HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 01:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4802 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 stu 2022, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5393
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kud su ovi Srbi iz Srbije sprašili? U Rusiju?

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-59207738

A i iz BiH Srba ide van.

Švabo vaše Srbe švabizira. Eno na drugoj temi se žale oni koji su protiv imigracije kako naši su se pošvabili.

Njemački narod i država opstaju a za Srbiju nisam baš siguran. Trenutno se skuplja na Beogradski pašaluk.


Skoro svi idu zbog veće plate. Neko ode zbog karijere, što se opet svodi na isto. A ne zbog toga da se druže sa Afganima i Pakistancima ili zbog LGBT sloboda.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 00:10 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Legionnaire je napisao/la:
Naletih na njemačku televiziju ZDF. Onako slabo govorim taj jezik, ali mogu da skontam o temu o kojoj pričaju.

Totalno ludilo. Nisam znao da je u ovolikoj mjeri. Od osam vijesti 2 su bile o "toleranciji i diverzitetu", jedna o otvaranju svjetsku prvenstva, ali i tu su spominjali "toleranciju i diverzitet", dvije o klimi (Jedna o tome kako EMAILovi stvaraju previše CO2), jedna o Ukrajini i jedna o ubistvu LGBT osoba negdje u Američkom klubu.

To društvo je totalno puklo.



Nije.


Zamisli deset jakih novinarskih kuca.

Sada zamisli da u njima ima po 50 zaposlenih novinara.

To je 500 novinara.

Sada zamisli da su svi oni kao Junuz. (Tocnije receno nisu oni kao Junuz, nego je Junuz kao oni, ali to je sada nebitno.).

Dakle 500 Junuza koji piskaraju dan-noc i kojima je to posao.

I dobijes sto dobijes. To je to. (Karikiram jedan sicusni dio slike, naravno da je stvar kompleksnija.)

Vi ovdje svi iz krajnosti u krajnost. Nikakve mjere.


Nijemci su fascinantna nacija i Njemacka je fascinantna drzava i drustvo. U svim pogledima. I da, trenutno kao dio zapadne civilizacije prolaze kroz duboku duboku krizu.

Sami Zapad je takodjer fascinantna civilizacija, od Zapada je bolji jedino Zapad (jucerasnji), i Zapad prolazi takodjer kroz duboku duboku krizu. Negativne tendencije se samo mnoze i nakupljaju i sve se moze prevrnuti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 00:15 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Junuz Djipalo je napisao/la:
I mene čudi zašto ljudi iz inferiornih naroda Nijemcima popuju.

CO2 spika im treba zbog ekonomije. Pa tko više zarađuje od čiste have.

Kad imas veliku imigraciju što ćeš drugo nego promicat liberalizam. Prava žena i djece prije svega, to pretvara taj melting pot u njemačku masu. Oni koji to ne prihvaćaju se sami isfiltriraju.

Baš bi bilo dobro da je suprotno pa da dođe do rata Nijemci vs stranci.

Ja doista ne vjerujem da su ludi i glupi. Pametni.



...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 01:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Joško Jeličić i Zrinka Grancarić na HRT dnevniku o tome kako se SP nije trebao dodijeliti ni Rusiji ni Kataru jer ne poštuju slobode novinara i LGBT zajednice.

Imamo i mi konje za trku.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 01:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
weasel je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Jučer prije spavanja naletim na Bostonce na HRT3.

Po prvi puta razumijem kolegu Velebita i njegovu opsesiju plemenima u Jamerikama.

Tako su me iživcirale te sufražetkinje i to djetinjasto idealističko libtard prenemaganje oko davanja prava glasa ženama da sam ugasio tv. Unatoč Supermanu u glavnoj ulozi.

Nemam volje više ni slušati na filmu te babarije.

Sve gluposti današnjice su se mogle naći u Bostonu 1880-ih.

Da mi je putovati kroz vrijeme otišao bi tamo i spalio cijeli Boston napalmom i sve te degenerirane puritance. Odvratna sredina.

Bostonce?

:confused1

Serija neka?


https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Bostonians

https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Bostonians_(film)

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 03:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7047
Reconquista je napisao/la:


I haven’t seen the movie; however, I’ve read The Bostonians, one of James’ finest 4-5 novels.

Just -and this is perhaps temperamentally determined – I also found the novel somehow lacking. True, James is a psychological novelist, while The Bostonians is clearly more social than psychological novel; or, better, one of those works where social reality is not adequately supported by characterization. The most impressive character is Olive, as repellent & delusional she may be; Basil Ransom, while we nod in agreement with most of his utterances, is a sketchy cartoon (James didn’t know how to write about manly men who had passed through the crucible of suffering); Verena is pretty & empty, an innocent young woman who is just “feeling” & passive.

Inadequacy of the novel is similar to Thackeray’s Vanity Fair– a satirical novel’s characters are basically 4th rate people who do not invoke in us deeper reverberations.

Also, the ending is anti-climactic: Basil goes off with Verena & James informs us that she had shed tears- these were not the last tears she was destined to shed (quoting from memory). So- anything but a happy ending.

That said, this novel is brilliant in its satire of the Boston Craze & certainly the most courageous of all James’ novels, especially considering the theme of lesbianism as probably the leading motive of early feminist movement.

What remains unsatisfactory is that James, it seems to me, does not know what to do with it all. He sees clearly that the craze of spiritualism, feminism, positive thinking, social radicalism, early versions of New Thought … leads nowhere. But a traditional society also is not a solution, especially when times are changing.

James, ever a spectator, couldn’t decide where he stands.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 05:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lis 2022, 09:27
Postovi: 799
svijet/kinesko-tajvanski-rat-kineska-invazija-na-tajvan-t20421.html?start=1375


Junuze biseru, pročitaj moje objave na ovoj temi, na dnu stranice, i videćeš kako ti živiš u nekom svom svetu od pre 30 godina. Danas Zapad ne vodi na svetu više bukvalno u ničemu, žive od stare slave. Dotle ih je doveo taj klovnovski liberalni model, dEmOkRaTiJa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Kakav god bio povećava razliku u odnosu na Srbiju i većina vas iz Srbije će bit na liberalnom zapadu. A mali Jussi za 50 će bit baš oni najgori kojima ne daju zapadno, Pakistanci ili nešto slično...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Junuz Djipalo je napisao/la:

Ja sam recimo u Nizozemskoj vidio kako to funkcionira i mislim da su dobar primjer.

Kad sam ja išao u školu mislim da se sjećam kako su imali duplo manje stanovnika od Yu, danas su na 17 mil.


Nizozemska - broj stanovnika:
1970. 12 957 621
2020. 17 424 978

Pravi Nizozemci izumiru. Smanjuju se i u broju i u postotku.

Udio Nizozemaca:
2010. 79.73%
2022. 74.77%

Nizozemci su manjina u Amsterdamu, Rotterdamu i Den Haagu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 08:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kakav god bio povećava razliku u odnosu na Srbiju i većina vas iz Srbije će bit na liberalnom zapadu. A mali Jussi za 50 će bit baš oni najgori kojima ne daju zapadno, Pakistanci ili nešto slično...


Živorođeni:

Nizozemska
1950. 229 718
2021. 179 441

Srbija
1950. 163 297
2021. 62 180


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Glazbenik je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Ja sam recimo u Nizozemskoj vidio kako to funkcionira i mislim da su dobar primjer.

Kad sam ja išao u školu mislim da se sjećam kako su imali duplo manje stanovnika od Yu, danas su na 17 mil.


Nizozemska - broj stanovnika:
1970. 12 957 621
2020. 17 424 978

Pravi Nizozemci izumiru. Smanjuju se i u broju i u postotku.

Udio Nizozemaca:
2010. 79.73%
2022. 74.77%

Nizozemci su manjina u Amsterdamu, Rotterdamu i Den Haagu.


Samo se mijenja definicija što je "pravi Nizozemac", ne izumiru Nizozemci, dapače. Ne sviđa se ni meni to baš ali nije da ima nekog izbora.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ne mijenja se Junuze. Izumiru Nizozemci. Dolaze stranci. Možeš ih zvati kako hoćeš oni su stranci.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Junuz Djipalo je napisao/la:
I mene čudi zašto ljudi iz inferiornih naroda Nijemcima popuju.



To je taj tribalizam o kom sam govorio.

Trpanje ljudi u grupe. Svodjenje na kolektiv.

Pokusao si se izvuci definirajuci "inferiorine narode" migracijskim deficitom.

ALI.

Kako god da definiras neki "inferirorni narod" zasto neki pojedinacni pripadnici toga naroda ne bi mogli "popovati Nijemcima"??

Pa naravno, zato sto su pripadnici "inferirnoga naroda". Tu je za tribalista sve sadrzano.

"Ljudi iz inferiornih naroda ne smiju popovati Nijemcima."

Ako se jedan i usudi onda nas 'liberal' ostaje 'liberalno' - zacudjen.

Junuz Djipalo je napisao/la:
I mene čudi zašto ljudi iz inferiornih naroda Nijemcima popuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:31 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haha, nas "liberal" se cudi da pripadnik "inferiornoga naroda" iznosi svoje vidjenje neke stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Reconquista je napisao/la:
Ne mijenja se Junuze. Izumiru Nizozemci. Dolaze stranci. Možeš ih zvati kako hoćeš oni su stranci.


Ovo je VW austrijska reklama za kampera. Baš sam ih jutros nešto gledao.

slika

Problem je što niste sreli do kraja asimilirane useljenike ili ne znate da su to. Većina naših ljudi vidi garave na tv, ovi naši što su vani uglavnom rade najšugavije poslove pa su opet u kontaktu s najgorim useljenicima pa imaju loše mišljenje o svim.

Ja sam imao kontakte s Nizozemcima i Francuzima koji su naturalizirani a tamniji ili čak potpuno crni. Nema neke razlike osim boje kože u odnosu na "prave". Nema ni kod nas, zato je rasizam blesav.

Možemo pričat zašto se dozvoljava da se ljudi getoiziraju ili ne idu u školu ali svi mogu postat Hrvati a i Hrvati mogu postat odlični Nijemci npr.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:38 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Samo analizirajte i gledajte sto pise nas "liberal" tu na forumu.

Odavde proizlazi i "liberalno" cudjenje i nesnalazenje kad neki crnac kritizira BLM pokret, kad je homoseksualac protiv parada, kad ljevicar kritizira imigraciju itd. itd. itd.

To je nedopustivo. To ne moze, ne smije biti!

Odmah ide medijska hajka, panika, usucivanje i vracanje prijestupnika u pleme iz koga se usudio izaci.

Liberalno si utrpan u jedan okvir i IMA DA SE PONASAS u skladu s grupom kojoj si dodijeljen.

Puno mozete nauciti o svemu tom citajuci Junuza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
dalate2020 je napisao/la:
Samo analizirajte i gledajte sto pise nas "liberal" tu na forumu.

Odavde proizlazi i "liberalno" cudjenje i nesnalazenje kad neki crnac kritizira BLM pokret, kad je homoseksualac protiv parada, kad ljevicar kritizira imigraciju itd. itd. itd.

To je nedopustivo. To ne moze, ne smije biti!

Odmah ide medijska hajka, panika, usucivanje i vracanje prijestupnika u pleme iz koga se usudio izaci.

Liberalno si utrpan u jedan okvir i IMA DA SE PONASAS u skladu s grupom kojoj si dodijeljen.

Puno mozete nauciti o svemu tom citajuci Junuza.


Puno se može naučiti o proljevu čitajući tebe.

Ja nisam uopće ljevičar ni neki wokaš i što ja znam kakvog me se tu prikazuje. Samo razuman čovjek.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32385
Junuz Djipalo je napisao/la:
Glazbenik je napisao/la:

Nizozemska - broj stanovnika:
1970. 12 957 621
2020. 17 424 978

Pravi Nizozemci izumiru. Smanjuju se i u broju i u postotku.

Udio Nizozemaca:
2010. 79.73%
2022. 74.77%

Nizozemci su manjina u Amsterdamu, Rotterdamu i Den Haagu.


Samo se mijenja definicija što je "pravi Nizozemac", ne izumiru Nizozemci, dapače. Ne sviđa se ni meni to baš ali nije da ima nekog izbora.


Zašto ti se ne sviđa?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Samo se mijenja definicija što je "pravi Nizozemac", ne izumiru Nizozemci, dapače. Ne sviđa se ni meni to baš ali nije da ima nekog izbora.


Zašto ti se ne sviđa?


Zato što sam star i ne volim promjene i prilagođavanje. Iako zapad dominira svojom kulturom, doseljavanje bilo koga s istoka mijenja društvo. Evo i mi smo promijenili Zagreb, kad sam ja došao u njega domaćim je bilo strano zovnut rundu. Danas je normalno.

Tako mi je teško u glavi kliknut da mi kćer dovede recimo crnca za zeta, makar on bio dr fizike koji je sportaš i super je čovjek, ali to je pogrešno i to je moj problem a ne njegov ili njen. Nadam se da sam objasnio.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Junuz Djipalo je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:
Samo analizirajte i gledajte sto pise nas "liberal" tu na forumu.

Odavde proizlazi i "liberalno" cudjenje i nesnalazenje kad neki crnac kritizira BLM pokret, kad je homoseksualac protiv parada, kad ljevicar kritizira imigraciju itd. itd. itd.

To je nedopustivo. To ne moze, ne smije biti!

Odmah ide medijska hajka, panika, usucivanje i vracanje prijestupnika u pleme iz koga se usudio izaci.

Liberalno si utrpan u jedan okvir i IMA DA SE PONASAS u skladu s grupom kojoj si dodijeljen.

Puno mozete nauciti o svemu tom citajuci Junuza.


Puno se može naučiti o proljevu čitajući tebe.

Ja nisam uopće ljevičar ni neki wokaš i što ja znam kakvog me se tu prikazuje. Samo razuman čovjek.



Zasto pripadnik "inferiornoga naroda" ne moze "popovati Nijemcu"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32385
Inferiorni narodi, smeta crnac zet, to malo vuče na rasizam.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
dalate2020 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Puno se može naučiti o proljevu čitajući tebe.

Ja nisam uopće ljevičar ni neki wokaš i što ja znam kakvog me se tu prikazuje. Samo razuman čovjek.



Zasto pripadnik "inferiornoga naroda" ne moze "popovati Nijemcu"?


Može Nijemcu ali ne može Nijemcima, znači ako uzimaš kolektiv kao objekt onda ga uzimaš i kao subjekt.

Konkretno, ako je Srbin Jusi dr fizike a Švabo smetlar onda je o.k. da mu docira kako se najefektivnije nose kante ali kad su narodi u pitanju mi svi samo možemo gledat kako germanski rade i učit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Inferiorni narodi, smeta crnac zet, to malo vuče na rasizam.
Pa mi nismo odgojeni u višerasnom okruženju, ono nam je strano i odbojno. Odbojno bi ti bilo i bijelo albansko ili grčko okruženje. Treba ti vremena da se prilagodiš i prihvatiš pod normalno neke stvari. Posebno prva generacija koja se susreće s nečim.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 stu 2022, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1907
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Junuz Djipalo je napisao/la:


Može Nijemcu ali ne može Nijemcima, znači ako uzimaš kolektiv kao objekt onda ga uzimaš i kao subjekt.

Konkretno, ako je Srbin Jusi dr fizike a Švabo smetlar onda je o.k. da mu docira kako se najefektivnije nose kante ali kad su narodi u pitanju mi svi samo možemo gledat kako germanski rade i učit.



Potpuno je groteskno da Srbi išta spočitavaju Nijemcima.

Kada Srbi budu imali onakav odnos prema periodu 1987.-2000.kao što ga Nijemci imaju prema Trećem Reichu tek tada će imati neki kredibilitet išta ikome prigovarati.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4802 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Ministry of Sound i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO