HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 srp 2024, 23:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 21 vel 2024, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1018
Noname01 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ništa onda, poslije spaljivanja Vučića, neka spale usput i zastavu Srbije, pa da Srbija povuče svog ambasadora iz Hrvatske. Eto im ideje, za dalje unazađivanje ionako loših odnosa.


Jesu kod vas palili naše zastave?Jesu.
Znači mi smo onda protjerati sve preostale Srbe u RH.
I ovako četnikuju u istočnoj Hrvatskoj.

Šta ti podražumevaš pod pojmom četnikovanje ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 21 vel 2024, 19:08 
Online

Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22
Postovi: 2786
Revizija je napisao/la:
Noname01 je napisao/la:

Jesu kod vas palili naše zastave?Jesu.
Znači mi smo onda protjerati sve preostale Srbe u RH.
I ovako četnikuju u istočnoj Hrvatskoj.

Šta ti podražumevaš pod pojmom četnikovanje ?


Imaš od Knina do Dubrovnika rušenje zastava RH,šaranja murala,uriniranje po muralima,četničke pjesme za vrijeme Božića itd,itd
Nedavno je pretučen u Mirkovcima Hr branitelj uz uvrede.Imao si napad na dijete zbog Hr kape od strane osobe preko 40-50 godina itd,itd.
Mogu ti navesti masu primjera.
Zato su manji od masovnog zrna kad se skupimo i posjetimo neka područja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 21 vel 2024, 20:56 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2023, 12:05
Postovi: 736
Lokacija: Hercegovje
Bobovac je napisao/la:
Ja sam morao prvo provjeriti da to nije vijest iz krajina-sticyponda. :D


Ima i u Srbiji karnevala, osobito na sjeveru. Evo jedan Marko Krnjeval iz Vojvodine.


slika


Imaju značajnu prisutnost maškara tamo gdje je bila katolička čizma. Tako i u Kotoru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 21 vel 2024, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2023, 12:05
Postovi: 736
Lokacija: Hercegovje
mijat_tomic_is_back je napisao/la:
I ne znam ko smislja ove debilane, nije ni cudo sto nas srbi smatraju naciju cijepljenom od humora. Ali kad ti tarik filipovic , hrvoje keckes i rene bitorajac glume neke komedijase sve jasno . Dodje mi da poderem putovnicu. Jedini losiji humor je sarajevski muslimanski humor zapeo negdje u 84 i fore seje sexona na bini


Šta mene briga šta Srbi misle? Oni se ne opterećuju mojom spoznajom koliko su siromašni i besperspektivni.
A vrelo nehumora je na sjeveru Hrvatske, centar medija i svih produkcija pa ispada da je cijela nacija smiješna kao prosječni Zagrepčanec.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 22 vel 2024, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:12
Postovi: 2586
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Mi to zovemo humorom.

Koji smorovi Dačić i Vučić, a izgleda i Srbi općenito. Opterećeni i ogorčeni ljudi, da skratim dosadni. :zubati
Nekad su Srbi bili duhoviti, a Hrvati ukočeni i dosadni.

Nakon 10 godina svakodnevnog ispiranja mozga Vučićevom patetikom, pretvaraju se u naciju smorova :sad


Pretvaraju se u vučića aka ucviljenu plačipičku. :zubati

Trebali su lutku prvo zapaliti pa raznjeti karabitom, mislim da bi tad vučić doživio melt down popit fukušime.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 22 vel 2024, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31538
horus je napisao/la:
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Nekad su Srbi bili duhoviti, a Hrvati ukočeni i dosadni.

Nakon 10 godina svakodnevnog ispiranja mozga Vučićevom patetikom, pretvaraju se u naciju smorova :sad


Pretvaraju se u vučića aka ucviljenu plačipičku. :zubati

Trebali su lutku prvo zapaliti pa raznjeti karabitom, mislim da bi tad vučić doživio melt down popit fukušime.


Trebali su ga katapultirati kao onu kravu u Monty Pythonu =))

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 22 vel 2024, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22356
Naša Kvačica je napisao/la:
horus je napisao/la:

Pretvaraju se u vučića aka ucviljenu plačipičku. :zubati

Trebali su lutku prvo zapaliti pa raznjeti karabitom, mislim da bi tad vučić doživio melt down popit fukušime.


Trebali su ga katapultirati kao onu kravu u Monty Pythonu =))


E to bi bio biznis =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Diplomatski skandal: Hrvati spalili Vučića i Putina
PostPostano: 25 vel 2024, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3035
Stigla nova diplomatska nota


Citat:
SRBIJA je uputila prosvjednu notu Hrvatskoj zbog izjava šefa hrvatske diplomacije Gordana Grlića Radmana da je predsjednik Aleksandar Vučić "ruski trabant", objavila je agencija Tanjug.

Te izjave "predstavljaju dalji nastavak izgradnje atmosfere mržnje prema Srbiji i srpskom narodu i narušavaju zajedničku politiku promoviranja mira i stabilnosti u regiji", stoji u noti srbijanskog ministarstva vanjskih poslova.

Službeni Beograd očekuje da će se visoki hrvatski dužnosnici ubuduće suzdržati od izjava "koje predstavljaju miješanje u unutarnje stvari Republike Srbije te voditi politiku pomirenja i dobrosusjedskih odnosa", dodaje se.

To je druga prosvjedna nota u ovom mjesecu, nakon što su srbijanske vlasti prosvjedovale zbog paljenja lutke srbijanskog predsjednika Aleksandra Vučuća na karnevalu u Kaštelima.

Grlić Radman je u subotu na N1 rekao da Srbija vodi dvostruku politiku kojom se istovremeno pokušava približiti i EU i Rusiji, ali će se naposljetku morati odlučiti na čijoj je strani. Pritom je napravio razliku između srpskog naroda i aktualnog režima u Beogradu i Vučića nazvao "ruskim satelitom".

"Što se tiče Srbije, jedno su građani, a drugo je Vučić i njegova politika koja mora odlučiti na kojem će stolcu sjediti, jer je neudobno sjediti na dva stolca. Vučić ne bi trebao imati veliku dilemu, on zna otkud dobiva podršku, zna otkud se financira zapadni Balkan”, rekao je Grlić Radman.

"On može biti eventualno nekakav trabant ili satelit Rusije, ali nećemo dozvoliti kao saveznici, a i partneri sa SAD-om bilo kakav utjecaj Rusa ili druge maligne utjecaje koji bi narušili stabilnost zapadnog Balkana", naglasio je šef hrvatske diplomacije.

Izazvalo je to žestoke reakcije u Beogradu. Vučić je u subotu navečer optužio Grlića Radmana za upletanje u unutarnje stvari Srbije, uvrede i prijetnje.

"Hrvatski ministar ne samo da se brutalno miješa u unutarnje stvari Srbije, već po običaju laže i vrijeđa srpski narod i prijeti građanima Srbije. Grlić Radman je jedno u pravu, možda sam ja nečiji trabant, ali nikada nisam bio ničiji potrčko i sluga, što se za Grlića Radmana ne može reći", napisao je Vučić na Instagramu.

Dačić: Bili su veći nacisti od nacista
Radmanov srbijanski kolega Ivica Dačić, nekoć vjeran suradnik Slobodana Miloševića, kazao je da se u Hrvatskoj sustavno gradi mržnja prema Srbima i da ona, kao "trabant nacista u Drugom svjetskom ratu", nema pravo bilo kome dijeliti lekcije.

"U Hrvatskoj se sustavno godinama unazad gradi atmosfera mržnje prema Srbiji i srpskom narodu. Samo jedan od takvih primjera je izjava hrvatskog ministra vanjskih poslova Grlića Radmana, kojom napada Srbiju i predsjednika Aleksandra Vučića. Nitko nema pravo, a ponajmanje Hrvatska, dijeliti lekcije i brutalno se miješati u unutarnje stvari Srbije. Srbija je zemlja koja vodi suverenu i nezavisnu vanjsku politiku, koja je u interesu isključivo naših građana i našeg naroda", kazao je Dačić.

Ističući da "Srbija i Vučić nisu ničiji trabanti", Dačić je naveo da "hrvatski ministar nije naučio lekcije iz povijesti pa zaboravlja ili bi želio zaboraviti da je Hrvatska bila najvjerniji trabant Austro-Ugarske i nacističke Njemačke" i da se "NDH borila čak i poslije Hitlerovog samoubojstva, sve do 15. svibnja, šest dana poslije kapitulacije Njemačke".

"Bili su kao trabanti veći nacisti od nacista. Mi smo sluge samo Srbije i naših građana", napisao je Dačić.


_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO