HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 03:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Mar-kan je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ne znam, ali žudim čuti? :zubati

Konta lisica što da radi, ne gine joj se...otfikari rep i komisija je proglasi nesposobnom.
Gleda zeko, rep mu kratak...otfikari uho. Nesposoban.
Gleda medo kratak mu rep, male mu uši...uzme 2 kamena i mazne se po testisima. Kaže šumska komisija - nesposoban, ravni tabani!! :zubati
Medo me podsjeti na našeg Sovu =))


=)) =)) =))

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 21:07 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
I ako je Sotona eventualno pušten, to samo znači Bog ga je pustio. Nije sam sebi otključao kavez. Dakle, sve je pod kontrolom, opusti se i uživaj. :zubati


to što je pod ontrolom ne znači da to ne uključuje neizmjernu patnju. i dok je Krist bio mučen stari su bie pod kontrolom.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
I ako je Sotona eventualno pušten, to samo znači Bog ga je pustio. Nije sam sebi otključao kavez. Dakle, sve je pod kontrolom, opusti se i uživaj. :zubati


to što je pod ontrolom ne znači da to ne uključuje neizmjernu patnju. i dok je Krist bio mučen stari su bie pod kontrolom.


Sve je to samo iluzija, đavo je tigar od papira. Strašno izgleda, ali ne može ništa dok čovjek ne potpiše svojom voljom svoju propast. Patnja pa što s tim, i to je za ljude. Nek se zdravo. :zivili

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1514
Reconquista je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Zašto propituješ vrijednosti koje će jednog dana konzervirati tvoj unuk?


Zašto misliš da je moj unuk u većoj opasnosti nego tvoj unuk? Ja razrađujem detaljan plan indoktrinacije potomstva da to spriječim. Možda uspijem, možda ne. Ne znam šta ćeš ti. Lupati ovakve sarkastične komentare djeci i nadati se najboljem? :D


Vi ste neki disident u HDZ-u?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:20 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Ako opstane


Ne znam da ima veci pesimista od tebe na forumu. Ne vjerujem ni ja nesto u covjecanstvo, i ako ista mrzim onda je to mitomansko divljanje u fazonu uaaa najjaci smo breee, ali brte koliko ti u sebi nosis defetizma to moje oci vidjele nisu.


Ni moje.

Divizija je zanimljiv za citati. Dobar forumas.

Ali tolika kolicina depresije i crnila iz dana u dan, nije mi jasno kako uopce moze funkcionirati u zivotu na dnevnoj razni.

Crnilo i jesen na kvadrat.

Nazalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32977
Naša Kvačica je napisao/la:
divizija je napisao/la:

to što je pod ontrolom ne znači da to ne uključuje neizmjernu patnju. i dok je Krist bio mučen stari su bie pod kontrolom.


Sve je to samo iluzija, đavo je tigar od papira. Strašno izgleda, ali ne može ništa dok čovjek ne potpiše svojom voljom svoju propast. Patnja pa što s tim, i to je za ljude. Nek se zdravo. :zivili

Ima jedna strašna biblijska priča, mučeništvo 7 braće i njihove majke...
https://biblija.ks.hr/druga-knjiga-o-makabejcima/7


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Naša Kvačica je napisao/la:
Promijenilo se u zadnjih 100 godina od Osmanskog carstva, Austro-Ugarske, kraljevine Jugoslavije, NDH, SFRJ, SR BiH pa ovog Dayton protektorata.

Samo mijena stalna jest cijelu povijest i sad će odjednom par liberala vladati vječno a sami od sebe izumiru u dvije generacije.

Malodušni Divizija ne boj se, isto kako su propali Osmanlije, tako će propasti i liberali. To što izgledaju jaki ne znači da nisu već dobro truli iznutra.


:palacgore1

Divizija stvarno se malo skuliraj i dovedi u red. Kazem ti kao brat bratu. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9960
Lokacija: Usa
Divizija samo citira ono sto pise u svetom pismu, svidjalo se to meni, tebi, onome ili ovome, tako pise a dogadjaji potvrdjuju.

Necu nista tvrditi, samo primjecujem da se sve ostvaruje, sotona je sve jaci i sve razuzdaniji a Bog sve vise trpi. Ne moras ni vjerovati u Boga, dovoljno je da imas oci, i vidis sto se dogadja. Ljudsko drustvo, kompletna planeta srlja u propast, a ja ne vjerujem da ce biti propasti. Prije ce doci taj neki armagedon, a ako Boga nema, onda cemo propasti u pozaru koji sami lozimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Dajte ljudi okanite se religije. Ubija vas. Doslovno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9960
Lokacija: Usa
Ti si samo jedan od slijepih kod ociju, to nema veze sa religijom, to su samo cinjenice.

Tebi se mozda svidja ovakvo drustvo, ni prvi ni posljednji, a kasno cete shvatiti, takodje ni prvi ni posljednji.

Covjek je vise unistio samog sebe u zadnjih 30 ili 40 godina, nego sve one godine prije toga. Uvijek je bilo ratova, bolesti, pomora, tragedija, ali nikada ljudski rod nije bio ovako pokvaren i moralno unisten. Kako rapidno i progresivno "napredujemo" tehnoloski, jednako brzo propadamo kao drustvo.

Tu ne treba nikakva religija, samo otvoren um i oci kojima gledas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Mar-kan je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Sve je to samo iluzija, đavo je tigar od papira. Strašno izgleda, ali ne može ništa dok čovjek ne potpiše svojom voljom svoju propast. Patnja pa što s tim, i to je za ljude. Nek se zdravo. :zivili

Ima jedna strašna biblijska priča, mučeništvo 7 braće i njihove majke...
https://biblija.ks.hr/druga-knjiga-o-makabejcima/7

To je jako zanimljiva prica. Opisuje prkos strancu koji oce od tebe da se odreces svoje tradicije.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 12 stu 2022, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Primjer ludila- negrolatrija i skrivanje rase nasilnih zločinaca, tj. zabašurivanje:

https://www.unz.com/jtaylor/latest-inte ... ime-stats/

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 04:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Ni moje.

Divizija je zanimljiv za citati. Dobar forumas.

Ali tolika kolicina depresije i crnila iz dana u dan, nije mi jasno kako uopce moze funkcionirati u zivotu na dnevnoj razni.
.


zato što je konačna pobjeda negdje drugdje, a ne ovdje. To je jedina nada naših života. ovaj svijet nažalost ide u qrac.

Ovdje navodno ima katolika, trebali bi se zamislii malo, zašto vjernici mole "tugujući i plačući u ovoj suznoj dolini".

lalaland, hipiji i optimistično oduševljenje svijetom nisu kršćanska stvar

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Katolici mole svašta nešto. Ima i dio o pticama nebeskim koji ne bi bilo loše da još jednom pročitaš.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 08:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Katolici mole svašta nešto. Ima i dio o pticama nebeskim koji ne bi bilo loše da još jednom pročitaš.


ne bi bilo loše i da ti i shvatiš što piše.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Katolici mole svašta nešto. Ima i dio o pticama nebeskim koji ne bi bilo loše da još jednom pročitaš.


Moraš patit da bi se spasio na onom svijetu. Što nije jasno?

Rekao tko? Hrpa samoprozvanih tumača Isusove muke, koja gle čuda parazitira na njoj 2k godina.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 09:43 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
Ni moje.

Divizija je zanimljiv za citati. Dobar forumas.

Ali tolika kolicina depresije i crnila iz dana u dan, nije mi jasno kako uopce moze funkcionirati u zivotu na dnevnoj razni.
.


zato što je konačna pobjeda negdje drugdje, a ne ovdje. To je jedina nada naših života. ovaj svijet nažalost ide u qrac.

Ovdje navodno ima katolika, trebali bi se zamislii malo, zašto vjernici mole "tugujući i plačući u ovoj suznoj dolini".

lalaland, hipiji i optimistično oduševljenje svijetom nisu kršćanska stvar


Pola stvari koje pises ovdje na forumu bi zapravao trebao ispricati svome psihijatru.

I to bi ti veoma pomoglo.

Ovo nije ad hominem, jer ad hominem je kad u nekoj raspravi umjesto argumenta se netko osvrce na osobu.

Ja ti ovo pisem sada mimo svake rasprave, nevezano za argumente ili neku temu.

Ako nisi bot i ako zbilja imas takve misli koje tipkas tu: vec sutra odi psihijatru. Nece ti odmoci. Pomoci ce ti.

A idalje cu veoma rado citati sve tvoje upise jer su medju boljima na forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Katolici mole svašta nešto. Ima i dio o pticama nebeskim koji ne bi bilo loše da još jednom pročitaš.


Moraš patit da bi se spasio na onom svijetu. Što nije jasno?

Rekao tko? Hrpa samoprozvanih tumača Isusove muke, koja gle čuda parazitira na njoj 2k godina.


To je đavlije tumačenje na koje su te prevarili sotonisti.

Ne patim se. Baš mi je super. Neka pati koga smeta. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Pa to sam ja Divku davno rekao. Sigurno nije dobar taj kult depresije i ništavnosti po okolicu.

Djeci treba stajanje na stijeni da bi izrasla u snažne i zdrave ljude. Nema od stajanja u živom blatu ni zdrave djece. Onda su lak plijen ideologijama i religijama. Samo je onda pitanje na koju će se prvu zakačit. Molit krunice ili spašavat klimu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:05 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Pola stvari koje pises ovdje na forumu bi zapravao trebao ispricati svome psihijatru.

I to bi ti veoma pomoglo.

Ovo nije ad hominem, jer ad hominem je kad u nekoj raspravi umjesto argumenta se netko osvrce na osobu.

Ja ti ovo pisem sada mimo svake rasprave, nevezano za argumente ili neku temu.

Ako nisi bot i ako zbilja imas takve misli koje tipkas tu: vec sutra odi psihijatru. Nece ti odmoci. Pomoci ce ti.

A idalje cu veoma rado citati sve tvoje upise jer su medju boljima na forumu.


a što bi trebao psihijatar, dati mi hepipils da vidim stvari ružičastije nego jesu? to nije pomoć, to ti je ono što je Huxley zvao još "soma". Tableta za umjetno održavanje sreće.

to je inače jedan evoluitiivni mehanizam, kojim se čovjek lakše suočava sa problemima i smrti itd...da gleda stvari ljepšim nego što stvarno jesu, ignorira veliko zlo oko sebe dok god može.

Sjećam se YUTELovih reportaža iz Sarajeva u jesen 1991., kak su svi zgroženi ratom u Hrvatskoj i kako ne vjeruju šta se dešava i svi KATEGORIČNO odbijaju mogućnost da bi se to moglo ponoviti kod njih.

Tako vam je i ovo, nisam ja neki pesimist, ni mračnjak niti mi treba psihijatar, samo ne volim samozavaravanje radi duševnog mira.
Većina ljudi ga voli i misli za nekog poput mene da nam treba psihijatar. To je svakako točno, ako je funkcija psihijatra da te drogira i uvjeriš se kako je sve krasno.

Ja kad viim da je sranje, ne lažem se. To je teži put, ali iskreniji.

Većini će, zbog evolucijske prilagodbe, biti lakše da se lažu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam ja Divku davno rekao. Sigurno nije dobar taj kult depresije i ništavnosti po okolicu.

Djeci treba stajanje na stijeni da bi izrasla u snažne i zdrave ljude. Nema od stajanja u živom blatu ni zdrave djece. Onda su lak plijen ideologijama i religijama. Samo je onda pitanje na koju će se prvu zakačit. Molit krunice ili spašavat klimu.


To tvoje je samo teoretski moguće, u praksi ni 2% ljudi ne mogu sprovesti.

Davno su ljudi izmislili stoicizam, ali jednostavno nije za svakoga.

Puno lakše je osloniti se na Boga, pa izmoli krunicu što ima veze neće ti kruna sa glave past. Nitko ne kaže da zbog toga trenaš biti namršten, naprotiv. Ovo što divizija propovijeda je suprotno katoličkom katekizmu i krši prvu Božju zapovijed.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa to sam ja Divku davno rekao. Sigurno nije dobar taj kult depresije i ništavnosti po okolicu.

Djeci treba stajanje na stijeni da bi izrasla u snažne i zdrave ljude. Nema od stajanja u živom blatu ni zdrave djece. Onda su lak plijen ideologijama i religijama. Samo je onda pitanje na koju će se prvu zakačit. Molit krunice ili spašavat klimu.


vama nije jasno da kod mene u životu toga nema. objasnio sam vam i zašto.

ovo je forum, tu se raspravlja o političkim stvarima i društvenim. stanje je sranje.

Mi u osobnom životu imamo drugi oslonac,tebi ne shvatljiv jer ti je vrhunac života kajakarenje jer si isprazna ljuštura koja je dehumanizirala samu sebe i misl ida je to napredno.
To što ja VIDIM sranje u svijetu oko sebe, ne znači da mi treba psihijatar niti da sam depresivan. Dapače, s obzirom da sam sve skloniji procjeni da je ovaj svijet nepopravljiv, idem k tome da napustim političke rasprave. To je postalo bacanje biserja pred svinje (dobro, tazgovor s tobom je uvijek i bio, ali imao sam viška vremena), al sada i uopće nema više svrhe. Vrag je (zasada) pobjedio i samo Božja intervencija to može promijneiti. Nje će biti prije ili kasnije, ne nužno za našeg života. Ima ljudi koji su se rodil i umrli pod Turcima, Bog djeluje kad se njemu hoće.

Ono što vidim u svijetu oko sebe je da će biološko propadanje, degeneracija, izumiranje i izopaćnost svake vrste biti norma sve više, i da barem u Europi, tomu kraja nema i neće biti dok nam se sjeme ne zatre. Za one koje može usrećiti kajak, to nije bitno, provest ćete život u ispraznosti. Za nas ostale, postoje više stvari koje su bitne, a ove ćemo prihvatiti, jer ako je volja Božja da tako bude, tako će i biti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
Pola stvari koje pises ovdje na forumu bi zapravao trebao ispricati svome psihijatru.

I to bi ti veoma pomoglo.

Ovo nije ad hominem, jer ad hominem je kad u nekoj raspravi umjesto argumenta se netko osvrce na osobu.

Ja ti ovo pisem sada mimo svake rasprave, nevezano za argumente ili neku temu.

Ako nisi bot i ako zbilja imas takve misli koje tipkas tu: vec sutra odi psihijatru. Nece ti odmoci. Pomoci ce ti.

A idalje cu veoma rado citati sve tvoje upise jer su medju boljima na forumu.


a što bi trebao psihijatar, dati mi hepipils da vidim stvari ružičastije nego jesu? to nije pomoć, to ti je ono što je Huxley zvao još "soma". Tableta za umjetno održavanje sreće.

to je inače jedan evoluitiivni mehanizam, kojim se čovjek lakše suočava sa problemima i smrti itd...da gleda stvari ljepšim nego što stvarno jesu, ignorira veliko zlo oko sebe dok god može.

Sjećam se YUTELovih reportaža iz Sarajeva u jesen 1991., kak su svi zgroženi ratom u Hrvatskoj i kako ne vjeruju šta se dešava i svi KATEGORIČNO odbijaju mogućnost da bi se to moglo ponoviti kod njih.

Tako vam je i ovo, nisam ja neki pesimist, ni mračnjak niti mi treba psihijatar, samo ne volim samozavaravanje radi duševnog mira.
Većina ljudi ga voli i misli za nekog poput mene da nam treba psihijatar. To je svakako točno, ako je funkcija psihijatra da te drogira i uvjeriš se kako je sve krasno.

Ja kad viim da je sranje, ne lažem se. To je teži put, ali iskreniji.

Većini će, zbog evolucijske prilagodbe, biti lakše da se lažu.


Ja sam ti dao dobronamjeran savjet a ti radi sto hoces.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:14 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Ovo što divizija propovijeda.


je što točno? da i ja saznam?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 10:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Ja sam ti dao dobronamjeran savjet a ti radi sto hoces.


ja sam isto tak oodgovori ozašto mislim da je tvoj savjet promašen.

ali ti ne zamjeram ako ti je lakše živjeti u samozabludi, pa makar zbog toga jednom morao kod psihijatra po tablete za sreću.


ionako e uskoro biti obvezne za sve

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO