HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 19:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel



Tijekom vojne operacije „Behar“ združene muslimanske snage su 1994. na ratištu Vareša zauzele sela Brgule, Zubeta, Pajtovići, Šikulje, te ovladale dominantnim kotama Vojnički grob − Srednja planina – Grad… U toj operaciji koja je trajala nekoliko dana major ArBiH Teufik Omanović je pojasnio kako je Željko Komšić sa svojom jedinicom ‘napao postrojbe HVO’ i tako omogućio slabljenje linije prema Srbima. Tom prilikom je ‘upao i zarobljavao hrvatske vojnike‘ govori major ArBiH, ne navodeći da li je i koga je možda i ubio, dok sam Komšić tvrdi da je ta akcija 1994. bila ‘vrlo viteška’ da su oslobodili ogroman prostor i našli ‘nema toga što nisu našli’.

Znači, Komšić je žestoko ‘odradio’ svoga ljiljana. Ponosno kaže ‘tada sam tek shvatio da smo mi ozbiljna vojska’. E, asad još da ‘vitez’ shvati zašto je pravi predstavnik Hrvata. Tj. zašto ga ne vole Hrvati a on pucao i ratovao protiv njih u ratu, u miru bi da bude konstitutivni i legitimni njihov predstavnik.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8415
Lokacija: Na rubu egzistencije
Ma šupak. Etnički čisto Hrvate.

Za to se dobije zlatni ljiljan.

Baš me zanima omjer zlatnih ljiljana za etničko čišćenje Hrvata i obranu protiv Srba.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37024
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Normalno da su se takvi morali dokazivati protiv svojih, šupljak da je zlatnog ljiljana zaradio braneći Sarajevo

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2022, 20:23
Postovi: 169
Kaze Zeks da vam je ulazio iza vasih linija svakodnevno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8415
Lokacija: Na rubu egzistencije
Kupovalo đubre HB cigare

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 26 stu 2022, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36503
Lokacija: Gl. grad regije
Rodno mjesto njegovog ćaće i moje bake na manje od 1 km zračne linije. Fakat ne može čovjek vjerovat da se pretvori u Izetbegovića.

Znamo mi zaluđenih koji ne bi u torove ali ovaj je jasno u jednom toru, k tome vrlo agresivan.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Robokap je napisao/la:
Kaze Zeks da vam je ulazio iza vasih linija svakodnevno...


Svakako, kaze i Mustafa Harulahovic Talijan, pokojni, da je u sred rata isao do Banjaluke i setao gradom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Inace cijela prica je notorna laz, tijekom akcije na Brgulama `94 godine, muslimanska vojska je suradjivala sa HVO sa Dastanskog, HVO im je pruzao artiljerijsku podrsku tukuci po Srbima.

To je lako provjeriti.

Opet lazu i takijaju, po navici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36503
Lokacija: Gl. grad regije
Teško. Imali smo dobre odnose još 1993. Preko Brgula se bježalo iz SB. Većina zeničkih Hrvata je tuda zbrisala. I šverc je radio.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Ja govorim ono sto znam, moji su iz Varesa i moj prvi rodjak je bio u HVO na Dastanskom, artiljerac. Pruzali su podrsku muslimanskoj vojsci u akciji Behar.

Odnosi HVO i Srba su bili dobri do pada Varesa, prilikom nase bjezanije Srbi nisu dopustali vojnicima da idu sa civilima prema Kiseljaku, ne bi ni civile pustili da nije uredovao pravoslavni pop sa Pala, inace rodjeni varesak. Mislim da je i Grigorije pomogao varesanima, ali tu pricu sam samo cuo.

HVO sa Dastanskog se sa Srbima gledao preko nisana do kraja rata. A sverca je bilo, naravno, i sa muslimanima se svercalo, ta kome se rpodala roba kupljena od Srba 92 i 93 nego muslimanima u Brezi, Visokom i tako dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9859
Lokacija: banana
Hoce li ikad prestati ove ratne teme, pitam se. Nema, u koje god novine da bacim pogled, stalno rat, rat, rat. A rat prosao ima 30 godina. Zamislite da se u SFRJ 1975. godine jos raspravljalo o ratu.

Meni to stvarno nikako nije jasno a nije jasno nikome od stranaca s kojima pricam u vezi tog prostora dole. Ljudi ne mogu da shvate kako takve teme mogu toliko dugo nakon rata tako cesto dominirati javnim prostorom. Prvo sam mislio da je to do politicara koji to svjesno guraju radi skretanja paznje s vlastite nesposobnosti, ali u medjuvremenu nisam siguran da to jednostavno taj narod sto je jos ostao da zivi u BiH nije nepovratno zarazen.

Uglavnom, osvrcem se na uvodni uredak i emisiju koja je - ocigledno - nastala u skorije vrijeme. Cak mi se cini da mediji koji su skloniji sarajevskoj ekipi najvise guraju te ratne teme. Ali moze biti i da mi se cini posto ih najvise i pratim.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21381
Haram je napisao/la:
Hoce li ikad prestati ove ratne teme, pitam se. Nema, u koje god novine da bacim pogled, stalno rat, rat, rat. A rat prosao ima 30 godina. Zamislite da se u SFRJ 1975. godine jos raspravljalo o ratu.

Meni to stvarno nikako nije jasno a nije jasno nikome od stranaca s kojima pricam u vezi tog prostora dole. Ljudi ne mogu da shvate kako takve teme mogu toliko dugo nakon rata tako cesto dominirati javnim prostorom. Prvo sam mislio da je to do politicara koji to svjesno guraju radi skretanja paznje s vlastite nesposobnosti, ali u medjuvremenu nisam siguran da to jednostavno taj narod sto je jos ostao da zivi u BiH nije nepovratno zarazen.

Uglavnom, osvrcem se na uvodni uredak i emisiju koja je - ocigledno - nastala u skorije vrijeme. Cak mi se cini da mediji koji su skloniji sarajevskoj ekipi najvise guraju te ratne teme. Ali moze biti i da mi se cini posto ih najvise i pratim.


_________________
#Zoki 2024


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Koliko ti imas godina, u SFRJ se do 1990. godine slavio rat, partizani, Tito ikona, Sutjeska, Neretva, Kozara non stop na tv ekranima.

SFRJ je njegovala kult rata. Ima nas dovoljno starih da smo to i sami gledali, makar kao djeca. Mi smo u skolama ucili o ratu, svaka druga pjesmica ratna pjesmica, na satu glazbenog ucili kozaracko kolo, povijest i zemljopis da ne govorim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36503
Lokacija: Gl. grad regije
Kad se Ž. Komšić makne.

Zamisli da Fikret Abdić predstavlja Bošnjake u predsjedništvu i da smo vam ga mi nametnuli.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
dobar im je ovaj jutjub kanal, vidi im zlatnog ljiljana



ubio zenu, bjezao od policije, pobjegao iz KPZ Foca i prikljucio se harmiji... ono sto oni nece reci, kuca koju su mu "dali" je hrvatska kuca a i ubijen je u pljacki hrvatskog sela, napustenog i unistenog od strane harmije

cuveni Junuz Keco, ili Kuduz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
crni_bombarder je napisao/la:
Inace cijela prica je notorna laz, tijekom akcije na Brgulama `94 godine, muslimanska vojska je suradjivala sa HVO sa Dastanskog, HVO im je pruzao artiljerijsku podrsku tukuci po Srbima.

To je lako provjeriti.

Opet lazu i takijaju, po navici.



Znači nije istina da je Komšić tako loš čovjek? Jer u stvari nije napao Hrvate?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4347
Bobovac je napisao/la:



Tijekom vojne operacije „Behar“ združene muslimanske snage su 1994. na ratištu Vareša zauzele sela Brgule, Zubeta, Pajtovići, Šikulje, te ovladale dominantnim kotama Vojnički grob − Srednja planina – Grad… U toj operaciji koja je trajala nekoliko dana major ArBiH Teufik Omanović je pojasnio kako je Željko Komšić sa svojom jedinicom ‘napao postrojbe HVO’ i tako omogućio slabljenje linije prema Srbima. Tom prilikom je ‘upao i zarobljavao hrvatske vojnike‘ govori major ArBiH, ne navodeći da li je i koga je možda i ubio, dok sam Komšić tvrdi da je ta akcija 1994. bila ‘vrlo viteška’ da su oslobodili ogroman prostor i našli ‘nema toga što nisu našli’.

Znači, Komšić je žestoko ‘odradio’ svoga ljiljana. Ponosno kaže ‘tada sam tek shvatio da smo mi ozbiljna vojska’. E, asad još da ‘vitez’ shvati zašto je pravi predstavnik Hrvata. Tj. zašto ga ne vole Hrvati a on pucao i ratovao protiv njih u ratu, u miru bi da bude konstitutivni i legitimni njihov predstavnik.

Kronologija ne odgovara, ta akcija Behar je bila u kolovozu 1994, a Washingtonski sporazum je u ožujku 1994.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Bobovac je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Inace cijela prica je notorna laz, tijekom akcije na Brgulama `94 godine, muslimanska vojska je suradjivala sa HVO sa Dastanskog, HVO im je pruzao artiljerijsku podrsku tukuci po Srbima.

To je lako provjeriti.

Opet lazu i takijaju, po navici.



Znači nije istina da je Komšić tako loš čovjek? Jer u stvari nije napao Hrvate?


Kako si ti do ovog zakljucka dosao da mi je znati.

Kazem da ovo nije istina, sto govore, ili sto govori doticni harmijas. Tijekom te akcije nije bilo nikakvog sukoba HVO i muslimanske vojske, nego su im nasi davali podrsku artiljerijom. To je nakon vasingtonskog sporazuma, i tada smo opet bili "u ljubavi".

Od veljace `94 na dalje mi smo sa njima suradjivali, i u operacijama u zapadnoj Bosni dobijali su podrsku od nas. Jednom smo i njih poklopili VBRom jer su mimo dogovora izasli na Ostrelj izmedju Petrovca i Drvara valjda sa namjerom da sidju do Drvara, pa ih je Gotovina disciplinirao jednim punjenjem Ognja. Toga se i osobno sjecam.

Za Komsica se zna da je ratovao protiv Hrvata ali `93 godine, tada je njegova postrojba bila na kresevskom bojistu iz pravca Tarcina, tamo je navodno i ranjen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Ovo sto govori doticni Teufik, smrdi na onu klasicnu takiju "HVO nije htio da se bori sa Srbima pa smo mi upali u njihove rovove i dali im po picki".

To oni cesto govore, sjetite se price "HVO izdao Jajce, nece da se bore sa cetnicima", slicno su i za Travnicane pozicionirane na Vlasicu na Galici govorili, slicnu takiju su koristili i kod razoruzavanja HVO u Sarajevu, kako HVO nece da se tuce sa cetnicima pa mora harmija da ureduje.

Zapravo su se nasi tukli sa Srbima jos dok su harmijasi nosili Titove slike i klicali hocemo mir zivjela JNA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4591
crni_bombarder je napisao/la:
dobar im je ovaj jutjub kanal, vidi im zlatnog ljiljana



ubio zenu, bjezao od policije, pobjegao iz KPZ Foca i prikljucio se harmiji... ono sto oni nece reci, kuca koju su mu "dali" je hrvatska kuca a i ubijen je u pljacki hrvatskog sela, napustenog i unistenog od strane harmije

cuveni Junuz Keco, ili Kuduz

bar je metak bio precizan :smajl037
uboice zena treba eliminirat prije nego se razmnoze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28388
crni_bombarder je napisao/la:
Koliko ti imas godina, u SFRJ se do 1990. godine slavio rat, partizani, Tito ikona, Sutjeska, Neretva, Kozara non stop na tv ekranima.

SFRJ je njegovala kult rata. Ima nas dovoljno starih da smo to i sami gledali, makar kao djeca. Mi smo u skolama ucili o ratu, svaka druga pjesmica ratna pjesmica, na satu glazbenog ucili kozaracko kolo, povijest i zemljopis da ne govorim.


To je obično bilo kad bi poznati partizani bili pozvani na raport. Od Kardelja, Đure Pucara, Čolakovića...
večeri ratni film.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
novem je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Koliko ti imas godina, u SFRJ se do 1990. godine slavio rat, partizani, Tito ikona, Sutjeska, Neretva, Kozara non stop na tv ekranima.

SFRJ je njegovala kult rata. Ima nas dovoljno starih da smo to i sami gledali, makar kao djeca. Mi smo u skolama ucili o ratu, svaka druga pjesmica ratna pjesmica, na satu glazbenog ucili kozaracko kolo, povijest i zemljopis da ne govorim.


To je obično bilo kad bi poznati partizani bili pozvani na raport. Od Kardelja, Đure Pucara, Čolakovića...
večeri ratni film.


Ne znam za te detalje :D znam da su ratni filmovi i kompletna "revolucionarna" ikonografija bili tijekom drzavnih praznika, pjevalo se o drugu Titu od jutra do mraka, od svecanih sjednica CKSK do horskih koncerata gdje su se izvodile one udarnicke pjesme o Titu, partiji, partizanima.

Sto se tice politickih obracuna, znam da je isla uvijek ista matrica, kad zabrazdi neki komunjara iz Trogira slijedi vijest koju prenosi TANJUG, opcinski komitet saveza komunista Kragujevca izrazava zabrinutost zbog antirevolucinarnog djelovanja pojedinaca iz saveza komunista Trogira. Nije uvijek bio Kragujevac, naravno, random su birali komitete iz svih republika. Oni izraze zabrinutost a onda policija hapsi ove antirevolucionare :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 01:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Vidiš ja se sjećam ovih zbivanja. Prema medijskim izvješćima iz tog vremena muslimani su silom tj nekakvom prijevarom upali u dio hrvatske enklave.

Znamo kakvo je stanje bilo. Srbi su de facto imali HVO kao štit prema muslimanima. Da bi napali Srbe muslimani su morali probiti HVO crte. I to se desilo. Sad, da li je to sve iscenirano, ispregovarano ili silom zauzeto, ili kako već, ne znam.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9581
Pretpostavljam da donekle poznajes teren, ja cu otprilike nacrtati liniju na tom podrucju prije te njihove operacije, za ovo se tesko moze reci da HVO blokira bilo sto ili da je HVO nekakav tampon. Crvena linija je dodir muslimanske i srpske vojske, HVO je crtu prema Srbima imao samo kod Dastanskog i Visnjica. Jedva kilometar dva planinskog teritorija, tamo nije ni bilo nekakve crte, jer je to planina. Mislim da su imali samo katune ili kako se to zove, punktove.

Nisu uopce morali zauzimati hrvatske linije, a ovaj sto govori je definitivno laz. Nakon studenog 93 i pada Varesa, HVO Bobovac nikada vise nije imao nijedan direktni okrsaj sa muslimanima. Bili su nasi gore i nakon Dejtona, ja sam sa rodjakom bio negdje u prosincu 96 pred Bozic, prvi put sam tada i isao na taj teren. Zanimljivo da je Dastansko muslimansko selo, dakle seljaci muslimani a HVO drzi selo, ne znam koliko je muslimana tamo bilo u ratu ali su se nakon rata vratili svi.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Potvrđeno - Željko Komšić je Zlatnog ljiljana zaradio u napadu na HVO Vareš
PostPostano: 27 stu 2022, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Dobro, po tadašnjim medijima a i po ovom videu to je urađeno jer ih Srbi sa te strane nisu očekivali. Sjećam se da je tadašnji zapovjednik HVO Središnja Bosna general Filipović (čini mi se) i sam to tvrdio te istakao taj potez muslimana kao potpuno opravdan s vojnog stanovišta.

Dakle imamo 2 opcije:
Ili je Komšić napao HVO kako bi preko tog teritorije napao Srbe.
Ili je Komšić napao HVO onako.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO