HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 23:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 10:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Divizija drma kavez?

Divizija baca u depru i defetizam, njegovi igrači ne bi ni na teren istrčali jer "znaju" da će izgubit velikom razlikom.

Ja sam recimo za borbu do kraja, svim sredstvima pa i otimanjem igrača protivnika ako treba. :D I usput bi plovio kajakom.


Divizija tebi objašnjava da vodiš borbu protiv sebe i svojih.

Defetizam je samo za one kojima je kajak vrhunac postojanja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37312
Lokacija: Gl. grad regije
Nisu stvari onakve kako ih ti vidiš nego kako drugi vide da jesu. Ti sebe možda vidiš kao borca za spas civilizacije, ali ovdje te većina vidi kao čovjeka koji stoji na stolcu s omčom oko vrata par sekundi prije nego će se bacit. Zato ti toliko ljudi i sugerira tabletice. Ne da budeš happy nego da ostaneš živ.

I da, korisniji bi bio na kajaku, baš ti tako nešto treba. Ovo te ubija.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 10:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Drma kavez bi se moglo reći ako bi nudio neki akcijski plan.

Obzirom kako je plan "ne možemo ništa, sve je gotovo" ne mislim da to možemo nazvati drmanjem.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 11:08 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nisu stvari onakve kako ih ti vidiš nego kako drugi vide da jesu. Ti sebe možda vidiš kao borca za spas civilizacije, ali ovdje te većina vidi kao čovjeka koji stoji na stolcu s omčom oko vrata par sekundi prije nego će se bacit. Zato ti toliko ljudi i sugerira tabletice. Ne da budeš happy nego da ostaneš živ.

I da, korisniji bi bio na kajaku, baš ti tako nešto treba. Ovo te ubija.


i ja ti opet kažem, to što neki ljudi ovdje vide je uvjetovano njihovom projekcijom stvari, tj. skučenim pogledom. Kad konj ima ulare ne vidi izvan njih i ima ISKRIVLJENU viziju stvarnosti.

Stvari nisu ni onakve kakvima ja vidim, ni onakvima kakve drugi vide. Stvari su kakve jesu. Stvarnost je objektivna i nebitno je što ti ja ili milijuni misle o njoj. Ona postoji neovisno od bilo čijeg mišljenja.

Stvarnost je da ti igraš protiv svoje ekipe. To govore činjenice.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Drma kavez bi se moglo reći ako bi nudio neki akcijski plan.

Obzirom kako je plan "ne možemo ništa, sve je gotovo" ne mislim da to možemo nazvati drmanjem.


ne taj kavez, nego kavez njihovog samozadovoljstva.

prosječni libtard, ako ima para, je samoživ baš ko Junuz, naoko sretan. Misl id asmo mi ludi koj isreću tražimo u višim razinama. Neko mu treba razbiti tu iluziju i objasniti mu da je on ko utovljeni prasac pred klanje. Na finom ,toplom i s bespaltnom hranom ,ali sprema mu se uništenje.

S tom razlikom da iza prasca vjerojatno netko ostaje, dok će nama sjeme zatrti. Sve dok se valjamo u blatu svoga blagostanja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32977
divizija je napisao/la:
. Sve dok se valjamo u blatu svoga blagostanja.

A kako se to valjamo u blagostanju? Što sa onima koji se valjaju u blatu siromaštva?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 01:01
Postovi: 4116
Lokacija: Castle Grayskull
Sve je divizija u pravu, samo što je previše defetističan. Ja mislim da će carstvo laži i zla propasti pre nego što nas sve uništi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Mar-kan je napisao/la:
divizija je napisao/la:
. Sve dok se valjamo u blatu svoga blagostanja.

A kako se to valjamo u blagostanju? Što sa onima koji se valjaju u blatu siromaštva?


mi ovdje u "razvijenom svijetu" materijalno imamo više nego ikad, osim što na zapadu imaju malo manje nego recimo osamdesetih, ali je svejedno to materijalno izobilje. malo je siromaha, posebno siromaha koji su to nesretnim okolnostima

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10407
Lokacija: Banja Luka
slika

https://mwdentallab.org/transgender-bri ... nt-winner/

A Ministar i Aleksije još uvjek neoženjeni .. :kava

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Svarog je napisao/la:
slika

https://mwdentallab.org/transgender-bri ... nt-winner/

A Ministar i Aleksije još uvjek neoženjeni .. :kava


samo kad vidiš ovu sliku, svaka rasprava s bilo kime ko i dalje podržava ameriki neosotonizam zaista postaje biserje pred svinje.

i kad shvatiš da ni nakon te slike oni neće zastati i zamisliti se, kako nećeš ocijeniti da svijet ide u qrac?

kako nakon ovakve slike i svih ostalih 104 stranice ove teme, ljudi koji su to pročitali i dalje mogu to podržavati ili biti indiferentni?

jedini zaključak koji preostaje je da u ljudi pukli i da svijet ide dođavola. Nema drugoga.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10407
Lokacija: Banja Luka
divizija je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
slika

https://mwdentallab.org/transgender-bri ... nt-winner/

A Ministar i Aleksije još uvjek neoženjeni .. :kava


samo kad vidiš ovu sliku, svaka rasprava s bilo kime ko i dalje podržava ameriki neosotonizam zaista postaje biserje pred svinje.

i kad shvatiš da ni nakon te slike oni neće zastati i zamisliti se, kako nećeš ocijeniti da svijet ide u qrac?

kako nakon ovakve slike i svih ostalih 104 stranice ove teme, ljudi koji su to pročitali i dalje mogu to podržavati ili biti indiferentni?

jedini zaključak koji preostaje je da u ljudi pukli i da svijet ide dođavola. Nema drugoga.


Nije mu prvi put , a nadam se ni poslednji.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Prkosne mutacije ciji je destruktivni ucinak na ponasanje jacan putem ideoloskog uticaja.

Ni serijski ubojice ne postaju takvi odjednom nego je tu kombinacija gena i uticaja. Neki se jednostavno rode predodredeni da budu etnomazohisti i da zele unistenje svega ispravnog.

U Americi je to rezultat selekcije americkog naroda. To je nacija marginalaca i cudaka.

Ko su bili
-Puritanci
-Quakeri
-Robovlasnici koji rade mulate

Pietisti i ostali...

To su frikovi i otpad Europe. Ono sta Europa nije mogla smislit to je otislo ca, na zalost nasli su kontinent koji je savrseno opremljen da ga je izvana gotovo nemoguce napast, nakrcan resursima.

Sad se taj kontinent i te odbacene skupine osvecuju. Nisu postmodernisti nesto uspili u Europi. No u Americi su odma postali hit. Trostskisti su odbaceni iz Rusije, no u Americi su postali dio establishmenta Republikanske stranke i reinventali se u Neokonzervativce.

Inace, ovi sta bi isli u Ameriku, brojni bi se i vracali. Svaki drugi Talijan koji bi imigrira u SAD bi se vratia. Dakle ostajali bi oni koji su se sami selektirali.

Takvi umovi su genetski anti tradicionalni i 'causy'. Jako skloni apstraktnim 'causeovima'.

Tako i ove glupace, unatoc tome sta ih je taj muskarac nasamario i oteo im titulu, ne razmisljaju o drugom osim o 'cause'.

Prije par generacija one bi bile neke Puritanke ili Quakerice i radile one proteste za zabranu alkohola ili dizanje minimalne dobi za brak sa 14 na 18. No danas imaju drukcije 'cause'ove.

Zbog PRESTIZA Amerike, svi koji zele status, asociraju se sa alfa muzjakom, ovo privlaci brojne nemoralne karaktere da podrzavaju zlo ka akt lojalnosti svom alfa muzjaku.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Sta je alternativa za cause?

'Moja nacija, u pravu ili u krivu'.

Isto ka sta ni borba za svoje dite nije cause nego najosnovnija funkcija svakog vitalnog zivog bica.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
divizija je napisao/la:
vidi, ja ne jadikujem, ja znam da je vama prostodušnima to ne shvatljivo, moja konstatacija da smo u qrcu nije jadikovanje.

Samo konstatiram da smo u qrcu, ali to što jesmo meni nije razlog za jadikovanje, jer meni je sudbina ovog svijeta sekundarna

Ja uglavnom objavim neke informacije i samo prevedem naslov i dam skraceno sta se odvija.

Oni to procitaju i onda naviju um da se tjese na neki nacin.

'Hehe glupi amerikanci, nece to kod nas'

'Neka pate anglosaksonci, zli kolonizatori'

'Mah EU je prespora, nece oni bit diktatura'

Al onda im ti uletis sa sarenim komentarom koji im sj*ebe te misli. Onda isti likovi koji nikad odi ne komentiraju dodu da se bune.

Hahahah

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 23:07
Postovi: 113
Odlična argumentacija Velebita zašto su Ameri toliko izopačeni. Samo ću reći da sam iznenađen da još nisu inkomponirali dugine boje ili BLM na zastavu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Konj je napisao/la:
Odlična argumentacija Velebita zašto su Ameri toliko izopačeni. Samo ću reći da sam iznenađen da još nisu inkomponirali dugine boje ili BLM na zastavu.


treba reći da ima tamo i jako puno zdravih elemenata, i u SAD se praktički od nastanka vodi rat između te dvije struje, ove "misionarske" i one koju bih mogao nazvati lokalističkom.

sukobi građanskog rata, intervencionista i izolacionista, globalista i nacionalista su sve zapravo isti sukob.

no elita te zemlje uvijek je bila pretežno iz prve skupine, neovisno od naroda.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 23:00
Postovi: 232
Prvo Meta daje otkaz 10000 radnicima, onda sad Bezos. Zanimljivo kako će "većinu" dat za borbu protiv "Klimatskih promjena".

https://www.24sata.hr/news/bezos-tvrdi-da-ce-podijeliti-veci-dio-svog-bogatstva-a-amazon-najavio-otkaze-za-10-000-ljudi-873438

Citat:
Rezovi u Amazonu bit će najveći u povijesti online trgovaca i uslijediti će nakon sličnih poteza tehnoloških kompanija, uključujući Metu i Twitter

Tvrtka Amazon planira otpustiti oko 10 tisuća radnika zaposlenih u korporativnim i tehnološkim poslovima, počevši od ovog tjedna.

Riječ je o najvećem otpuštanju u povijesti kompanije.

Osnivač Jeff Bezos na svom Twitter profilu napisao je kako vjerojatnosti u SAD ekonomiji govore kako bi trebalo "zatvoriti vrata".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svi daju nogu programerima i inžinjerima. Više ne mogu fizikaneri radnici raditi za njihovo ispijanje kava i "fleksibilno radno vrijeme" dođi kad hoćeš, odi doma kad hoćeš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ma većina njih ne programira. To su ljudski resursi, cenzura, marketing, itd. Nepotrebni ljudi. Sad kad se vidi da mogu bez svih tih klošara.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Odjeli za razvoj elektronskih uređaja i software. Zovi ih kako hoćeš ali to je tih 10.000.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

slika

slika




=)) =)) =))

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lis 2022, 09:27
Postovi: 799
Geni kameni je napisao/la:
Prvo Meta daje otkaz 10000 radnicima, onda sad Bezos. Zanimljivo kako će "većinu" dat za borbu protiv "Klimatskih promjena".

https://www.24sata.hr/news/bezos-tvrdi-da-ce-podijeliti-veci-dio-svog-bogatstva-a-amazon-najavio-otkaze-za-10-000-ljudi-873438

Citat:
Rezovi u Amazonu bit će najveći u povijesti online trgovaca i uslijediti će nakon sličnih poteza tehnoloških kompanija, uključujući Metu i Twitter

Tvrtka Amazon planira otpustiti oko 10 tisuća radnika zaposlenih u korporativnim i tehnološkim poslovima, počevši od ovog tjedna.

Riječ je o najvećem otpuštanju u povijesti kompanije.

Osnivač Jeff Bezos na svom Twitter profilu napisao je kako vjerojatnosti u SAD ekonomiji govore kako bi trebalo "zatvoriti vrata".


Ti otkazi su dokaz da je Amerika usla i u recesiju, i to bi sada trebalo biti jasno i najvecim bolidima i negatorima recesije. Inace kineski TikTok se posrao po Facebooku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Navodni Poslanik, Teuton i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO