HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 ruj 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1875 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 75  Sljedeća

Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
1. Da 35%  35%  [ 65 ]
2. Ne 46%  46%  [ 86 ]
3. Ne znam 20%  20%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 188
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 26 srp 2022, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
mijat_tomic je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Ima horor, the Unholy, tobože inspiriran Međunožjem... ali film je užas, katastrofa. Prvi dio filma dobar, ostalo... gore od ukazanja.


Molim moderatore da.obave svoj dio posla. jedno je imat misljenje o ukazanjima, a drugo vrijedat nas brotnjake na ovaj nacin


Ajme katastrofa. Tek sam sad skužija ovo. Pa ovo nisu ni najgori komunisti radili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 26 srp 2022, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73630
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
krstjanin je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Koliko često se danas Nečastivi ukazuje u Medjugorju, i kojim vidjelicama?


Koliko mi je poznato jos samo Vicka ima ukazanja svaki dan i ona je u Medjugoriju

Druge dvije Ivanka i Mirjana te Jakov su takodjer u Medjugoriju ali im se ukazuje godisnje

Vecinom im se ukazuje kod kuce

Sad mi napamet pade nikako pojava dati dozvolu napokon za taj svoj zivotopis sto je Vicki pripovjedala, a obecala je


entity :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 26 srp 2022, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73630
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
krstjanin je napisao/la:
dunno je napisao/la:

De facto ima priznanje (vatikanski namjesnik), a vjerojatno će imati i de jure prije ili poslije.

Ako je crkvena komisija mogla zanemariti muljanja sa početka ukazanja i svejedno priznati prve dane, ništa je ne sprječava da za xy godina prizna i sve ostale. Kao što reče @dudu, puno je lakše sa vremenskim odmakom mistificirati stvari i nezgodne detalje gurnuti pod tepih, nego dok priča još traje i dok nam se te stvari odvijaju pred nosom.



A ako ne bude tako, onda je sve bila laž.

O tome i govorimo. :biceovodobro


Ma nema priznanje. Sve dosadasnje komisije su dale negativno misljenje, samo to sa zadnjom su pokusali neke foliskule s prvim ukazanjima ali nije nista priznato. Medjutim svjesni su da priznanjem prvih ukazanja priznaju sva ukazanja jer su vidioci zivi i tvrde da im se i dalje ukazuje. Ne mozes reci za prva ukazanja niste lagali za ostala jeste. Glupo je
I to sve se odgiralo opet samo zbog Franje i njegovih glupih odluka poput slanja biskupa Hosera kojega kao ni sve drugo nije zanimala istina vec se povodio osjecajima pa je tu davao vjetar u ledja medjugoristima
Mislim da ce najdalje ici dotuda da ce proglasiti zupu svetistem i to je to

Medjutim dok je Franjo na vlasti sve nastranosti su moguce pa i ta, tako da nista se ne moze reci sa sigurnoscu. Neku ulogu ce igrati naravno i novi mostarsko-duvanjski biskup i njegovo misljenje

S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Zanimljivo i indikativno.

Janjevac bi mogao biti prvi mostarski biskup koji podržava Međugorje. To bi se onda možda reflektiralo i na stav Vatikana, donekle.

Vrlo interesantan razvoj događaja u najavi!

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 27 srp 2022, 07:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6223
Robbie MO je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Ma nema priznanje. Sve dosadasnje komisije su dale negativno misljenje, samo to sa zadnjom su pokusali neke foliskule s prvim ukazanjima ali nije nista priznato. Medjutim svjesni su da priznanjem prvih ukazanja priznaju sva ukazanja jer su vidioci zivi i tvrde da im se i dalje ukazuje. Ne mozes reci za prva ukazanja niste lagali za ostala jeste. Glupo je
I to sve se odgiralo opet samo zbog Franje i njegovih glupih odluka poput slanja biskupa Hosera kojega kao ni sve drugo nije zanimala istina vec se povodio osjecajima pa je tu davao vjetar u ledja medjugoristima
Mislim da ce najdalje ici dotuda da ce proglasiti zupu svetistem i to je to

Medjutim dok je Franjo na vlasti sve nastranosti su moguce pa i ta, tako da nista se ne moze reci sa sigurnoscu. Neku ulogu ce igrati naravno i novi mostarsko-duvanjski biskup i njegovo misljenje

S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Zanimljivo i indikativno.

Janjevac bi mogao biti prvi mostarski biskup koji podržava Međugorje. To bi se onda možda reflektiralo i na stav Vatikana, donekle.

Vrlo interesantan razvoj događaja u najavi!


Da. Ti znakovi mogu upucivati na taj smjer ili na smjer proslih biskupa drukcijom metodom. Peric se borio teoloski protiv medjugorja. Palic ne bih rekao da je neki teolog pa bi se mogao boriti sutnjom i ignoriranjem.

Moguce je naravno i drugo tj. da podrzava

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 27 srp 2022, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
https://www.youtube.com/watch?v=v1mQT1u_45I


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2022, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2338
Passenger je napisao/la:

Ne sekiraj se, neće Gospa slagat.


Dakle, slažeš se sa zaključkom ako od tajni ne bude ništa, da je to dokaz da je sve bila laž.

krstjanin je napisao/la:


S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Eto vidiš. Meni to izgleda kao priprema terena za priznanje, guranje nepoćudnih dokaza pod tepih.

Već sada 90% vjernika potpuno ignorira te dokaze, a za 50 godina nitko se neće sjećati ni da su postojali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2022, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6223
krstjanin je napisao/la:


S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Citat:
Eto vidiš. Meni to izgleda kao priprema terena za priznanje, guranje nepoćudnih dokaza pod tepih.

Već sada 90% vjernika potpuno ignorira te dokaze, a za 50 godina nitko se neće sjećati ni da su postojali.



Kao sto sam rekao priznanje sumnjam. Mozda njegov odnos prema Medjugorju i buducu politiku jer kako sma rekao nisu uklonjeni samo dokumenti o Medjugorju vec i o hercegovackom slucaju. A kako smo vidili na slucaju krizme u Grudama ne cini se da ce samo tako promjeniti smjer u odnosu na prosle

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2022, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
mijat_tomic je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Ima horor, the Unholy, tobože inspiriran Međunožjem... ali film je užas, katastrofa. Prvi dio filma dobar, ostalo... gore od ukazanja.


Molim moderatore da.obave svoj dio posla. jedno je imat misljenje o ukazanjima, a drugo vrijedat nas brotnjake na ovaj nacin


=))

Nego, vezano za ranije komentare.

Ne će biti priznanja ukazanja, ni od lokalnog ordinarija ni od "Vatikana".

Prvo - već 41 godinu lokalni ordinarijat je oštro protiv ukazanja, već dva biskupa u sukcesiji, treći to ne će derogirati.

Drugo - jer već postoji službeni stav - Zadarska deklaracija - "na temelju dosadašnjih istraživanja... ne može se utvrdit da se radi o nadnaravnim događajima". Nota bene, dosadašnja istraživanja su uključivala i prva ukazanja, ništa novo što nije predstavljeno Ruinijevoj komisiji, čiji su rezultati dočekan na nož u Kongregaciji za nauk vjere.

Treće - šira slika - nadbiskup vrhbosanski, nadbiskup splitski - svi Perićevi ljudi. To su susjedne nadbiskupije, a plus Perićev čovjek je kanonski nadređen mostarskom ordinariju. U intervjuu iz travnja nadbiskup Vukšić dosta štur i oštar prema Međugorju, kratko na upit veli - Zadarska deklaracija. To nam dovoljno govori. Osim ovih, tu je i zadarski nadbiskup - Perićev čovjek, doduše karijera u sutonu. Perić ima jako dobre konekcije u Zagrebu i s ljudima u Kongregaciji za nauk vjere. Crkva u Hrvata ima biskupe koji su izašli iz Perićevog krila na najutjecajnijim pozicijama, tako da, generalno usmjerenje je ako ne anit-međugorsko, onda a-međugorsko, ako tako možemo kazat.

Četvrto - bio je intervju Dojče Velea gdje su šturo objavili kako imaju saznanja da Palić ima isto stajalište kao i Perić. Samo što je Palić očito službenik Vatikana i prosti provoditelj službene politike - nema narušavanja odnosa, pokušat smirit sve, ne dizati tenzije.

I zaključno - Međugorje će ostat visit ovako vječno, ne će nikad bit službenog priznanja ili nepriznanja. Ni prvo ni zadnje sijelo u katoličkom svijetu s takvim statusom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2022, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
krstjanin je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:


S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Citat:
Eto vidiš. Meni to izgleda kao priprema terena za priznanje, guranje nepoćudnih dokaza pod tepih.

Već sada 90% vjernika potpuno ignorira te dokaze, a za 50 godina nitko se neće sjećati ni da su postojali.



Kao sto sam rekao priznanje sumnjam. Mozda njegov odnos prema Medjugorju i buducu politiku jer kako sma rekao nisu uklonjeni samo dokumenti o Medjugorju vec i o hercegovackom slucaju. A kako smo vidili na slucaju krizme u Grudama ne cini se da ce samo tako promjeniti smjer u odnosu na prosle


Preuređenje službene stranice nema veze s tim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2022, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Passenger je napisao/la:
mijat_tomic je napisao/la:

Molim moderatore da.obave svoj dio posla. jedno je imat misljenje o ukazanjima, a drugo vrijedat nas brotnjake na ovaj nacin


Ajme katastrofa. Tek sam sad skužija ovo. Pa ovo nisu ni najgori komunisti radili.


Ja i kapa od tri roga borimo se protiv boga, ali ne i protiv Krista, on je bio komunista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6223
Tuta je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:




Kao sto sam rekao priznanje sumnjam. Mozda njegov odnos prema Medjugorju i buducu politiku jer kako sma rekao nisu uklonjeni samo dokumenti o Medjugorju vec i o hercegovackom slucaju. A kako smo vidili na slucaju krizme u Grudama ne cini se da ce samo tako promjeniti smjer u odnosu na prosle


Preuređenje službene stranice nema veze s tim.



Pa nema ali ima svakako neku simboliku. Nesto se tim htjelo reci. Moguce ono sto si rekao u postu prije da je Palic covjek Vatikana i da ne zeli stalno to drzati pod tenzijama kao Peric vec ce jednostavno ignorirati

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
dunno je napisao/la:
Passenger je napisao/la:

Ne sekiraj se, neće Gospa slagat.


Dakle, slažeš se sa zaključkom ako od tajni ne bude ništa, da je to dokaz da je sve bila laž.

krstjanin je napisao/la:


S tim sad kad sam sebe napomenuh. Sa biskupijske stranice su dolaskom novog biskupa nestali svi dokumenti koji se ticu hercegovackog slucaja i medjugorskog fenomena tako da pitanje je sta to znaci


Eto vidiš. Meni to izgleda kao priprema terena za priznanje, guranje nepoćudnih dokaza pod tepih.

Već sada 90% vjernika potpuno ignorira te dokaze, a za 50 godina nitko se neće sjećati ni da su postojali.


Reka sam da Gospa neće slagat. Ako je ona nekom povjerila neku tajnu koja će se dogodit, onda će se to dogodit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
https://www.youtube.com/watch?v=eLqTZ07ja7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 09:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
Tuta je napisao/la:
Passenger je napisao/la:

Ajme katastrofa. Tek sam sad skužija ovo. Pa ovo nisu ni najgori komunisti radili.


Ja i kapa od tri roga borimo se protiv boga, ali ne i protiv Krista, on je bio komunista


Ova je svirala na Bleiburgu kad su mi ubijali dvojicu babine braće. Danas je hit u Međugorju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 09:55 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2338
krstjanin je napisao/la:

Moguce ono sto si rekao u postu prije da je Palic covjek Vatikana i da ne zeli stalno to drzati pod tenzijama kao Peric vec ce jednostavno ignorirati


https://www.hercegovina.info/vijesti/bi ... up/204788/

Evo ne znam...

Passenger je napisao/la:
dunno je napisao/la:

Dakle, slažeš se sa zaključkom ako od tajni ne bude ništa, da je to dokaz da je sve bila laž.


Reka sam da Gospa neće slagat. Ako je ona nekom povjerila neku tajnu koja će se dogodit, onda će se to dogodit.


Rekla je vidiocima deset tajni i rekla je da će oni objaviti te tajne tri dana prije nego što se svaka od njih ostvari.

S obzirom da sam kažeš da "Gospa neće slagat", očito se dakle slažeš sa zaključkom da je neispunjenje tih tajni dokaz da je sve bila laž i da nikakve Gospe tu nije bilo. U tome je poanta. :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6223
dunno je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Moguce ono sto si rekao u postu prije da je Palic covjek Vatikana i da ne zeli stalno to drzati pod tenzijama kao Peric vec ce jednostavno ignorirati


Citat:
https://www.hercegovina.info/vijesti/bih/sakota-najavio-prvi-put-u-povijesti-mladifesta-u-medjugorje-dolazi-mostarski-biskup/204788/

Evo ne znam...


Moguce je da zeli podrzati "dobre plodove" medjutim to je onda jos opasnije za vjeru

U biti se sve svodi na moje prijasnje stavove. Ti bezvezni mlaki neteoloski biskupi, svecenici i ostali u biti cine vise zla vjernicima i samoj vjeri nego otvoreno neprijateljstvo.

Cisti dokaz su ti Franjo, Uzinic i sva ta klerobagra koja u biti nema vjere, a prije svega nije teoloski (ispravno teoloski) obrazovana i onda se dogadja kaos

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
dunno je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Moguce ono sto si rekao u postu prije da je Palic covjek Vatikana i da ne zeli stalno to drzati pod tenzijama kao Peric vec ce jednostavno ignorirati


https://www.hercegovina.info/vijesti/bi ... up/204788/

Evo ne znam...

Passenger je napisao/la:

Reka sam da Gospa neće slagat. Ako je ona nekom povjerila neku tajnu koja će se dogodit, onda će se to dogodit.


Rekla je vidiocima deset tajni i rekla je da će oni objaviti te tajne tri dana prije nego što se svaka od njih ostvari.

S obzirom da sam kažeš da "Gospa neće slagat", očito se dakle slažeš sa zaključkom da je neispunjenje tih tajni dokaz da je sve bila laž i da nikakve Gospe tu nije bilo. U tome je poanta. :palacgore2


Ja uopće ne dovodim u pitanje ispunjenje nečega što je Gospa rekla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Passanger je trolčina neka teška... tako da...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2022, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
Tuta je napisao/la:
Passanger je trolčina neka teška... tako da...


Ili što bi Jura Stublić rekao: "Neprilagođen."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 02 kol 2022, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2338
Robbie MO je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Ne vjerujemo, to su izmišljotine.


Sve je izmišljotina.

Ja sam rekao da je ukazanje u Fatimi, kao i stvari koje je navodno radio Isus, jednako autentično kao i ovo u Međugorju. Međugorje je upravo moderni primjer kako su sve te priče nastale, imamo počast vidjeti nešto takvo svojim očima, izbliza, jedan takav društveni fenomen.

Ako je već tako, nema smisla napadati Međugorje. Treba ga proučavati kao socijalni fenomen, a svakako podržati sve ekonomske efekte koje ima na Hercegovinu.


https://vjera.hr/poboznost-i-potvrda/po ... rtvacnice/

Vijest inače ima preko 5 tisuća lajkova i srca na facebook stranici navedenog portala. :zubati =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 02 kol 2022, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6223
Inace tko nije upucen. Ovaj Mladifest je u biti prirkivena proslava Gospinog rodjendana (Male Gospe) prema datumu kojega je Pojava dala vidjelici Vicki.

Inace je Pojava u pocetku "slavila" svoj rodjendan kad ga slavi Crkva 8.9. da bi kasnije rekla da joj je rodjendan 5.8. i htjela da ga podju slaviti toga datuma ali je kasnije odustala "da ne ljuti biskupa".
Kasnije je u biti Tomislav Vlasic izmislio Mladifest bas na taj datum da bi "prikriveno" slavili rodjendan. Mislim da svake godine ispeku i veliku tortu i "spontano" pjevaju Happy Birthday

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 02 kol 2022, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
dunno je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Sve je izmišljotina.

Ja sam rekao da je ukazanje u Fatimi, kao i stvari koje je navodno radio Isus, jednako autentično kao i ovo u Međugorju. Međugorje je upravo moderni primjer kako su sve te priče nastale, imamo počast vidjeti nešto takvo svojim očima, izbliza, jedan takav društveni fenomen.

Ako je već tako, nema smisla napadati Međugorje. Treba ga proučavati kao socijalni fenomen, a svakako podržati sve ekonomske efekte koje ima na Hercegovinu.


https://vjera.hr/poboznost-i-potvrda/po ... rtvacnice/

Vijest inače ima preko 5 tisuća lajkova i srca na facebook stranici navedenog portala. :zubati =))


Slava Bogu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 02 kol 2022, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
krstjanin je napisao/la:
Inace tko nije upucen. Ovaj Mladifest je u biti prirkivena proslava Gospinog rodjendana (Male Gospe) prema datumu kojega je Pojava dala vidjelici Vicki.

Inace je Pojava u pocetku "slavila" svoj rodjendan kad ga slavi Crkva 8.9. da bi kasnije rekla da joj je rodjendan 5.8. i htjela da ga podju slaviti toga datuma ali je kasnije odustala "da ne ljuti biskupa".
Kasnije su u biti izmislili Mladifest bas na taj datum da bi "prikriveno" slavili rodjendan. Mislim da svake godine ispeku i veliku tortu


I onda je svizac zamotao čokoladu u omot.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 02 kol 2022, 16:47 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2338
Passenger je napisao/la:
dunno je napisao/la:

https://vjera.hr/poboznost-i-potvrda/po ... rtvacnice/

Vijest inače ima preko 5 tisuća lajkova i srca na facebook stranici navedenog portala. :zubati =))


Slava Bogu!


Nije ti nimalo sumnjivo da se u naslovu spominje mrtvačnica, a u tekstu samo bolnica i bolničko osoblje? Gdje je prezime lika? :rolleyes

Očito je i malo laganja dozvoljeno za viši cilj. Koma-smrt, bolnica-mrtvačnica... ista stvar, bitno je da ljudi povjeruju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 03 kol 2022, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 16:49
Postovi: 631
dunno je napisao/la:
Passenger je napisao/la:

Slava Bogu!


Nije ti nimalo sumnjivo da se u naslovu spominje mrtvačnica, a u tekstu samo bolnica i bolničko osoblje? Gdje je prezime lika? :rolleyes

Očito je i malo laganja dozvoljeno za viši cilj. Koma-smrt, bolnica-mrtvačnica... ista stvar, bitno je da ljudi povjeruju.


Samo sam naslov pročita i ne triba mi ništa više


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1875 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 75  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO