HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 21:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2238 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 90  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Sve inekako ali ja stvarno ne mogu da shvatim toliku opsjednutost jednog dobrog dijela foruma tom posranom demografijom.

Hajd da se radi o odrzavanju ekonomskog sistema, socijalnog, zdrastvenog itd., pa da kazes "treba nam ljudi", ali ovo vase je sve nesto na razini "za vjecnost".

Pa je li vama jasno da ce sve ovo jednog dana izgoriti? Da ce sunce izgoriti a kamoli ljudska rasa?

De se opustite malo i ne uzimajte sve sto cujete na nedeljnoj misi zdravo za gotovo. Ili dzumi, nebitno. (moram dodati inace ce odmah Kvacica da me optuzuje da sam mudzahedin alahov sin)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz Djipalo je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Zato jer ne želimo postati Afrika.


Nije to pitanje želja. Ne bih ni ja. :neznam

Ja bih u Monte Carlo sad na more. Mislim da je bolji od Neuma. Tko god ne misli tako je glupan i izdajnik.


Niti ovo tvoje nije pitanje zadatosti. Ti samo misliš da je. Ne trebaju nam. Radit će roboti.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Planina je napisao/la:
Ovakav sistem ne može polučiti pozitivnu demografiju. Odkad su žene uvedene na tržište rada i data im sva prava i volja da se ponašaju kako hoće itd. to je raspad sistema. Džaba ti sve demografske mjere, doplatci itd. U dogledno vrijeme dok god je ovakav sistem gdje žena radi i može šta je volja nema se tu čemu nadati. Žene su kroz cijelu povijest živile u nekom svom odvojenom svijetu sa svojom jasnom ulogom koja je bila drugačija od uloge muškarca. Ovo zadnjih 50+ godina je jedan veliki eksperiment. I očito ne ide u dobrom smjeru.


To je suština. I to se danas može jasno primijetiti. Samo nitko nema muda reći javno istinu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
Sve inekako ali ja stvarno ne mogu da shvatim toliku opsjednutost jednog dobrog dijela foruma tom posranom demografijom.

Hajd da se radi o odrzavanju ekonomskog sistema, socijalnog, zdrastvenog itd., pa da kazes "treba nam ljudi", ali ovo vase je sve nesto na razini "za vjecnost".

Pa je li vama jasno da ce sve ovo jednog dana izgoriti? Da ce sunce izgoriti a kamoli ljudska rasa?

De se opustite malo i ne uzimajte sve sto cujete na nedeljnoj misi zdravo za gotovo. Ili dzumi, nebitno. (moram dodati inace ce odmah Kvacica da me optuzuje da sam mudzahedin alahov sin)


Je, taman pođoh kliknuti kad vidim ipak napredak. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Zato jer ne želimo postati Afrika.


Nije to pitanje želja. Ne bih ni ja. :neznam

Ja bih u Monte Carlo sad na more. Mislim da je bolji od Neuma. Tko god ne misli tako je glupan i izdajnik.


Zašto jednostavno ne priznaš da multikultura i liberalizam ne funkcionira. Očigledno je.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
dudu je napisao/la:
Lani se rodilo najmanje djece u zadnjih 100 godina što je doista alarmantno. Što napraviti?

Treba to promotriti kao strukturalni problem. Sve zemlje koje su prihvatile neoliberalnu ideologiju imaju demografski pad. Mi kad bi uveli sve mjere koje ima Njemačka, imali bi opet situaciju u kojoj je Njemačka danas, dakle demografski pad. Mjere same po sebi ne mogu promijeniti ozračje tog neoliberalnog duha koji poručuje "ako budete imali djecu, nećete biti sretni". U Africi je šestero djece po ženi, u EU je to 1.4. Imamo jedan pritisak ideologije koja cilja protiv obitelji, religije.

https://danas.hr/rtl-danas/demograf-za- ... 9f16437a52

Demograf o meritumu.


Kasno je za zemlje. Normalni ljudi se trebaju mentalno otcijepiti od države i početi stvarati paralelna društva poput sekti, npr Mormona i sličnih. Potpuno cijeli paralelni sustav od kulture, obrazovanja, medija itd., ništa imati sa terorizmom koji se zove država ako se želi biti normalan.

Sve to vrijedi i kod nas. Niti je HRT hrvatska, niti je Slobodna Dalmacija slobodna, niti su ostale novine i mediji u Hrvatskoj hrvatske. To su sve okupatorski mediji u stranom vlasništvu koji guraju tuđe ciljeve.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3474
Naša Kvačica je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Lani se rodilo najmanje djece u zadnjih 100 godina što je doista alarmantno. Što napraviti?

Treba to promotriti kao strukturalni problem. Sve zemlje koje su prihvatile neoliberalnu ideologiju imaju demografski pad. Mi kad bi uveli sve mjere koje ima Njemačka, imali bi opet situaciju u kojoj je Njemačka danas, dakle demografski pad. Mjere same po sebi ne mogu promijeniti ozračje tog neoliberalnog duha koji poručuje "ako budete imali djecu, nećete biti sretni". U Africi je šestero djece po ženi, u EU je to 1.4. Imamo jedan pritisak ideologije koja cilja protiv obitelji, religije.

https://danas.hr/rtl-danas/demograf-za- ... 9f16437a52

Demograf o meritumu.


Kasno je za zemlje. Normalni ljudi se trebaju mentalno otcijepiti od države i početi stvarati paralelna društva poput sekti, npr Mormona i sličnih. Potpuno cijeli paralelni sustav od kulture, obrazovanja, medija itd., ništa imati sa terorizmom koji se zove država ako se želi biti normalan.

Sve to vrijedi i kod nas. Niti je HRT hrvatska, niti je Slobodna Dalmacija slobodna, niti su ostale novine i mediji u Hrvatskoj hrvatske. To su sve okupatorski mediji u stranom vlasništvu koji guraju tuđe ciljeve.

Znam ja da bi trebalo ( :zubati ), ali je to malo vjerojatno, prvo jer je naivno misliti da bi vlast dozvolila formiranje paralelnog društva, dokle god ima ikakav utjecaj na događanja u zemlji (dakle, do nekakvog rasula).
Drugo, Mormoni nisu opcija. I oni se raspadaju, samo sa zakašnjenjem. Jedina opcija su Amiši, a takvih ima više u Zapadnoj Europi nego kod nas.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 13:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Harezm je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Kasno je za zemlje. Normalni ljudi se trebaju mentalno otcijepiti od države i početi stvarati paralelna društva poput sekti, npr Mormona i sličnih. Potpuno cijeli paralelni sustav od kulture, obrazovanja, medija itd., ništa imati sa terorizmom koji se zove država ako se želi biti normalan.

Sve to vrijedi i kod nas. Niti je HRT hrvatska, niti je Slobodna Dalmacija slobodna, niti su ostale novine i mediji u Hrvatskoj hrvatske. To su sve okupatorski mediji u stranom vlasništvu koji guraju tuđe ciljeve.

Znam ja da bi trebalo ( :zubati ), ali je to malo vjerojatno, prvo jer je naivno misliti da bi vlast dozvolila formiranje paralelnog društva, dokle god ima ikakav utjecaj na događanja u zemlji (dakle, do nekakvog rasula).
Drugo, Mormoni nisu opcija. I oni se raspadaju, samo sa zakašnjenjem. Jedina opcija su Amiši, a takvih ima više u Zapadnoj Europi nego kod nas.


Mormone sam spomenuo tek tako. Eto Amiši ili vehabije. Svejedno, nije poanta u ideologiji nego u shvaćanju da nacije više ne postoje. Nismo više jedno, postojimo mi i oni, dva različita svijeta.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 01:51
Postovi: 1881
Rođeni u SAD - prva tri meseca ove godine i poređenje sa prethodnom, kao i procena TFR-a.

slika


Par država ima jače padove i sa izuzetkom Aljaske u pitanju su plave države (demokratske). Sa druge strane crvene države (republikanske) uglavnom na sličnom nivou TFR-a kao i prošle godine ili malo bolje.
Razlika u TFR-u između plavih i crvenih država postoji već neko vreme, ali se čini da se ta razlika konstantno povećava i sada je to već primetno. Već sada skoro polovina plavih država ima TFR ispod 1,5 dok sa druge strane od crvenih država jedino Montana ima TFR ispod 1,6.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Ako iko ima kome se gadi neoliberalna ideologija, taj sam, ali de se malo saberite.

Demografski pad je prouzrokovan cinjenicom da je u tim zemljama veci zivotni standard jebemlimubogadamujebem.

Zasto su vam pranane i pradede imali mnogo djece? Pa zato sto im je to bilo takoreci sigurica ako zataji penziono (serem, penzionog tad nije ni bilo). Ali dobro, sad otkrivam toplu vodu, ocigledno ovde jos nije otkrivena.


Primjetno u mom okruzenju, a mislim na tu nekih 400 do 500 hiljada ljudi, najvise se razmnozavaju oni najbogatiji i oni najsiromasniji - redneck raja takoreci i bogatuni. Dok se ova "zlatna sredina" topi ko cokolada.

E sad, vi bi ste da svi kleklemo i da se pomolimo bogu i da u bozje ime stancamo klince a ne pitate se kako je danas odgojiti jedno, a kamoli petero celjadi. Nema se jbg., a i da se ima - odakle.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Gledam trebe, jedva osnovne zavrsilo, istetoviralo se, nista ne radi, vec cetvrto ide a oceva minimum 2-3. Jbg drzava dadne po djetetu dodatke neke a oceve ogule do gole koze ukoliko nisu bas narkomani sto se spricaju u vene i nemaju za cigara.

Et, to ce vam biti buduca elita okcidenta..nosioci judeo(hehe)krscanske europske kuljture takoreci. Branik cokoladnoj poplavi s juga i istoka.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
.

Demografski pad je prouzrokovan cinjenicom da je u tim zemljama veci zivotni standard jebemlimubogadamujebem.



U Albaniji ili Bjelorusiji je demografski pad a nemaju veći životni standard.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:
.

Demografski pad je prouzrokovan cinjenicom da je u tim zemljama veci zivotni standard jebemlimubogadamujebem.



U Albaniji ili Bjelorusiji je demografski pad a nemaju veći životni standard.


Iznimke sluze da bi potvrdilo pravilo. Ne znam sta je u BR ali za Albaniju mislim da je manjak perspektive ko i u BiH. Takve zemlje, na periferiji kapitalizma, su osudjene na demografsku propast. Ovi drugi si barem mogu uvesti sa strane dok u Albaniju i BiH niko nece.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Haram je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

U Albaniji ili Bjelorusiji je demografski pad a nemaju veći životni standard.


Iznimke sluze da bi potvrdilo pravilo. Ne znam sta je u BR ali za Albaniju mislim da je manjak perspektive ko i u BiH. Takve zemlje, na periferiji kapitalizma, su osudjene na demografsku propast. Ovi drugi si barem mogu uvesti sa strane dok u Albaniju i BiH niko nece.


Sad tražiš izgovore. Ne postoje iznimke. Doslovno sve europske zemlje imaju lošu demografiju bez obzira jesu bogate ili siromašne.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23977
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:
.

Demografski pad je prouzrokovan cinjenicom da je u tim zemljama veci zivotni standard jebemlimubogadamujebem.



U Albaniji ili Bjelorusiji je demografski pad a nemaju veći životni standard.


Bjelorusi zive sasvim solidno. Usudio bih se reci i dobro.


_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
lider30 je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

U Albaniji ili Bjelorusiji je demografski pad a nemaju veći životni standard.


Bjelorusi zive sasvim solidno. Usudio bih se reci i dobro.



Ako ne misle živjeti vječno trebali bi praviti djecu. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Naša Kvačica je napisao/la:
lider30 je napisao/la:

Bjelorusi zive sasvim solidno. Usudio bih se reci i dobro.



Ako ne misle živjeti vječno trebali bi praviti djecu. :zubati


Radi se o tom da sve mentalno unekoliko zrele zemlje ne žele imati neku jaču količinu djece, nigdje na svijetu. ili razvijeni ili ne,

Održivi natalitet imaju jedino humanoudi- crnci, zaostali muslimani i hindusi. Nitko drugi.

Zalud svo zazivanje konzervativaca, demoniziranje feminizma i sl., kad je normalno da ljudi žele ispunjen život, a taj uz djecu- NIJE. Sretna obitelj s više djece je starudija kao parni stroj. Budućnost je, praktički sigurno, u genetskom inženjeringu i kiborgizaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 19:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Hroboatos je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ako ne misle živjeti vječno trebali bi praviti djecu. :zubati


Radi se o tom da sve mentalno unekoliko zrele zemlje ne žele imati neku jaču količinu djece, nigdje na svijetu. ili razvijeni ili ne,

Održivi natalitet imaju jedino humanoudi- crnci, zaostali muslimani i hindusi. Nitko drugi.

Zalud svo zazivanje konzervativaca, demoniziranje feminizma i sl., kad je normalno da ljudi žele ispunjen život, a taj uz djecu- NIJE. Sretna obitelj s više djece je starudija kao parni stroj. Budućnost je, praktički sigurno, u genetskom inženjeringu i kiborgizaciji.


Mislim ipak prerano ste zakukurikali. Nema vještačkih maternica, zapravo ni blizu, a teško će ih i biti prije nego izumre taj pokvareni naraštaj.

Ono što ima je stara dobra evolucija, a vi ste ptica dodo. Istraživat će vam primitivci fosile. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Naša Kvačica je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Radi se o tom da sve mentalno unekoliko zrele zemlje ne žele imati neku jaču količinu djece, nigdje na svijetu. ili razvijeni ili ne,

Održivi natalitet imaju jedino humanoudi- crnci, zaostali muslimani i hindusi. Nitko drugi.

Zalud svo zazivanje konzervativaca, demoniziranje feminizma i sl., kad je normalno da ljudi žele ispunjen život, a taj uz djecu- NIJE. Sretna obitelj s više djece je starudija kao parni stroj. Budućnost je, praktički sigurno, u genetskom inženjeringu i kiborgizaciji.


Mislim ipak prerano ste zakukurikali. Nema vještačkih maternica, zapravo ni blizu, a teško će ih i biti prije nego izumre taj pokvareni naraštaj.

Ono što ima je stara dobra evolucija, a vi ste ptica dodo. Istraživat će vam primitivci fosile. :palacgore1


Ako izumre tko, a bez genetskoga inženjeringa, to će biti civilizirani narodi. Ovi koji se razmnožavaju
izmrijet će jer ih nitko ne će moći hraniti, budući da su preglupi za opstanak u moderno doba.

Jednostavno, sve priče o obitelji normalnoga tipa kakvu pozznaje dosadašnja povijest
su prošle . To je definitivna prošlost, i nema nikakvoga načina da netko tko je iskusio
život slobode ide na to da se tlači s djecom. Jedino zaostali ljudi ili tradicionalni, a ti
ne idu ni uz kakav razvoj. Oni ne mogu održavati moderno društvo.

Ili kiborzi ili globalni pomor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Ne znam kako je do sad svijet opstao bez kiborga.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Ali svakako ta priča je bemislena jer te tehnologije nema i tko zna kad će je biti, a liberali izumiru jako brzo, tako reći već sad im je prekasno. Moja sućut.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6351
Hroboatos je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Mislim ipak prerano ste zakukurikali. Nema vještačkih maternica, zapravo ni blizu, a teško će ih i biti prije nego izumre taj pokvareni naraštaj.

Ono što ima je stara dobra evolucija, a vi ste ptica dodo. Istraživat će vam primitivci fosile. :palacgore1


Ako izumre tko, a bez genetskoga inženjeringa, to će biti civilizirani narodi. Ovi koji se razmnožavaju
izmrijet će jer ih nitko ne će moći hraniti, budući da su preglupi za opstanak u moderno doba.

Jednostavno, sve priče o obitelji normalnoga tipa kakvu pozznaje dosadašnja povijest
su prošle . To je definitivna prošlost, i nema nikakvoga načina da netko tko je iskusio
život slobode ide na to da se tlači s djecom. Jedino zaostali ljudi ili tradicionalni, a ti
ne idu ni uz kakav razvoj. Oni ne mogu održavati moderno društvo.

Ili kiborzi ili globalni pomor.

Tvoj stav je posljedica planske smrtonosne propagande.
Doveden si u zabludu i posljedice su jasne.
Međutim nakon što se društvo uskoro pročisti od ljudi podložnih propagandi kreće novi društveni poredak. Ovo danas je samo jedan društveni ciklus koji ima ograničen rok trajanja i najjednostavnijim mehanizmom povratne sprege društvena anomalija našeg doba će se sama od sebe korigirati.
Jedini ozbiljni problem koii samoregulirajuće procese može narušiti je imigracija i zamjena stanovništva.
I upravo zato se imigracijja, kontra svake logike i razuma, agresivno nameće.
Budućnost nemaju nikakvi kiborzi i manijaci nego povratnom spregom pročišćena društva koja ostanu čista od vanjskog faktora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:32 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2023, 13:56
Postovi: 1310
MNajgori su mi ovi mušk egatron je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Ovakav sistem ne može polučiti pozitivnu demografiju. Odkad su žene uvedene na tržište rada i data im sva prava i volja da se ponašaju kako hoće itd. to je raspad sistema. Džaba ti sve demografske mjere, doplatci itd. U dogledno vrijeme dok god je ovakav sistem gdje žena radi i može šta je volja nema se tu čemu nadati. Žene su kroz cijelu povijest živile u nekom svom odvojenom svijetu sa svojom jasnom ulogom koja je bila drugačija od uloge muškarca. Ovo zadnjih 50+ godina je jedan veliki eksperiment. I očito ne ide u dobrom smjeru.


Ovo je ključ svega ali ne možeš ti to nikako objasniti raznim liberalima i "muškim feministima".

Najgori su mi ovi muški , nadaju se da će da umoče , a vratze se suva kurca .

_________________
Islamo"levičarenje" na Zapadu koriste levicu za svoje ciljeve .
Pa je levica u njihovim rukama toljaga kojom se disciplinuje desnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74550
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Za Zemlju je idealno da ima 1 milijardu stanovnika, demografija uopće ne bi bila politička tema da je svima identičan fertilitet.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 29 srp 2023, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Robbie MO je napisao/la:
Za Zemlju je idealno da ima 1 milijardu stanovnika, demografija uopće ne bi bila politička tema da je svima identičan fertilitet.


Demografija također ne bi bila tema da je materijalno bogatstvo ravnomjernije raspodijeljeno, a ne da 1% ljudi posjeduje 99% posto materijalnog bogatstva, a ni u Hrvatskoj omjer nije puno drukčiji, a socijalne razlike su sve izraženije.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!



Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 90  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO