HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 22 lip 2026, 08:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1326 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 54  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
neman je napisao/la:
laganini je napisao/la:
...disu nestali naši srpski forumaši možda je ova fake kako bi reka onaj partizan iz austrije..bolje se drže ovi naši rusofili... :neznam


mahatma gandhi se pokupio u indiju :zubati

...dobra.. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina
PostPostano: 24 lip 2023, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
alterWhite je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne... :zivili

Ti si glup pa vjerujes medijima u doba rata. Ne mozes ni imati drugu sliku kad padas na propagandu.

...vidiš da sam poznat ko glupan... :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 20:03
Postovi: 494
Bit će da Putin nije čitao Machiavellija :zubati

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
daramo je napisao/la:
Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno.


Na osnovu čega to tvrdiš?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina
PostPostano: 24 lip 2023, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
laganini je napisao/la:
..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne... :zivili

...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3532
Kadirov navodno šalje svoje snage u pomoć ugroženom putku. Uvijek me zanimalo čiji borci su bolji, njegovi ili prigožinovi.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41058
slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47141
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DrMag je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno.


Na osnovu čega to tvrdiš?


Na osnovu prostih činjenica da nikada nisu pregovarali oči u oči na vlastitu inicijativu nego uvijek uz posredovanje treće strane.
Minski sporazumi su isto tako potpisani uz posredovanje treće strane.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47141
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DrMag je napisao/la:
Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive.


Mislim da nije još, trebaju pričekati još malo rasplet u samoj Rusiji ali moraju biti u punoj spremi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
daramo je napisao/la:
Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno.


Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:16 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 9998
Lokacija: No Country for White Men
Antononv An-26 je ipak oboren danas a ne prošle godine.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23407
DrMag je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ako se smije amerika mjesat u tude poslove smije i Rusija.

Igrali su se sirenja demokracije i uklanjanja raznih malih hitlera po arapskom svijetu pa mi objasni kako je to zavrsilo?

Gdje god je amerika gurala svoj nos napravila je pakao od zivota lokalnim ljudima.

Neki kao da zele raspad rusije, mega verziju rata 90ih i čečene s atomskim bombama.


Takve stvari ne podržavam.

Kao sto nije amerika podrzavala plan talibana ili stvaranje ISIL-a...

Nije bitan zeljeni rezultat vec postignut rezultat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
daramo je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Idealan trenutak za početak ozbiljne Ukrajinske ofanzive.


Mislim da nije još, trebaju pričekati još malo rasplet u samoj Rusiji ali moraju biti u punoj spremi.

Nisam ni rekao za momentalni početak. Stvari se polako razvijaju u njihovu korist.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47141
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DrMag je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Jeste eto sat Prigožin govori istinu dok je očajnoj poziciji, nije se pregovaralo sa Zelenskim nego Washingtonom, barem je to jasno.


Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti?


Podržavaš da se Ukrajina uključi u ruski građanski rat?
To insinuacije da bi SAD podržao kuhara?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
daramo je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Misliš ako zatraži vanjsku pomoć, uključujući i od Ukrajine da je neće dobiti?


Podržavaš da se Ukrajina uključi u ruski građanski rat?
To insinuacije da bi SAD podržao kuhara?


Ima isto pravo kao i uključivanje Rusije u ukrajinski gradjanski rat.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47141
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje?
Zauzeti farbanjem?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25313
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje. Na kraju kad skontas ta ruska vojska nista nije zauzela, osim ako se nisu usetali u neki grad. Putinova cijela struktura rodijaka, kumova i kupovine polozaja se pokazala neposobnom na prvom velikom ispitu.
Dobri su samo u dijeljenju para od zarade od najvecih svjetskih rezervi energenata i sirovina, gdje ne treba velika pamet.

Wagner se pokazao kao jedini dio vojske koji je zauzimao teritorije. I Ceceni su bili najvise marketing i samohvalisanje. Ruska redovna vojska je blago receno bila katastrofa.

Ukrajinske sanse na kladionicama su se trostruko povecale i cak je velika vjerojatnost da ce i Krim vratiti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
daramo je napisao/la:
Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje?
Zauzeti farbanjem?


za njih je 1944, razmisljaju koju ce kapu staviti na glavu :D

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3532
Citat:
Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje.


Prigožin je racionalan čovjek iako je kriminalac i ubojica, putin mu je želio polako rasformirati jedinicu i samim time oduzeti utjecaj, a nakon toga je znao što će mu se dogoditi. Ili će u gulag ili će se poskliznuti kroz prozor ili počinit samoubojstvo sa 10 metaka. Sad ide na sve ili ništa. Sukob traje već mjesecima, a počeo se rasplamsavati za vrijeme bahmutske bitke i ovo sad je kulminacija za koju se znalo da će uslijediti prije ili kasnije, samo pitanje u kojem obliku. Nesrećom za ruse, događa se najgori oblik.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41058
DrMag je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Nego gdje du nam Srbi na forumu kad je najzanimljivije da čujemo njihovo mišljenje?
Zauzeti farbanjem?


za njih je 1944, razmisljaju koju ce kapu staviti na glavu :D


:sega

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina
PostPostano: 24 lip 2023, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34194
laganini je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..dani su mu odborjani..kaput..mislim ne dani al nije dugovit i zapamtite biće ubije i to od rusa..sad razmislite sve tvrdnje koje sam izreka bile su točne pa sad kom milo kom ne... :zivili

...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova.. :zubati

I tema Raspad Rusije :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
lider30 je napisao/la:
Razumijem Prigozina, iako mu to nije rjesenje. Na kraju kad skontas ta ruska vojska nista nije zauzela, osim ako se nisu usetali u neki grad. Putinova cijela struktura rodijaka, kumova i kupovine polozaja se pokazala neposobnom na prvom velikom ispitu.
Dobri su samo u dijeljenju para od zarade od najvecih svjetskih rezervi energenata i sirovina, gdje ne treba velika pamet.

Wagner se pokazao kao jedini dio vojske koji je zauzimao teritorije. I Ceceni su bili najvise marketing i samohvalisanje. Ruska redovna vojska je blago receno bila katastrofa.

Ukrajinske sanse na kladionicama su se trostruko povecale i cak je velika vjerojatnost da ce i Krim vratiti.



Vrijeme neumoljivo radi protiv Putinove Rusije. Wagnerovci su jedina respektirana sila od strane Ukrajine i njenih saveznika. Ovo je samo drugi stepen ka imploziji RF. Prvi je bio upad ruskih snaga pod kontrolom Kijeva, Sljedeći su spajanje wagnerovaca i ruskih "proukrainskih" snaga, te predaje regularne vojske.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu
PostPostano: 24 lip 2023, 10:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21
Postovi: 2620
Prigožin sa zamjenikom ministra obrane Junuz begom u komandi južnog vojnog distrikta.



Yevgeny Prigozhin and Russian volunteers of the Wagner Group at the headquarters of the Southern Military District of the RF Armed Forces in Rostov-on-Don are negotiating with the Deputy Minister of Defense of the Russian Federation, Colonel General Yunus-Bek Yevkurov and the Deputy Chief of the Main Directorate of the General Staff, Lieutenant General Vladimir Alekseev, who is one of the "creators" of the Wagner Group.

- I am sad that because of you there will be a holiday with champagne in Kyiv for 3 days.
- It's okay, in Kyiv there is a holiday with champagne, when you throw Raisins, Krasnye Limany and everything else. And we are not running from anywhere.

- We came here, and we want to get the chief of the general staff and Shoigu.
“Hah, take it…!”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odbrojavanje do pada Putina
PostPostano: 24 lip 2023, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Mar-kan je napisao/la:
laganini je napisao/la:
...mislim da ovaj moj post triba uokvirit u povjesti najbolji postova.. :zubati

I tema Raspad Rusije :zubati

..apsolutno doktore.. :smajl007 :klanjam


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1326 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 54  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO