

kad istu tu spoznaju iznese Hrvat za ostatak tvog naroda.


Slušali smo mi vas zadnjih 20 godina s otrcanim forama o curenju Hrvata, sad je vaš red.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 lis 2021, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Ali ti si Kroat i nemas s BiH nikakve veze.

To je jedno. A drugo je: ukoliko vam nista drugo ne pada na pamet sem da kopirate bosljake ,onda kukala vam majka..

I hajd skini mi se s kurca ako nemas sta pametno za reci..eno ti Srba pa se shnjima igraj

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 lis 2021, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ovo je najbolji mogući primjerak hrvatsko-bosansko-bošnjačke fuzije. Nemojte me sad pitati da skužim što je točno po nacionalnosti, ali djevojka je top. Izgled, sport, inteligencija, i to što govori istinu bez straha od posljedica i "canceliranja".

Hrvatica šokirala: "Njemačku kao državu za život mrzim iz dna duše. Kad uđeš unutra, to je raspad sistema!"


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 lis 2021, 13:21 
Online

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 582
Ministry of Sound je napisao/la:
Ovo je najbolji mogući primjerak hrvatsko-bosansko-bošnjačke fuzije. Nemojte me sad pitati da skužim što je točno po nacionalnosti, ali djevojka je top. Izgled, sport, inteligencija, i to što govori istinu bez straha od posljedica i "canceliranja".

Hrvatica šokirala: "Njemačku kao državu za život mrzim iz dna duše. Kad uđeš unutra, to je raspad sistema!"



svako njoj čast, to što priča o njemačkoj je uglavnom točno, ali ko god se bavi tim sportom, nije ga baš velika pamet osvojila. za žene to vrijedi još x10. više bi zarađivala ko neka fitness/aerobic trenerica a ne bi lomila kosti i dobivala po glavi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 25 lis 2021, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Ministry of Sound je napisao/la:
Ovo je najbolji mogući primjerak hrvatsko-bosansko-bošnjačke fuzije. Nemojte me sad pitati da skužim što je točno po nacionalnosti, ali djevojka je top. Izgled, sport, inteligencija, i to što govori istinu bez straha od posljedica i "canceliranja".

Hrvatica šokirala: "Njemačku kao državu za život mrzim iz dna duše. Kad uđeš unutra, to je raspad sistema!"



Kapitalizam. Pogotovo na kraju to dolazi do izrazaja kad spominje Ameriku.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 02 stu 2021, 08:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Ministry of Sound je napisao/la:
Ovo je najbolji mogući primjerak hrvatsko-bosansko-bošnjačke fuzije. Nemojte me sad pitati da skužim što je točno po nacionalnosti, ali djevojka je top. Izgled, sport, inteligencija, i to što govori istinu bez straha od posljedica i "canceliranja".

Hrvatica šokirala: "Njemačku kao državu za život mrzim iz dna duše. Kad uđeš unutra, to je raspad sistema!"


Lijepa?
Ima muskasto drzanje,jake kosti. Pogle joj rucetina ko u kakva dvometrasa dinarida.
Aj ima lipu facu. S tim da joj fali secera.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 04 stu 2021, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Turkish National Accused of Deliberately Running Down German Schoolchildren, Killing One
slika

A 30-year-old Turkish national has been accused of deliberately running down a group of German schoolchildren in Hesse, leaving an eight-year-old girl dead and two other girls seriously injured.

The Turk is said to have driven his vehicle at a group of youngsters in the town of Witzenhausen on Friday, hitting several in front of a daycare centre. An eight-year-old girl who was injured died a short time later in hospital and two other girls, aged seven and eight, are also in serious danger.


https://www.breitbart.com/europe/2021/1 ... lling-one/

Oj ljudi, oj Turci...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 04 stu 2021, 14:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15866
Nijemci nisu svjesni u šta su se uvalili primajući muslimane u zemlju.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 04 stu 2021, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve je to po zakonima islama. Nemojte to zaboraviti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 stu 2021, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 22:00
Postovi: 232
Ovo mi je najdraže, dan kad u HR bude rekord zaraženih, u Njemačkoj također rekord. Kakva li slučajnost, nebi me čudilo da su i Francuska i UK rekordne.

https://www.poslovni.hr/europska-unija/alarm-u-njemackoj-rekordan-broj-slucajeva-zaraze-imaju-i-dodatan-razlog-za-zabrinutost-4311713

Citat:
Alarm u Njemačkoj: Rekordan broj slučajeva zaraze, imaju i dodatan razlog za zabrinutost

Broj zaraza koronavirusom u Njemačkoj u zadnja 24 sata zabilježio je novi rekordni rast od 33.949 slučajeva, što je za 172 više nego što je zabilježeno lani u prosincu. To je znatan rast i u odnosu na prošli tjedan kada je zabilježeno 28.037 slučajeva.

I ostale statističke vrijednosti pokazuju alarmantan trend. Sedmodnevna incidencija, koja je glavni indikator za Institut Robert Koch, porasla je na 154,5, dok je prije tjedan dana bila 130,2.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 stu 2021, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5202
baba ko commando...sljedeći video kako lovit po šumi :zubati


_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2021, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne postoji granica koliko njemačka *** mogu uništavati Europu.

Kronološki, prva vijest:
Iraqis to leave Belarus after failing to reach EU

Nakon toga:
Germany agreed on plan to open humanitarian corridor for refugees on Poland-Belarus border – Minsk

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 17 pro 2021, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Prvi put u povijesti preko milijun umrlih će biti tijekom jedne kalendarske godine.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 17 pro 2021, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1799
Lokacija: Strateška autonomija
Treća sreća za Friedricha Merza- napokon se domogao vrha CDU-a, upravo scenarij koji sam očekivao, i to s uvjerljivom pobjedom.

Ako zaiskri unutar Semafor koalicije, eto mu zicera za kancelarsku fotelju.

Bilo bi zanimljivo vidjeti suradnju između njega kao potencijalnog kancelara i Valerie Pecresse kao moguće francuske predsjednice.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 pro 2021, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Sad bi CDU barem malo trebao da skrene u desno .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 pro 2021, 13:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24672
Lokacija: Heartbreak Hotel
lider30 je napisao/la:
Prvi put u povijesti preko milijun umrlih će biti tijekom jedne kalendarske godine.



Nikad više Njemačka nije ni imala stanovnika. :)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 pro 2021, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Flamel je napisao/la:
Treća sreća za Friedricha Merza- napokon se domogao vrha CDU-a, upravo scenarij koji sam očekivao, i to s uvjerljivom pobjedom.

Ako zaiskri unutar Semafor koalicije, eto mu zicera za kancelarsku fotelju.

Bilo bi zanimljivo vidjeti suradnju između njega kao potencijalnog kancelara i Valerie Pecresse kao moguće francuske predsjednice.


Desniji CDU, AfD i FDP vlada? Jel moguće?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 pro 2021, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1799
Lokacija: Strateška autonomija
Reconquista je napisao/la:
Desniji CDU, AfD i FDP vlada? Jel moguće?


Hipotetski je moguće, jer njemački ustav dopušta raskidanje koalicije i sastavljanje nove vlade bez novih izbora ako postoji većina u parlamentu.

(CDU-FDP-AFD imaju teoretsku većinu, 371 od 736 zastupnika)

Takav slučaj se desio već 1982., kada je FDP napustio koaliciju sa SPD i sklopio novi kabinet sa Kohlovim CDU.

Ali vjerojatnije je, s obzirom na konstelaciju, da će se u slučaju raspada Semafor koalicije ići odmah na nove izbore.

Koalicija s AFD? Već sam ranije objašnjavao da je to za razne vanjske faktore crvena crta...svi njemački susjedi plus SAD i Izrael bi burno reagirali, jedino Rusi ne bi imali ništa protiv.

Kako god bilo, Semafor koalicija sigurno neće izdržati čitav mandat.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 pro 2021, 15:09 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Flamel je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Desniji CDU, AfD i FDP vlada? Jel moguće?


Hipotetski je moguće, jer njemački ustav dopušta raskidanje koalicije i sastavljanje nove vlade bez novih izbora ako postoji većina u parlamentu.

(CDU-FDP-AFD imaju teoretsku većinu, 371 od 736 zastupnika)

Takav slučaj se desio već 1982., kada je FDP napustio koaliciju sa SPD i sklopio novi kabinet sa Kohlovim CDU.

Ali vjerojatnije je, s obzirom na konstelaciju, da će se u slučaju raspada Semafor koalicije ići odmah na nove izbore.

Koalicija s AFD? Već sam ranije objašnjavao da je to za razne vanjske faktore crvena crta...svi njemački susjedi plus SAD i Izrael bi burno reagirali, jedino Rusi ne bi imali ništa protiv.

Kako god bilo, Semafor koalicija sigurno neće izdržati čitav mandat.

Na osnovu čega ti donosiš takav zaključak? Zato što bi se tebi takav scenario dopao? Da se razumijemo, ni ja nisam za njih, ali slabost i haos u CDU/CSU je omogućila da SPD uopšte dođe na vlast. 3 mjeseca prije izbora bili su četvrta snaga sa 13-14% glasova. Merkelova je svojom katastrofalnom politikom dovela Njemačku na rub propasta, račun će im stići vrlo brzo za to.
Digitalizirung, školstvo, infrastruktura, na mnogim mjestima nekompetentan ministarski kadar, a da ne govorim o izbjegličkoj politici, sve sami propusti zbog čega je i došlo do semafora.
Trebat će dosta vremena dok se CDU potpuno oporavi, iako je Merz u stanju da ih izvede na pravi put.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5007 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 201  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Butch@Cassidy, goran2hr i 63 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO