HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 srp 2024, 00:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2406 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 18 tra 2024, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9861
Lokacija: banana
Kronos je napisao/la:
Butch@Cassidy je napisao/la:

Pa vidim da je tebi lijepo u Austriji, i zašto ti je čudno da je ljudima u Hrvatskoj bilo lijepo kad su bili dio iste te Austrije.

Dosljednosti haram, fali ti dosljednosti.


To se dogodi kad inštaliraš komunizam a zaboraviš deinštalirat ummet, usereš na kraju obe aplikacije.


Procitaj post iznad. Mozda shvatis, iako cisto sumnjam posto ocigledno fali kapaciteta.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 18 tra 2024, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 10:10
Postovi: 4499
Lokacija: Grobnik
Haram je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Brkaš vjersku i političku autonomiju. Po srbskom kompleksu, najbolje se vidi koje težko robstvo su prošli.


Ne brkam, vec diferenciram izmedju razlicitih epoha. Politicku autonomiju su imali u 19. stoljecu. I to vise nego Hrvat ikad pod Svabom.

Komplekse nize vrijednosti imaju takvi poput tebe - i to prema svemu zapadnjackom. Ja u njima vidim ono sta su vidjeli i partizani koji su nasu zemlju oslobodili od nacistickog okupatora. Nazalost, slijedece generacije u koje srecom ne spadam, su se pokakale i popisale po tome. Opet uz srdacnu pomoc svabe.


Ono što su Srbi imali pod Turcima, to smo mi imali pod Srbima (ali ipak kraće vrieme). Oni su svoje turske komplekse liečili nad nama, a pogotovo nad tvojom rodbinom. Nakon robovanja pod Srbima, naravno da su Švabe opet postali simpatični.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 18 tra 2024, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9861
Lokacija: banana
dane-croatia je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Ne brkam, vec diferenciram izmedju razlicitih epoha. Politicku autonomiju su imali u 19. stoljecu. I to vise nego Hrvat ikad pod Svabom.

Komplekse nize vrijednosti imaju takvi poput tebe - i to prema svemu zapadnjackom. Ja u njima vidim ono sta su vidjeli i partizani koji su nasu zemlju oslobodili od nacistickog okupatora. Nazalost, slijedece generacije u koje srecom ne spadam, su se pokakale i popisale po tome. Opet uz srdacnu pomoc svabe.


Ono što su Srbi imali pod Turcima, to smo mi imali pod Srbima (ali ipak kraće vrieme). Oni su svoje turske komplekse liečili nad nama, a pogotovo nad tvojom rodbinom. Nakon robovanja pod Srbima, naravno da su Švabe opet postali simpatični.


Mijesas babe i zhabe. Zlocini cinjeni nad Bosnjacima istocne Bosne, Sandzaka i slicno, nemaju veze s tim da je jedan dio Srba igrao odlucujucu ulogu u stvaranju jedinog civilizacijskog dostignuca na nasim prostorima - Jugoslavije. Uopste ne negiram sovinisticku kompomentu kod Srba. Vec samo kazem da su dugo vremena bili jedini drzavnotvorni faktor medju nama, Juznim Slavenima. (- Bugari)


Svabe su tebi ocigledno simpaticni - kao vladari (vecina mojih prijatelja su Svabe, Svabici sam zbombo klinca a i trenutna mi je - doduse istocna - Njemica), jer si govorio o vremenu prije 1. Jugoslavije, tj. "robovanja pod Srbima", kako ti to zoves.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 18 tra 2024, 22:26 
Offline

Pridružen/a: 14 sij 2022, 10:12
Postovi: 527
Dok Rusija priprema ofenzivu, novac odlazi na čudne stvari. U "Azovu" - o ravnopravnosti spolova u vojsci

https://strana.today/news/462625-v-azov ... a-vsu.html

Oružane snage Ukrajine žele uvesti rodno osjetljiv jezik i promovirati žene u “borbene uloge”

https://strana.today/news/462606-minobo ... armii.html


Azov ne kuži da je to sad najbitnije

_________________
Može se očekivati ​​da će takva odluka rasplamsati nacionalističke, protuzapadne i militarističke tendencije u ruskom mišljenju..."
https://www.nytimes.com/1997/02/05/opinion/a-fateful-error.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 18 tra 2024, 22:34 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2024, 01:03
Postovi: 346
Upozorenja: 1
Molim admine da pobrišu ova sranja o jebenim Turcima, Srbima, konušarima i ostalim sranjima koji veze nemaju sa temom.

Inače što se rata tiče. Ukrajinci su pogodili aerodrom u bazi Džankoj na Krimu. Ono što znamo da je s400 uništen. 4-5 lansera sjebano, radari, kontrolna stanica, skladišta. Sumnja se i na više komada uništenih helikoptera.
Rakete MGM-140 Army Tactical Missile System (ATACMS) su ispaljene iz HIMARSa i Rusi malo po malo gube "oči" na Krimu. Pitanje je dana kada će Krimski most da odleti u zrak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3016
Eminencija je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:

Konjušarstvo. Teška bolest. Zbog konjušarenja Zapadu i rusofobije danas idu tolko daleko da čak lažu da nas Rusija nije naoružavala u ratu što je poznata činjenica. Bolesni ljudi su konušari.

A ko to moze znat! U javnosti je bilo I jednih I drugih tvrdnji


Miješaju bivši SSSR i Rusiju, miješaju dobiveno i kupljeno na crnom tržištu. Ništa nije dobiveno, sve je kupljeno na crnom tržištu po banana ex-sssr / vp državama i Albaniji. Rusi i Ukrajinci su svojim transportnim zrakoplovima vršili logistiku i papreno to naplaćivali. Logističke poslove za bilo koga radili sve do ovog rata. Primjera radi stotine Iljušina je sletjelo 90tih na aerodrom Dubrave kod Tuzle na kojemu su tijekom rata bili pripadnici UNPROFORA (NORDBAT) i poslije SFOR-a (amerikanci). Da, dovlačili su NATO zemljama opremu na taj aerodrom. Također su održavali zračni most za NATO baze u Turkeminstanu i Tadžikistanu sve do povlačenja iz Afganistana. Sve za novac.

Imali ste na youtube intervju sa jednim od zapovjednika HRZ-a, gdje na novinarsko pitanje o nabavci mig-21 iz Rusije, ona kaže kako isti nisu iz Rusije, jer nisu imali Ruske boja na sebi kada su dopremljeni u Hrvatsku. I šta je to masovno nabaljeno iz Rusije što se pojavilo u HV i HVO tijekom rata, pa da se može reći Rusi nas "naoružali" ???

_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32443


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3016
Markane šta ste vi dobili iz Rusije, osim dobrovoljaca u VRS na Vlašiću?

_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Sutra glasanje o pomoći za Ukrajinu u Kongresu.

Nakon toga slijedi pakao za Ruse kad dođu tisuće ATACMS, HIMARS i ostalih raketa, Patriot PZO sustavi i dr. + 450-500 tisuća novih bojovnika.
Joj još samo jedan dan treba izdržati i dočekati, a nakon toga slijedi pakao na zemlji za Ruse.

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3016
Kolike su šanse da kongres odobri tu pomoć?

_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31530
Čini mi se velike šanse za odobriti pomoć, a i planirana pomoć je velika čini mi se veća od one koja je prije bila blokirana.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

893 of 2558 - 34.91%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32443
MiB je napisao/la:
Markane šta ste vi dobili iz Rusije, osim dobrovoljaca u VRS na Vlašiću?

Mislim da sam imao ruski PM, skinuo nogare, dobra debela cijev. Usije se ali ne iskrivi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
MiB je napisao/la:
Kolike su šanse da kongres odobri tu pomoć?


Velike. U Senatu su za pomoć glasali skoro svi demokrati i dio republikanaca.
Zato će sigurno proći i u zastupničkom domu Kongresa. Samo se treba staviti na glasanje.

Dok su Ukri izveli uspješana napada na rusku bazu u Džankoju na Krimu, dotad Rusi u međuvremenu su izveli ovo.

Ima snimka gdje se vidi oštećena tri UA mig-29etke dok su još na zemlji.. inače imaju puno aviona pa mogu priuštiti da ih Rusi na zemlji oštete.

Kad ono avio otpad.

Čak se i taj Mig 29 vidi parkiran na toj snimci iz kolovoza 2022 godine. To je neki odvojak na pisti ( od aerodroma Dnjipro ) pa onda ovi avioni šta više ne lete tu parkirani za rezervne dijelove, servis neki itd i to tu tako stoji. Ovo nisu letni avioni nego za dijelove itd.

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1433
MiB je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
A ko to moze znat! U javnosti je bilo I jednih I drugih tvrdnji


Miješaju bivši SSSR i Rusiju, miješaju dobiveno i kupljeno na crnom tržištu. Ništa nije dobiveno, sve je kupljeno na crnom tržištu po banana ex-sssr / vp državama i Albaniji. Rusi i Ukrajinci su svojim transportnim zrakoplovima vršili logistiku i papreno to naplaćivali. Logističke poslove za bilo koga radili sve do ovog rata. Primjera radi stotine Iljušina je sletjelo 90tih na aerodrom Dubrave kod Tuzle na kojemu su tijekom rata bili pripadnici UNPROFORA (NORDBAT) i poslije SFOR-a (amerikanci). Da, dovlačili su NATO zemljama opremu na taj aerodrom. Također su održavali zračni most za NATO baze u Turkeminstanu i Tadžikistanu sve do povlačenja iz Afganistana. Sve za novac.

Imali ste na youtube intervju sa jednim od zapovjednika HRZ-a, gdje na novinarsko pitanje o nabavci mig-21 iz Rusije, ona kaže kako isti nisu iz Rusije, jer nisu imali Ruske boja na sebi kada su dopremljeni u Hrvatsku. I šta je to masovno nabaljeno iz Rusije što se pojavilo u HV i HVO tijekom rata, pa da se može reći Rusi nas "naoružali" ???


https://www.vecernji.hr/vijesti/ruski-p ... te-1162920 - Popis je na ilustraciji.

https://n1info.hr/vijesti/a190929-azimo ... hrvatskoj/ - Ovo se poklapa i sa intervjuom gospodina Zubaka koji sam čitao. U njemu je Zubak rekao kako je i ono oružje (teže) koje je stizalo iz bivših sovjetskih republika (npr. Ukrajine), stizalo uz ODOBRENJE ruskih vlasti. Sličan princip kako i Njemačka ne smije proslijediti svoje streljivo švicarske proizvodnje Ukrajini, jer se Švicarska protivi.
No naravno, kako su Rusi u konfliktu sa našim gospodarima, oni su naši "vjekovni neprijatelji", uvijek su nam "željeli zlo", oni nam "nisu prodavali oružje" (za razliku od zapadnjaka koji su nas uvijek voljeli) i ovaj rat pruža nam konačno priliku da im se osvetimo.

Ako se kroz povijest i nismo nešto usrećili Rusima, no ovi koje danas nazivamo "prijateljima" ("partnerima", "saveznicima", "strateškim saveznicima"), prema nama su bili "100 puta" gori. To nije naš rat i mi tamo nemamo braće - https://www.youtube.com/watch?v=Uii5O5Hpkeg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Ovo sa Iranom i Izraelom je samo ubrzalo stvari. A Rusija i Iran su saveznici.
Znači idu pare i Izraelu i Ukrajini.

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 3016
Koji S-300??? To nikada nije isporučeno u HR. Je li neko u HR ikada vidio zapovijedna vozila, radare i lansere od S-300? Sve što je viđeno je tih par kontejnera na labudici. Prodavanje muda pod bubrege.

slika

Izvještaji Zubaka, daj nemoj zajebavati. Taj lik je odavno trebao biti u zatvoru zbog prevara u nabavi i utaji poreza.

_________________
Mi smo garda hrvatska
Srca su nam junačka
Nikog se ne bojimo
HB svoju volimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32443
goran2hr je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Miješaju bivši SSSR i Rusiju, miješaju dobiveno i kupljeno na crnom tržištu. Ništa nije dobiveno, sve je kupljeno na crnom tržištu po banana ex-sssr / vp državama i Albaniji. Rusi i Ukrajinci su svojim transportnim zrakoplovima vršili logistiku i papreno to naplaćivali. Logističke poslove za bilo koga radili sve do ovog rata. Primjera radi stotine Iljušina je sletjelo 90tih na aerodrom Dubrave kod Tuzle na kojemu su tijekom rata bili pripadnici UNPROFORA (NORDBAT) i poslije SFOR-a (amerikanci). Da, dovlačili su NATO zemljama opremu na taj aerodrom. Također su održavali zračni most za NATO baze u Turkeminstanu i Tadžikistanu sve do povlačenja iz Afganistana. Sve za novac.

Imali ste na youtube intervju sa jednim od zapovjednika HRZ-a, gdje na novinarsko pitanje o nabavci mig-21 iz Rusije, ona kaže kako isti nisu iz Rusije, jer nisu imali Ruske boja na sebi kada su dopremljeni u Hrvatsku. I šta je to masovno nabaljeno iz Rusije što se pojavilo u HV i HVO tijekom rata, pa da se može reći Rusi nas "naoružali" ???


https://www.vecernji.hr/vijesti/ruski-p ... te-1162920 - Popis je na ilustraciji.

https://n1info.hr/vijesti/a190929-azimo ... hrvatskoj/ - Ovo se poklapa i sa intervjuom gospodina Zubaka koji sam čitao. U njemu je Zubak rekao kako je i ono oružje (teže) koje je stizalo iz bivših sovjetskih republika (npr. Ukrajine), stizalo uz ODOBRENJE ruskih vlasti. Sličan princip kako i Njemačka ne smije proslijediti svoje streljivo švicarske proizvodnje Ukrajini, jer se Švicarska protivi.
No naravno, kako su Rusi u konfliktu sa našim gospodarima, oni su naši "vjekovni neprijatelji", uvijek su nam "željeli zlo", oni nam "nisu prodavali oružje" (za razliku od zapadnjaka koji su nas uvijek voljeli) i ovaj rat pruža nam konačno priliku da im se osvetimo.

Ako se kroz povijest i nismo nešto usrećili Rusima, no ovi koje danas nazivamo "prijateljima" ("partnerima", "saveznicima", "strateškim saveznicima"), prema nama su bili "100 puta" gori. To nije naš rat i mi tamo nemamo braće - https://www.youtube.com/watch?v=Uii5O5Hpkeg

Da USA tj.CIA i ostale zapadne službe nisu zažmirile, šipak bi prošlo bilo što od oružja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Mala zanimljivost. Nitko u ukrajinskom ratnom vodstvu nije Ukrajinac.

Ukrajinski predsjednik i vrhovni vojni zapovjednik Zelenski je židov.
Načelnik glavnog stožera AFU-a je general Sirski koji je po svemu sudeći Rus.
Dok je ministar obrane Ukrajine Rustam Umarov krimski Tatar.

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 11:16 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 16:07
Postovi: 1433
Mar-kan je napisao/la:
goran2hr je napisao/la:

https://www.vecernji.hr/vijesti/ruski-p ... te-1162920 - Popis je na ilustraciji.

https://n1info.hr/vijesti/a190929-azimo ... hrvatskoj/ - Ovo se poklapa i sa intervjuom gospodina Zubaka koji sam čitao. U njemu je Zubak rekao kako je i ono oružje (teže) koje je stizalo iz bivših sovjetskih republika (npr. Ukrajine), stizalo uz ODOBRENJE ruskih vlasti. Sličan princip kako i Njemačka ne smije proslijediti svoje streljivo švicarske proizvodnje Ukrajini, jer se Švicarska protivi.
No naravno, kako su Rusi u konfliktu sa našim gospodarima, oni su naši "vjekovni neprijatelji", uvijek su nam "željeli zlo", oni nam "nisu prodavali oružje" (za razliku od zapadnjaka koji su nas uvijek voljeli) i ovaj rat pruža nam konačno priliku da im se osvetimo.

Ako se kroz povijest i nismo nešto usrećili Rusima, no ovi koje danas nazivamo "prijateljima" ("partnerima", "saveznicima", "strateškim saveznicima"), prema nama su bili "100 puta" gori. To nije naš rat i mi tamo nemamo braće - https://www.youtube.com/watch?v=Uii5O5Hpkeg

Da USA tj.CIA i ostale zapadne službe nisu zažmirile, šipak bi prošlo bilo što od oružja.


U SADu su sudili Hrvatima koji su pokušali tamo legalno kupiti oružje za Hrvatsku. Zaplijenili su nam i neke brodove (ne sve). A pitanje je koliki je utjecaj mogla imati tada SAD prema Rusiji i bivšim sovjetskim republikama?!
No složio bih se, da su "prijatelji" baš tako željeli, mogli su prema nama biti još gori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Butch@Cassidy je napisao/la:
Mala zanimljivost. Nitko u ukrajinskom ratnom vodstvu nije Ukrajinac.

Ukrajinski predsjednik i vrhovni vojni zapovjednik Zelenski je židov.
Načelnik glavnog stožera AFU-a je general Sirski koji je po svemu sudeći Rus.
Dok je ministar obrane Ukrajine Rustam Umarov krimski Tatar.


To kao kad je bio počeo rat u Hrvatkoj 1991. godine, pa se neki čudili zašto se Hrvato osjećaju neravnpravni u Jugoslaviji kad je eto Predsjednk bio Hrvat (Mesić), Premijer Hrvat ( Marković), Ministar vanjskih poslova Hrvat (Lončar), Ministar obrane poluhrvat...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9861
Lokacija: banana
MiB je napisao/la:
Markane šta ste vi dobili iz Rusije, osim dobrovoljaca u VRS na Vlašiću?


Zar su na Vlasicu bili?

Ja znam samo za Sarajevo (iz medija) i za Gorazde (Visegradsko ratiste - oblast odgovornosti 1. Slavne Visegradske Brigade pod komandom Ahmeta Sejdica). Znam za "bitku na Zavrtku" (kakvo ime..) gdje ih je nekolicina zijanila, imaju sad spomenike u Visegradu, a njihove licne karte su u Gorazdu u gradskom muzeju. Dvojica rodjaka su mi ucestvovala u tom fajtu, pa znam i iz price ali i iz knjige Ahmeta Sejdica.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9861
Lokacija: banana
Butch@Cassidy je napisao/la:
Ovo sa Iranom i Izraelom je samo ubrzalo stvari. A Rusija i Iran su saveznici.
Znači idu pare i Izraelu i Ukrajini.


Mozda. Djecoubice i Banderashi. Demokracki DreamTeam, nema sta.


Et, s moje strane im mogu pozeljeti samo da potonu u kakvu duboku jamu. A kako stvari stoje, pogotovo za kijevske konjushare, tako ce i biti.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 19 tra 2024, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Haram je napisao/la:
Butch@Cassidy je napisao/la:
Ovo sa Iranom i Izraelom je samo ubrzalo stvari. A Rusija i Iran su saveznici.
Znači idu pare i Izraelu i Ukrajini.


Mozda. Djecoubice i Banderashi. Demokracki DreamTeam, nema sta.


Et, s moje strane im mogu pozeljeti samo da potonu u kakvu duboku jamu. A kako stvari stoje, pogotovo za kijevske konjushare, tako ce i biti.


Da su Ukrajinci banderaši onda bi Ukrajince predvodili Ukrajinci, a ne Židov, Rus i krimski Tatar.

Što se tiče Izraela i Hamasa+Hezbolah, Hutiji tu pobjednika neće biti, ali zato vjerujem u Ukrajince i ukrajinsku pobjedu. Rusi ni izbliza nisu toliko jaki kako neki misle.

Kako god jedni i drugi su izabrali boriti se, a ne pobjeći poput tebe.

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 20 tra 2024, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Nije se dugo javio ovaj klaun.

https://www.youtube.com/watch?v=9m7QLgJ6lmA

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 20 tra 2024, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ožu 2024, 13:29
Postovi: 291
Ukrajinci kažu da su upravo oni oborili ruski strateški bombarder Tu-22M3 sa S200 PZO sustavom( modificiranim).

https://twitter.com/NOELreports/status/ ... 51938?s=19

_________________
Ne boj se raja, ne boj se pakla. Za Ukrajinu, za pobjedu, idemo do kraja!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik, pakovic i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO