HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 kol 2024, 12:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 73 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 21:10 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10670
Lokacija: No Country for White Men
Yun Che je napisao/la:
Neum i Brčko su Mujama ko Meka i Medina, ali neće dobiti ni jedno ni drugo.

Plusić

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Pa da Hrvati polude i daju im Neum , ne mogu ništa da reda jer ne bi mogli luku da napave .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
gang_moslavina je napisao/la:
Odgovor je vidim: ne i opravdano zgražanje. Razumijem vas jer je ovo ustvari (otprilike) karta kakvu bi prihvatio Izetbegović, začetnik ideje podjele BiH. Tražio je 33.33% teritorija što povoljnije lokacije, u jednom komadu i s izlazom na Savu ili more.

Ali zato vjerujem da srpski san o BiH prija i Hrvatima.

slika


1km Krajine, za 1 metar Hercegovine navodno je rekao Radovan, srpski san bi ukljucivao Ivanicu ili podelu Ivanice, i Zavalu bar nazad, a da Ravno i ostala hrvatska sela idu vama.

Koliko je Ratko drzao? 70%?

Jes ti ovo ostavio Nevesinje Muslimanima? :zubati :sega

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2020, 17:43
Postovi: 991
gang_moslavina je napisao/la:
Biste li ovo prihvatili da ste hrvatski predstavnik na nekom summitu o mirnom (znam da nije moguće) raspadu BiH? Jel je uopće vrijedi rastaviti? RS na trbuhu Hrvatske bio bi strateški poraz.

slika

Bez Neuma koji triba bit vraćen Dalmaciji ništa.. Druga karta koju si stavija isto nula bodova. Drvar, Glamoč, Grahovo ka druga strana Dinare i čisto povisno hrvatski teritorij ne smimo dat ni za šta. Tu je i selo Uništa sa dalmatinske strane Dinare di je 1942. osnovana Druga dalmatinska udarna brigada... Ravno također ka zaleđe Dubrovnika ni u ludilu ne smi bit nikakav teritorij za minjanje. Za ostalo se može pričat.

_________________
Udio šizmatika u Hrvatskoj:
1921.-17%
2021.- 3%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
HHerceg je napisao/la:
Ne bi prihvatili.

ja bi odma prihvatio samo da je neum Hrv .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 16:35
Postovi: 1586
aleksije radicevic je napisao/la:
A sta Bosnje oce s tim Neumom.
Pa mi koristimo Bar, Solun i mozda jos neke luke koje nisu u Srbiji.
Ne mora neka zemlja obavezno imati izlaz na more da bi koristila pogodnosti morskog saobrcaja. Dovoljno je da bude u dobrim odnosima za susedima koji imaju izlaz na more.

Misle da im treba za sverc, za uvoz mudzahedina i da im upovljavaju turski ratni brodovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
onda nek ga koloniziraju , niko im ne smeta .

I neum i Stolac nek koloniziraju . 30 000 muslimana tu bi riješilo sve .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:14 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Niko im na lijepe oči neće dat Neum .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 16:35
Postovi: 1586
Th1950 je napisao/la:
Niko im na lijepe oči neće dat Neum .

"Prirodno ce ga poklopiti", ako vec nisu citajuci najave od prije 10ak godina.
Po tim njihovim prognozama, danas je Neum vecinski muslimanski gradic sa dzamijama na sve strane. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
teranova je napisao/la:
Ovaj mi je sumnjiv.

Zudara na loj .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 24 pro 2021, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53
Postovi: 4202
storarare je napisao/la:
Pa da Hrvati polude i daju im Neum , ne mogu ništa da reda jer ne bi mogli luku da napave .

Čisto sumnjam da se može tu napraviti neka prekomorska luka. Možda nešto ko Zelenika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 03:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3470
aleksije radicevic je napisao/la:
A sta Bosnje oce s tim Neumom.
Pa mi koristimo Bar, Solun i mozda jos neke luke koje nisu u Srbiji.
Ne mora neka zemlja obavezno imati izlaz na more da bi koristila pogodnosti morskog saobrcaja. Dovoljno je da bude u dobrim odnosima za susedima koji imaju izlaz na more.

Osjećaju se uklješteno između Hrvata i Srba i stalno očekuju novi đenosajd. To oni ozbiljno misle. Pa im pristup moru donosi duševno olakšanje, jer misle da ih to nekako štiti jer se mogu povezati s Turskom i Arapima. Ja sam te bedastoće čuo od njih. Tome pomaže konstantno medijsko crnilo kao i nepoznavanje geografije.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 03:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
gang_moslavina je napisao/la:
Biste li ovo prihvatili da ste hrvatski predstavnik na nekom summitu o mirnom (znam da nije moguće) raspadu BiH? Jel je uopće vrijedi rastaviti? RS na trbuhu Hrvatske bio bi strateški poraz.

slika


Ne.
Nikako ne.
Dali bi vam;
Jajce i Dobretiće
Žepče i Novi Šeer
Novu Bilu i vlašićka sela kod Travnika
Usoru
Stolac?
Neum (tamo je slano jezero, koji će vam kuki to?)
I još bi vam dali komad Konjica?

A zašto?
Što bi nam Srbi pustili Brod i Šamac (i Vukosavlje i DŽabar) u Posavini?

A vama bi dali Mrkonjićki džep, Berkoviće?

Dok biste im vi dali Gradačac, Gračanicu i komad Srebrenika.

Otišlo bi im i Brčko, da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
gang_moslavina je napisao/la:
Odgovor je vidim: ne i opravdano zgražanje. Razumijem vas jer je ovo ustvari (otprilike) karta kakvu bi prihvatio Izetbegović, začetnik ideje podjele BiH. Tražio je 33.33% teritorija što povoljnije lokacije, u jednom komadu i s izlazom na Savu ili more.

Ali zato vjerujem da srpski san o BiH prija i Hrvatima.

slika


Ondje nemate 33,33%

Na 23% vam je dodano 5% oko mrkonjića, sjever SBŽa cca 1600 ili još 3%, većina Konjica (bez grada), kojih 100 km ili još 2%, Nevesinje (877km2), komad Stoca, Berkovići (249km2) i Neum (225km2), recimo skupa još 3%. To je 23+5+3+2+3=36%
Istovremeno biste izgubili Gradačac (218), Gračanicu (216) i doboj istok (41km2), to ti je 1%, možda i komad Srebrenika.
Na toj karti imate 35%.

A na ovom "srpskom snu", si nas opt zakinuo za DGG i Dnovakuf, Usoru, Žepče...

A vama si dao 23-1 na sjeveru TK, i -5 (možda i 6) na istoku USKa.
To je 17%, to vam je previše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
teranova je napisao/la:
Mora se podeliti na dva dela, ovo je karikatura. Povući ćemo liniju lenjirom i gotovo.

Slažemo se :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
Marko80 je napisao/la:
Biraj 1 ili 2
https://ibb.co/S0dFBQh

https://ibb.co/JHHzw7t

imas ovdje i prigodnu pjesmu


Ja naginjem ovoj;
slika

S time da bi djelove Srbima, nije bed, Ravno bi išlo tu nama, tu je bio exchange za Berkoviće, iako bi i tu mogli capnuti još koje selo :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
aleksije radicevic je napisao/la:
A sta Bosnje oce s tim Neumom.
Pa mi koristimo Bar, Solun i mozda jos neke luke koje nisu u Srbiji.
Ne mora neka zemlja obavezno imati izlaz na more da bi koristila pogodnosti morskog saobrcaja. Dovoljno je da bude u dobrim odnosima za susedima koji imaju izlaz na more.

Trolaju.
Nakon što je napravljen most, u Neumu je slano jezero.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
dalmatinac181 je napisao/la:
gang_moslavina je napisao/la:
Biste li ovo prihvatili da ste hrvatski predstavnik na nekom summitu o mirnom (znam da nije moguće) raspadu BiH? Jel je uopće vrijedi rastaviti? RS na trbuhu Hrvatske bio bi strateški poraz.

slika

Bez Neuma koji triba bit vraćen Dalmaciji ništa.. Druga karta koju si stavija isto nula bodova. Drvar, Glamoč, Grahovo ka druga strana Dinare i čisto povisno hrvatski teritorij ne smimo dat ni za šta. Tu je i selo Uništa sa dalmatinske strane Dinare di je 1942. osnovana Druga dalmatinska udarna brigada... Ravno također ka zaleđe Dubrovnika ni u ludilu ne smi bit nikakav teritorij za minjanje. Za ostalo se može pričat.


Pa neće muslimani dobiti ništa, kaj ti je? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 04:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22542
Harezm je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
A sta Bosnje oce s tim Neumom.
Pa mi koristimo Bar, Solun i mozda jos neke luke koje nisu u Srbiji.
Ne mora neka zemlja obavezno imati izlaz na more da bi koristila pogodnosti morskog saobrcaja. Dovoljno je da bude u dobrim odnosima za susedima koji imaju izlaz na more.

Osjećaju se uklješteno između Hrvata i Srba i stalno očekuju novi đenosajd. To oni ozbiljno misle. Pa im pristup moru donosi duševno olakšanje, jer misle da ih to nekako štiti jer se mogu povezati s Turskom i Arapima. Ja sam te bedastoće čuo od njih. Tome pomaže konstantno medijsko crnilo kao i nepoznavanje geografije.


Ma se*u.
Time je Izetbegović trolao Tuđmana.
Probali su ga uzeti u ratu, pa su skoro pobrali HV intervenciju.
Muslimani u Neumu su značili srpski Dubrovnik, tu su imali i srpsku artiljerijsku pomoć za svoju stratešku operaciju, Neretva 93.

1. Neće dobiti nikakvu državu.
2. kad bi dobili ikakvu državu, prije bi im Srbi radili međunarodni plovni put u kanjonu Drine do Goražda nego bi im mi dali Neum.
Pa ne da im ni Usoru, Žepče, o Jajcu da ne pričamo, a ovaj bi....
Neće dobiti ni Neretvu, u Konjicu je hrvatski kanjon.
Sarajevo i Tuzlu slobodno neku uzmu Srbi.
Najnoviji Pazar i Drinište će biti Srbima Principovo i Kozlarevo, jbg.
Prekasno je za našu Vrhbosnu i Soli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01
Postovi: 5639
Jok, eto ćete vi dobiti.
Vidim pravo ste sposobni... U crtanju nekih mapa i povlačenju linija.
Sve neke nakarade pravite.
U odnosu na BiH to vam je sve smiješno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Suštinski treba videti kako će se raspasti Federacija BiH, pošto je pitanje granica Republike Srpske rešeno na prelazu 1995-1996. godine.

Nit nam trebaju bosanske vukojebine, nit nam trebaju bosanske komunističke mahale, a tek nam Muslimani nikako ne trebaju. Eventualno ako baš bude neki raspad sistema da malo ulepša ta granica.

Znači samo da se ispregovara da li Bakhirovo stado ostaje simpatična mala brdsko-planinska državica u centralnom delu BiH (jesu hteli uvek da budu kao Švajcarska? Jesu.) ili opet postaju cvijeće i šalju zastupnike u Sabor da takijaju.

P.S. Pričati o nekom ratu je zaista nepotrebno u 21. veku, kada svi moramo težiti međusobnom razumevanju, relaksiranim granicama i budućoj saradnji. Realno i posle raspada će Mujo morati da sedne u golfa i da napravi par stotina metara preko granice u Srpskom Sarajevu, da ode u šoping, popije kaficu i sve to. Ne bi bilo dobro da umesto takvog civilizacijskog dobrosusedskog odnosa u Srpskom Sarajevu bude parkirana kakva oklopna brigada ili nešto sa dužim cevima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72163
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
aleksije radicevic je napisao/la:
A sta Bosnje oce s tim Neumom.
Pa mi koristimo Bar, Solun i mozda jos neke luke koje nisu u Srbiji.
Ne mora neka zemlja obavezno imati izlaz na more da bi koristila pogodnosti morskog saobrcaja. Dovoljno je da bude u dobrim odnosima za susedima koji imaju izlaz na more.


Na tom pitanju otkrivaju da budućnost zamišljaju ne kao mirni Balkan s riješenim teritorijalnim pitanjima i s dobrim susjedskim odnosima (vi i Mađarska koristite luke susjednih zemalja), nego da u budućnosti očekuju sukob civilizacija.

Oni budućnost vide kao Islam protiv Zapada, islamska Europa itd.

Tako da zamišljaju Erdoganove brodove itd. :zubati

Postavlja se pitanje zašto bi kukavna i nesposobna šaka jada koja će do 2030 imati ovdje 800 000 staraca, nastala 1993 i bez 1 medalje, zaslužila nešto čemu stoljećima žude i teže daleko važnije i velike zemlje (Mađarska, Rusija, Srbija, Austrija), a to je izlaz na toplo more. Pa prije bi Neum prodali Orbanu za 10 milijardi eura, možda bi nam čak Mađarska sve do Pečuha dala, bolje Orbanovi brodovi nego turski. :neznam Neum bi bio nova Mađarska luka Rijeka, odmah im Neumsku Krpicu potpišemo, čak ima i prometni koridor VC koji povezuje mađarsku s morem u Pločama, ovako bi Mađarska imala vlastiti teritorij i luku. Kada bi Neum i bio na prodaju, svima bi Neum dali prije nego Muslimanima. Čak i Srbija i Češka bi daleko bolju ponudu dali od ove kukavne šake jada, jer imaju šta dati, i teritorija i novca. Srbija bi nam ja mislim dala Suboticu za Neum da pripadne Trebinju. Češka bi nas kompenzirala monetarno za 10 generacija unučadi. Rusija bi novi Kalinjingrad od zlata napravila. A šta bi nam Muslimani dali, Donji Vakuf i dionice Bosnalijeka?

Taman posla da zabijemo klin na hrvatsku istočnu obalu Jadrana, i da taj klin još bude i civilizacijski rasjed, vrlo vjerojatno turska vojna baza itd. Jeza. Doslovce povratak Otomanskog Carstva i unesrećenje svih budućih generacija Hrvata. Za sveukupno hrvatstvo, Neum je bitniji od cijele HB, važniji i od Mostara i od Vukovara. Ne sam Neum kao takav, nego davanje Neuma bilo kome, a pogotovo davanje civilizacijskom protivniku poput Muslimana (to automatski znači tursku vojnu bazu i mornaricu) ili rivalu poput Srbije, bi imalo dalekosežne i dugoročne posljedice po hrvatski narod u cjelini, to bi za Hrvate bila veća geopolitička katastrofa od pada Carigrada.
Zato, kada bi mi i dogovorili npr. s Muslimanima da mijenjamo samo Klek (ne Neum, grad) za cijelu Srednju Bosnu, došla bi Hrvatska, smaknula vodstvo Hrvata u BiH koje bi to dogovorilo, i bio bi poslan HV na Klek. HV je btw. trenutno stacioniran u Pločama, gdje je sada sjedište hrvatske mornarice, i gdje je glavna baza nedavno prebačena iz Knina.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 19:32
Postovi: 632
Ceha je napisao/la:
Trolaju.
Nakon što je napravljen most, u Neumu je slano jezero.


Pa most je napravljen s visinom koja omogućava ulazak skoro svih brodova. Most nije razlog zbog kojeg u Neumu nema i neće bit luke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25276
Lokacija: Heartbreak Hotel
Mujage rokću o Neumu prvenstveno stoga jer bi time automatski dobili i koridor do Neuma a on prirodno ide kroz hrvatski hearthland, dolinom Neretve.
Znači, kada se kaže Neum tada se misli i podrazumijeva dobiti sve istočno od Neretve tj sav Stolac, pola Čapljine i dijelove Mostara (većinski hrvatske) + sam Neum.

Nešto u stilu da Mađarska traži Rijeku ali s koridorom do nje preko Zagreba, jer eto moraju imati teritorijalnu povetanost.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karta raspada BiH
PostPostano: 25 pro 2021, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72163
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Bobovac je napisao/la:
Mujage rokću o Neumu prvenstveno stoga jer bi time automatski dobili i koridor do Neuma a on prirodno ide kroz hrvatski hearthland, dolinom Neretve.
Znači, kada se kaže Neum tada se misli i podrazumijeva dobiti sve istočno od Neretve tj sav Stolac, pola Čapljine i dijelove Mostara (većinski hrvatske) + sam Neum.


Stolni grad je na putu, te najplodniji i najgušće naseljen mediteranski hrvatski prostor u BiH.

Otprilike kao da mi maštamo koridor do Kraljeve Sutjeske i Bobovca kroz sarajevsko-zeničku kotlinu, i presječemo ih napola kako bi oni hrvatsku istočnu obalu Jadrana presjekli napola.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 73 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO