HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 21:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23077 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568 ... 924  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 11:21
Postovi: 2207
Nebula je napisao/la:
Kina je saveznik. Bunt Bosnjaka je protiv "zlog zapada".

I zato sam sve blize da se i zvanicno izjasnjavam kao Hrvat. Ja stvarno ne pripadam medju Bosnjake.


Sad samo pokazuju pravo lice, Tito je sekularizirao dobar dio Muslimana, ali su i ti sekularniji opet većinom za muslimansku stvar i sve su političke stranke i organizacije izbušene pritajenim džamijašima.

Takve je uvijek srce vuklo na istok, a za zapad se vezali iz koristi..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:28 
Online

Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22
Postovi: 3220
Zviezda Granda je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Kina je saveznik. Bunt Bosnjaka je protiv "zlog zapada".

I zato sam sve blize da se i zvanicno izjasnjavam kao Hrvat. Ja stvarno ne pripadam medju Bosnjake.


Sad samo pokazuju pravo lice, Tito je sekularizirao dobar dio Muslimana, ali su i ti sekularniji opet većinom za muslimansku stvar i sve su političke stranke i organizacije izbušene pritajenim džamijašima.

Takve je uvijek srce vuklo na istok, a za zapad se vezali iz koristi..


Nema sekularizacije muslimana.To još nije zabilježeno.
Svi su oni prikriveni.
Oni priznaju samo silu i uklanjanje ostalih kako im je o vođi i vjeri.Tako da jedini recept za njih je primjena njihovih pravila i načela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10411
Lokacija: Banja Luka
ŠehidMejker je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
Napravit će i Iran atomsku pa šta onda.



logicno je da Amerika i Izrael ne cekaju razvoj nuklearke od strane Irana, jer je to ipak rezim islamskih fanatika, reagovace preventivno i unistiti Iran. Za razliku od Iraka, Iran je ima velike planine i ne bi lako pao. Ali neko besumucno ravnanje mesecima iz vazduha je realna opcija.



I meni je to logično , ali iz perspektive Izraela .
Kada su USA u pitanju , i nije baš . Da jest , još davno bi se to desilo .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
dudu je napisao/la:
pravovjerni je napisao/la:
Vrijeme radi za muslimanski svijet a kontra Izraela. Sve više će se muslimanske zemlje naoružavati a populacija i uticaj u Evropi/Svijetu rasti. Ako žele dogovor sad je vrijeme. Uništavanje Hamasa nije rješenje, jer će novi Hamas doći i zla krv će se samo dodatno pojačavati.


Ne bih rekao, raste i Afrika još brže pa će njihov utjecaj slabo rasti. Muslimani nemaju nijednu jaku državu, ove s određenim potencijalom su srednje veličine i nedovoljno velike da bi igrale globalnu ulogu (Iran, Turska, Saudija), a ove koje su veće su ili bez jasnog potencijala ili u krajnje nepovoljnom okruženju gdje ih stišće veći igrač (Indonezija, Pakistan, Egipat).

Iz tebe izbija mržnja i frustracija tako da tvoji odgovori nisu realni stoga ne zaslužuju opservaciju napisanog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20841
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenja: 2
Nebula je napisao/la:
Kina je saveznik. Bunt Bosnjaka je protiv "zlog zapada".

I zato sam sve blize da se i zvanicno izjasnjavam kao Hrvat. Ja stvarno ne pripadam medju Bosnjake.



I ti imaš prijenose. Zar tebi srpska braća nisu bliža? :zubati

Niko iole normalan ne priželjkuje Bošnjacima sudbinu Palestine. Svi bi mi bili Izrael u “ okruženju” ja se Zidovima divim na žilavost, dijaspori i lobiju u svijetu.

No ova brutalnost naroda koji je II svj. ratu predvodjen sa deset svabskoj stražara išao na hiljade u gasne komore je bespotrebna brutalnost.

Sto se Kine tiče nedovoljno su ta stradanja zastupljena medijski. A ne zato sto im neko povlađuje jer su saveznici. Kakvi?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
ŠehidMejker je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
Napravit će i Iran atomsku pa šta onda.



logicno je da Amerika i Izrael ne cekaju razvoj nuklearke od strane Irana, jer je to ipak rezim islamskih fanatika, reagovace preventivno i unistiti Iran. Za razliku od Iraka, Iran je ima velike planine i ne bi lako pao. Ali neko besumucno ravnanje mesecima iz vazduha je realna opcija.


Koliko dugo ce cekat dok ga uniste?

U blizini vrha planine Zagros u središnjem Iranu, radnici grade nuklearno postrojenje toliko duboko u zemlji da je vjerojatno izvan dometa najnovijeg oružja SAD-a dizajniranog da uništi takva mjesta, prema stručnjacima i analiziranim satelitskim snimkama za najpoznatiju američku medijsku agenciju Associated Press.

Fotografije i videozapisi iz Planet Labs-a pokazuju da je Iran kopao tunele u planini u blizini nuklearne lokacije Natanz, koja je bila izložena opetovanim sabotažnim napadima usred sukoba Teherana sa Zapadom oko iranskog nuklearnog programa.

Iran sada obogaćuje uran na razinu koja je blizu one potrebne za izradu nuklearne bombe. Također, izgledno je da Iran i zapadne sile neće pronaći kompromis oko nuklearnog sporazuma. Zbog svega toga, izvješće objavljeno danas dolazi usred porasta iransko-američkih napetosti i zastoja u diplomaciji između dviju zemalja.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20841
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenja: 2
Iran i da usavrši nuklearnu, ne bi mogao samo Zidove uništiti. Plus bilo bi tu uzvratnih. A radijacija bi onda dotukla sve okolo.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 11:21
Postovi: 2207
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Kina je saveznik. Bunt Bosnjaka je protiv "zlog zapada".

I zato sam sve blize da se i zvanicno izjasnjavam kao Hrvat. Ja stvarno ne pripadam medju Bosnjake.



I ti imaš prijenose. Zar tebi srpska braća nisu bliža? :zubati

Niko iole normalan ne priželjkuje Bošnjacima sudbinu Palestine. Svi bi mi bili Izrael u “ okruženju” ja se Zidovima divim na žilavost, dijaspori i lobiju u svijetu.

No ova brutalnost naroda koji je II svj. ratu predvodjen sa deset svabskoj stražara išao na hiljade u gasne komore je bespotrebna brutalnost.

Sto se Kine tiče nedovoljno su ta stradanja zastupljena medijski. A ne zato sto im neko povlađuje jer su saveznici. Kakvi?


Velika brutalnost, u prvih 50 godina sukoba sa Palestincima žrtava na obe strane kao u Sarajevu za par godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44060
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Uslovi izraelske vojske za okončanje rata - Puštanje svih talaca i bezuslovna predaja Hamasa

TEL AVIV, 24. oktobra (FENA) - Glasnogovornik izraelske vojske Jonathan Conricus u izjavi za ABC rekao je da će Izrael vjerojatno krenuti u kopnenu invaziju Gaze ako se Hamas bezuslovno ne preda.

On nije potvrdio informaciju da je kopneni upad izraelske vojske u Pojas Gaze odgođen, već je samo rekao da izraelske snage namjeravaju "u potpunosti razmontirati Hamas".

- Kada bi pripadnici Hamasa ispuzali iz svojih skloništa, pustili taoce, njih svih 212, i bezuslovno se predali, tada bi rat bio okončan - rekao je Conricus. "Ako to ne učine, vjerovatno ćemo morati krenuti u kopnenu invaziju i riješiti to".

U međuvremenu je izraelski ministar ekonomije Nir Barkat uputio prijetnju Iranu i Libanu, rekavši da će ih njegova zemlja izbrisati s lica Zemlje ako Hezbolah otvori sjeverni front u ratu protiv Hamasa.

- Izrael ima vrlo jasnu poruku našim neprijateljima. Kažemo im, pogledajte šta se događa u Gazi, dobit ćete isti tretman ako nas napadnete. Izbrisat ćemo vas s lica Zemlje - rekao je Barkat.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20841
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenja: 2
Zviezda Granda je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


I ti imaš prijenose. Zar tebi srpska braća nisu bliža? :zubati

Niko iole normalan ne priželjkuje Bošnjacima sudbinu Palestine. Svi bi mi bili Izrael u “ okruženju” ja se Zidovima divim na žilavost, dijaspori i lobiju u svijetu.

No ova brutalnost naroda koji je II svj. ratu predvodjen sa deset svabskoj stražara išao na hiljade u gasne komore je bespotrebna brutalnost.

Sto se Kine tiče nedovoljno su ta stradanja zastupljena medijski. A ne zato sto im neko povlađuje jer su saveznici. Kakvi?


Velika brutalnost, u prvih 50 godina sukoba sa Palestincima žrtava na obe strane kao u Sarajevu za par godina.



Ne znam broj žrtava tacan. No 50 godina života u tom sranju je cijeli nečiji životni vijek. I Palestinci su budale djelomično, znaju gdje su, pored koga su i nadji način da se odupres.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 2026
Ministry of Sound je napisao/la:
Citat:
Uslovi izraelske vojske za okončanje rata - Puštanje svih talaca i bezuslovna predaja Hamasa

TEL AVIV, 24. oktobra (FENA) - Glasnogovornik izraelske vojske Jonathan Conricus u izjavi za ABC rekao je da će Izrael vjerojatno krenuti u kopnenu invaziju Gaze ako se Hamas bezuslovno ne preda.

On nije potvrdio informaciju da je kopneni upad izraelske vojske u Pojas Gaze odgođen, već je samo rekao da izraelske snage namjeravaju "u potpunosti razmontirati Hamas".

- Kada bi pripadnici Hamasa ispuzali iz svojih skloništa, pustili taoce, njih svih 212, i bezuslovno se predali, tada bi rat bio okončan - rekao je Conricus. "Ako to ne učine, vjerovatno ćemo morati krenuti u kopnenu invaziju i riješiti to".

U međuvremenu je izraelski ministar ekonomije Nir Barkat uputio prijetnju Iranu i Libanu, rekavši da će ih njegova zemlja izbrisati s lica Zemlje ako Hezbolah otvori sjeverni front u ratu protiv Hamasa.

- Izrael ima vrlo jasnu poruku našim neprijateljima. Kažemo im, pogledajte šta se događa u Gazi, dobit ćete isti tretman ako nas napadnete. Izbrisat ćemo vas s lica Zemlje - rekao je Barkat.

To je to ministre, nema kod Židova labavo. Ovo govorim od početka. Niko ni da pisne. Nešto hezbolah ali tanko je to. Ja bi volio da se zalete žešće pa da ih Židovi doslovno pomnože s nulom. Kako bi se za glave fatali.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60447
Lokacija: DAZP HQ
Izraelski ministar poručio Hezbolahu, Libanonu i Iranu da će ih obrisati s lica zemlje ako otvore sjeverni front.

Dobit će isti tretman kao Gaza.

Sad da vidimo tko blefira.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20841
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenja: 2
Ovaj post je postao/la tetejac, koji/a je na tvojoj Listi ignoriranih; ukoliko želiš pročitati post, klikni ovdje.


Dzaba i ti. LOL

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 ruj 2023, 16:02
Postovi: 307
dudu je napisao/la:
Izraelski ministar poručio Hezbolahu, Libanonu i Iranu da će ih obrisati s lica zemlje ako otvore sjeverni front.

Dobit će isti tretman kao Gaza.

Sad da vidimo tko blefira.


I Iran ima slične prijetnje.

Pročitao sam da je Hezbolah trebao zajedno sa Hamasom simultano napasti Izrael, ali da je odustao u zadnji trenutak zbog nepoznatih razloga.

_________________
Attack of the Clones


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:08 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
Čekamo tu invaziju... :tank

:smajl020


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 2026
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ovaj post je postao/la tetejac, koji/a je na tvojoj Listi ignoriranih; ukoliko želiš pročitati post, klikni ovdje.


Dzaba i ti. LOL

Znaš kolko me zaboli racku :zubati

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lip 2023, 14:19
Postovi: 887


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 kol 2022, 22:29
Postovi: 1838
Ministry of Sound je napisao/la:
10/10, uz možda male korekcije nosa.


Sarajka, jesi ovo ti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38740
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
pravovjerni je napisao/la:
Čekamo tu invaziju... :tank

:smajl020


slika

Dok ti čekaš IDF razvali 320 meta dnevno u Gazi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10234
daramo je napisao/la:
pravovjerni je napisao/la:
Čekamo tu invaziju... :tank

:smajl020


slika

Dok ti čekaš IDF razvali 320 meta dnevno u Gazi.

Kukavice. Ovo je dokaz memoći

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:44 
Offline

Pridružen/a: 20 lis 2023, 14:41
Postovi: 224
ne, nego ce uci odmah kopneno i reskirati stotine vise mrtvih izraelskih vojnika. Logicno je da se sve izravna, tako se vodi rat. Rusija to nije htela da radi, vec su lupali samo vojnu i stratesku infrastrukturu. Cak su i sa elektro mrezom oklevali pola godine/godinu. VRS je to mogla da radi Sarajevu, da izgleda gore od Groznog 1995. ali Srbi to nisu radili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38740
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Izrael prvi put koristio novi sustav oružja 'Iron Sting'

Citat:
Izraelske su snage prvi put koristile sustav oružja nazvan 'Željezni žalac'. Podijelili su video snimku kako se taj sustav koristi za uništenje Hamasovih raketnih bacača.

Izraelske obrambene snage (IDF) već su organizirale 'ograničene' napade u borbi protiv palestinskih napadača, a kažu da ciljaju mjesta na kojima se Hamasovi teroristički odredi okupljaju dok se pripremaju za širu izraelsku invaziju.

- Tijekom noći je bilo napada tenkovskih i pješačkih snaga. Ovo su napadi koji ubijaju odrede terorista koji se pripremaju za iduću fazu u ratu, rekao je glasnogovornik IDF-a Daniel Hagari.




Sinoć su opet ušli u Gazu pri čemu je u sukobu s Hamasom ubijen jedan izraelski vojnik.
U biti taktika će biti bombardiranje i potom čišćenje džepova gdje se skrivaju hamasovci, rupu po rupu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 22:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Karabaja je napisao/la:
daramo je napisao/la:

slika

Dok ti čekaš IDF razvali 320 meta dnevno u Gazi.

Kukavice. Ovo je dokaz memoći


Da muslimani isto rade bila bi to legitimna vojna operacija?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 ruj 2023, 16:02
Postovi: 307
daramo je napisao/la:
To samo muslimani misle da bi Rusija u slučaju napada na nju ratovala konvencionalnim oružjem protiv NATO, isto vrijedi i za Izrael.
Nuklearno oružje je isključivo defenzivno oružje i sredstvo odvraćanja, osim ako je netko dovoljno lud da uništi i sam sebe u samoubilačkom napadu.

SAD rasporedio 4000 vojnika za slučaj rata protiv Hezbolaha, trenutno u Siriji imaju 900 i 2500 u Iraku.


Valjda će ovaj put biti oprezniji da im se ne bi dogodila opet 1983.

https://en.wikipedia.org/wiki/1983_Beir ... s_bombings

_________________
Attack of the Clones


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 23 lis 2023, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60447
Lokacija: DAZP HQ
Niko Komadina je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Kukavice. Ovo je dokaz memoći


Da muslimani isto rade bila bi to legitimna vojna operacija?


Kukavice jer islam nije konkuretan otkad se ne ratuje samo sa sabljama. Nek i oni razviju sofisticirano oružje pa nek se bahate, ovako možemo gledati samo ravnanja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23077 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568 ... 924  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO