|
|
Stranica: 18/54.
|
[ 1326 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
laganini
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:02 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
neman je napisao/la: laganini je napisao/la: ...disu nestali naši srpski forumaši možda je ova fake kako bi reka onaj partizan iz austrije..bolje se drže ovi naši rusofili...  mahatma gandhi se pokupio u indiju  ...dobra.. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina Postano: 24 lip 2023, 10:02 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
alterWhite je napisao/la: laganini je napisao/la: ..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne...  Ti si glup pa vjerujes medijima u doba rata. Ne mozes ni imati drugu sliku kad padas na propagandu. ...vidiš da sam poznat ko glupan... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Šarabara
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:06 |
|
Pridružen/a: 04 tra 2022, 20:03 Postovi: 494
|
Bit će da Putin nije čitao Machiavellija 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:06 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
daramo je napisao/la: Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno. Na osnovu čega to tvrdiš?
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina Postano: 24 lip 2023, 10:07 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
laganini je napisao/la: ..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne...  ...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova.. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:10 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3533
|
|
Kadirov navodno šalje svoje snage u pomoć ugroženom putku. Uvijek me zanimalo čiji borci su bolji, njegovi ili prigožinovi.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:11 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
|
Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:12 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41059
|
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:14 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47148 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
DrMag je napisao/la: daramo je napisao/la: Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno. Na osnovu čega to tvrdiš? Na osnovu prostih činjenica da nikada nisu pregovarali oči u oči na vlastitu inicijativu nego uvijek uz posredovanje treće strane. Minski sporazumi su isto tako potpisani uz posredovanje treće strane.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:15 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47148 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
DrMag je napisao/la: Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive. Mislim da nije još, trebaju pričekati još malo rasplet u samoj Rusiji ali moraju biti u punoj spremi.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:15 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
daramo je napisao/la: Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno. Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti?
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
HHerceg
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:16 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35 Postovi: 9998 Lokacija: No Country for White Men
|
|
Antononv An-26 je ipak oboren danas a ne prošle godine.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:16 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23407
|
DrMag je napisao/la: weasel je napisao/la: Ako se smije amerika mjesat u tude poslove smije i Rusija.
Igrali su se sirenja demokracije i uklanjanja raznih malih hitlera po arapskom svijetu pa mi objasni kako je to zavrsilo?
Gdje god je amerika gurala svoj nos napravila je pakao od zivota lokalnim ljudima.
Neki kao da zele raspad rusije, mega verziju rata 90ih i čečene s atomskim bombama. Takve stvari ne podržavam. Kao sto nije amerika podrzavala plan talibana ili stvaranje ISIL-a... Nije bitan zeljeni rezultat vec postignut rezultat
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:16 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
daramo je napisao/la: DrMag je napisao/la: Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive. Mislim da nije još, trebaju pričekati još malo rasplet u samoj Rusiji ali moraju biti u punoj spremi. Nisam ni rekao za momentalni početak. Stvari se polako razvijaju u njihovu korist.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:18 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47148 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
DrMag je napisao/la: daramo je napisao/la: Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno. Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti? Podržavaš da se Ukrajina uključi u ruski građanski rat? To insinuacije da bi SAD podržao kuhara?
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:19 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
daramo je napisao/la: DrMag je napisao/la: Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti?
Podržavaš da se Ukrajina uključi u ruski građanski rat? To insinuacije da bi SAD podržao kuhara? Ima isto pravo kao i uključivanje Rusije u ukrajinski gradjanski rat.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:19 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47148 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje? Zauzeti farbanjem?
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:21 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25315 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
|
Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje. Na kraju kad skontas ta ruska vojska nista nije zauzela, osim ako se nisu usetali u neki grad. Putinova cijela struktura rodijaka, kumova i kupovine polozaja se pokazala neposobnom na prvom velikom ispitu. Dobri su samo u dijeljenju para od zarade od najvecih svjetskih rezervi energenata i sirovina, gdje ne treba velika pamet.
Wagner se pokazao kao jedini dio vojske koji je zauzimao teritorije. I Ceceni su bili najvise marketing i samohvalisanje. Ruska redovna vojska je blago receno bila katastrofa.
Ukrajinske sanse na kladionicama su se trostruko povecale i cak je velika vjerojatnost da ce i Krim vratiti.
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:21 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
daramo je napisao/la: Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje? Zauzeti farbanjem? za njih je 1944, razmisljaju koju ce kapu staviti na glavu 
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:24 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3533
|
Citat: Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje. Prigožin je racionalan čovjek iako je kriminalac i ubojica, putin mu je želio polako rasformirati jedinicu i samim time oduzeti utjecaj, a nakon toga je znao što će mu se dogoditi. Ili će u gulag ili će se poskliznuti kroz prozor ili počinit samoubojstvo sa 10 metaka. Sad ide na sve ili ništa. Sukob traje već mjesecima, a počeo se rasplamsavati za vrijeme bahmutske bitke i ovo sad je kulminacija za koju se znalo da će uslijediti prije ili kasnije, samo pitanje u kojem obliku. Nesrećom za ruse, događa se najgori oblik.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:24 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41059
|
DrMag je napisao/la: daramo je napisao/la: Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje? Zauzeti farbanjem? za njih je 1944, razmisljaju koju ce kapu staviti na glavu  
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina Postano: 24 lip 2023, 10:28 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34194
|
laganini je napisao/la: laganini je napisao/la: ..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne...  ...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova..  I tema Raspad Rusije 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:31 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
lider30 je napisao/la: Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje. Na kraju kad skontas ta ruska vojska nista nije zauzela, osim ako se nisu usetali u neki grad. Putinova cijela struktura rodijaka, kumova i kupovine polozaja se pokazala neposobnom na prvom velikom ispitu. Dobri su samo u dijeljenju para od zarade od najvecih svjetskih rezervi energenata i sirovina, gdje ne treba velika pamet.
Wagner se pokazao kao jedini dio vojske koji je zauzimao teritorije. I Ceceni su bili najvise marketing i samohvalisanje. Ruska redovna vojska je blago receno bila katastrofa.
Ukrajinske sanse na kladionicama su se trostruko povecale i cak je velika vjerojatnost da ce i Krim vratiti. Vrijeme neumoljivo radi protiv Putinove Rusije. Wagnerovci su jedina respektirana sila od strane Ukrajine i njenih saveznika. Ovo je samo drugi stepen ka imploziji RF. Prvi je bio upad ruskih snaga pod kontrolom Kijeva, Sljedeći su spajanje wagnerovaca i ruskih "proukrainskih" snaga, te predaje regularne vojske.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zviezda Granda
|
Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu Postano: 24 lip 2023, 10:33 |
|
Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21 Postovi: 2621
|
|
Prigožin sa zamjenikom ministra obrane Junuz begom u komandi južnog vojnog distrikta.
Yevgeny Prigozhin and Russian volunteers of the Wagner Group at the headquarters of the Southern Military District of the RF Armed Forces in Rostov-on-Don are negotiating with the Deputy Minister of Defense of the Russian Federation, Colonel General Yunus-Bek Yevkurov and the Deputy Chief of the Main Directorate of the General Staff, Lieutenant General Vladimir Alekseev, who is one of the "creators" of the Wagner Group.
- I am sad that because of you there will be a holiday with champagne in Kyiv for 3 days. - It's okay, in Kyiv there is a holiday with champagne, when you throw Raisins, Krasnye Limany and everything else. And we are not running from anywhere.
- We came here, and we want to get the chief of the general staff and Shoigu. “Hah, take it…!”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina Postano: 24 lip 2023, 10:36 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
Mar-kan je napisao/la: laganini je napisao/la: ...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova..  I tema Raspad Rusije  ..apsolutno doktore.. 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|