HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 01:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 12:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9960
Lokacija: Usa
U Svedskoj je broj silovanja porastao za 2000%, dvije tisuce, u odnosu na prije 30 godina.

Broj kvartova u koje policija ne smije uci krece se mislim oko 60 i nesto, po vecim gradovima.

O tome mediji nece puno pisati, zauzeti su "tiranijom nad zenama u Iranu".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
crni_bombarder je napisao/la:
U Svedskoj je broj silovanja porastao za 2000%, dvije tisuce, u odnosu na prije 30 godina.

Broj kvartova u koje policija ne smije uci krece se mislim oko 60 i nesto, po vecim gradovima.

O tome mediji nece puno pisati, zauzeti su "tiranijom nad zenama u Iranu".


Na žalost nikada ne stradaju libtardi koji zagovaraju trpanje tih kozoheba u Europu već nedužni obićni stanovnici.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:02
Postovi: 1543
joe enter je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Religija i ideologija nije nužno u skladu sa prirodom i stvarnošću , a to što se dešava na zapadu je svakako ideologija protkana sa religijskim zanosom.

Već sam pominjao ranije ali nije zgoreg da pomenem još jednom.
Kad je bio čuveni Nikejski Sabor gde su donete odluke skupa episkopa o simbolu vere i svetom trojstvu , druga glavna tema je bila zabrana samokastriranja hrišćana koja je očito bila jako rasprostranjan čim je sabor istoka i zapada o tome raspravljao.

Međutim ovi su danas još luđi za razliku od onih koji su sebi odrezali muda da ne bi imali seksualne grešene porive jer ovi danas misloe da će postati nešto drugo , kao neki superljudi sa super moćima.

Fascinantno ludo , i nadasve bolesno izopačeno.

Sve vodi ka pedofiliji.
Ako maloletnik ima pravo da sebe kastrira i u tome mu pomogner PUNOLETNI doktor , ne vidim nikakve prepreke da taj maloletnik ima pravo na to da ga jebe punoletni čovek.
Dakle država ne sme da osudi pedofila jer je krši ljudsko pravo maloletnika kojemu "identitet" zavisi od toga.



Da još malo pojasnim istorijski oko samokastriranja ranih hrišćana.

Postojao je veliki paganski kult frigijske boginje majke Kibele(Cibele) koji se svuda proširio još od vremena rimske republike.
Kibela je bila zaprao muško koje se kastrirala da bi rađala bogove(inače bila je devica) , a njen dodati muž(nekad i žena) je bio bog pastir Atis koji je takođe sebe samokastrirao zarad svoje žene jer na taj način je jedino mogla boginja Kibela biti oplođena.
Atis je bio ubijen od strane drugih pastira , i pripadnici kulta su ceremonijalno sahranjivali Atisa čekajući da se ponovo rodi i oplodi boginju majku Kibelu.

Iz ove priče može se jasno videti poveznice sa Isusovim vaskrsnućem i njegovom majkom Marijom koja je rodila boga(isusa) a ujedno oplođena od tog istog boga bezgrešno(bez seksa).
Dakle rani samokastrirajući hrišćani su preneli tu pagansku tradiciju uvažavajući hrišćansko učenje o seksu kao tabuu jer ako ne odole seksualnom iskušenju i upotrebe svoju kitu i muda toj svrsi neće moći vaskrsnuti kao Isus tj.ponovo se roditi kao bog Atis i niti oploditi majku Kibelu.
Nešto ovdje ne štima. Nije se Kibela kastrirala nego Atis. Kibela se zaljubila u pastira Atisa koji joj je obećao vjernost, no zavela ga je nimfa i nije održao obećanje. Kibela je u bijesu ubila nimfu a Atis se kastrirao. Iz krvi izraslo cvijeće a tijelo mu se pretvorilo u bor. Ovo nadalje je istina da su se svećenici kibelinog kulta kastrirali. Pročitala sam i teoriju da je kult Božice Isis poveznica sa kršćanstvom, evo sad i ovu o Kibeli. Kibela mi ne drži vodu zbog toga što je robovima bio zabrajen ulazak u njezine hramove i ceremonije, a Isis zato što se kult nije proširio van Egipta. Nije mi jasno kad već povezuješ kultove s kršćanstvom zašto ne koristiš kult božice Izide, imaš vremenski okvir, povijesne osobe koje su ga širile, također božica majka itd. I što je najvažnije robovima je bilo dozvoljeno štovanje i ulazak u hramove, što ga za razliku od drugih kultova čini bližim kršćanstvu, jednakost svih ljudi. Osobno ne vjerujem u teorije da je kršćanstvo produkt tog i tog kulta, al zanima me zašto Kilba i Isis a ne Izida


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
crni_bombarder je napisao/la:
U Svedskoj je broj silovanja porastao za 2000%, dvije tisuce, u odnosu na prije 30 godina.

Broj kvartova u koje policija ne smije uci krece se mislim oko 60 i nesto, po vecim gradovima.


Junuze, elaboriraj. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 12:56 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Bog je Bog, ne mora oplođivat. Stvori.

Mogu prihvatit da je Isus božji sin ali ova interpretacija nastanka je ljudska. Jednaka tome da su transači eto poseban spol. To je zapravo ideologija koja ima cilj kontrolirat mase od strane malobrojne elite. 

Ono što mi nije jasno je kako obrazovan odrastao čovjek može vjerovat u očitu glupost.


Bog je poželio biti poput nas, spustiti se na našu razinu, proći sve špto mi prolazimo.

Naravno da može samo stvorit, ali odabrao je doći na svijet poput nas, i to u štali, kao najmanji među nama. Htio ti je poslati poruku da se ne diviš velikima i moćnima i njihovom sjaju, već najmanjima. Prvi ljudi s kojima je imao susret bili su primitivni čobani kakvih se ti zgražaš i od čije kulture i običaja želiš pobjeći, da bi postao poput onih koji su ga već u kolijevci progonili.

Jedina ideologija koja služi za kontroliranje masa je hrpa woke budalaština  u koje ti vjeruješ



Nije jedina, ali je trenutno najsnaznija i najopasnija.


Unistava preduvjete zajednistva i razbija, nazovimo to tako, radnicku klasu na tisucu suprostavljenih komadica.

Razdvaja, rastavlja, razbija na dijelove, proizvodi tribalizam i nesporazum.

A gore na vrhu upravo obratno, nastoje napraviti raznorazne "gremije", nadnacionalne bla bla.


Dok "diversity" raste place padaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
dalate2020 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Bog je poželio biti poput nas, spustiti se na našu razinu, proći sve špto mi prolazimo.

Naravno da može samo stvorit, ali odabrao je doći na svijet poput nas, i to u štali, kao najmanji među nama. Htio ti je poslati poruku da se ne diviš velikima i moćnima i njihovom sjaju, već najmanjima. Prvi ljudi s kojima je imao susret bili su primitivni čobani kakvih se ti zgražaš i od čije kulture i običaja želiš pobjeći, da bi postao poput onih koji su ga već u kolijevci progonili.

Jedina ideologija koja služi za kontroliranje masa je hrpa woke budalaština  u koje ti vjeruješ



Nije jedina, ali je trenutno najsnaznija i najopasnija.


Unistava preduvjete zajednistva i razbija, nazovimo to tako, radnicku klasu na tisucu suprostavljenih komadica.

Razdvaja, rastavlja, razbija na dijelove, proizvodi tribalizam i nesporazum.

A gore na vrhu upravo obratno, nastoje napraviti raznorazne "gremije", nadnacionalne bla bla.


Dok "diversity" raste place padaju.


Već je uništila zajedništvo. Mišljenja sam da normalni narod se mora psihički odvojiti od ovakve vlasti i stvoriti paralelno društvo. Ako nas je manje, pa ok, onda hoćemo prava nacionalne manjine. Nismo jedno sa ludim ljevičarima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
crni_bombarder je napisao/la:
U Svedskoj je broj silovanja porastao za 2000%, dvije tisuce, u odnosu na prije 30 godina.

Broj kvartova u koje policija ne smije uci krece se mislim oko 60 i nesto, po vecim gradovima.

O tome mediji nece puno pisati, zauzeti su "tiranijom nad zenama u Iranu".


Zato sto je svijet postao:

"Boljim, mirnijim, naprednijim, povezanijim."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10870
Mar-kan je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Jesiti čitao šta sam napisao??
Rani hrišćani su se masovno samoškopili , i zato je na prvom Nikejskom saboru je doneta odluka o zabrani tj.izbacivanje iz crkve tih samoškopaca.

To NISU kršćani.


Tertullian, a 2nd-century Church Father, described Jesus himself and Paul of Tarsus as spadones, which is translated as "eunuchs" in some contexts. Quoting from the cited book: "... Tertullian takes 'spado' to mean virgin ...". The meaning of spado in late antiquity can be interpreted as a metaphor for celibacy, however Tertullian's specifically refers to St. Paul as being castrated.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9960
Lokacija: Usa
weasel je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
U Svedskoj je broj silovanja porastao za 2000%, dvije tisuce, u odnosu na prije 30 godina.

Broj kvartova u koje policija ne smije uci krece se mislim oko 60 i nesto, po vecim gradovima.

O tome mediji nece puno pisati, zauzeti su "tiranijom nad zenama u Iranu".


Na žalost nikada ne stradaju libtardi koji zagovaraju trpanje tih kozoheba u Europu već nedužni obićni stanovnici.


Prije desetak godina jedna skupina Svedjana je natovarila ogromni zvucnik u kombi i otisli su u jedan bogataski elitni "progresivni kvart" u kojem zivi elita, elita koja podrzava imigraciju sa istoka, i pustili su im ezan do daske odvrnut.

Naravno da su zvali policiju jer im je smetala buka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Neko je spomenuo religiju.

Religija je OPIJUM za NAROD, ako niste znali.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Svako ko se inace trpa drogom nema potrebe za religijom, a ni obrnuto, svako ko je natrpan religijom, ne treba mu droga.

Da li je to slucajnost? Ne bih rekao.

(Ja ovo vama ovako naprosto da bolje razumijete.)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Jedino Junuzu ne treba ni jedno, ni drugo. Junuz je liberal, on zivi od zraka i demokraCkih vrijednota.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
Neko je spomenuo religiju.

Religija je OPIJUM za NAROD, ako niste znali.


Komunizam je religija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
dalate2020 je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Neko je spomenuo religiju.

Religija je OPIJUM za NAROD, ako niste znali.


Komunizam je religija.


Marksizam je nauka, a ne religija. U tom grmu lezi zec. Religiji ne treba dokaz, Marksizmu da. A komunizam je ideologija koja se bazira na marksistickoj nauci.


Terminologija über alles!

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
crni_bombarder je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Na žalost nikada ne stradaju libtardi koji zagovaraju trpanje tih kozoheba u Europu već nedužni obićni stanovnici.


Prije desetak godina jedna skupina Svedjana je natovarila ogromni zvucnik u kombi i otisli su u jedan bogataski elitni "progresivni kvart" u kojem zivi elita, elita koja podrzava imigraciju sa istoka, i pustili su im ezan do daske odvrnut.

Naravno da su zvali policiju jer im je smetala buka.



Pa naravno.

Migrantima je teze uci u 'progresivne' elitne kvartove nego u Orbanovu Madjarsku.

Jedina prilika da migrant udje u elitni kvart je kad "liberalu" dopedala Cheeseburger.

To je taj "diversity" za koji se borimo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Ezan, crkveno zvono, sve sto je preglasno na jebeni MUTE. Meni ova crkvetina iznad glave stalno probija glavu. U po tom pitanju nesto normalnijoj Njemackoj nema nakon 22 ista da ti lupeta ili narice nad glavom.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
I Njegosa nam izopacise komunjare..lost in translation!
slika

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Komunizam je isti vrag kao i religija. Da nije ne bi s crkvom se krvili.

I nije nikakva alternativa.

To što nisam religiozni fanatik ne znači da sam wokaš. Dapače, samo vidim pozitivne stvari u tome kao što mogu vidjeti i u komunizmu i sličnim religioznim društvima.

Stoicizam mi je dovoljan: razum, pravednost, umjerenost.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:

Komunizam je religija.


Marksizam je nauka, a ne religija. U tom grmu lezi zec. Religiji ne treba dokaz, Marksizmu da. A komunizam je ideologija koja se bazira na marksistickoj nauci.


Terminologija über alles!


Molim listu 10 najuspješnijih država gdje su vladali marksisti. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Junuz Djipalo je napisao/la:
Komunizam je usti vrag kao i religija. Da nije ne bi s crkvom se krvili.

I nije nikakva alternativa.

To što nisam religiozni fanatik ne znači da sam wokaš. Dapače, samo vidim pozitivne stvari u tome kao što mogu vidjeti i u komunizmu i sličnim religioznim društvima.

Stoicizam mi je dovoljan: razum, pravednost, umjerenost.


Aj bogte ti kad napises post to prelazi minimum tri-cetri "discipline".

Prvo u vezi krvljenja s ckrvom: komunizam se nije krvio s njom vec ju je samo malo okalemio, malo joj podrezao siske, da bude ko boNbona.

Drugo, u vezi stoicizma, prosao sam te faze. Strogi trening, ishrana, preispitivanja, a nocna lektira Seneca, Marc Aurel, Zenon..itd..

Ne znam, dosadno tebra, puno je interesantnije drogirati se i jebavati okolo.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
around :D

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
@nk i kod nas će bit veliki porast silovanja. Prije svega zbog definicije istog koja je sad u Svedskoj puno šira nego je bila. Prisloni ženskoj dignut kar u hlačama u tramvaju to je silovanje. To se može i nenamjerno dogodit npr.

U liberalnim društvima gdje su zene neovisne, lakse prijavljuju. Posebno silovanjau braku što kod nas navodno ne postoji a recimo siguran sam da ga mora bit.

No, sigurno da su ihorde koje su Švedi primili 2015. pridonijele. Čini mi se da su naučili lekciju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Haram je napisao/la:
Neko je spomenuo religiju.

Religija je OPIJUM za NAROD, ako niste znali.


KOMUNIZAM je OPPIJUM za NAROD.

Samo si ti previše ograničen da shvatiš na šta si se navukao.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
@nk i kod nas će bit veliki porast silovanja. Prije svega zbog definicije istog koja je sad u Svedskoj puno šira nego je bila. Prisloni ženskoj dignut kar u hlačama u tramvaju to je silovanje. To se može i nenamjerno dogodit npr.

U liberalnim društvima gdje su zene neovisne, lakse prijavljuju. Posebno silovanjau braku što kod nas navodno ne postoji a recimo siguran sam da ga mora bit.

No, sigurno da su ihorde koje su Švedi primili 2015. pridonijele. Čini mi se da su naučili lekciju.


Jesu i ubojstva zbog promijenjene definicije? :biceovodobro

Ja se samo nadam da će prije goriti u Švedskoj ili Francuskoj, nego ta tvoja sekta do kraja satere Hrvatsku. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Marksizam je nauka, a ne religija. U tom grmu lezi zec. Religiji ne treba dokaz, Marksizmu da. A komunizam je ideologija koja se bazira na marksistickoj nauci.


Terminologija über alles!


Molim listu 10 najuspješnijih država gdje su vladali marksisti. :biceovodobro


Ne znam po koji put jos druze Nasa Kvacice. Komunizam nije izgubio hladni rat zato sto je bio ideoloski inferioran, vec zato sto su mu startne pozicije bile deset puta gore od kapitalistickih u isto doba.

CCCP izlazi iz rata srusena do temelja. A i prije se nesto nisu proslavili pod onim blesavim, incestoidnim carevima (nesto najpametnije sto su Rusi urali ever je likvidacija one Romanov gamadi). I kao takva je odlicno, i dugo parirala zapadnom bloku.

USA iz rata 45. izlazi jaca nego sto je u njega usla, i to na svim poljima, pogotovo privredno. A u USA ni metak nije ispaljen.


I onda rezultate ovakve borbe danas uzimaju kao indikator za ocjenjivanje ove ili one ideologije..De bolan, to je u najmanju ruku neozbiljno.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO