HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 10:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
dudu je napisao/la:
Već čujem u pozadini stupanje, bubnjeve i svakih 20 sekundi netko vikne Drang nach Osten.

Preussens Gloria 2023. :zubati


_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 18:21 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3992
dudu je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Pitali (Bild) Nijemce šta bi radili da Rusija napadne Njemačku, 5% bi se dragovoljno javili u armiju, 6% bi čekali mobilizaciju. Ostali pobjegli ili se ne bi štel mešati.
Sukladno broju stanovnika u državi više domobrana iz Hrvatske bi branilo Njemačku nego Nijemaca.


5% je 4 milijuna vojnika i još do 5 milijuna mobilizarnih.

I Hićo bi suzu pustio. :D

Jeste. To je sa zenama, decom, starcima kojih ima sve vise, i jedno 20 miliona imigranata koji bi sigurno jedva cekali da umru za Nemacku. A i kada je Rusija zadnji puta napala Nemacku? U 18. veku. Dok se u obrnutom smeru malo cesce ide.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8202


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3992
Umro poslednji komunisticki premijer Istocne Nemacke Hans Modrov. Bio je na vlasti od pada Berlinskog zida do prvih izbora u martu 1990. Do smrti je bio u vrhu Levice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60429
Lokacija: DAZP HQ
NSOS je napisao/la:
dudu je napisao/la:

5% je 4 milijuna vojnika i još do 5 milijuna mobilizarnih.

I Hićo bi suzu pustio. :D

Jeste. To je sa zenama, decom, starcima kojih ima sve vise, i jedno 20 miliona imigranata koji bi sigurno jedva cekali da umru za Nemacku. A i kada je Rusija zadnji puta napala Nemacku? U 18. veku. Dok se u obrnutom smeru malo cesce ide.


Što je najgore migranti više vole Njemačku od Nijemaca, Njemačka je fenomen koliko ju gasterbajteri vole. Zamišljam Turčina kako si reže staklom lice dok se sprema u boj za Njemačku. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 19:46 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3992
Kaze ova Analena da ipak nije bas ozbiljno mislila o ratu sa Rusijom. Ne bi nasli vece idiote od sadasnje vlade da su ih lupom trazili.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/baer ... /230211094


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 11 vel 2023, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
To treba preventivno tuci na sabahu matere mi. Mislim najozbiljnije. Pa tu po faci vidis da je to tupo ko ***. Ne moze me Tito iz groba da ustane ubijediti da ovo nije najobicnija marioneta.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Izbori u Berlinu

slika

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Berlin votes for Christian Democrats in re-run election

Early results suggest that 22 years of uninterrupted Social Democrat rule in Germany’s capital may come to an end.

Berlin voted for a government for the city state on Sunday, in a re-run of a September 2021 vote that was so disastrously executed that the outcome was annulled by the courts.

Early results show victory for the Christian Democrats.

According to results from exit polls reported by public broadcaster ARD, the Christian Democrats were leading with 27.5 percent of the vote, followed by the Social Democrats and the Greens, both with 18.5 percent.

Possibly just as interesting as the outcome of the elections is whether any irregularities will emerge in the hours and days ahead.

Political pundits see the credibility of Germany’s democratic institutions at risk, after the 2021 fiasco that saw voting stations running out of paper ballots and others having ballots with wrong candidates on them. People had to queue for hours, some stations closed early while others stayed open longer than scheduled.


https://www.politico.eu/article/germany ... elections/


Citat:
Berlin 2023.

Normalni*: 41,3%

Nečastivi: 49,3%

*vrlo uključivo tumačenje



Berlin manje lijev od Zagreba. Berlin prijestolnica perverzije i ljevičarskog idiotizma.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
slika

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
NI ONI NISU IZDRŽALI: Tvrtka za dostavu “halal” hrane u Njemačkoj proglasila bankrot

Uslijed krize mnoge tvrtke u Njemačkoj proglašavaju bankrot, a čini se kako teška situacija nije zaobišla niti tvrtku “Yababa” koja je imala podružncie u 40 gradova i bavila se dostavom tzv. etničke hrane, odnosno “halal” hrane.



Njemački mediji pišu kako je bankrot tvrtke za, koja je specijalizirana za arapsku i tursku hranu (sve halal), zapravo iznenađenje jer se smatralo kako uspješno posluje.

Kako izvještava portal Lebensmittel Zeitung (LZ), tvrtka je bankrotirala zbog financija. Tvrtka je očekivala kako će protiv ostvariti u svibnju, ali nisu imali dovoljno financija da izdrže do tada.

Što je etnička dostava?

Služba za etničku dostavu specijalizirana je za hranu iz određene regije ili iz određene kulture. Na primjer, Yababa je dostavljala samo halal hranu iz tursko-arapske regije. Pojam “halal” na arapskom znači dozvoljeno ili čisto, a koristi se za hranu i piće koji su dopušteni pripadnicima islamske religije, odnosno muslimanima. Inače,oznaka halal na proizvodu jamstvo je da ne sadržava sastojke koji su islamskim propisima zabranjeni.

Prema informacijama Yababe, koje su prenijeli njemački mediji, tvrtka je aktivna u preko 40 gradova i ima do 50.000 kupaca. U Sjevernoj Rajni-Vestfaliji se arapsko-turska služba dostave može pronaći u velikim gradovima kao što su Köln, Dortmund, Essen, Bochum i Duisburg, ali i u brojnim malim mjestima.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Moš misliti koji je crnjak situacija kad znaš da takve firme prijave oko 30% poreza i sve ostalo ide na crno bez računa. I opet stečaj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Nema mozgova ispranijih od onog BRD omladine. 50 posto ih glasa za Zelene.

Dakle buducnost je ruzicasta. Moracu podstare dane gledati najvece majmunluke.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 vel 2023, 23:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23978
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
krstjanin je napisao/la:
Izbori u Berlinu

slika


Ja uvijek kazem, samo su tri stranke u Njemackoj. AfD, Die Linke i ovaj koloplet stranaka (CDU, SPD, Zeleni i FDP), medju kojima ja ne vidim vece razlike. To su stranke koje samo se medjusobno mijenjaju partnere u koalicijama i bio je svatko sa svakim koalcijski partner. Ista stranka u 4 frakcije da stvara privid neke vistestranacke demokracije.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 vel 2023, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
BBC je napisao/la:
Moš misliti koji je crnjak situacija kad znaš da takve firme prijave oko 30% poreza i sve ostalo ide na crno bez računa. I opet stečaj.


Da to je istina, sve takve firme posluju na crno, a recimo u imbisima u 90% slucajeva nemozes platiti karticom sto znaci da takve manje firme prijave vjerovatno i manje poreza

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 vel 2023, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Meni zakon, kod Iracana frizera kod kojeg idem godinama nikad racun. A i ne treba kad me habibi za 20 eura (inace 35 za "obicne musterije") osisa i obrije. Jos me namaze nekakvim uljima, zapali mi bilesi sve dlakice okolo, picne me tako da izgledam 5 godina mladji kad izadjem. Jos ni to nije htio uzimati nego mu nazor poceo uguravati i od tad je to cijena - i ne pitam, samo mu na kraju dam zvanciku i toe to. Jednom nesto sitno ucinio tom liku sto radi kod njeg i od tad me taj lik postuje pravo. (radnja pripada jednom liku ali on ima par njih sto rade kod njega)

Haram bi mi bilo tu se sad nesto buniti zbog poreza. To su mrvice kolko bogatuni kradu i politicari.

I sto ti je mentalitet. Slabo zna jezik. Ja svaki put kad pitam sta ti je ovo, ulja, kreme, on mi odmah pokloni flasu..et. Nazor mi uvali. Stavljo mi premalo vode za brijanje pa ja sam dodam na kraju. I on mi vec dvjetri takve flasice poklonio..a i sta ce mi kad se brijem uglavnom kod njega, pa mi se gomilaju te zajebancije doma ko kod doktora ovde flase rakije koje im donose gastarbajteri.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 15 vel 2023, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Haram je napisao/la:
Meni zakon, kod Iracana frizera kod kojeg idem godinama nikad racun. A i ne treba kad me habibi za 20 eura (inace 35 za "obicne musterije") osisa i obrije. Jos me namaze nekakvim uljima, zapali mi bilesi sve dlakice okolo, picne me tako da izgledam 5 godina mladji kad izadjem. Jos ni to nije htio uzimati nego mu nazor poceo uguravati i od tad je to cijena - i ne pitam, samo mu na kraju dam zvanciku i toe to. Jednom nesto sitno ucinio tom liku sto radi kod njeg i od tad me taj lik postuje pravo. (radnja pripada jednom liku ali on ima par njih sto rade kod njega)

Haram bi mi bilo tu se sad nesto buniti zbog poreza. To su mrvice kolko bogatuni kradu i politicari.

I sto ti je mentalitet. Slabo zna jezik. Ja svaki put kad pitam sta ti je ovo, ulja, kreme, on mi odmah pokloni flasu..et. Nazor mi uvali. Stavljo mi premalo vode za brijanje pa ja sam dodam na kraju. I on mi vec dvjetri takve flasice poklonio..a i sta ce mi kad se brijem uglavnom kod njega, pa mi se gomilaju te zajebancije doma ko kod doktora ovde flase rakije koje im donose gastarbajteri.



Ali ih je zato sjebalo kad je one godine bio lock down. Dobili su pomoci 70% od onoga sta su prijavili godinu prije. Svabe za tu godinu ubrali lezeci pare, a oni mizeriju jer naravno ne prijavljuju sav prihod.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 17 vel 2023, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
EU asocira na stare monarhije. Kad princ oženi strankinju i postane kralj već će ufurati narod da masovno uče i pričaju i njen jezik njima potpuno stran. I da masovno ganjaju modu stranog naroda. Poslije par desetljeća kraljev narod misli da su tako radili od Adama i Eve.
Sve je to ispiranje mozga.

U Švedskoj i danas masa francuskih imena. Neki narodi su tome tradicionalno pogodniji za obradu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 vel 2023, 23:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32756
Kakva *** liberalna. Nevjerojatno, ali još uvijek me uspiju iznenaditi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 vel 2023, 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakva *** liberalna. Nevjerojatno, ali još uvijek me uspiju iznenaditi.

Elita daje posebne privilegije nebijelcima koji postaju svojevrsna aristokracija. Zakoni se ne primjenjuju na njih, oni su povlastena ratnicka klasa koja ima ulogu da demoralizira 'kmetove' Bijelce da unisti solidarnost i ponos koji su nuzni za efektivnu pobunu protiv elite.

Pravo silovanja studentica je na razini prve bracne noci s obzirom da studentice imaju 18-22 i dosta ih dolaze na faks kao djevice.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 vel 2023, 01:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 kol 2022, 22:29
Postovi: 1838
https://www.hbz-vijesti.com/ponizna-nje ... oravljaju/
Ponizna njemačka ministrica duvanjskoga podrijetla: “Korijeni se ne zaboravljaju”. Ministrica poljoprivrede u Bavarskoj

Pa kažu da mi nemamo konje za trku u Njemačkoj. Imamo i mi naše Adise Ahmetoviće, samo čekaju da se vide


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 22 vel 2023, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9973
Lokacija: Usa
Bayern, nogometni klub, svoju U-17 momcad vozika u posjetu islamskim centrima po Njemackoj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 22 vel 2023, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
CIA preko svojih plaćenih urednika i novinara drugarski kritizira njemačku vladu.

Citat:
Germany exaggerates the size and importance of its own assistance to Ukraine, the newspaper Die Welt said, citing a study by the Kiel Institute of World Economy.

According to journalists and researchers, the real amount of support that Berlin provides to Zelensky is significantly lower compared to the actions of other states.

"Absolute amounts in billions are not enough to measure the actual degree of participation of individual states and the EU in Ukraine. In its regularly calculated study "Tracking Support for Ukraine", the Institute compared aid with other relevant economic indicators. And here Germany ranks thirteenth after Denmark, with aid commitments that account for 0.17 percent of gross domestic product," the publication explained.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 22 vel 2023, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9973
Lokacija: Usa
slika

slika

mladi nogoloptaci Bayerna u posjeti religiji mira... nije poznato je li neki bojkotirao dzamiju, kao sto su muslimani iz A tima, bojkotirali pivo nedavno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 28 vel 2023, 18:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23978
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Prosjecni talk show od Sahre Wagenknecht. Sama protiv svih u studiju i tako je konstantno.


_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO