HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 srp 2024, 21:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 333  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 23 sij 2022, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
divizija je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Ima nešto zaista sjebano u tim ostrvskim zemljama sa južne hemisfere:

https://www.rts.rs/page/stories/sr/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81/story/3138/koronavirus-u-svetu/4674809/omikron-novi-zeland-vencanje-ardern.html

Da je Đoković krenuo avionom u Novi zeland oni bi stavili u pripravnost protivavionski raktetni sistem.


Fascinantan je taj njihov sumanuti pokušaj da zaustave neizbježno.

Ajd što su tjerali ljude da se cijepe, recimo da to ima neke logike jer će navodno smanjiti hospitalizacije. ali što sad stvarno misle, da mogu vječno živjeti u poluzatvoru? Da će COVID netragom nestati, sakriti se, pobjeći nekud?

Misle li da mogu ko Kinezi držati to na 100 slučajeva dnevno, vječno?

Good luck!


Pa kad se ideoligizira panika od virusa i još plus se na to nadoda ideološko inaćenje u tzv.kuturnom ratu u zapadnoj civilizaciji sa zlim konzervaticima , dobijemo ovakve ludače i ludake.

Matricu karaktera tih progresivnih levičara današnjice je odlično prikazao Peter Hitchens:



Dakle , ova primejrka je tipičan primer tih levičara koji ne misle samo da su u pravu nego misle da su zaista bolji ljudi od onih koji se ne slažu sa njihovim stavovima.
Znači koren tog covid ludila koji furaju nije u ispravnosti humanog stava i brige za živote ljudi , već isključivo što misle da su bolji ljudi od svojih zlih oponenata.

Samo pogledaj zaista pravu pravcatu mržnju spram Đokovića kao nekog vrste ubice ,ili spram Joe Rogana kojeg pod svaku cenu hoće medijski linčovati kao takođe ubicu.

Npr.vaši hrvatski dežurni levičari bi zbog izjave o covidu predsednika Milanovića predali u Haag kao ratnog zločinca. :zubati
Šalim se naravno , ali ima verovatno takvih određen broj u Hrvatskoj koji su do te mere zaluđeni.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 23 sij 2022, 19:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
sve je to meni jasno, mene zanima kad će narod puknut po tom pitanju.

U SAD ovo neće još dugo trajati, jer je toliko nepopularno da je u godinu dana republikanska stranka narasla 14% na protivljenju represiji. Zanima me koliko dugo europljani ili novozelanski birači mogu ovo sranje podržavati.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 23 sij 2022, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10590
Lokacija: No Country for White Men
Više od 100 000 prosvjednika u Bruxellesu.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 23 sij 2022, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
HHerceg je napisao/la:
Više od 100 000 prosvjednika u Bruxellesu.


dok se to ne prelije u masovni rast popularnosti stranaka koje su protiv represije, žali Bože.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 03:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Biće velikih iznaneđenja , jer vidim da levičarska progresivna bagra koja je dovela do svega ovoga ima dve opacije koje fura kad su već shvatili da su pogrešili ili porsoto namerno to uradili.

1.Pravi se grbav i prosto reci narodu da su ti zaslužan zašto je krenulo na bolje , jer i narod koji je popušio fore i bio jednako agresivan spram drugih kao i sama vlada traži verifikaciju svoje ispravnosti na bilo koji način.

2.Postoje oni koji su sve doveli do nivoa fašizma i totalnog totalitarizma gde se demoniziraju ljudi do kranjih granica , i za njih nema natrag.

Vidite Kanadu i njenog premijera Trudoa koji nativa nevakcinisane ženomrsrcima i rasistima , a onda za kraj u istom studiju jezivo iskorišćavanje dece kao u nazi-Nemačkoj,SSSR i Maovoj Kini.
Zastrašujuće!!

https://youtu.be/Sk-VWc_wZb0?t=859

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 09:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
joe enter je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Fascinantan je taj njihov sumanuti pokušaj da zaustave neizbježno.

Ajd što su tjerali ljude da se cijepe, recimo da to ima neke logike jer će navodno smanjiti hospitalizacije. ali što sad stvarno misle, da mogu vječno živjeti u poluzatvoru? Da će COVID netragom nestati, sakriti se, pobjeći nekud?

Misle li da mogu ko Kinezi držati to na 100 slučajeva dnevno, vječno?

Good luck!


Pa kad se ideoligizira panika od virusa i još plus se na to nadoda ideološko inaćenje u tzv.kuturnom ratu u zapadnoj civilizaciji sa zlim konzervaticima , dobijemo ovakve ludače i ludake.

Matricu karaktera tih progresivnih levičara današnjice je odlično prikazao Peter Hitchens:



Dakle , ova primejrka je tipičan primer tih levičara koji ne misle samo da su u pravu nego misle da su zaista bolji ljudi od onih koji se ne slažu sa njihovim stavovima.
Znači koren tog covid ludila koji furaju nije u ispravnosti humanog stava i brige za živote ljudi , već isključivo što misle da su bolji ljudi od svojih zlih oponenata.

Samo pogledaj zaista pravu pravcatu mržnju spram Đokovića kao nekog vrste ubice ,ili spram Joe Rogana kojeg pod svaku cenu hoće medijski linčovati kao takođe ubicu.

Npr.vaši hrvatski dežurni levičari bi zbog izjave o covidu predsednika Milanovića predali u Haag kao ratnog zločinca. :zubati
Šalim se naravno , ali ima verovatno takvih određen broj u Hrvatskoj koji su do te mere zaluđeni.


Samo da podebljam ono bitno, a što dovodi do toga kako je podjela na cijepljene i necijepljene neizbježna. I sve što s tim donosi.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
joe enter je napisao/la:
Biće velikih iznaneđenja , jer vidim da levičarska progresivna bagra koja je dovela do svega ovoga ima dve opacije koje fura kad su već shvatili da su pogrešili ili porsoto namerno to uradili.

1.Pravi se grbav i prosto reci narodu da su ti zaslužan zašto je krenulo na bolje , jer i narod koji je popušio fore i bio jednako agresivan spram drugih kao i sama vlada traži verifikaciju svoje ispravnosti na bilo koji način.


2.Postoje oni koji su sve doveli do nivoa fašizma i totalnog totalitarizma gde se demoniziraju ljudi do kranjih granica , i za njih nema natrag.

Vidite Kanadu i njenog premijera Trudoa koji nativa nevakcinisane ženomrsrcima i rasistima , a onda za kraj u istom studiju jezivo iskorišćavanje dece kao u nazi-Nemačkoj,SSSR i Maovoj Kini.
Zastrašujuće!!

https://youtu.be/Sk-VWc_wZb0?t=859


U Americi je već počela verifikacija tog ludila na način da su počeli na pojedinačnim primjerima prikazivati kako necijepljeni cijepljenima uzimaju mjesto u bolnicama.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Graničar Jozo je napisao/la:
U Americi je već počela verifikacija tog ludila na način da su počeli na pojedinačnim primjerima prikazivati kako necijepljeni cijepljenima uzimaju mjesto u bolnicama.


Lažu , nema ama baš nikakvog opterećenja po bolnicama u smislu prevelikog broja obolelih od covida , pa jbt svi znaju da je manje od 1% zaraženih završilo u bolnici i opet prave ludilo.

Većina bolesti kod ljudi danas je izazvana lošom ishranom,drogom i alkoholom , i sad ne treba ih primati u bolnice jer zauzimaju mesta "normalnim bolesnicima" koji nisu nikad krkali sve i svašta i nisu se rokali drogom i alkoholom , nego mrš kući crknite kad niste slušali.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 11:10 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Graničar Jozo je napisao/la:
U Americi je već počela verifikacija tog ludila na način da su počeli na pojedinačnim primjerima prikazivati kako necijepljeni cijepljenima uzimaju mjesto u bolnicama.


samo što će u Americi takva politika dovesti do teškog izbornog debakla onih koji je zagovaraju. Ljudima je tamo stvarno pun kufer svega.

Za europu nisam siguran

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36530
Lokacija: Gl. grad regije
Dosad su preuveličavali a sad govore da nema više opasnosti. Kako je Omikron blag i rjesenje.

Tek sad sam zabrinut.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 11:31 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
divizija je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Više od 100 000 prosvjednika u Bruxellesu.


dok se to ne prelije u masovni rast popularnosti stranaka koje su protiv represije, žali Bože.



Korona je kao i rat. I u ratu 60 i 70-godišnjaci dogovore kako će se njihove zemlje zaratiti, ali ne idu oni da ginu nego šalju mlade od 20 i 30 godina.

Tako je i u koroni gerontokracija došla do izražaja, sve treba blokirati, mladima i djeci nabiti maske, da se spase stari i nemoćni.

Ali kao i u ratu tako i u koroni ima veliki broj ljudi koji to podržavaju. Pa ne vjerujem u neke tektonske političke promjene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 13:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:
Korona je kao i rat. I u ratu 60 i 70-godišnjaci dogovore kako će se njihove zemlje zaratiti, ali ne idu oni da ginu nego šalju mlade od 20 i 30 godina.

Tako je i u koroni gerontokracija došla do izražaja, sve treba blokirati, mladima i djeci nabiti maske, da se spase stari i nemoćni.

Ali kao i u ratu tako i u koroni ima veliki broj ljudi koji to podržavaju. Pa ne vjerujem u neke tektonske političke promjene.


gerontokraija je inače posljedica starenja stanovništva.

mladim ljudima je pun kufer svega, ali su manjina. starci ih moralno ucijenjuju, iako su se mogli dosad tri puta cijepiti idobrovoljno izolirati, penzija ionako stiže. također, starčad ko sumanuta gleda TV dnevnik i doslovce umiru od straha.

svjedočimo jednoj od najeklatantnijih negativnih posljedica rasta prosječne starosti stanovništva.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 13:13 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Dosad su preuveličavali a sad govore da nema više opasnosti. Kako je Omikron blag i rjesenje.

Tek sad sam zabrinut.


možda smišljaju izlaznu strategiju....

sad kad neke zemlje ukidaju i mjere i potvrde, teško će ih prodati bilo gdje drugdje. Ako u Engleskoj ili na Floridi nije gore nego u Italij ii Njemačkoj, čemu mjere i potvrde?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 14:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25102
Lokacija: Heartbreak Hotel
Meni se čini da ovo učestalo medijsko praćenje prosvjeda od strane establišment medija ima za cilj stvaranje alibija za popustanje mjera.
U stilu - kad eto narod hoće mi se moramo povinovati.

Vide i sami da od mjera nema ništa a ne mogu tek tako napraviti obrt u tretiranju Covida. Zato im ulica treba... koju oni guraju u željenom smjeru.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36530
Lokacija: Gl. grad regije
Kad budem vidio da elita sklanja obitelji u bunker u Konjicu, tad ćemo znat da je doista opasno. To još nismo vidjeli a i na koju foru niti jedan od svjetskih bogatuna ne umire. Sve blize 100 i opet ništa.

Kad kažu znanost ne pomaže. Pomaže, samo je treba platit :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32486
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kad budem vidio da elita sklanja obitelji u bunker u Konjicu, tad ćemo znat da je doista opasno. To još nismo vidjeli a i na koju foru niti jedan od svjetskih bogatuna ne umire. Sve blize 100 i opet ništa.

Kad kažu znanost ne pomaže. Pomaže, samo je treba platit :D

Ljudi su nekada živjeli dugo, i bez "znanosti".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 15:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kad budem vidio da elita sklanja obitelji u bunker u Konjicu, tad ćemo znat da je doista opasno. To još nismo vidjeli a i na koju foru niti jedan od svjetskih bogatuna ne umire. Sve blize 100 i opet ništa.

Kad kažu znanost ne pomaže. Pomaže, samo je treba platit :D


možda nisu umrli od COVIDa, ali bogme od iznenade umiru.

sve ovaj umro iznenada, onaj umro iznenada....

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Jamila i mene korona, evo 4. Dan ležačina, prvih par dana temperatura i malaksalost a onda kako sam krenuo iskašljavat to sranje sjebalo mi grlo, suv kašalj, kad gutam ko da me neko nožem siče po grlu, danas nabavio onih plavih bombona za grlo i kemikalija za kašalj pa se kljukam time neće li podmazat štagot. :D

Uglavnom kako me jamilo, nekoliko dana zaredom po samo par sati sna, prehrana na all time low, nula fizičke aktivnosti, vucanje po najvećim izvorištima zaraze. Sjebao imunitet i jebaji ga.

Plus imam teoriju da nisam full izbrijao bradu ne bi me uvatilo, inače imam bradu ko međed od očiju do prsa i uvjeren sam da je ona kupila ta sranja, skidanje brade je bila završna greška koja me sjebala


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36530
Lokacija: Gl. grad regije
Šta te briga, nisi se cijepio. To je najvažnije, sad si rokni koji ivermektin. Dr WhatsApp zna najbolje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2021, 00:26
Postovi: 2728
Lokacija: Sarajevo
Prehlada obicna

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Šta te briga, nisi se cijepio. To je najvažnije, sad si rokni koji ivermektin. Dr WhatsApp zna najbolje.


ovoliko točnih informacija Junuz nije dao u čitaoj foumskoj karijeri koliko tu.

tri tone teze u jednom kratkom psotu.

impresioniran sam

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Čekam Robbija da se nasladi i on. :D

Jebe me ovaj suvi kašalj ništa drugo, valjda neću zbog toga završit na haparatima, to bi bio vaxerski dernek na forumu, glavni forumski antivaxer prištekan na struju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10590
Lokacija: No Country for White Men
Uzmi malo ivermectina. To kod nas moreš u bilo kojoj ljekarni. :D

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Approved by Joe Rogan & Dana White. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 sij 2022, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10590
Lokacija: No Country for White Men
HHerceg je napisao/la:
Peer-reviewed, large PSM study from Brazil finds, "regular use of ivermectin as a prophylactic agent was associated with significantly reduced COVID-19 infection, hospitalization, and mortality rates."

Pacijetni koji su koristili ivermectin 44% manje infekcija, 56% manje hospitalizacija i 68% manje smrtnosti.

Vjeruj znanosti. :zubati

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 333  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO