|
|
Stranica: 3/3.
|
[ 66 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 23 svi 2026, 20:55 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90032 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Hrvati grčka imena nazivaju "srpska". Doduše, Srbi su nekada popisivani kao "grčka vjera", a groblja "grčka groblja".
Doduše, Hrvati i Srbi musaku, baklavu itd. pogrešno nazivaju turska jela, a to su samo Turci donijeli grčka jela.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Flamel
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 23 svi 2026, 21:06 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40 Postovi: 2342 Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
|
|
Na Zapadu je ime Aleksandar sasvim uobičajeno (Alexander/Alexandre/Alejandro/Alessandro).
_________________ Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma
HDZ=SKH
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 16:00 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6357
|
Bobovac je napisao/la: Bila mu krizma. Hajd konačno i nešto pozitivno od Severine  Ništa nije povuka na mater. Izgleda ka' srbijanski Srbin.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 16:07 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6357
|
|
Ne doživjava se svako ime grčkeg podritla ka' srpsko.
Juraj, Andrija, Stašo, Stjepan, Nikola, Teodor (Todor, Tudor, Fedor), Petar, Margarita, Katarina, Doroteja, Helena... U Primorju i na otociman za Aleksandar imaš oblike Sandro/Sandra, Lesandro/Lešandro/Leso/Lejo, u zaleđu Leko.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 19:35 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8362 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
|
Dobra kuma.
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 19:39 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 40859
|
|
Nisam znao da krizmanik može imati kumu.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1589 of 2558 - 62.12%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 19:42 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8362 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
|
Može i krizmanica muškog kuma.
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
saskia
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 21:34 |
|
Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42 Postovi: 3040 Lokacija: Negdi na granici svitova
|
|
Pa i ona je Srpkinja
_________________ Čujem iz daljine glas domovine, čuvaj Tuta Mostar nikom ne daj me!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croato
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 21:48 |
|
Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01 Postovi: 3104
|
|
Dite baš liči na mater, a sigurno i na ćaću.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
horus
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 21:50 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12 Postovi: 5778
|
|
Od kad to svetosavci imaju krizmu?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 24 svi 2026, 21:57 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29354 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
saskia je napisao/la: Pa i ona je Srpkinja Možda je pravi ćaća diteta naš? Sa Severinom se ništa ne zna.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kaftanzoglio
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 25 svi 2026, 12:15 |
|
Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38 Postovi: 4613
|
|
Ako ima krizmu znači da je imao i prvu pričest i krštenje , nije se iznenada krizmao. To je dokaz kako postoji paralelni svijet na internetu gdje su komentatori godinama uvjereni u neke svoje istine, tj. da je Aleksandar mali čedo.
Tako je pisalo i na ovom forumu za judašicu Matić iz Splita kako je udajom otišla u Srbe, a na kraju njen muž živi u Splitu i sad je službeno hrvatski trener i sudac.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 25 svi 2026, 12:45 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64200 Lokacija: DAZP HQ
|
|
To da preko muških dobijaš, to kužim, ali i da preko žena dobijemo, tose nisam nado.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 25 svi 2026, 18:55 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8362 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Croato je napisao/la: Dite baš liči na mater, a sigurno i na ćaću. Ima logike... 
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 25 svi 2026, 22:27 |
|
Pridružen/a: 23 ruj 2024, 07:00 Postovi: 2001
|
saskia je napisao/la: Pa i ona je Srpkinja Nije, Hrvatica je
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Li Zongren
|
Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra Postano: 26 svi 2026, 08:12 |
|
Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06 Postovi: 4678 Lokacija: Dridska Župa
|
Kaftanzoglio je napisao/la: Ako ima krizmu znači da je imao i prvu pričest i krštenje , nije se iznenada krizmao. To je dokaz kako postoji paralelni svijet na internetu gdje su komentatori godinama uvjereni u neke svoje istine, tj. da je Aleksandar mali čedo.
Tako je pisalo i na ovom forumu za judašicu Matić iz Splita kako je udajom otišla u Srbe, a na kraju njen muž živi u Splitu i sad je službeno hrvatski trener i sudac. Hrvatska je privlačnije i ugodnije misto za život od Srbije pa ima veći pull factor :)
_________________ Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|