HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 lis 2024, 01:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Kakve veze veleizdaja iseljavanja ima s koronom?
Korona je stvarnost. Imam smrtne slučajeve u obitelji od korone kao i ljude koji su jedva preživili u bolnici, na granici smrti bili, istovremeno cijepljeni se nisu ni razbolili.
Rusko ministarstvo zdravstva kao i svi liječnici upozoravali na koronu i pozivali na cijepljenje, kao i kineski i iranski i sjevernokorejski liječnici. Dakle ne samo zapadni.

I onda dođu klauni koji se uopće ne razumiju u zdravstvo i medicinu i prosvjeduju da korona ne postoji, da je to laž slušajući Pernara i slične po youtubu i facebooku.


sve da je sve što si naveo istina, tvoji pozivi da e diže vojska na ljude su umobolni

kao što vidimo, cijepljenje nigdje nije zaustavilo koronu, prema tome ono je osobni izbor



A osim sto su umobolni su - veleizdajnicki.

Covjek koji je do jucer iz dana u dan pozivao na dizanje vojske, ukidanje prava, zabranu lijecenja ogromnome dijelu svoga naroda, Hrvaticama i Hrvatima, a to bi preko noci opustosilo Hrvatsku kao 100 godina korone i iseljavanja zajedno, e takav se nadje pricati o izdajnistvu????

To je lakrdija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Ja shvacam nezadovoljstvo mnogim procesima. Ni meni se mnogo toga ne svidja. Ali tako lako pasti u pomracenje uma...

Samo da je vama svima koji ste puni brzopoteznih rjesenja, samo da vam je dati vlast na godinu dana...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 18:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
OK, dakle na osobnoj razini sam u pravu. .


ja ne znam što ti uopće tvrdiš da b se mogao složiti ili ne složiti s tobom. Postovi ti nemju logičku koheziju i iz njih nije uoće jasno što želiš reći.

ja ti tvrdim ono što je notorno, ko je otišao iz Hvrtaske ne igra više za hrvatski tim. Jednostavno ni potres ni poplava ni suša u Hrvatskoj njega ne pogađa, ne pogađaju ga hrvatske nesreće, potomci mu neće bit Hrvati ni govoriti hrvatski.

istina i Bog ne igraju ni mnogi koji su ostali ,ali to ne mijenja gornju rečenicu i njenu točnost

dalate2020 je napisao/la:
Ali i ovo sto si napisao s nacionalne perspektive je opet sve netocno.

Strasno si pristrasan ovdje zato se i uvaljujes u protuslovlje sa svime ostalim sto si do sada napisao o Ukrajini (kad vec navodis taj primjer). Do sada si redovito Ukrajince nazivao zapadnjackim slugama, izdajicama samih sebe i svih nas, topovskim mesom Zapada protiv Rusije, izmisljenom nacijom, negativcima, da Ukrajina NIJE njihova djedovina nego sovjetski poklon, da su nikakva nacija, izmisljeni, umjetni, oni koji protiv Rusije pomazu same sile zla itd.
.


ti vidiš protuslovlje jer emocionalno promatraš stvari. ja sam Ukrajinu naveo kao usporedivi primjer učnka odlaska na neku državu. i u ratu i u miru je isto, odlazak je dezerterstvo.

naravno da su Ukrajinci topovsko meso i izmišljena nacija, ali onaj tko ovih dana ode iz Ukrajine izdao je Ukrajinu.

Druga je stvar to je to po meni dobro, izdati lenjinovsku sprdačinu.

Što se djedovine tiče, Ukrjincima to Novorusija nije. To je poklon ruskih careva i Lenjina, koji se vraća vlasnicima

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Ja shvacam nezadovoljstvo mnogim procesima. Ni meni se mnogo toga ne svidja. Ali tako lako pasti u pomracenje uma...

Samo da je vama svima koji ste puni brzopoteznih rjesenja, samo da vam je dati vlast na godinu dana...


osobno ne zagovaram nikakva brzopleta rješenja. podržavam porez na prazne nekretnine, i to nebitno ko je vlasnik i di je.

ali ovdje prije svega pišem da bi suočio dijasporaše s HLADNOM ISTINOM: odlazak je odricanje od hrvatstva. to je prelazak u drugi tim.
Nema tu veze što @rika i divizija misle o tome, to je jednostanvo hladna realnost.

Ko ode iz Hrvatske ni jedan praunuk mu neće hrvatski pričati ni ovdje doć češće od Šveđanina koji ljetuje u Novigradu Istarskom. I imovinu će prodat, ako je ne uspije rentat turistima.

To vam je istina, makar vam bila gorka.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32851
Izdao sam, morao sam, grlim noću hladne jastuke

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
OK, dakle na osobnoj razini sam u pravu. .


ja ne znam što ti uopće tvrdiš da b se mogao složiti ili ne složiti s tobom. Postovi ti nemju logičku koheziju i iz njih nije uoće jasno što želiš reći.

ja ti tvrdim ono što je notorno, ko je otišao iz Hvrtaske ne igra više za hrvatski tim. Jednostavno ni potres ni poplava ni suša u Hrvatskoj njega ne pogađa, ne pogađaju ga hrvatske nesreće, potomci mu neće bit Hrvati ni govoriti hrvatski.

istina i Bog ne igraju ni mnogi koji su ostali ,ali to ne mijenja gornju rečenicu i njenu točnost

dalate2020 je napisao/la:
Ali i ovo sto si napisao s nacionalne perspektive je opet sve netocno.

Strasno si pristrasan ovdje zato se i uvaljujes u protuslovlje sa svime ostalim sto si do sada napisao o Ukrajini (kad vec navodis taj primjer). Do sada si redovito Ukrajince nazivao zapadnjackim slugama, izdajicama samih sebe i svih nas, topovskim mesom Zapada protiv Rusije, izmisljenom nacijom, negativcima, da Ukrajina NIJE njihova djedovina nego sovjetski poklon, da su nikakva nacija, izmisljeni, umjetni, oni koji protiv Rusije pomazu same sile zla itd.
.


ti vidiš protuslovlje jer emocionalno promatraš stvari. ja sam Ukrajinu naveo kao usporedivi primjer učnka odlaska na neku državu. i u ratu i u miru je isto, odlazak je dezerterstvo.

naravno da su Ukrajinci topovsko meso i izmišljena nacija, ali onaj tko ovih dana ode iz Ukrajine izdao je Ukrajinu.

Druga je stvar to je to po meni dobro, izdati lenjinovsku sprdačinu.

Što se djedovine tiče, Ukrjincima to Novorusija nije. To je poklon ruskih careva i Lenjina, koji se vraća vlasnicima


Tocno. Postovi mi nemaju logicku koheziju zato sto sam sazeo tvoj stav oko rata u Ukrajini - koji nema logicku koheziju. Drugacije nije moglo ni biti. Upravo sam to i zelio pokazati.

Znas ti itekako sto ja tvrdim, a evo ako slucajno i ne znas sad ces saznati.

Tvrdio si u milijun postova da oni koji pod Zelenskim ratuju protiv Rusa, ratuju na strani Sila Tame - Zapada (cinjenica) i da time izdaju sami sebe. Onaj koji kao Ukrajinac ratuje protiv Rusa dugorocno potkopava vlastitu naciju i time vrsi IZDAJU I SEBE I UKRAJINE, a radi za masonsko ove one interese (pisao si doslovce da je svo zlo svijeta na strani Ukrajine, dakle to je strana za koju igraju Ukrajinci). Ukrajinski bi interes po tebi bio slom Zapada i prozapadnih strana u Ukrajini i na cijelome svijetu i pobjeda Rusije.

Sazeto:

Rat Ukrajinaca protiv Rusa je izdaja ukrajinskih interesa. (po tebi)

A onda dodjes i napises:

Ukrajinci koji napuste Ukrajinu su izdajnici.


Kako to sad?


Sto ih vise napusti Ukrajinu to ce lakse pobijediti Rusi, a po tebi, to je interes Ukrajinaca i cijeloga covjecanstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12366
Ko ode iz Herceg Bosne jel i dalje igra za nju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Tocno. Postovi mi nemaju logicku koheziju zato sto sam sazeo tvoj stav oko rata u Ukrajini - koji nema logicku koheziju. Drugacije nije moglo ni biti. Upravo sam to i zelio pokazati.



Znas ti itekako sto ja tvrdim, a evo ako slucajno i ne znas sad ces saznati.

Tvrdio si u milijun postova da oni koji pod Zelenskim ratuju protiv Rusa, ratuju na strani Sila Tame - Zapada (cinjenica) i da time izdaju sami sebe. Onaj koji kao Ukrajinac ratuje protiv Rusa dugorocno potkopava vlastitu naciju i time vrsi IZDAJU I SEBE I UKRAJINE, a radi za masonsko ove one interese (pisao si doslovce da je svo zlo svijeta na strani Ukrajine, dakle to je strana za koju igraju Ukrajinci). Ukrajinski bi interes po tebi bio slom Zapada i prozapadnih strana u Ukrajini i na cijelome svijetu i pobjeda Rusije.

Sazeto:

Rat Ukrajinaca protiv Rusa je izdaja ukrajinskih interesa. (po tebi)

A onda dodjes i napises:

Ukrajinci koji napuste Ukrajinu su izdajnici.


Kako to sad?


Sto ih vise napusti Ukrajinu to ce lakse pobijediti Rusi, a po tebi, to je interes Ukrajinaca i cijeloga covjecanstva.


ja smatram da je u interesu tog stanovništa da ne ratuje, a druga je stvar što je interes države Ukrajine, te dve kategorije nisu isto.

ja smatram da država Ukrajina, lenjinistički nusprodukt pod kontrolom CIA nije u interesu stanovnika Ukrajine. ko je napusti učinio je dobro sebi, svom narodu i čovječanstvu.

no iz perspektiv države Ukrajine, onaj tko odbije ratovati je izdajnik.

nema tu nikakve nekoherentnosti, ko ode iz Ukrajine izdao je tu državu.

Druga je stvar što ja samtram da je ta "država" sama po sebi protivna interesima naroda tog prostora
Ja se nadam da ti ne smatraš da država Hrvatska nije u interesu stanovnika našeg prostora.

No čak i d aje moja stavo Ukrjini nekoherentan, ne znam kakve to veze ima s našom dijasporom?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Lebowski je napisao/la:
Ko ode iz Herceg Bosne jel i dalje igra za nju?


jel to retoričko pitanje ili šta?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60489
Lokacija: DAZP HQ
Rika sv Vida je napisao/la:
I P0turice su imali opravdane razloge za p0turčit se, svejedno su izdajnici.


moćno i istinito.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60489
Lokacija: DAZP HQ
Naša Kvačica je napisao/la:
Izdao sam, morao sam, grlim noću hladne jastuke


ližem zidne fuge.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60489
Lokacija: DAZP HQ
Lebowski je napisao/la:
Ko ode iz Herceg Bosne jel i dalje igra za nju?


samo najbolji igraju za reprezentaciju iz inozemstva.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7941
Lokacija: Сарај Чадор
Susjedi mi iz Hlivna

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60489
Lokacija: DAZP HQ
Amiđa je napisao/la:
Susjedi mi iz Hlivna


tako i oni kažu, susjed mi Fudo iz Teočaka.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:00 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
Tocno. Postovi mi nemaju logicku koheziju zato sto sam sazeo tvoj stav oko rata u Ukrajini - koji nema logicku koheziju. Drugacije nije moglo ni biti. Upravo sam to i zelio pokazati.



Znas ti itekako sto ja tvrdim, a evo ako slucajno i ne znas sad ces saznati.

Tvrdio si u milijun postova da oni koji pod Zelenskim ratuju protiv Rusa, ratuju na strani Sila Tame - Zapada (cinjenica) i da time izdaju sami sebe. Onaj koji kao Ukrajinac ratuje protiv Rusa dugorocno potkopava vlastitu naciju i time vrsi IZDAJU I SEBE I UKRAJINE, a radi za masonsko ove one interese (pisao si doslovce da je svo zlo svijeta na strani Ukrajine, dakle to je strana za koju igraju Ukrajinci). Ukrajinski bi interes po tebi bio slom Zapada i prozapadnih strana u Ukrajini i na cijelome svijetu i pobjeda Rusije.

Sazeto:

Rat Ukrajinaca protiv Rusa je izdaja ukrajinskih interesa. (po tebi)

A onda dodjes i napises:

Ukrajinci koji napuste Ukrajinu su izdajnici.


Kako to sad?


Sto ih vise napusti Ukrajinu to ce lakse pobijediti Rusi, a po tebi, to je interes Ukrajinaca i cijeloga covjecanstva.


ja smatram da je u interesu tog stanovništa da ne ratuje, a druga je stvar što je interes države Ukrajine, te dve kategorije nisu isto.

ja smatram da država Ukrajina, lenjinistički nusprodukt pod kontrolom CIA nije u interesu stanovnika Ukrajine. ko je napusti učinio je dobro sebi, svom narodu i čovječanstvu.

no iz perspektiv[b] države Ukrajine, onaj tko odbije ratovati je izdajnik.
[/b]
nema tu nikakve nekoherentnosti, [b]ko ode iz Ukrajine izdao je tu državu. [/b]

Druga je stvar što ja samtram da je ta "država" sama po sebi protivna interesima naroda tog prostora
Ja se nadam da ti ne smatraš da država Hrvatska nije u interesu stanovnika našeg prostora.

No čak i d aje moja stavo Ukrjini nekoherentan, ne znam kakve to veze ima s našom dijasporom?



Pa evo cak i to te ne vadi iz protuslovlja.

Po tebi ovo ratovanje nije interes ni Ukrajinaca, ali ni drzave Ukrajine, nego i to sto je interes drzave Ukrajine mijenjas po trenutnoj potrebi nadmudrivanja.


Usporedi to gore sto si TI napisao, sa ovim dole sto si opet TI napisao.


divizija je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Protubijelacki elementi u Francuskoj su po hitnom postupku sparili zene iz Ukrajine sa Crncima iz zapadne Afrike koji bi ima, valjda, trebali integrirati.


teško mi je razumjeti da ljudi koji podržavaju kijevsk irežim ne vide očito.

dakle, ukrajinske muškarce su zatvorili u Ukrajini da ginu u ratu s Rusima, a sve i da prežive mogu se samo ubit u alkoholu, a žene im izvezli na zapad koji je, baš slučajno, natrpan milijunima muškaraca zadnjih par godina.

i sve je to jasno svakome s mozgom, ali još uvijek ima bedaka koji vjeruju da se tamo "bani Ukrajina"


divizija je napisao/la:
Crnivuk je napisao/la:
Evo zašta se bore Ukrajinci hahaha


u suštini ovo nije smiješno nego žalosno.

ali ono što je još žalosnije da ima toliko budala koji ovo ne razumiju.

ne bore se Ukrajinci ni za kakvu Ukrajinu. Njoj, kao i svim članicama sotonskog imperija namijenjen je totalni gubitak suvereniteta i biološko nestajanje domicilne populacije u ime budućeg multikultistanskog distopijskog imperija.

ali još ima tutleka koji to ne razumije, čak i među ljudima koji aktivno prate događaje i politiku.



Tako da ne smatras ni da je borba u interesu DRZAVE Ukrajine. Osim ako je interes drzave Ukrajine, citiram: "(...) totalni gubitak suvereniteta i biolosko nestajanje domicilne populacije (...)."


Pitas zasto je taj primjer bitan u odnosu na dijasporu. Nije bitan po sebi, nego ti si ga prvi naveo da skrpis brze bolje kakvu paralelu izdajnistva pa sam ti ukazao na ocito protuslovlje drzeci da si toliko ostrascen pa pravis primjer kojim ides protiv kilometra postova koje si prethodno napisao o Ukrajini. To mi je bila namjera. Ti si napisao, ja sam se nadovezao i to je to, slobodno zaboravi, idemo dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
.....


ja ne znam što tebi ovo trabunjanje o Ukrajini ima veze s našim razgovorom o dijaspori?

što pokušavaš time dokazati? što argumentirati?

imamo par tema o Ukrjini ako hoćeš sa mnom o tome pričati, tamo sam dosta aktivan.

da ponovim apropo dijaspore, ko ode, izgubljen je za hrvatstvo. amen

ako imaš što reći o tome, pričat ćemo,

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:17 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Tako da ne smatras ni da je borba u interesu DRZAVE Ukrajine. Osim ako je interes drzave Ukrajine, citiram: "(...) totalni gubitak suvereniteta i biolosko nestajanje domicilne populacije (...)."


država Ukrajina je istošto i država BIH, komunistički nusprodukt pod kontorlom CIA, s nula suvereniteta.

ali onaj tko u ovom trenutku od iz nje, izdao je tu i takvu državu. i po men je dobro učinio.

i mi smo izdali Jugoslaviju 1991.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
.....


ja ne znam što tebi ovo trabunjanje o Ukrajini ima veze s našim razgovorom o dijaspori?

što pokušavaš time dokazati? što argumentirati?


imamo par tema o Ukrjini ako hoćeš sa mnom o tome pričati, tamo sam dosta aktivan.

da ponovim apropo dijaspore, ko ode, izgubljen je za hrvatstvo. amen

ako imaš što reći o tome, pričat ćemo,



To "trabunjanje o Ukrajini" si ti prvi uveo u igru covjece. Cujes li? Ti si ga uveo.


Ja sam tebi nakon svoga PRVOGA referiranja na TVOJE "trabunjanje o Ukrajini" napisao "No natrag na temu.", ali TI si se opet vratio na "trabunjnje o Ukrajini", TI ne ja.

Nakon toga sam ti ja odgovorio na tvoje pononvo "trabunjanje o Ukrajini" i zavrsio rijecima:

"Ti si napisao, ja sam se nadovezao i to je to, slobodno zaboravi, idemo dalje."

Ali onda si TI opet nastavio "trabunjati o Ukrajini" i sad TI mene pitas sto JA trabunjam o Ukrajini???

Evo ponavljam - idemo dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597
Ukrajinci su autošovinsti. Onaj tko "izda" Ukrajinu i priključi se Rusima je rodoljub, onaj tko se bori protiv Rusa u Ukrajini je izdajnik vlastitog naroda.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Rika sv Vida je napisao/la:
Ukrajinci su autošovinsti. Onaj tko "izda" Ukrajinu i priključi se Rusima je rodoljub, onaj tko se bori protiv Rusa u Ukrajini je izdajnik vlastitog naroda.



Svaki sljedeci put kad u zivotu upotrijebis rijec "izdaja" sjeti se ovoga teksta:


"Covjek koji je do jucer iz dana u dan pozivao na dizanje vojske, ukidanje prava, zabranu lijecenja ogromnome dijelu svoga naroda, Hrvaticama i Hrvatima, a to bi preko noci opustosilo Hrvatsku kao 100 godina korone i iseljavanja zajedno, e takav se nadje pricati o izdajnistvu????

To je lakrdija."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:38 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:

To "trabunjanje o Ukrajini" si ti prvi uveo u igru covjece. Cujes li? Ti si ga uveo.


Ja sam tebi nakon svoga PRVOGA referiranja na TVOJE "trabunjanje o Ukrajini" napisao "No natrag na temu.", ali TI si se opet vratio na "trabunjnje o Ukrajini", TI ne ja.

Nakon toga sam ti ja odgovorio na tvoje pononvo "trabunjanje o Ukrajini" i zavrsio rijecima:

"Ti si napisao, ja sam se nadovezao i to je to, slobodno zaboravi, idemo dalje."

Ali onda si TI opet nastavio "trabunjati o Ukrajini" i sad TI mene pitas sto JA trabunjam o Ukrajini???

Evo ponavljam - idemo dalje.


ja sam Ukrajinu naveo samo kao pokazni primjer, a ti si se onda našao pozvan raspravljati o tome jesu li moji stavovi o Ukrajini koherentni i raspisao nadugo i naširoko o tome.

to je besides the point, the point je da onaj tko ode iz Hvratske za nju isto što onaj tko ode iz Ukrajine za Ukrajinu.

druga je stvar što ja mislim o Ukrajini isto što i o BIH i smatram da je dobro napravio svaki koji je otišao, to je druga stvar.

dakle to je poanta, odlazak = dezerterstvo.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597
dalate2020 je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Ukrajinci su autošovinsti. Onaj tko "izda" Ukrajinu i priključi se Rusima je rodoljub, onaj tko se bori protiv Rusa u Ukrajini je izdajnik vlastitog naroda.



Svaki sljedeci put kad u zivotu upotrijebis rijec "izdaja" sjeti se ovoga teksta:


"Covjek koji je do jucer iz dana u dan pozivao na dizanje vojske, ukidanje prava, zabranu lijecenja ogromnome dijelu svoga naroda, Hrvaticama i Hrvatima, a to bi preko noci opustosilo Hrvatsku kao 100 godina korone i iseljavanja zajedno, e takav se nadje pricati o izdajnistvu????

To je lakrdija."


Nebi izazvalo masovno iseljavanje jer bi ja svatkom tko iseli oduzeo državljanstvo i imovinu i poklonio mladima koji ostaju

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Rika sv Vida je napisao/la:
Nebi izazvalo masovno iseljavanje jer bi ja svatkom tko iseli oduzeo državljanstvo i imovinu i poklonio mladima koji ostaju


tvoji stavovi o koroni i cijepljenju su umobolni.

nevezano uz to što bilo istina ili ne, tvoje zazivanje represije i nasilja je za ozbiljnu terapiju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597
Nisam ja pozivao na nasilje nit na prisilno cijepljenje samo za protjerivanje maloumnih prosvjednika s ulica koji su tvrdili da korona ne postoji.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO, VUKsaJUGA i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO