HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 12:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 13 ožu 2023, 18:40 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425



Prekrasan video s youtuba, naišao slučajno na njega.
Ovaj *** iz ovog videa je etnički Hrvat iz Glavica, "borio se za Jugoslaviju" 1991 tako što je minirao židovska groblja po RH kako bi nas prikazao ustašama, razmijenjen je 1991 za Vesnu Bosanac i zarobljenike iz Vukovara direktno preko KOS-a.

U Srbiji mu je muka, duša mu plače za RH dok prati naše društvene mreže iako nas naziva ustašama i Srbi mu ne vjeruju naravno.

Tko bi vjerovao izdajniku koji bi izdao svoje? Zanimljivo je i što mu je Nobilo savjetovao da se ne vraća u RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 13 ožu 2023, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425
Dosta dug video, previše odvlači priču.
Željeli su dignuti Zagreb u zrak totalno i osuđeni su zbog toga, u Srbiji su proglašeni hrvatskim agentima i ne smiju proći prostorijama BIA-e na 100 metara.

Barem lijep kraj



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 13 ožu 2023, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425
Ipak loš kraj,on se pazite sprema vratiti u Hrvatsku. Dizao je židovska groblja u zrak i po priznanju želio komplet Zagreb dignuti u zrak. Vratio bi se jer je u Srbiji "ustaša" i jer mu sin radi za minimalac.
Mag čekam tvoj komentar

https://objektivno.hr/ekskluzivni-inter ... dor-126694


"Na jesen se spremam vratiti u Hrvatsku. Nasljedio sam očevu kuću u Glavicama kod Sinja i u njoj mislim provoditi umirovljeničke dane sa suprugom. U Hrvatskoj sam osuđen na godinu dana zatvora, ali kako mi je javio odvjetnik Nobilo – obuhvaćen sam amnestijom. Mirovinu sam zaradio u Hrvatskoj kao vozač u Saboru do uhićenja u jesen 1991., a ostatak mi je uplatila vojska u Beogradu.
"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 13 ožu 2023, 23:13 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425
Ovo ide i dalje, prezire Hrvate i na fejsu i koristi srpske izraze dok mu sina šinkaniraju.


https://direktno.hr/eu-i-svijet/ispod-s ... ds-274571/


Naime, Jadrijević se putem društvenih mreža na kojima ističe fotografiju jugoslavenske zastave upušta u komunikaciju uglavnom sa ženskim osobama, koristeći pritom neprimjerene izraze. Jadrijević u porukama šalje fotografije i video snimke muškog tijela i spolnog organa, a u komunikaciji koristi izraze "ustaška droxxx", "ustaška baba" i sl.

Na žalost, potvrda je to samo koga su sve u agresiji protiv Hrvatske zapošljavale srpske i jugoslavenske obavještajne službe, pa čak i seksualne predatore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 13 ožu 2023, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Isti šljivančanin

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 14 ožu 2023, 00:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eto, tipičan negativac ranga podupiranja imigracije u Hrvatsku.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 14 ožu 2023, 06:43 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425
Hrvatska je premrežena KOS-ovim agentima koji su ucijenjeni, smiješno je što su nakon smrti Tuđmana isti čistili službe od pripadnika udbe koji su služili RH.
Perković i Mustač osuđeni od KOS-a.

Sve je to vođeno i organizirano od BIA-e i Srbije, večernji je u vlasništvu Srbije kao i mediji u RH od arene koja prenosi naše derbije, nema Hajduka i Dinama jer Vučić plaća ekonomski neisplativo arenu da kupuje prava.

Dejan Jović danas radi na hrvatskom vojnom učilištu Franjo Tuđman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 14 ožu 2023, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5140
Zanar je napisao/la:



Prekrasan video s youtuba, naišao slučajno na njega.
Ovaj *** iz ovog videa je etnički Hrvat iz Glavica, "borio se za Jugoslaviju" 1991 tako što je minirao židovska groblja po RH kako bi nas prikazao ustašama, razmijenjen je 1991 za Vesnu Bosanac i zarobljenike iz Vukovara direktno preko KOS-a.

U Srbiji mu je muka, duša mu plače za RH dok prati naše društvene mreže iako nas naziva ustašama i Srbi mu ne vjeruju naravno.

Tko bi vjerovao izdajniku koji bi izdao svoje? Zanimljivo je i što mu je Nobilo savjetovao da se ne vraća u RH.


Koja sramota za obitelj.
Kakva je ovo država, da se taj vrati, dobia bi misto ministra ili u obavištajnoj zajednici ili kojem veleposlanstvu RH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 14 ožu 2023, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 10:36
Postovi: 425
Istina, meni najviše pada u uho njegova nada obnove Jugoslavije i izlaska na granice...kako je njegov prijatelj plakao kada je shvatio da nema ništa od Jugoslavije tj kako mu je Srbija sve što mu je ostalo.


To je jedna slika, druga je kada spominje "crvene ustaše" zbog javnosti u Srbiji jer je percepiran kao hrvatski plaćenik.

Nikada se neće moći dokazati iako je želio dignuti Zagreb u zrak, onaj koji izda jednom izdati će opet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 14 ožu 2023, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4347
Zanar je napisao/la:
Ipak loš kraj,on se pazite sprema vratiti u Hrvatsku. Dizao je židovska groblja u zrak i po priznanju želio komplet Zagreb dignuti u zrak. Vratio bi se jer je u Srbiji "ustaša" i jer mu sin radi za minimalac.
Mag čekam tvoj komentar

https://objektivno.hr/ekskluzivni-inter ... dor-126694


"Na jesen se spremam vratiti u Hrvatsku. Nasljedio sam očevu kuću u Glavicama kod Sinja i u njoj mislim provoditi umirovljeničke dane sa suprugom. U Hrvatskoj sam osuđen na godinu dana zatvora, ali kako mi je javio odvjetnik Nobilo – obuhvaćen sam amnestijom. Mirovinu sam zaradio u Hrvatskoj kao vozač u Saboru do uhićenja u jesen 1991., a ostatak mi je uplatila vojska u Beogradu.
"
Ovaj intervju je iz srpnja 2022, najavljivao je povratak u jesen 2022. Je li se na kraju vratio ili nije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sudbina "hrvatskih" izdajnika iz operacije "Labrador"
PostPostano: 17 ožu 2023, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4761
Zaslužen kraj, na kraju ga i srbi preziru, ostavljen i prezren od sviju. Crknit će gledajući nezavisnu Hrvatsku državu a jugoslaviju u roportarnici povijesti.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO