HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 219, 220, 221, 222, 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 09:45 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Davor Dragičević nakon dva mjeseca uklanja šator ispred Tužilaštva BiH
S. Š. U.
2 sata
54
komentara
412
dijeljenja
Facebook
Twitter
Email
Email
Davor Dragičević
Davor Dragičević
Davor Daragičević koji je dva mjeseca boravio u šatoru ispred Tužilaštva BiH tražeći da se pokrene istraga u slučaju ubistva njegovog sina Davida, odlučio je otići kući.

Dragičević je odluku donio nakon što je Tužilaštvo BiH odlučilo da pokrene istragu o ubistvima Dženana Memića i Davora Dragičevića, navodeći kako su ta dva slučaja prioritet njihovog rada.
Advokat Muriza Memića i Davora Dragičevića, Ifet Feraget, istakao je kako će biti vođene istrage o zloupotrebi postupajućih tužioca u tim predmetima.

PRIORITETNI SLUČAJEVI
Tužilaštvo BiH pokreće istragu o ubistvima Dženana Memića i Davida Dragičevića
S obzirom da je ostvaren pomak, Dragičević je odlučio spakovati kofere nakon što je proteklih mjeseci spavao u šatoru, tražeći pravdu za svog sina. Kako saznajemo, danas u 11 sati Davoru će se pridružiti Muriz Memić kako bi mu pomogao ukloniti šator.

Dragičević je tokom boravka ispred Tužilaštva BiH isticao kako su mu građani Sarajeva nudili pomoć, hranu ili ga posjećivali da bi mu pružili podršku.

Davorov sin David (21) student iz Banje Luke , nestao je u noći 18. marta 2018. godine. Njegovo tijelo pronađeno je šest dana kasnije na ušću Crkvene u Vrbas.

Nudili mu hranu haha ha .Pa nije Davor došao u kasabu da se najede turskih pita.Došao po pare ali **** više ne daju ni cvonjka.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Dodik sad može konačno da odahne, prije nego što na izborima izdahne.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Dodik će ove izbore dobiti ubjedljivije nego do sad ijedne druge.Muslimanski SDS i PDP idu ka vanparlamentarnom statusu.
1992-1995 smo oslobađali i odbranili Srpsku oružjem.Sad je branimo od agresije unutrašnjeg neprijatelja,glasačkim listićima.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Srpsčanin je napisao/la:
Davor Dragičević nakon dva mjeseca uklanja šator ispred Tužilaštva BiH


Gdje će sad? Zagreb, Beograd, Priština? :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
novovrijeme je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Davor Dragičević nakon dva mjeseca uklanja šator ispred Tužilaštva BiH


Gdje će sad? Zagreb, Beograd, Priština? :neznam

Gdje god ima dobrih i plemenitih ljudi kojima je pravda u srcu i koji ne žale dati svoj novac da bi taj ideal bio dostignut .Bošnjaci 1995 su ga duboko razočarali.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Dodik će ove izbore dobiti ubjedljivije nego do sad ijedne druge.Muslimanski SDS i PDP idu ka vanparlamentarnom statusu.
1992-1995 smo oslobađali i odbranili Srpsku oružjem.Sad je branimo od agresije unutrašnjeg neprijatelja,glasačkim listićima.

Sad može jedino izgubiti, pošto nema više toliko glasača, koliko je imao nekada, a i izgubio je kompas tj. vratio je se na fabrička podešavanja, u doba kada je na tenkovima SFOR-a, došao na vlast u RS. U oktobru Srpska više neće biti ista, na vlasti neće više biti Klintonovih komunista. Dašak svježeg vjetra pokojne Medlin Olbrajt za nekoliko mjeseci ide u politički zaborav. Šteta što nije proživjela još kojih nekoliko mjeseci, da vidi kako njen učenik ide u penziju. Rusija mu neće oprostiti, sankcije BiH prema istoj, iza kojih stoji i Dodikova saglasnost. Vrijeme je da dezertersko-zapadnjačka vlast u RS postane dio političke prošlosti.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
novovrijeme je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Davor Dragičević nakon dva mjeseca uklanja šator ispred Tužilaštva BiH


Gdje će sad? Zagreb, Beograd, Priština? :neznam

Do godine na slobodnom RTRS-u.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 29 svi 2022, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Kme, kme!

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 31 svi 2022, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Tesko da ista rijese od slucajeva i Dzenan i David,malo ih pritvore pa puste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 31 sij 2023, 17:19 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Davidov otac najavio: Pokazaću im šta je pravda!
David Dragičević bi danas proslavljao svoj 26. rođendan. Davor Dragičević i grupa Pravda za Davida okupili su se na ušću Crkvene u Vrbas gdje je Davidovo tijelo pronađeno da obilježe Davidov rođendan i ukažu na nerad institucija jer slučaj ubistva još uvijek nije razriješen.

REPUBLIKA SRPSKA31.01.2023 | 15:41
Davidov otac najavio: Pokazaću im šta je pravda!
„Peta godina kako David nije u svojoj kući, kako ne proslavlja svoj rođendan“.

Ovako je Davor Dragičević, otac Davida Dragičevića započeo govor povodom obilježavanja 26.rođendana njegovog sina. Tim povodom članovi grupe Pravda za Davida okupili su se na ušću Crkvene u rijeku Vrbas gdje je pronađeno Davidovo beživotno tijelo.

"Koliko sam 31.01.1997.godine bio ushićen kad se David rodio, nisam imao ništa, podstanari ali dobili smo dijete i bili sretni. Sad imam kuću i sve ali nemam ništa. Proganjaju me kao psa proganjali su i njega pa smo ga morali ekshumirati u Austriju da se sahrani“, kaže Davidov otac Davor.

Davidova smrt i konferencija MUP-a pokrenuli su višemjesečne protestne skupove „Pravda za Davida” na banjalučkom Trgu Krajine. Davidovi roditelji od samog početka tvrde da Davidova smrt nije bez elemenata krivičnog djela već da se radi o ubistvu.

Međutim, slučaj ubistva Davida Dragičevića još nije riješen iako je prošlo skoro pet godina i zbog toga, Davor Dragičević poručuje da, ako do 26.marta ove godine ne bude pomaka u istrazi, pravna borba za njega u ovoj državi,kaže, više ne postoji.

"26. mart ove godine izlazim iz pravne borbe, ne postoji pravna borba i idem na svoj način u borbu za pravdu za Davida. Nisam ja došao do zida, ima načina kako doći do pravde jer ovo do sada je nepravda, a ja ću im pokazati šta je pravda“, kaže Davor Dragičević,

David je nestao 18. marta 2018. godine. Pronađen je mrtav na ušću rijeke Crkvene u Vrbas u centru Banjaluke šest dana kasnije. Nakon višegodišnje istrage u banjalučkom Okružnom tužilaštvu bez rezultata, ovaj slučaj je preuzelo Tužilaštvo BiH, ali još nema zvaničnih informacija dokle se stiglo u istrazi.

(BN Foto: Buka)

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 31 sij 2023, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja smotane sekte. Ni kolektivno samoubojstvo ne znaju uraditi.
David vas čeka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 vel 2023, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
NiceBoyZg je napisao/la:
Neka, neka. Samo deri glupu stoku, bravo Davore i Suzano. A fool and his money are easily departed.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 vel 2023, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Imate li vi djecu krelci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 vel 2023, 15:28 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Lapo-lapo je napisao/la:
Imate li vi djecu krelci?

Gubili su i drugi djecu ali niko nije tim povodom otvorio račun u banci.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 01 vel 2023, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
Imate li vi djecu krelci?


Da se na vrijeme pitao zašto mu sin dolazi doma u 5 ujutro možda bi ga i danas imao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 vel 2023, 15:17 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Sve u svemu,Davor Dragičević je *** od čovjeka.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 vel 2023, 17:23 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Ni on ni Memic nista dokazat ne mogu.Ona mi Murizova cerka pocela ici na zivce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 vel 2023, 17:36 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
BBC je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Imate li vi djecu krelci?


Da se na vrijeme pitao zašto mu sin dolazi doma u 5 ujutro možda bi ga i danas imao.

Nazalost dijete prepusteno ulici,ne samo da je pio nego se i dogiro.Ko zna sta je radio i u kakve probleme je upo.Sjecam se tog dana rijeke su bile nabujale od topljenja snijega,ili je sam upo ili ga je neko gurnuo,pri takvoj hladnoci,desilo mu se isto kao onima sto su plival pokraj Titanica,kazu za 15 minuta covjek se smrzne utoj vodi,a nije mogao isplivati kad je kanalizacioni kolekto ispo ceste.Ako je dolazio u 5 ujutro nije strasno,svi smo to radili u mladosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 14 vel 2023, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
spliter1 je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Da se na vrijeme pitao zašto mu sin dolazi doma u 5 ujutro možda bi ga i danas imao.

Nazalost dijete prepusteno ulici,ne samo da je pio nego se i dogiro.Ko zna sta je radio i u kakve probleme je upo.Sjecam se tog dana rijeke su bile nabujale od topljenja snijega,ili je sam upo ili ga je neko gurnuo,pri takvoj hladnoci,desilo mu se isto kao onima sto su plival pokraj Titanica,kazu za 15 minuta covjek se smrzne utoj vodi,a nije mogao isplivati kad je kanalizacioni kolekto ispo ceste.Ako je dolazio u 5 ujutro nije strasno,svi smo to radili u mladosti.


Slučaj je sumnjiv definitvno.
MUP RS rješava sve sučajeve ekspresno, mislim da nema na svjetu policije koja je toliko efikasna i koje rješava bukvalno sve. Ovo je jedini slučaj koji nisu riješili.

Ali pošto je slučaj pretvoren u politiku, u pokušaj smjene vlasti, nikog više ne boli *** šta se desilo. Za to su krivi korumpirani roditelji koji su se prodali opoziciji, Muslimanima, NVO i soroševskim medijima.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 15 vel 2023, 13:47 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
novovrijeme je napisao/la:
spliter1 je napisao/la:
Nazalost dijete prepusteno ulici,ne samo da je pio nego se i dogiro.Ko zna sta je radio i u kakve probleme je upo.Sjecam se tog dana rijeke su bile nabujale od topljenja snijega,ili je sam upo ili ga je neko gurnuo,pri takvoj hladnoci,desilo mu se isto kao onima sto su plival pokraj Titanica,kazu za 15 minuta covjek se smrzne utoj vodi,a nije mogao isplivati kad je kanalizacioni kolekto ispo ceste.Ako je dolazio u 5 ujutro nije strasno,svi smo to radili u mladosti.


Slučaj je sumnjiv definitvno.
MUP RS rješava sve sučajeve ekspresno, mislim da nema na svjetu policije koja je toliko efikasna i koje rješava bukvalno sve. Ovo je jedini slučaj koji nisu riješili.

Ali pošto je slučaj pretvoren u politiku, u pokušaj smjene vlasti, nikog više ne boli *** šta se desilo. Za to su krivi korumpirani roditelji koji su se prodali opoziciji, Muslimanima, NVO i soroševskim medijima.

Ne postoji slučaj David Dragičević.Taj slučaj je davno riješen.Dečko se pod uticajem alholoha i vjerovatno narkotika udavio u rijeci.Postoji slučaj Davor Dragičević.Taj slučaj je kombinacija politike i nekrobiznisa.Ovaj drugi sastojak je na strani Davora a prvi na strani opozicije,soroševaca,muslimana,hambasada što je u bitnom sve jedna strana.
http://prijedor24h.net/wp-content/uploa ... %C4%87.jpg

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 vel 2023, 03:37 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Sjecam se toga ko jucer,mozda ga neka rulja namlatila pa bacila u Crkvenu ili Vrbas,neka zena je navodno sa balkona vidjela da mlate nekog momka te noci.Ne znam,jel se zena, prepala pa nije smjela svjedocit.Opet i patolog sa VMA je tvrdio kako on nije imao povrede opasne po zivot a ne verujem da bi oni zbog ugleda takve bolnice smjeli lagat.Sto znaci opet,pored raznih prica ugusio se,neko ga je gurnuo u nabujali kolektor,ili ga je neko udavio negdje pa bacio u crkvenu.Pri tom su napravili propust,nisu ispitali uzorak vode u plucima.I na kraju imamo to da je opozicija iskoristia oca tog nesrecnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 vel 2023, 07:01 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
spliter1 je napisao/la:
Sjecam se toga ko jucer,mozda ga neka rulja namlatila pa bacila u Crkvenu ili Vrbas,neka zena je navodno sa balkona vidjela da mlate nekog momka te noci.Ne znam,jel se zena, prepala pa nije smjela svjedocit.Opet i patolog sa VMA je tvrdio kako on nije imao povrede opasne po zivot a ne verujem da bi oni zbog ugleda takve bolnice smjeli lagat.Sto znaci opet,pored raznih prica ugusio se,neko ga je gurnuo u nabujali kolektor,ili ga je neko udavio negdje pa bacio u crkvenu.Pri tom su napravili propust,nisu ispitali uzorak vode u plucima.I na kraju imamo to da je opozicija iskoristia oca tog nesrecnika.

Izjava te žene je izmaštana kako bi se mogla otvoriti istraga.Po toj izmišljenoj izjavi ona je čula a ne vidjela neku buku i pad tijela u rijeku na daljini od 80 metara pri zatvorenom prozoru što je nemoguće.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 vel 2023, 16:29 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Srpsčanin je napisao/la:
spliter1 je napisao/la:
Sjecam se toga ko jucer,mozda ga neka rulja namlatila pa bacila u Crkvenu ili Vrbas,neka zena je navodno sa balkona vidjela da mlate nekog momka te noci.Ne znam,jel se zena, prepala pa nije smjela svjedocit.Opet i patolog sa VMA je tvrdio kako on nije imao povrede opasne po zivot a ne verujem da bi oni zbog ugleda takve bolnice smjeli lagat.Sto znaci opet,pored raznih prica ugusio se,neko ga je gurnuo u nabujali kolektor,ili ga je neko udavio negdje pa bacio u crkvenu.Pri tom su napravili propust,nisu ispitali uzorak vode u plucima.I na kraju imamo to da je opozicija iskoristia oca tog nesrecnika.

Izjava te žene je izmaštana kako bi se mogla otvoriti istraga.Po toj izmišljenoj izjavi ona je čula a ne vidjela neku buku i pad tijela u rijeku na daljini od 80 metara pri zatvorenom prozoru što je nemoguće.

I ja mislim da je nesto vidjela,da bi ipak dala neku izjavu,bar u tajnosti,da je neko ne likvidirs,a kad recimopreko advokata da izjavu,onda ne vrijedi da je likvidiraju.Po onome sto rece patolog s VMA,mogao je biti negdje ziv zatvoren oar dana,pa ga udavili u nekoj kadi ili sudoperu i bacili u Crkvenu,da izgleda kao samoubistvo ili nesretan slucaj.Samo to je onda,skoro savrsen zlocin.Samo tad je bilo jako hladno tijelo se dobro ocuvalo u vodi,tako d vjestaci su mogli pogrijesiti u vremenskom odredjivanju.Bilo bi zanimljivo,kad bi neko na ETF pogledao,kakve ocjene je imao,da li je davao ispite,jel bio dobar student ili je bio klosar.Ako je bio i na privatnoj IT akademiji,mislim da nije mogao oboje.Sta je sa laptopom,sto je izvadjen iz Crkvene,zasto nikad nisu objavili rezultate vjestacenja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 vel 2023, 16:58 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
spliter1 je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Izjava te žene je izmaštana kako bi se mogla otvoriti istraga.Po toj izmišljenoj izjavi ona je čula a ne vidjela neku buku i pad tijela u rijeku na daljini od 80 metara pri zatvorenom prozoru što je nemoguće.

I ja mislim da je nesto vidjela,da bi ipak dala neku izjavu,bar u tajnosti,da je neko ne likvidirs,a kad recimopreko advokata da izjavu,onda ne vrijedi da je likvidiraju.Po onome sto rece patolog s VMA,mogao je biti negdje ziv zatvoren oar dana,pa ga udavili u nekoj kadi ili sudoperu i bacili u Crkvenu,da izgleda kao samoubistvo ili nesretan slucaj.Samo to je onda,skoro savrsen zlocin.Samo tad je bilo jako hladno tijelo se dobro ocuvalo u vodi,tako d vjestaci su mogli pogrijesiti u vremenskom odredjivanju.Bilo bi zanimljivo,kad bi neko na ETF pogledao,kakve ocjene je imao,da li je davao ispite,jel bio dobar student ili je bio klosar.Ako je bio i na privatnoj IT akademiji,mislim da nije mogao oboje.Sta je sa laptopom,sto je izvadjen iz Crkvene,zasto nikad nisu objavili rezultate vjestacenja?

Zašto bi pokojnog Davida Dragičevića neko oteo ? Nije on sin nekog tajkuna pa da za njega traži otkup.Davor radio u mljevarniku.Vjerovatno u kući nisu imali više od 1000 km ako i toliko. Cijela stvar je od prvog dana politička kad se na društvenim mrežama pojavljuju objave soroševih i opozicionih aktivista da se iza "ubistva" Davida Dragičevića krije država tačnije policija.Tih prvih dana Davor je davao vrlo suvisle izjave ali se u jednom momentu kod njega sve mijenja i od tad on glumi nerazumnika.Do takve promjene mišljenja sam došlo je samo sa razloga što mu je predočeno da od toga može ostvariti značajnu finansijsku korist.Ono što je obećao nikad nije učinio.Nikad nije objavio prihode i rashode od uplata na dva računa km i deviznog koje je oglasio kao račune za pomoć u pravnoj borbi za pravdu tj. za advokata.
Nije mu se sin čestito ni ohladio u grobu a on je počeo da kupuje skupe telefone,skupu garderobu,da bilda i da se podmlađuje.Tako otac ožalošćen za sinom ne radi nego obuče crnu košulju i tuguje.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 vel 2023, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Srpcanine, pa miša mu poljubim. Kome ti to palamudis? Nismo ni coravi, ni glupi, ni ludi.
Cuj predrasuda, jeste išao na faks, nije, tajo kupio majicu.... Kako bi ti zveknula šamar sada...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 219, 220, 221, 222, 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, hoblatopla, iprodano, Patriota, Robbie MO, Tomba17 i 286 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO