HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 10 lip 2026, 12:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 23 svi 2026, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90032
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Hrvati grčka imena nazivaju "srpska". Doduše, Srbi su nekada popisivani kao "grčka vjera", a groblja "grčka groblja".

Doduše, Hrvati i Srbi musaku, baklavu itd. pogrešno nazivaju turska jela, a to su samo Turci donijeli grčka jela.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 23 svi 2026, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 2342
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Na Zapadu je ime Aleksandar sasvim uobičajeno (Alexander/Alexandre/Alejandro/Alessandro).

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6357
Bobovac je napisao/la:
Bila mu krizma. Hajd konačno i nešto pozitivno od Severine

slika


Ništa nije povuka na mater.
Izgleda ka' srbijanski Srbin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6357
Ne doživjava se svako ime grčkeg podritla ka' srpsko.

Juraj, Andrija, Stašo, Stjepan, Nikola, Teodor (Todor, Tudor, Fedor), Petar, Margarita, Katarina, Doroteja, Helena...
U Primorju i na otociman za Aleksandar imaš oblike Sandro/Sandra, Lesandro/Lešandro/Leso/Lejo, u zaleđu Leko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8362
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Dobra kuma.

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 19:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 40859
Nisam znao da krizmanik može imati kumu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1589 of 2558 - 62.12%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8362
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Može i krizmanica muškog kuma.

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 3040
Lokacija: Negdi na granici svitova
Pa i ona je Srpkinja

_________________
Čujem iz daljine glas domovine, čuvaj Tuta Mostar nikom ne daj me!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 21:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01
Postovi: 3104
Dite baš liči na mater, a sigurno i na ćaću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 5778
Od kad to svetosavci imaju krizmu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 24 svi 2026, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29354
Lokacija: Heartbreak Hotel
saskia je napisao/la:
Pa i ona je Srpkinja



Možda je pravi ćaća diteta naš? Sa Severinom se ništa ne zna.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 25 svi 2026, 12:15 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 4613
Ako ima krizmu znači da je imao i prvu pričest i krštenje , nije se iznenada krizmao. To je dokaz kako postoji paralelni svijet na internetu gdje su komentatori godinama uvjereni u neke svoje istine, tj. da je Aleksandar mali čedo.

Tako je pisalo i na ovom forumu za judašicu Matić iz Splita kako je udajom otišla u Srbe, a na kraju njen muž živi u Splitu i sad je službeno hrvatski trener i sudac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 25 svi 2026, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64200
Lokacija: DAZP HQ
To da preko muških dobijaš, to kužim, ali i da preko žena dobijemo, tose nisam nado.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 25 svi 2026, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8362
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Croato je napisao/la:
Dite baš liči na mater, a sigurno i na ćaću.


Ima logike... :neznam

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 25 svi 2026, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ruj 2024, 07:00
Postovi: 2001
saskia je napisao/la:
Pa i ona je Srpkinja


Nije, Hrvatica je


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Severina rodila Aleksandra
PostPostano: 26 svi 2026, 08:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06
Postovi: 4678
Lokacija: Dridska Župa
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ako ima krizmu znači da je imao i prvu pričest i krštenje , nije se iznenada krizmao. To je dokaz kako postoji paralelni svijet na internetu gdje su komentatori godinama uvjereni u neke svoje istine, tj. da je Aleksandar mali čedo.

Tako je pisalo i na ovom forumu za judašicu Matić iz Splita kako je udajom otišla u Srbe, a na kraju njen muž živi u Splitu i sad je službeno hrvatski trener i sudac.



Hrvatska je privlačnije i ugodnije misto za život od Srbije pa ima veći pull factor :)

_________________
Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO