HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 22:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 09:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32382
Jedan pogled na problematiku:

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 18:17
Postovi: 316
Naša Kvačica je napisao/la:
Jedan pogled na problematiku:

slika


Ne znam zašto ovo svi ne vide. Sticajem okolnosti često slušam feministička lamentiranja o zlom patrijarhatu, međutim ako se malo bolje fokusiraš na izokola prezentovanu problematiku njima smeta maskulinitet kao pojam. A ne tradicionalno ustrojstvo porodice.

"The future is female".

To je sažetak agende, plašljiva i poslušna populacija. Feministkinje su tu samo megafon, korisni idioti vladara iz senki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Teodosije je napisao/la:
Ne znam zašto ovo svi ne vide. Sticajem okolnosti često slušam feministička lamentiranja o zlom patrijarhatu, međutim ako se malo bolje fokusiraš na izokola prezentovanu problematiku njima smeta maskulinitet kao pojam. A ne tradicionalno ustrojstvo porodice.

"The future is female".

To je sažetak agende, plašljiva i poslušna populacija. Feministkinje su tu samo megafon, korisni idioti vladara iz senki.


istovremeno im ovi ukinuše "female". sad smo svi female, ako to želimo biti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:21 
Offline

Pridružen/a: 03 stu 2022, 18:17
Postovi: 316
divizija je napisao/la:
Teodosije je napisao/la:
Ne znam zašto ovo svi ne vide. Sticajem okolnosti često slušam feministička lamentiranja o zlom patrijarhatu, međutim ako se malo bolje fokusiraš na izokola prezentovanu problematiku njima smeta maskulinitet kao pojam. A ne tradicionalno ustrojstvo porodice.

"The future is female".

To je sažetak agende, plašljiva i poslušna populacija. Feministkinje su tu samo megafon, korisni idioti vladara iz senki.


istovremeno im ovi ukinuše "female". sad smo svi female, ako to želimo biti.


Isti proces je i sa definicijom porodice. Nije cilj ni prihvatanje istopolne porodice, to je samo uvertira za njeno potpuno obesmišljavanje i nestanak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. Što je u redu. Mislim da mi u BiH to poprilično prakticiramo. Naši vodeći političari su svi "meki", imamo puno žena na pozicijama, nema debelih vratova. Nema "Zahiragića", i to je o.k.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. .


cilj je prije svega dobiti pokorno stanovništvo.

a kod onih koji vladaju, najvažnije bi bilo da nisu bolesni psihopati i sadisti. jer i kod Hitelra i kod Staljina su vladali prilično pametni ljudi. Vladali su uvijek pametni ljudi, jer vlast iziskuje pamet. Sirova snaga je dobra, ali sama p osebi kade valja.

Nažalost, danas vladaju pametni, ali maliciozni ljudi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. .


cilj je prije svega dobiti pokorno stanovništvo.

a kod onih koji vladaju, najvažnije bi bilo da nisu bolesni psihopati i sadisti. jer i kod Hitelra i kod Staljina su vladali prilično pametni ljudi. Vladali su uvijek pametni ljudi, jer vlast iziskuje pamet. Sirova snaga je dobra, ali sama p osebi kade valja.

Nažalost, danas vladaju pametni, ali maliciozni ljudi.


Eto nek' Staljin, Hitler, Tito nisu bili maliciozni.

Gdje to liberali trpaju ljude u zatvore i ubijaju? Nigdje rata nema. Ratuju opet "muški" Rusi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Eto nek' Staljin, Hitler, Tito nisu bili maliciozni.

Gdje to liberali trpaju ljude u zatvore i ubijaju? Nigdje rata nema. Ratuju opet "muški" Rusi.


opet se slijep praviš, ali što ću, kad sam mazohist pa ti ponavljam.

i ovaj rat su pokrenuli liberali i oni ga vode protiv Rusa već 8 godina. Sve ratove zadnjih desetljeća su pokrenuli liberali.

Ko je strpao Assangea u zatvor? Ko je satirao žute prsluke, kanadske kamiondžije, nizozemske farmere, anticovid prosvjednike, ko u Americi upada s policijom u domove pro-life aktivista?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
slika

Vidite ja pak ovo smatram "ljevicarskim ludilom". Kakva si ti komunisticka partija a furas jebene Nikolause i pravis sprdnju od Karl Marksa. ********.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. Što je u redu. Mislim da mi u BiH to poprilično prakticiramo. Naši vodeći političari su svi "meki", imamo puno žena na pozicijama, nema debelih vratova. Nema "Zahiragića", i to je o.k.


Jasno da ne znaš.

Cilj je loš.

Jesu tebe tukli u školi? Odakle toliki kompleksi prema fizički snažnim muškarcima?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 17:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32382
Reconquista je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. Što je u redu. Mislim da mi u BiH to poprilično prakticiramo. Naši vodeći političari su svi "meki", imamo puno žena na pozicijama, nema debelih vratova. Nema "Zahiragića", i to je o.k.


Jasno da ne znaš.

Cilj je loš.

Jesu tebe tukli u školi? Odakle toliki kompleksi prema fizički snažnim muškarcima?


Junuz racionalizira. Sve izgleda naopako, ali ljepše je misliti kako ima netko tko se brine o nama jer ako nema to bi bilo strašno. Junuze ne boj se, krahirat će ovi đavli kao i baščaršijska politika. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Reconquista je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znam koliko je metoda dobra ali cilj nije loš. Cilj je da najpametniji zavladaju a ne fizički najjači. Što je u redu. Mislim da mi u BiH to poprilično prakticiramo. Naši vodeći političari su svi "meki", imamo puno žena na pozicijama, nema debelih vratova. Nema "Zahiragića", i to je o.k.


Jasno da ne znaš.

Cilj je loš.

Jesu tebe tukli u školi? Odakle toliki kompleksi prema fizički snažnim muškarcima?


Pa nisam ti ja baš slabašan. Dapače rekli bi u Bosni: kljuse. :D

Ali radije se družim s pametnom ženom nego sa snažnim primitivnim muškim. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ajde i od tebe napokon nešto pametno na ovoj temi. :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Eklatantan primjer zapadnjackog ludila ili bolje reci licemjerluka.

U Austriji digli nekog ucitelja koji je tokom zadnjih nekoliko godina seksualno zlostavljao 25 djecaka u skoli u kojoj je radio. Videosnimci itd.. Rokno se izrod pa je izbjegao da ga karaju u supak u nekom od zatvora. No, nebitno.

Liberalno glasilo, najveci forum u Austriji, pise clanak o tome. I sad, navode oni da je tu bilo 25 djecaka ali ne spominju da je lik homoseksualac.

I sad, ja napisem samo slijedece:


Citat:
Da er ausschließlich Buben mißbraucht hat
Nehme ich stark an, dass er schwul war.

Dieses Posting wurde gelöscht, weil ein Verstoß gegen die
Forenregeln

vorliegt.


Citat:
Posto je iskljucivo zlostavljao djecake, polazim od toga da je vjerovatno bio homoseksualac.

Ovaj posting je izbrisan radi krsenja pravila foruma.




To je dakle to napredno drustvo, ta napredna ideologija, to napredno sve.

I sad, a znam da se necete sloziti posto ste natakareni kako ste natakareni, kad musliman neki napravi neko sranje ovde onda se automatski ili direktno ili indirektno spominje njegova religija (indirektno sto se npr. kaze da je Afganistanac ili sta vec). Sta hocu reci, jebe mi se za religiju, ali ocigledan je licemjerluk i dupli standardi kada se radi o "zastiti manjine", da li vjerske ili seksualne, nebitno. Dakle oni sami sebi seru u usta time.

Ja nista nemam protiv toga da se spominje i neciji pradjed ako treba kad se radi o teroristi, o ubici, o pedofilu, ali brate s jedne strane stititi te nakaradne stvorove a s druge to ne ciniti je u najmanju ruku neuvjerljivo.

Zamislite da je lik godinama mogao ostati u skoli i raditi to sto je radio. I nece me bogotac ubijediti u to da sam cin ******** ne nosi u sebi klicu neceg bolesnog.

Uzdigli su nakaradnost na nivo ideologije pa je sasvim normalno da se sve ovo pretvori u jednu veliku hrpu govana. Kad tad.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
E sad, zamisli da imas sina i da saznas da ga je nekakvo *** tamo diralo za kitu i bog zna sta vec sve ne i da se pri svemu tome jos i snimalo..

Pa ne znam, mislim da bih bio u stanju da zapali tu skolu sa sve osobljem u istoj. Pa idioti nisu u stanju skuziti da lik GODINAMA zlostavlja djecu..dakle godinama. Perverzna ********.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Naša Kvačica je napisao/la:
Jedan pogled na problematiku:

slika




Skužili su to i vani. Dosta čujem ovakvog razmišljanja u zadnje vrijeme.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Haram je napisao/la:
E sad, zamisli da imas sina i da saznas da ga je nekakvo *** tamo diralo za kitu i bog zna sta vec sve ne i da se pri svemu tome jos i snimalo..

Pa ne znam, mislim da bih bio u stanju da zapali tu skolu sa sve osobljem u istoj.

U praksi nista roditelji ne naprave.

Jednom kad je pacifizam ono cim je opran mozak narodu, oni sve to samo posmatraju.

U Engleskoj, isti oni Englezi koji su osvajali svit sad trpe da im curice grabe po ulicama i pretvaraju u nevoljne prostitutke bande iz Pakistana.

Toleriraju to jer su ispranog mozga da je bolje sve osim bit agresivan i netolerantan.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 06 pro 2022, 22:57 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Toleriraju to jer su ispranog mozga da je bolje sve osim bit agresivan i netolerantan.


djelom to toleriraju i zato jer znaju podsvjesno da je sustav protiv njih i da će ih žestoko gaziti ako se odupru.

a djelom jer nisu spremni na žrtvu. znaš ono kad si spreman umrijet za svoje. nisu više spremni za to. kod nas toga još ima u situaciji kad muž ubije ženu pa sebe. inače smo pacifizirani također

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 07 pro 2022, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Velebit je napisao/la:
Haram je napisao/la:
E sad, zamisli da imas sina i da saznas da ga je nekakvo *** tamo diralo za kitu i bog zna sta vec sve ne i da se pri svemu tome jos i snimalo..

Pa ne znam, mislim da bih bio u stanju da zapali tu skolu sa sve osobljem u istoj.

U praksi nista roditelji ne naprave.

Jednom kad je pacifizam ono cim je opran mozak narodu, oni sve to samo posmatraju.

U Engleskoj, isti oni Englezi koji su osvajali svit sad trpe da im curice grabe po ulicama i pretvaraju u nevoljne prostitutke bande iz Pakistana.

Toleriraju to jer su ispranog mozga da je bolje sve osim bit agresivan i netolerantan.



To su rezultati ubijanja („toksicne“) muskosti u djecacima. Preko nekih stvari necu preci pa makar me giljotinirali radi toga. Jebatga.


BRD je tipicna za to sto govorim. Muskost, klasicnu, imas gotovo jos samo medju doseljenicima.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846


Kanađani su jedna odvratna bolesna gamad.
Promotivni video za zakonski popomognutu eutanaziju liči kao neka vrsta hrišćanske propagande za raj i carstvo nebesko.

Nemci ne bi bili Nemci da nisu otišli u još odvratniju krajnost zbog svoje discipline u detaljima , oni će uvesti eutanaziju ali svaki onaj koji se želi eutanizirti mora prvo biti vakcinisan zbog zaštite doktora koji će ga ubiti. =))

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6320
Nema nikakve sumnje da zapad ide svjesno i planski u samouništenje, a što podrazumijeva i uništenje svjetskog poredka i stoga opći kaos na zemlji.
To vidi svatko normalan i dobronamjeran.
Ja sam davno ateistima govorio da ako ne mogu prepoznati Boga, nego sve vide kao slučajnost, da obrate pažnju na demona.
Sve ovo što se događa ne može se objasniti nikakvim i ničijim interesom jer ovdje nesumnjivo gubi čitav svijet tako da se to ne može objasniti drugačije nego kao demonska posla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
zaba1111 je napisao/la:
Nema nikakve sumnje da zapad ide svjesno i planski u samouništenje, a što podrazumijeva i uništenje svjetskog poredka i stoga opći kaos na zemlji.
To vidi svatko normalan i dobronamjeran.
Ja sam davno ateistima govorio da ako ne mogu prepoznati Boga, nego sve vide kao slučajnost, da obrate pažnju na demona.
Sve ovo što se događa ne može se objasniti nikakvim i ničijim interesom jer ovdje nesumnjivo gubi čitav svijet tako da se to ne može objasniti drugačije nego kao demonska posla.


Tačno , u pravu si demoni postoje.
Kad ljudi krenu suzbijati i uništavati objektivnu i samim time univerzalnu istinu uvodeći subjektivnu istinu(moja istina) to su bar za mene čista demonska posla.

Subjektivna istina=objektivno zlo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
joe enter je napisao/la:


Kanađani su jedna odvratna bolesna gamad.
Promotivni video za zakonski popomognutu eutanaziju liči kao neka vrsta hrišćanske propagande za raj i carstvo nebesko.

Nemci ne bi bili Nemci da nisu otišli u još odvratniju krajnost zbog svoje discipline u detaljima , oni će uvesti eutanaziju ali svaki onaj koji se želi eutanizirti mora prvo biti vakcinisan zbog zaštite doktora koji će ga ubiti. =))


Za primijetiti kao što su i mnogi drugi primijetili.

Ovo je jedina reklama na Zapadu zadnjih godina u kojoj su isključivo i samo Bijelci.

Reklame za bilo što drugo, obavezne manjine. Reklama na hrvatskoj televiziji, obitelj doma gleda utakmicu hrvatske reprezentacije i s njima iza kauča utakmicu gleda i navija za Hrvatsku Crnac. Normalna stvar u Hrvatskoj.

Reklama za samoubojstvo samo Bijelci.

Razmislite malo o tome.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Baš sam neki dan razmišljao zašto.

Zašto R?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 pro 2022, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

Bijeli liberali su jedina grupa ljudi na svijetu koja nema pristranost prema svom narodu već imaju prostranost prema strancima.

Junuzi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO