HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 20:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 643 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 15 svi 2023, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Svarog je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Zar je moguće da osoba muškog spola, heteroseksualne orijentacije, bez prisile žene/djevojke, gleda (i komentira ovdje??) taj freak show?


Volio sam taj festival , dao nam je finih pjesmica koje i dan danas pamtim . Kada je '' končita'' na njemu nastupio ,prestao sam da ga gledam . Nije to više muzička manifestacija , nego sotansko orgijanje kojim nam se sotona slavodobitno smije u facu .
Jbga , ''federi'' ga prisvojili u vlasništvo i opoganili, baš ko i prelijepi dugin spektar boja ( nekad mi je bio fin , sad mi ogavan )
Yeba je što hoće sve , i ako ih neko ne zaustavi opoganiće nam sve , pa i SP u fudbalu. :kava


:palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 21 svi 2023, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5500
LET3 - je rock'n roll band, ja bi reko avangarda rocka, imaju svoj osebujan scenski nastup oduvijek. Meni su oduvijek djelovali ko zajebanti, e sad dal se zajebaju ili su totalno spaljeni ne znam, to znaju ovi što su dobri s njima.
Ako se ne varam Martinović je veliki navijač Rijeke i pripadnik Armade, on i pjeva u nekoliko navijački pjesama, to Kaf, Rika, Doc i ovi iz Rijeke bolje znaju.

Smješno mi je kako su im se krpali ovi MSM, a nisu o njima napisali ni jedan tekst zadnji 20 godina.
Još su smješnije ove javne ličnosti, moralni klošari pokušavaju skupit koji bod na njima, a kladim se da ne znaju ni jednu njihovu pjesmu.

Da skratim, nisam gledo Euroviziju bila je neka tekma, al sam škicno na netu kako su prošli.
13. mjesto je solidan uspjeh, čestitke momcima.

Ne pratim toliko Euroviziju više, al je po meni to prije svega dobra marketing platforma, možda i najbolja nakon nogometa. Tako da bi ja to tako i koristio za isfurat nekakav odjevni predmet, nekakve tenisice, kapu i sl. (Zadnji put sam o tome pisao kad je ona mala bila Albina, da je isfurala tako nešto pospremila bi 100.000€ na prodaju merch-a, jer to gleda hrpa teenagera po Europi od 12 do 16-17 godina. Ovako šta, ništa, koje se sjeća danas i njenog nastupa...

Ne postoji platforma kao Eurovizija di te gleda ono što izravno, što po video platformama 100 milijuna ljudi sa solidnom do dobrom, pa i vrhunskom kupovnom moći.

Tu bi HRT trebao uključit tim za marketing...
Npr. da su snimili LET3 kako uživa u nekom hotelu u Rijeci piju koktele i puše cigare, okruženi nekim modelima, sa pogledom na Kvarnerski zaljev i sl. Navukli bi hrpu turista barem na vikend u Rijeku.
Drugim riječima, po mom skromnom mišljenju krivo pristupamo Euroviziji, nije cilj pobijedit nego izvuć što veću financijsku korist. Mi bi trebali mixat pjesme sa talijanskim, njemačkim di nam je tržište turističko, a ne engleskim.
Uostalom koje od naših uspio na engleskom glazbenom tržištu, dok je Daniel sa Đuli pobro dobre pare i to u ono vrijeme kad sve to i nije bilo toliko profitabilno.

Navodno je stan kupio sa ovom stvari...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Ovogodišnja Dora
PostPostano: 23 vel 2024, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5415
Ovi naš svit ni normalan.
Jučer nije prošla pisma koja bu solidno mogla proć na Eurovizij, bila je prva na izvođenju (Noelle – Baby, baby).
Večeras jedine koje nisu prošle su izvrsne pisme. Lu, James Knight, Splitters, ET.

Neshvatljivo. To su sve bile melodije koje su prolazile na Euroviziji. Od pobide do dostojne prezentacije.

Baby Lasagna je OK, malo su ka' Lordi, Rammstein, Laibach. Industrial.
https://www.vecernji.hr/showbiz/anketa-kako-vam-se-svida-nastup-baby-lasagne-1748802

Citat:
nakon objave njegovog spota za pjesmu “Rim Tim Tagi Dim”, Hrvatska je skočila na treće mjesto eurovizijskih kladionica što se do sada nije dogodilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 24 vel 2024, 15:18 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2334
U studijskoj verziji bi možda i bio u konkurenciji za pobjedu:



Danas vidio nastup uživo, nije to to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 24 vel 2024, 15:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8389
Te lazanje su smeće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6220
Jel bio i onaj mali iz Rame sto vazda kmeci za nesta...

Nisam pratio hrvatske medije ali vjerovatno je hrvatska pjesma (tko god da je pobjedio na toj Dori) ni vise ni manje vec favorit na kladionicama uostalom kao i svake godine dok ne dodje samo natjecanje onda nekako ne znaju sta se dogodilo

Citam kako je posebnu atmosferu svemu dala Severina i let 3

Onda se jos pitaju kako Prijovicka napuni 10 arena u svakom hrvatskom gradu. Ako su ti Severina i let3 vrh scene pa i Mara i lole ce prije napuniti arenu od njih

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Ovo ce biti samo interesantno u smislu da vidimo kako ce se provesti genocidni entitet s Bliskog istoka i da li ce evrolicemjercina doista pustiti da se mase poganim barjacima dok ovi svakog hebenog dana ubijaju desetak maloljetnika - o drugim civilima da ne govorimo i ocigledno genocidnoj namjeri izgladnjivanja 2.3 miliona ljudi.

Al hajd, bar im Rusi mlate nedojence ako nista. Samo steta sto njih to ustvari zaboli. A zabolice ih gubitan geopoliticke moci nakon sto Rusi dovrse rabotu.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 10:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25569
Lokacija: Heartbreak Hotel
Moj susjed Vinko zauzeo drugo mjesto.

Fin momak, svake nedjelje je na misi.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 14:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8389
Bobovac je napisao/la:
Moj susjed Vinko zauzeo drugo mjesto.

Fin momak, svake nedjelje je na misi.


Trend je u suprotnom smjeru, da je recimo transseksualna osoba sigurno bi pobijedio.
Ujedno je i promijenjen sustav odabira pjesme, biraju strani žiriji, nešto kao u Ustavnom sudu BiH,
tako da je vjerojatnost pobjede pjesme na hrvatskom jeziku smanjena drastično.

Najbolje se ne plasirati na to natjecanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
…konacno pisma koja će se borit za sam vrh..decko je pravi Hrvat i vjernik znam da se nekim koji vole selljacizam ne odgovara..a i onima koji nisu njegova svjetonazora…meni vrh..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 20:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10087
Ne znam jel ja nemam ukusa ali ova pjesma ninašta ne liči.

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
Karabaja je napisao/la:
Ne znam jel ja nemam ukusa ali ova pjesma ninašta ne liči.

…nemas ukusa.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 20:50 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 13:35
Postovi: 354
Karabaja je napisao/la:
Ne znam jel ja nemam ukusa ali ova pjesma ninašta ne liči.


Meni liči na neki gaytechnorock kao i eurosong općenito, gubljenje novca, a i vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7246
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Pobjeđuje mali u Švedskoj ko tamo se...
Karabaha, pojma ti nemaš... :biceovodobro

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ BiH u Mostaru jeste glas za Hasana Pekušića (HP Investing).

Glas za HDZ RH jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 26 vel 2024, 22:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10087
kiler je napisao/la:
Pobjeđuje mali u Švedskoj ko tamo se...
Karabaha, pojma ti nemaš... :biceovodobro

Ma nemoguće je ostvariti uspjeh sa ovakvom pjesmom, pogotovo kao Hrvatska.
Recimo, ovakva pjesma bi sigurno pobjedila

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 04:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5415
ET - Pametnom dosta


Lipa in je ova nova pivačica Meri Andraković. Pri nje su pivale u ET-u Vanna, Andrea Čubrić, Lana Klingor, Katarina Rautek i Sara Elena Menkovska.

Splitters - Od kad te sanjam


Ovo je od lanjske godine . Splitters - Lost and Found


Splittersi su originalni i doslidni. Dvi godine uzastopno. Zvučidu ka britanski pop-rock. Vokal malo podsića na britanske sastave, u osvrtiman spominju Beatlese i Bowieja.

James Knight - Nebo plače

Živahna melodija. Ne bismo falili da je prošla. S vedron pismicon uvik moreš uspit. Jako bitno je šta prilazi s jedneg ritma u drugi su glatki, šta je inače veliki problem kod pisama na Euroviziji zadnjeg poldrug desetlića, pogotovo kod država iz bivšeg istočneg bloka. Ono, ubije pismu, ubije polet, ritam.
Koje je čoviku pravo ime?

Lu - Plavi leptir


Lipa pisma. Osebujna. Ovakve su znale pobiđivat. Nju je malo tresla trema. Sviđa mi se nastup. I izbor imena pisme je lip. Aranžman i scenografija i nastup su čarobni, onako vilinski.

Baby Lasagna je dobar izbor. Pored onih gornjih, bia bi ravnopravniji u završnoj večeri.
Riči o' pisme nisu niko bezvezno nabrajanje. Kad pročitaš, vidiš da je to ozbiljna pripovist o momku koji odlazi sa sela iskajuć čari grada. Virojatno nagovišća i homo-sklonosti u pismi.
https://eurovisionworld.com/eurovision/2024/croatia

Melodijon me podsića na lanjskog finskog pridstavnika.
https://eurovisionworld.com/eurovision/2023/finland

Inače, dobro stojimo na kladionici za Euroviziju. Drugi smo favoriti!
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 04:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5415
Jbt, ova BiH je skroz u k*rcu. Pa uopće nimadu pridstavnike za Euroviziju skoro cilo desetliće.
A imali su pisama koje su dobro prošle, nije da ne znadu pivat, skladat, napisat riči... Koje li disfunkcionalnosti države.
https://eurovisionworld.com/eurovision/bosnia-herzegovina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2190
Dobra, no podsjeća jako na Finsku 2023.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6220
Sokolić je napisao/la:
Jbt, ova BiH je skroz u k*rcu. Pa uopće nimadu pridstavnike za Euroviziju skoro cilo desetliće.
A imali su pisama koje su dobro prošle, nije da ne znadu pivat, skladat, napisat riči... Koje li disfunkcionalnosti države.
https://eurovisionworld.com/eurovision/bosnia-herzegovina


Stvarno puno gube sto ne salju pjesmu na euroviziju. Na euroviziju ide i gleda samo jos lgbt+ populacija

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2190
Sokolić je napisao/la:
Pa uopće nimadu pridstavnike za Euroviziju skoro cilo desetliće.


Gledaš u pogrešnu viziju.

https://en.wikipedia.org/wiki/Turkvision_Song_Contest

Iz ovoga je jasno i da je Hayat službena TurkTV u BiH.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 10:54 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2334
Bit će zanimljivo vidjeti hoće li Izrael na kraju sudjelovati.

To će biti neviđene mjere sigurnosti. Plus što se održava u gradu gdje maltene pola stanovništva čine migranti s Bliskog istoka. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 13:58 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 13:35
Postovi: 354
Sokolić je napisao/la:
ET - Pametnom dosta


Lipa in je ova nova pivačica Meri Andraković. Pri nje su pivale u ET-u Vanna, Andrea Čubrić, Lana Klingor, Katarina Rautek i Sara Elena Menkovska.

Splitters - Od kad te sanjam


Ovo je od lanjske godine . Splitters - Lost and Found


Splittersi su originalni i doslidni. Dvi godine uzastopno. Zvučidu ka britanski pop-rock. Vokal malo podsića na britanske sastave, u osvrtiman spominju Beatlese i Bowieja.

James Knight - Nebo plače

Živahna melodija. Ne bismo falili da je prošla. S vedron pismicon uvik moreš uspit. Jako bitno je šta prilazi s jedneg ritma u drugi su glatki, šta je inače veliki problem kod pisama na Euroviziji zadnjeg poldrug desetlića, pogotovo kod država iz bivšeg istočneg bloka. Ono, ubije pismu, ubije polet, ritam.
Koje je čoviku pravo ime?

Lu - Plavi leptir


Lipa pisma. Osebujna. Ovakve su znale pobiđivat. Nju je malo tresla trema. Sviđa mi se nastup. I izbor imena pisme je lip. Aranžman i scenografija i nastup su čarobni, onako vilinski.

Baby Lasagna je dobar izbor. Pored onih gornjih, bia bi ravnopravniji u završnoj večeri.
Riči o' pisme nisu niko bezvezno nabrajanje. Kad pročitaš, vidiš da je to ozbiljna pripovist o momku koji odlazi sa sela iskajuć čari grada. Virojatno nagovišća i homo-sklonosti u pismi.
https://eurovisionworld.com/eurovision/2024/croatia

Melodijon me podsića na lanjskog finskog pridstavnika.
https://eurovisionworld.com/eurovision/2023/finland

Inače, dobro stojimo na kladionici za Euroviziju. Drugi smo favoriti!
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision


Ne znam, je li samo meni iritantno to skraćivanje imena iz Lucija u LU, to je debilno i nepotrebno, bar meni tako izgleda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 22:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73502
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ukrajina će razvalit, ali i s drugim mjestom festival dolazi u Zagreb zbog rata u Ukrajini.

Italija koja je treća na kladionicama to zna, pa talijanski žiri gostoljubivost domaćina na Dori pokušao zlorabiti za sabotažu i dao najjačoj pjesmi 0 bodova. :zubati

Što se tiče pjesme od Bebilazanja, dosadna je i generička, kao i svi ostali favoriti koje sam čuo. Prvo što sam pomislio kad sam ju čuo, je "generička", zvuči kao frankeštajn sastavljen od komada starih pjesama koje sam negdje čuo.

Ne kažem da je plagijat, nego ju to čini samo dosadnom. Nije mi čak ni melodična, jedino ima iritantno catchy beat, nešto ko Gangam Style.

Gangam Style sam mrzio, ali opet nisi mogao izbacit beat iz glave, crv u uhu. Tako i ovo.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 22:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73502
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Volim kladionice za događaje, pa sam gledao ovu nekoliko dana za redom.

https://eurovisionworld.com/odds/eurovision

Danas Hrvatska skočila za još jedan %, sada je

Ukrajina 16%
Hrvatska 12%
Italija 8% šanse
Island 6%
ostali ispod

Prije nekoliko dana je bilo Ukrajina 18%, Hrvatska 8%.

Opet kažem i drugo mjesto je dovoljno za Eurosong u Zagrebu, ako HRT ima para i ako se Ukrajina ne protivi.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Eurovizija
PostPostano: 27 vel 2024, 22:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73502
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Sokolić je napisao/la:
Jbt, ova BiH je skroz u k*rcu. Pa uopće nimadu pridstavnike za Euroviziju skoro cilo desetliće.
A imali su pisama koje su dobro prošle, nije da ne znadu pivat, skladat, napisat riči... Koje li disfunkcionalnosti države.
https://eurovisionworld.com/eurovision/bosnia-herzegovina


BiH nema budžet za nikakva međunarodna natjecanja, Srbi ne daju jer kažu da sport i kultura nisu na razini BiH, a Federacija isto nema nadležnost za kulturu i sport. :zubati

I sportaši sami sebi plaćaju avionske karte, ili Muslimani skupljaju donacije (nerijetko iz budžeta Kantona Sarajevo se plaćaju troškovi za predstavnike BiH na međunarodnim takmičenjima, to je već duga tradicija tako da je postao nepisani zakon da Kanton Sarajevo plaća).

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 643 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO