HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Da li je neko pročitao ovaj tekst, ne može da se otvori a baš me zanima:

Citat:
Evo po čijoj je direktivi Plenković pozvao Džaferovića u prvi saf vukovarske povorke…


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puno teksta nijedno ime nije dao. Šušnjar ne može artikulirano pisati kad je bijesan. Lupa kao Maksim po diviziji.
Zato je i otjerao ljude sa tog portala a nekad je imao puno posjeta i komentara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Pročitao si? Dakle ko je, ne kaže?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne kaže, lupa neke uopćene gluposti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Ko je lik sa slike levo?

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neka budaletina iz EU koja ima mišljenje "o Bosni". Ima ih za izvoz.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
BBC je napisao/la:
Ne kaže, lupa neke uopćene gluposti.

Naša verzija Bujaneca :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Video iz gorenavedenog teksta. Kakav debil:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Bobovac je napisao/la:
Muslimani nikako da shvate da se dobri odnosi sa Hrvatima ne grade na relaciji Sarajevo-Zagreb već Sarajevo-Mostar, Sarajevo-Kiseljak, Zenica-Vitez, Zavidovići-Žepče...


Točno tako, oni bi da šuruju sa Hrvatima iz RH ali opet samo sa nekima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
i_jopet je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Muslimani nikako da shvate da se dobri odnosi sa Hrvatima ne grade na relaciji Sarajevo-Zagreb već Sarajevo-Mostar, Sarajevo-Kiseljak, Zenica-Vitez, Zavidovići-Žepče...


Točno tako, oni bi da šuruju sa Hrvatima iz RH ali opet samo sa nekima.

..uc jebote pa muslimani su bas uvik prigovor imali da ne triba s Hrvatima iz bih razgovarati u Zagrebu nego u bih..sto je to sad izokrenulo se ne kuzim..il pisete budalastine..prije će bit ovo drugo..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
laganini je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:

Točno tako, oni bi da šuruju sa Hrvatima iz RH ali opet samo sa nekima.

..uc jebote pa muslimani su bas uvik prigovor imali da ne triba s Hrvatima iz bih razgovarati u Zagrebu nego u bih..sto je to sad izokrenulo se ne kuzim..il pisete budalastine..prije će bit ovo drugo..


Krivo si izgleda protumačio, oni ne žele imati dobre odnose sa Hrvatima iz BiH a žele sa Hrvatima iz RH koji su protiv Hrvata u BiH.

Relacija Sarajevo Zagreb je upravo na takvoj liniji.

Malo neobična rečenica ali shvatit ćeš već.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..evo pokušava os rec da je vlada u dilu s muslimanima..jesi antivakser.. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Bio je nekada i Komšić pozvan na Alku a imali smo i Mesića nije da smo kratkog pamćenja.

Nadam se da se stvari mijenjaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..sreća da takvi ko ti ima u Hercegovini u minornim postocima..skuliraj se i počni mislit glavom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
laganini je napisao/la:
..sreća da takvi ko ti ima u Hercegovini u minornim postocima..skuliraj se i počni mislit glavom


Nisi ti živio u BiH pa ne razumiš situaciju.

Reci ti meni jeli lakše bit kršćanin na bliskom istoku ili u Portugalu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
i_jopet je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..sreća da takvi ko ti ima u Hercegovini u minornim postocima..skuliraj se i počni mislit glavom


Nisi ti živio u BiH pa ne razumiš situaciju.

Reci ti meni jeli lakše bit kršćanin na bliskom istoku ili u Portugalu?

..sto ne razumim Hrvati i muslimani su živili zajedno i nije prije rata bilo nekih medjunacionalni sranja izmedju njih..ako si mlad pitaj starije..teze je meni koji zivi u cistonacinalnom okruzenju to bilo svatit nego vama..rat je specifikum gdje su se stvarale specifične političke platforme i krivi potezi su skupi a desavali su se..naravno sto bi vi gori rekli stradala je raja..zato odgovornost snosi politika a ne narodi ko je koga prije zavalio i tako u krug..muslimani su po meni pravili vise grešaka jer su imali aliju kojibza razliku od Franje nije kužio stvari ..tu je velika odgovornost iz koje nisu nista naučili jer je sda nastavio s greškama u koracima koji sibse iza rata politički lutali kako s mesicevom ulogom tako i s Komšićem s kojim su zabili autogol..dakle za mene nema dileme sda je bio rušilački faktor i time nisu samo naudili Hrvatima nego i sebi jer kao taoci takve politike ekonomski su zaglibili do dna a Hrvati subioak naslonjeni Hrvatskoj tu plivaju kako tako..i sto sad..ove li Ostat bih oce li Ostat federacija ove lipse Srbi i formalno odvojit to je pitanje za milijun dolara..naravno opet će neki dejton to Morat sasic jer logičko ako s susjedom ne mores odredit medju neko treći mora intervenirat..naravno postoji uvik ono sto slijedi kad se iscrpe sva politička sredstva a to je rat..a on je točno ono sto se kaze nekom rat nekom brat kakobje bilo i u prošlom...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
laganini je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:

Nisi ti živio u BiH pa ne razumiš situaciju.

Reci ti meni jeli lakše bit kršćanin na bliskom istoku ili u Portugalu?

..sto ne razumim Hrvati i muslimani su živili zajedno i nije prije rata bilo nekih medjunacionalni sranja izmedju njih..ako si mlad pitaj starije...


Evo ja sam stariji pa da ti objasnim, razlog tog suživota prije rata je bila diktatura komunističke partije. Čim je došla demokracija i netko upitao narod što misli tad je nestalo i to zajedništvo. Pa ako ne misliš uvoditi ponovo diktaturu zaboravi i na suživot.
.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27092
U Brišniku bi neko zapjevao "ustašku" pjesmu, sutra dan bi medijski gorila cijela Juga
i svi znali gdje je to selo. A ni gradove većina nisu znali gdje su na karti.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
Naša Kvačica je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..sto ne razumim Hrvati i muslimani su živili zajedno i nije prije rata bilo nekih medjunacionalni sranja izmedju njih..ako si mlad pitaj starije...


Evo ja sam stariji pa da ti objasnim, razlog tog suživota prije rata je bila diktatura komunističke partije. Čim je došla demokracija i netko upitao narod što misli tad je nestalo i to zajedništvo. Pa ako ne misliš uvoditi ponovo diktaturu zaboravi i na suživot.
.

..diktatura je bila i u Hrvatskoj pa se nije šutilo..pusti ti te price..al nikad nije u odnosu na muslimane ..ja se nemogu sjetit..kolko znam i muslimanski disidenti su vani bili bliski hrvatskim pokretima..najutjecajniji i komunistički lideri muslimani kao bijedic pa i abdic su imali dobre odnose s Hrvatima zbog kojih je prvobitno izgubio glavu a drugom su smjestili..ne sicas se pa i početkom ovog rata Aliji se skandiralo u Pologu..al kako rekoh alijina politika od onog da nece nas naša JNA il ovi nije nas rat i nereagiranje na ravno suzbili prvi korak razilaženja ..a oobsto sam reka posli Alije je dosa Bakir i o je dovelo dobrano..nisu ni Hrvati u bih sveci al apsolutno drzim tezu da nisu bili rušilački faktor ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
laganini je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Evo ja sam stariji pa da ti objasnim, razlog tog suživota prije rata je bila diktatura komunističke partije. Čim je došla demokracija i netko upitao narod što misli tad je nestalo i to zajedništvo. Pa ako ne misliš uvoditi ponovo diktaturu zaboravi i na suživot.
.

..diktatura je bila i u Hrvatskoj pa se nije šutilo..pusti ti te price..al nikad nije u odnosu na muslimane ..ja se nemogu sjetit..kolko znam i muslimanski disidenti su vani bili bliski hrvatskim pokretima..najutjecajniji i komunistički lideri muslimani kao bijedic pa i abdic su imali dobre odnose s Hrvatima zbog kojih je prvobitno izgubio glavu a drugom su smjestili..ne sicas se pa i početkom ovog rata Aliji se skandiralo u Pologu..al kako rekoh alijina politika od onog da nece nas naša JNA il ovi nije nas rat i nereagiranje na ravno suzbili prvi korak razilaženja ..a oobsto sam reka posli Alije je dosa Bakir i o je dovelo dobrano..nisu ni Hrvati u bih sveci al apsolutno drzim tezu da nisu bili rušilački faktor ...


Ukratko da vjerujem tebi a ne svojim očima. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..pa eto kako oces ja sam ti nabacio par konkretni stvari u nekoj pozitivi nekoj se ustručavat nabacit negativna..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lip 2021, 09:22
Postovi: 940
laganini je napisao/la:
..pa eto kako oces ja sam ti nabacio par konkretni stvari u nekoj pozitivi nekoj se ustručavat nabacit negativna..


Nema pozitive samo negativa. Eksperiment u kojem su u kavez zatvorili ljude koji su zajedno išli u školu, na posao i na kraju se međusobno poklali. Lakše je kad iz Varaždina, Samobora, Splita jurišaš na one tamo u Kninu. Ali kad ubijaš i tebe ubija jučerašnji automehaničar, učitelj iz škole, radni kolega, ljudi sa licem to je druga stvar
Ako je nekom u Hrvatskoj teško zamisliti najbolje neka pogleda na istočnu Slavoniju odnosno Vukovar. Hrvati kod Hrvata, Srbi kod Srba odijeljeni kao dva svijeta. A jedni do drugih.
Zašto nešto drugačije očekivati u BiH. A tu je još na jednu potenciju sve kompliciranije. U Hrvatskoj na kvadrat u BiH na kub. Eksponencijalno gore po svim parametrima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
laganini je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Evo ja sam stariji pa da ti objasnim, razlog tog suživota prije rata je bila diktatura komunističke partije. Čim je došla demokracija i netko upitao narod što misli tad je nestalo i to zajedništvo. Pa ako ne misliš uvoditi ponovo diktaturu zaboravi i na suživot.
.

..diktatura je bila i u Hrvatskoj pa se nije šutilo..pusti ti te price..al nikad nije u odnosu na muslimane ..ja se nemogu sjetit..kolko znam i muslimanski disidenti su vani bili bliski hrvatskim pokretima..najutjecajniji i komunistički lideri muslimani kao bijedic pa i abdic su imali dobre odnose s Hrvatima zbog kojih je prvobitno izgubio glavu a drugom su smjestili..ne sicas se pa i početkom ovog rata Aliji se skandiralo u Pologu..al kako rekoh alijina politika od onog da nece nas naša JNA il ovi nije nas rat i nereagiranje na ravno suzbili prvi korak razilaženja ..a oobsto sam reka posli Alije je dosa Bakir i o je dovelo dobrano..nisu ni Hrvati u bih sveci al apsolutno drzim tezu da nisu bili rušilački faktor ...

Pa vi u hrvatskoj ste mozda i njegovali hrvatsko cvijece. pa cak da je tada i bilo tako necete nam nikad viose uvlitii hrvatsko muslimansko bratstvo i jedinstvo, ili cak prijateljstvo. Radije rat.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 20:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
laganini je napisao/la:
..pa eto kako oces ja sam ti nabacio par konkretni stvari u nekoj pozitivi nekoj se ustručavat nabacit negativna..


Predmet muslimani za prvi razred osnovne škole:

- Prvi postulat: Kad su slabi onda su slatki i dražesni. Ti si ih upoznao u tom periodu. Bili su slabi u komunizmu, jer ako bi netko zamotao ženu išao bi u zatvor. Sa komunistima nema šale ili slušaj ili kazna. Zato su posljedično muslimani bili pozitiva. Ti kažeš nabroji negative. Nema ih kad su muslimani slabi, onda su slatki kao panda.

- Drugi postulat: muslimani lažu. Hrvati na Pologu su skandirali Aliji jer su mislili da nas vole. Bili smo glupi, evo na primjer kao ti sad, oni baš mislili da je to što muslimani pričaju jednako onome što misle. To nije nikakva sramota, muslimani se zaista znaju pretvarati kao daždevnjak. Što god musliman kaže, to je kao da ti ništa nije rekao. Slobodno isključi ton isto ćeš znati, možda čak i bolje jer te barem neće boliti glava od nebuloza.

- Treći postulat: kad ojačaju muslimani počinju pokazivati svoje pravo lice. Znaš onu poslovicu: ako želiš znati kakav je čovjek daj mu vlast. E to vrijedi i za muslimane. Kad muslimani od Hrvata dobiju oružje, obuku Armije BiH, skupe dovoljno vojske i resursa, e onda ide druga priča. Onda prestanu biti slatki i dražesni. Onda napadnu svog saveznika, koji im u stvari nikad i nije bio saveznik. To je sve bila ratna varka a Hrvati budale koje su nasjele na muslimanski osmijeh. I to se sve dogodilo pod Alijom. Ne znam zašto uopće kriviš Bakira za hrvatsko-muslimanske probleme, Bakir nije ni učestvovao u ratu. Cijela metamorfoza se dogodila pod Alijom Izetbegovićem.

- Četvrti postulat: sa muslimanima si uvijek u ratu. Ti si sad trenutno u ratu sa muslimanima. To naravno i ne znaš, ali znaju oni. Smješkaju se, vole te, možda te i grle tko zna, ali to je samo zato jer hoće prvo riješiti Hrvate i Srbe u BiH, pa im je lakše ako se Hrvati iz Hrvatske ne miješaju i puste ih da riješe Herceg Bosnu i RS. Ako bi eventualno zavladali cijelom BiH, pa teoretski i demografski ojačali, uglavnom čim bi bili u mogućnosti iste sekunde bi napali i Hrvatsku. Ne zato jer nešto posebno mrze Hrvatsku. Sve to samo ovisi o resursima. Htjeli bi oni i Beč, pa Rim, samo kad bi bili u mogućnosti. To znači, mi smo i 1991. bili u ratu sa Alijom Izetbegovićem, samo to nismo znali. Mudri Alija je glumatao da jedne nevjernike voli a druge mrzi, jednostavno iz želje da se nevjernici međusobno tamane, a on će već riješiti preostale čim se ukaže prilika.

- Peti postulat: muslimani nemaju morala. Musliman će plakati za Srebrenicom, ali će ismijavati genocid nad Jezidima, ili Armenima, ili Kurdima, ili onaj u Ruandi itd. Tuga, žalost pa čak i suze ovise samo o trenutnom interesu. Tako će musliman tebi plakati za Vukovarom i nazivati Srbe genocidnim, pa će bez da i trepne, pričati sa Srbinom i kukati za Jasenovcom i kako su Hrvati genocidni. Musimani će ostaviti žene i djecu u RH, a onda klati Hrvate u srednjoj Bosni. Taj narod ne poznaje osjećaj zahvalnosti prema nevjerniku. Ti si njemu u najboljem slučaju korisni idiot, koga će iskoristiti dok može da mu pomogne srediti drugog nevjernika, ali ti svakako dolaziš na red nebitno sad ili kasnije.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferovića ni premijer ni Vlada nisu zvali u Vukovar
PostPostano: 19 stu 2021, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Naša Kvačica je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..pa eto kako oces ja sam ti nabacio par konkretni stvari u nekoj pozitivi nekoj se ustručavat nabacit negativna..


Predmet muslimani za prvi razred osnovne škole:

- Prvi postulat: Kad su slabi onda su slatki i dražesni. Ti si ih upoznao u tom periodu. Bili su slabi u komunizmu, jer ako bi netko zamotao ženu išao bi u zatvor. Sa komunistima nema šale ili slušaj ili kazna. Zato su posljedično muslimani bili pozitiva. Ti kažeš nabroji negative. Nema ih kad su muslimani slabi, onda su slatki kao panda.

- Drugi postulat: muslimani lažu. Hrvati na Pologu su skandirali Aliji jer su mislili da nas vole. Bili smo glupi, evo na primjer kao ti sad, oni baš mislili da je to što muslimani pričaju jednako onome što misle. To nije nikakva sramota, muslimani se zaista znaju pretvarati kao daždevnjak. Što god musliman kaže, to je kao da ti ništa nije rekao. Slobodno isključi ton isto ćeš znati, možda čak i bolje jer te barem neće boliti glava od nebuloza.

- Treći postulat: kad ojačaju muslimani počinju pokazivati svoje pravo lice. Znaš onu poslovicu: ako želiš znati kakav je čovjek daj mu vlast. E to vrijedi i za muslimane. Kad muslimani od Hrvata dobiju oružje, obuku Armije BiH, skupe dovoljno vojske i resursa, e onda ide druga priča. Onda prestanu biti slatki i dražesni. Onda napadnu svog saveznika, koji im u stvari nikad i nije bio saveznik. To je sve bila ratna varka a Hrvati budale koje su nasjele na muslimanski osmijeh. I to se sve dogodilo pod Alijom. Ne znam zašto uopće kriviš Bakira za hrvatsko-muslimanske probleme, Bakir nije ni učestvovao u ratu. Cijela metamorfoza se dogodila pod Alijom Izetbegovićem.

- Četvrti postulat: sa muslimanima si uvijek u ratu. Ti si sad trenutno u ratu sa muslimanima. To naravno i ne znaš, ali znaju oni. Smješkaju se, vole te, možda te i grle tko zna, ali to je samo zato jer hoće prvo riješiti Hrvate i Srbe u BiH, pa im je lakše ako se Hrvati iz Hrvatske ne miješaju i puste ih da riješe Herceg Bosnu i RS. Ako bi eventualno zavladali cijelom BiH, pa teoretski i demografski ojačali, uglavnom čim bi bili u mogućnosti iste sekunde bi napali i Hrvatsku. Ne zato jer nešto posebno mrze Hrvatsku. Sve to samo ovisi o resursima. Htjeli bi oni i Beč, pa Rim, samo kad bi bili u mogućnosti. To znači, mi smo i 1991. bili u ratu sa Alijom Izetbegovićem, samo to nismo znali. Mudri Alija je glumatao da jedne nevjernike voli a druge mrzi, jednostavno iz želje da se nevjernici međusobno tamane, a on će već riješiti preostale čim se ukaže prilika.

- Peti postulat: muslimani nemaju morala. Musliman će plakati za Srebrenicom, ali će ismijavati genocid nad Jezidima, ili Armenima, ili Kurdima, ili onaj u Ruandi itd. Tuga, žalost pa čak i suze ovise samo o trenutnom interesu. Tako će musliman tebi plakati za Vukovarom i nazivati Srbe genocidnim, pa će bez da i trepne, pričati sa Srbinom i kukati za Jasenovcom i kako su Hrvati genocidni. Musimani će ostaviti žene i djecu u RH, a onda klati Hrvate u srednjoj Bosni. Taj narod ne poznaje osjećaj zahvalnosti prema nevjerniku. Ti si njemu u najboljem slučaju korisni idiot, koga će iskoristiti dok može da mu pomogne srediti drugog nevjernika, ali ti svakako dolaziš na red nebitno sad ili kasnije.


Samo citiram da naglasim vaznost ovog upisa za skolovanje politicki nepismenih Hrvata.
Lijepo vam je sve objasnjeno o Muslimanima i poslozeno po postulatima od 1-5. A ako ne znate citat sa razumijevanjem, palite s ovog foruma, tipkajte negdje drugdje.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Jean Luc Picard, mrnjav, Ronaldinho i 309 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO