HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 12:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 716 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 05 stu 2021, 12:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Dobro žena kaže, načelnik se odmah po završetku studija uhljebio u svojoj mini sirani koju je sam pokrenuo, a poslje ga uhljebio Šišović da mu bude direktor, a nakon toga livanjska mljekara ne samo uhljebila nego mu dala i veću plaću, samo da ga uhljebe i to na mjesto direktora. Jasno je da takvi uhljebi ne mogu ništa.

Zato bi trebalo zvat Gutu jer on je uvijek radio u privatnom sektoru, dobro slago daske i pokazao se ko pravi radnik i sad ovi koji su po nekoliko godina studirali i zajebavali se upanu u općinu prije njega, a realno niti znaju šta slagat niti veze imaju i o čemu, kamoli o daskama.

A tek Salko, on je nažalost nepovratno izgubljen za nas, snašo se gore extra, super mu je i ne bi se nikad vratio.
Jedino što, eto samo da je još to, naime u sobici i ima uzak prolaz, pa onda svaki put kad cimeri idu pišat on mora dignut noge na krevet da oni mogu proći, eto da nije toga sve bi bilo superextra i zato se bojim da on sad ne bi ni htio da ga uhljebimo, sve i da imamo dovoljno pameti pa to i hoćemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 05 stu 2021, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
zaba1111 je napisao/la:
Dobro žena kaže, načelnik se odmah po završetku studija uhljebio u svojoj mini sirani koju je sam pokrenuo, a poslje ga uhljebio Šišović da mu bude direktor, a nakon toga livanjska mljekara ne samo uhljebila nego mu dala i veću plaću, samo da ga uhljebe i to na mjesto direktora. Jasno je da takvi uhljebi ne mogu ništa.

Zato bi trebalo zvat Gutu jer on je uvijek radio u privatnom sektoru, dobro slago daske i pokazao se ko pravi radnik i sad ovi koji su po nekoliko godina studirali i zajebavali se upanu u općinu prije njega, a realno niti znaju šta slagat niti veze imaju i o čemu, kamoli o daskama.

A tek Salko, on je nažalost nepovratno izgubljen za nas, snašo se gore extra, super mu je i ne bi se nikad vratio.
Jedino što, eto samo da je još to, naime u sobici i ima uzak prolaz, pa onda svaki put kad cimeri idu pišat on mora dignut noge na krevet da oni mogu proći, eto da nije toga sve bi bilo superextra i zato se bojim da on sad ne bi ni htio da ga uhljebimo, sve i da imamo dovoljno pameti pa to i hoćemo.

Novi načelnik je najmanje bitan u ovoj priči jer je obična Vukadinova lutka na koncu. Drago mi je da si mu nabrojao radna iskustva u privatnom sektoru budući da on sam ima više staža u njemu nego ostalih 20 vodećih ljudi u Pomaku zajedno. Ti ljudi su obični proračunski paraziti koji u životu nisu zaradili marke mimo istog. I oni su najodgovorniji za prepolovljeno stanovništvo Tomislavgrada u zadnjih 10 godina. To što si i ti dio te ekipe i uhljebljen preko istih pa ih ovdje braniš, ne umanje činjenicu da se radi o nesposobnim likovima kojima je krajnji domet uhljebljivanje. Evo svi neutralni forumaši govore da je Tomislavgrad propao, novim pločnicima i asfaltu unatoč.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 13 stu 2021, 11:17 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Tomislavgrad kao i cijeli hbz su propali zbog više faktora.
-raspadom juge su izgubili svoje prirodno gravitacijsko srediste(splitski bazen)
- anacionalna dijaspora
- kriminal kod vladajucih

Ako bi se popravio samo jedan od ova 3 faktora, taj kraj bi opet krenuo uzlaznom putanjom

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 28 stu 2021, 16:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Ovo je dobar prikaz stanja duvanjske svijesti i u suštini veliki, ako ne i najveći problem koji se odražava na opće stanje. Tipičan primjer ovdje je Haiku Salko, a nešto blaži je Guto.



Naslovnica Kolumne

KolumneStipe Ćurčić Ćipa
Seciranje: Kod nas ništa ne valja!
Objavio M.M. - 28. studenoga 2021.


Neki dan sretoh jednoga poznanika kojemu sam predložio rješenje za naš zajednički problem. A on mi reče: „To ti, prijatelju moj, ne valja ništa“.

„Pa koje rješenje ti nudiš?“ – upitam ga.



„Nemam pojma, samo znam da ti to ništa ne valja“ – odgovori mi on.

Piše: Stipe Ćurčić Ćipa/Tomislavcity

„Kod nas ništa ne valja“ – vrlo je česta rečenica koju se svakodnevno može čuti u našoj sredini.

A što to sve u nas ne valja, po mišljenju mnogih, pokušat ću ugrubo pobrojati u ovome tekstu:

Ne valja nam vlast. A mi je izabrali. I najgori kritičari vlasti su upravo oni koji nisu ni izašli na izbore.
Ne valja nam Crkva. Ne valja ni Papa, ni biskupi, ni svećenici. Svećenici samo misle na sebe, udaljili su se od naroda i uvijek nešto traže. Logično se pitam: A tko to čini Crkvu, ako nismo mi?
Ne valjaju nam liječnici i ne samo da ne valjaju nego nemaju pojma ni o čemu. Ako ne valjaju, zašto im onda idemo i tražimo njihovu pomoć?
Ne valjaju nam mediji, radio, televizija, novine, portali. Ako je doista tako, zašto onda gledamo televiziju, slušamo radio, kupujemo novine, čitamo vijesti s portala, te sate i sate provodimo na društvenim mrežama?
Ne valjaju nam škole. Tamo naša djeca ništa ne nauče, a učitelji, nastavnici i profesori jedva čekaju da odrade tih nekoliko školskih sati i bore se isključivo za svoje, a ne učeničke interese. Ako je tako, zašto uopće šaljemo djecu u školu i zašto otvoreno ne kažemo prosvjetarima da ne valjaju? Po svemu sudeći, oni kojima ništa ne valja, smatraju da bi puno bolje radili njihov posao.
Ne valjaju nam policajci, vatrogasci, komunalci, općinski i drugi službenici. Mi bi puno bolje brinuli o redu, gasili požare, čistili i odvozili smeće, a da ne govorimo o tomu koliko bi poštenije odrađivali sve administrativne poslove, tvrde oni.
Ne valjaju nam poduzetnici svih vrsta. Ne valjaju nam uopće oni koji imaju, jer su lopovi i kriminalci. Ali tu ima i izuzetaka, ako je netko od spomenutih u rodu s kritičarima, onda on nije lopov i kriminalac, nego se dobro snašao.
Budući da će u ovo predblagdansko vrijeme grad biti okićen, unaprijed znamo da to neće ništa valjati. Koliko bolje kite u Mostaru, Širokom, a u Vitezu da i ne govorimo…
Na kraju ispada da ne valja ništa što je duvanjsko, pa čak ne valja ni naš kruh. Zato pojedine ozbiljne ustanove od kojih se nikada ne biste nadali kruh naručuju iz Posušja ili Livna.
Ako tako stoje stvari, onda bi, uz naziv mjesta, na ulazu u općinu, u grad i na svim istaknutim pločama trebalo dopisati: „Kod nas ništa ne valja“.

Tako bi se ljudi na licu mjesta mogli upoznati s našim „ništa ne valja“ stanjem.



Baš nešto razmišljam kako bi bilo dobro na Duvanjskom polju okupiti sve žitelje naše općine, pa da plebiscitarno podržimo one kojima ništa ne valja da oni preuzmu vlast i upravu nad svim sferama života. Bože moj, ljudi sigurno imaju rješenje za sve naše probleme.



Iz ovih mojih razmišljanja prenu me glas jedne moje znanice, koja mi veli: „Čitam ja redovito one tvoje kolumne koje objavljuješ na Tomislavcityju. I da znaš, ništa ti ne valjaju.“

„Čuj, ima li ijedna da valja?“ – upitam ja.

„Pa možda ona u kojoj pišeš kako kod nas ništa ne valja“- odgovori moja poznanica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 14 pro 2021, 01:57 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Malo starija vijest ali dobroj preodgajanje domaćih ujgura .

https://arhiv.stav.ba/tomioslavgrad-bos ... om-narodu/

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 06 vel 2022, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Citat:
Nezadovoljstvo mještana buškoblatskoga kraja dosegnulo vrhunac: Uputili pritužbu mjerodavnima, a zagovaraju i radikalnije poteze

Zbog čestih prekida u opskrbi električnom energijom mještani MZ Prisoje uputili su pritužbu Općinskom vijeću, općinskom načelniku te direktoru JP Elektropriveda HZ HB.

Loše stanje opskrbi električnom energijom u naseljenim mjestima oko Buškog jezera traje više godina, a osobito u posljednje dvije godine. Skoro da nema dana bez prekida u isporuci električne energije, a takvo stanje ne zavisi od vremenskih prilika.

Stanje niskonaponske mreže uočljivo je i običnim građanima: grane diraju elektrovodove, a slomljene i trule bandere mogu se vidjeti na svakom koraku.

Nezadovoljstvo mještana ovih naseljenih mjesta dostiglo je vrhunac, a među njima ima nezadovoljnika koji zagovaraju povlačenje radikalnih poteza kako bi potakli rješavanje ove situacije, prvenstveno prema Elektroprivredi HZ HB.

Tražimo od Elektroprivrede HZ HB da odmah izvrši pregled ove tužne situacije u pogledu stanja isporuke električne energije, te da nas najkasnije do kraja veljače 2022. godine izvijeste o poduzetim mjerama. Napominjemo da su rješavanje ovoga problema potencirali i župnici triju župa oko Buškoga jezera, javno s oltara.

Ovom prilikom ne ističemo štete koje trpe naši mještani zbog loše isporuke, a koje su ogromne, navodi se u dopisu koji su poslali nezadovoljni mještani naseljenih mjesta oko Buškog jezera.

https://tomislavcity.com/nezadovoljstvo ... je-poteze/

Najzabačeniji, najzapostavljeniji, sustavno najuništavaniji te posljedično najiseljeniji kraj u Herceg Bosni- buškoblatski kraj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 27 ožu 2022, 15:45 
Offline

Pridružen/a: 20 ožu 2022, 18:13
Postovi: 9
Lokacija: Tomislavgrad
Kako se krecu place na podrucju HBŽ + Posušje u slijedecim zanimanjima od majstora do pomocnika:

Postavljanje prozora i vrata
Voda i grijanje
Električar
Vozač C kategorije
Trgovacki putnik/prodajni predstavnik


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
https://tomislavcity.com/dvije-njemacke-obitelji-s-djecom-doselile-u-duvanjski-kraj/

Bježe od COVID mjera.

Planina i Jefferson pak na aparatima zbog Jamala.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Ministry of Sound je napisao/la:
https://tomislavcity.com/dvije-njemacke-obitelji-s-djecom-doselile-u-duvanjski-kraj/

Bježe od COVID mjera.

Planina i Jefferson pak na aparatima zbog Jamala.


Hahahahahahahaha

Aj neka je netko došo da unese malo živosti u naš raspali kraj, makar bili totalni stranci
Jedna obitelj nije problem, čak ni dvi-tri-četri... Imam problem jedino kad se radi potpunim zamjenama stanovništva, da npr 500k Sirijaca dodje u Hrvatsku. Brojke i količine su ključan problem
Iako ovako izdajem neka svoja načela. Velebit bi bio ljut.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 19:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15854
Tako to počinje. Doseli jedna muslimanska obitelj, pa druga, pa još dve i imaju skupa 20 djece i traže džamiju, pa doseli još par pa još par. Pa naprave mali geto, zauzmu ulicu pa ih dolazi još itd itd. Doduše teško da će masovno kolonizirat Tomislavgrad

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Ne znam kako je u samom Tomislavgradu, vjerojatno je malo življe, ali mogu reći da je cijeli zapadni dio općine dakle sve oko Buškog + Roško + Vinica = PUSTINJA. Kataklizma demografska, stanje je gore nego da su nas poharali kuga rat i glad i da svaki dan sikire padaju umisto kiše.

Neka Jamala, dok su braća antivaxeri nemam ništa protiv, taman bili sa Marsa. Bliži su mi takvi nego nacivaxeri Hrvati, psi sistema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Planina je napisao/la:
Ne znam kako je u samom Tomislavgradu, vjerojatno je malo življe, ali mogu reći da je cijeli zapadni dio općine dakle sve oko Buškog + Roško + Vinica = PUSTINJA. Kataklizma demografska, stanje je gore nego da su nas poharali kuga rat i glad i da svaki dan sikire padaju umisto kiše.

Neka Jamala, dok su braća antivaxeri nemam ništa protiv, taman bili sa Marsa. Bliži su mi takvi nego nacivaxeri Hrvati, psi sistema.


Istina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 03 lip 2022, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3451
Planina je napisao/la:
Ne znam kako je u samom Tomislavgradu, vjerojatno je malo življe, ali mogu reći da je cijeli zapadni dio općine dakle sve oko Buškog + Roško + Vinica = PUSTINJA. Kataklizma demografska, stanje je gore nego da su nas poharali kuga rat i glad i da svaki dan sikire padaju umisto kiše.

Neka Jamala, dok su braća antivaxeri nemam ništa protiv, taman bili sa Marsa. Bliži su mi takvi nego nacivaxeri Hrvati, psi sistema.

Pa ako je vama Duvnjacima dobar Džemal, mogli ste se davno potturčiti, možda bi bolje prošli.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 04 lip 2022, 00:42 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Haj ne kenjkaj, ovo je očito jako specifičan slučaj a ne dio nekakve masovne kolonizacije Tomislavgrada od strane nekakvih Jamala ili Džemala. Članak je malo nejasan, ako su mu ćaća ili mater naši ne vidim u čemu je problem, šta bi im ti rekao dite vam je čokoladno selite nazad?

Koliko je naše stoke iselilo a mnogi su mogli ostati, imali su uvjete, sad bi ja trebao hejtati na ove koji ovde vide pozitivu, sve i da dotični nemaju nikakve veze sa nama? Care moj ovo ovde je bukvalno pustinja demografski, ko god išta pozitivno vidi ovde dobro je došao. 90% naših su najobičnije materijalističko smeće koje samo širi crnilo i negativu, cijeli HBŽ propao na 250 rođenih Hrvata a bit će i gore jer smo stoka kojoj je Instagram oprao mozak i koja se uspoređuje sa Minkenom i Oslom. Veći će ovi bit Hrvati od 90% Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 04 lip 2022, 05:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Jefferson Davis je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
https://tomislavcity.com/dvije-njemacke-obitelji-s-djecom-doselile-u-duvanjski-kraj/

Bježe od COVID mjera.

Planina i Jefferson pak na aparatima zbog Jamala.


Hahahahahahahaha

Aj neka je netko došo da unese malo živosti u naš raspali kraj, makar bili totalni stranci
Jedna obitelj nije problem, čak ni dvi-tri-četri... Imam problem jedino kad se radi potpunim zamjenama stanovništva, da npr 500k Sirijaca dodje u Hrvatsku. Brojke i količine su ključan problem
Iako ovako izdajem neka svoja načela. Velebit bi bio ljut.


Ti i Planina ste ovo navukli na TG, ovaj se posvetio Coroni, ti ajmo reći nekim ideologijama, i dobili ste u kratkom rasponu nešto u vašem mjestu što je imalo astronomski koeficijent za dogoditi se. COVID izbjeglice sa zapada u paketu sa diversity. Sve je više dokaza da živimo u simulaciji i da nam neko drma kavez.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 04 lip 2022, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Čuj posvetio se koroni, ispada da sam bio neki luđak koji je okolo propovijedao, bio sam i jesam i uvik ću bit protiv prisilnog cijepljenja, kao uostalom i pola ljudi ovde. Zapravo i većina u TGu. Bar smo po tom pitanju bili većinski normalni. To su očito neki prepoznali. Makar malo garaviji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 17 srp 2022, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58845
Lokacija: DAZP HQ
slika

Nije neka kvaliteta jer sam u vožnji uslikao, ali grad je top, sav u zastavicama Herceg Bosne i HVOa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 17 srp 2022, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
dudu je napisao/la:
slika

Nije neka kvaliteta jer sam u vožnji uslikao, ali grad je top, sav u zastavicama Herceg Bosne i HVOa.



Prelijepo. Vidi se taj mittelojropski štih...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 11 kol 2022, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 16:38
Postovi: 1522
Izvor: https://dolinalasve.info/2022/08/kod-to ... -katolici/

slika

Kod Tomislavgrada otvorena džamija koju su zajedno izgradili muslimani i katolici

Protekle subote je u Mandinu Selu nedaleko od Tomislavgrada svečano otvorena džamija koju su zajednički izgradili muslimani i katolici ovog područja.

Iako je džamija džemata Dilaveri izgrađena ranije te je bila u funkciji od 2020. godine, zbog Covida njeno otvaranje je prolongirano sve do proteklog vikenda.

Džamiju su zajednički izgradili katolici i muslimani koji žive u ovom dijelu Bosne i Hercegovine, a ranije su sagradili i crkvu.

Pozitivan primjer suživota i međusobne saradnje na otvorenju su pozdravili predstavnici Islamske zajednice, predsjednik Vlade Kantona 10 Ivan Vukadin te načelnik općine Tomislavgrad Ivan Buntić i gvardijan Franjevačkoga samostana u Tomislavgradu fra Sretan Ćurčić, koji su prisustvovali otvaranju.

Također, lokalni portal mandino-selo.com prenosi da su se i prigodno obratili okupljenima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 12 kol 2022, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5173
Di su to Mandine ćelije ??
Vidim da je to neki lokalni put... pretpostavljam da je to sjeverno od TG-a oko Kupresu ili ??

To je 100% kraj od dudu-a ili planine, provode Plenkovićevu multi-kulti politiku :zubati

slika
slika

Ove prevarantske face su 100% Jude iz HDZ-a, plus ovaj fratar ko Petar izda Isusa pred (zoru) Gospu :thumbdown
slika
slika
slika
slika

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 12 kol 2022, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10442
Mandino selo ti je kad kreneš od Tomislavgrada prema Blidinju.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 12 kol 2022, 09:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58845
Lokacija: DAZP HQ
kod nas se uvijek kaže ne bi da si iz Mandina Sela...tamo tek saznali za hrvatsko cvijeće.

otuda je nogometaš Dinama Emir Dilaver.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 12 kol 2022, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 880
Brane je napisao/la:
Di su to Mandine ćelije ??
Vidim da je to neki lokalni put... pretpostavljam da je to sjeverno od TG-a oko Kupresu ili ??

To je 100% kraj od dudu-a ili planine, provode Plenkovićevu multi-kulti politiku :zubati

slika
slika

Ove prevarantske face su 100% Jude iz HDZ-a, plus ovaj fratar ko Petar izda Isusa pred (zoru) Gospu :thumbdown
slika
slika
slika
slika

Likovi su otpadnici iz HDZ-a na čelu sa Ivanom Vukadinom koji su osnovali novu stranku Hrvatski nacionalni pomak.
Koliko su "hrvatski" procijenite sami iz ovog članka:
https://zvono.ba/kako-to-vukadin-i-hnp- ... lni-pomak/

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 14 kol 2022, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Groot je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Di su to Mandine ćelije ??
Vidim da je to neki lokalni put... pretpostavljam da je to sjeverno od TG-a oko Kupresu ili ??

To je 100% kraj od dudu-a ili planine, provode Plenkovićevu multi-kulti politiku :zubati

slika
slika

Ove prevarantske face su 100% Jude iz HDZ-a, plus ovaj fratar ko Petar izda Isusa pred (zoru) Gospu :thumbdown
slika
slika
slika
slika

Likovi su otpadnici iz HDZ-a na čelu sa Ivanom Vukadinom koji su osnovali novu stranku Hrvatski nacionalni pomak.
Koliko su "hrvatski" procijenite sami iz ovog članka:
https://zvono.ba/kako-to-vukadin-i-hnp- ... lni-pomak/


Ko je Moris Morison na listi? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tomislavgrad
PostPostano: 30 ruj 2022, 12:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24660
Lokacija: Heartbreak Hotel
Krasna priča o Hrvatsko-muslimanskoj idili u Tomislavgradu. :wub

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/kako- ... 44683.html

Citat:
Zajedno i pjevamo i plačemo

Ekipa Dnevnika Nove TV posjetila je Mandino selo kod Tomislavgrada u kojemu se nalaze jedna posebna džamija i posebna kapelica.

"Ovdje mi živimo zajedno, ispomažemo jedni druge, dogovaramo", kazao je Tajko Dilaver.

Ovo malo mjesto primjer je suživota. U gradnji džamije sudjelovali su i Hrvati, a u gradnji lokalne kapelice Bošnjaci.

"Kako se nećeš osjećati kad pomažeš drugome? Bliži ti je komšija nego sin, brat ako je on u dijaspori. Komšija ti je najbliži i najprići", rekao je Dilaver.

I poručuju: sve što je isključivo nije dobro.

"Mi imamo lijep suživot. Što god se kod nekoga događa, tu smo. I za zapjevati i za zaplakati", rekao je Ramiz ef. Memić reporteru Dnevnika Nove TV Mariju Juriču.

Isti stav dijeli i fra Sretan Ćurčić.

"Najnormalnija je stvar. Susjed ako nešto radi. Susjedu treba pomoć. Bog je jedan. Najnormalnija je stvar pomoći bližnjemu. Nažalost, u vremenu u kojemu živimo ima puno nacionalizma", rekao je Ćuričić.


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 716 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO