|
|
Stranica: 22/22.
|
[ 532 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: 31 svi 2026, 15:26 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5858
|
Šokirana SDFA, po običaju ponizna i skromna vas po uputama i vrijednostima vjere mira.“OHR mora ostati s punim ovlastima” “SDA traži od PIC-a da jasno i precizno bh. javnosti saopći da li se i kakve promjene planiraju u funkcioniranju OHR-a, te predoči procjenu kako će se to odraziti na stabilnost Bosne i Hercegovine.” “Od kandidata za novog visokog predstavnika zahtijevamo da predstavi program djelovanja i nedvosmisleno potvrdi da će štititi Dejtonski mirovni sporazum i da se neće ustručavati da upotrijebi sve ovlasti koje predviđa njegov mandat” https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ohr-mora-ostati-s-punim-ovlastima-sve-drugo-bi-h-gura-u-blokade-i-konflikte/
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ujakLee
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: 14 lip 2026, 15:21 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2025, 16:10 Postovi: 5
|
|
Nakon što je digao ruke od zauzimanja doma naroda, savjetnik Željka Komšića je predstavio sljedeći strateški cilj: promjena imena Elektroprivrede HZHB.
Citat: Nakon skidanja zastave Bosne i Hercegovine u Čapljini s navodnih kablova u vlasništvu Elektroprivrede Mostar (hz hb zvanično je uzp presuđeni naziv) potrebno je bez odlaganja usmjeriti sve pravne i političke snage na ukidanje naziva Elektroprivreda hz hb!
Kao i na brisanje naziva hrvatske Pošte, Šume hz hb, hrvatski Telekom Mostar, hrvatska Bolnica Bila. Sva preduzeća osim hrvatske Bolnice Bila su u vlasništvu svih građana Federacije Bosne i Hercegovine!
I treba da nose adekvatne nazive!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Eminencija
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: 14 lip 2026, 15:23 |
|
Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02 Postovi: 6658
|
|
Trebaju se oni preimenovat u turke,adekvatan naziv.
_________________ Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: 15 lip 2026, 08:23 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9725 Lokacija: Herceg-Bosna
|
ujakLee je napisao/la: Nakon što je digao ruke od zauzimanja doma naroda, savjetnik Željka Komšića je predstavio sljedeći strateški cilj: promjena imena Elektroprivrede HZHB.
Citat: Nakon skidanja zastave Bosne i Hercegovine u Čapljini s navodnih kablova u vlasništvu Elektroprivrede Mostar (hz hb zvanično je uzp presuđeni naziv) potrebno je bez odlaganja usmjeriti sve pravne i političke snage na ukidanje naziva Elektroprivreda hz hb!
Kao i na brisanje naziva hrvatske Pošte, Šume hz hb, hrvatski Telekom Mostar, hrvatska Bolnica Bila. Sva preduzeća osim hrvatske Bolnice Bila su u vlasništvu svih građana Federacije Bosne i Hercegovine!
I treba da nose adekvatne nazive!
Kemala treba propratiti.
Mogao bi se okrenuti na granici.
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: 16 lip 2026, 14:46 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35493
|
Nema RBIH, ima samo parola na nivou emocija i narativa, jer znaju da dolaze još gora vremena. Na svaki skup im dolaze samo DF penzioneri. I svaki put sve manje. Omladina je pametnija. Što im je babo prokocko, ne pada im napamet tražiti izgubjeno. https://nap.ba/post/dolazi-generacija-n ... ne-kohorte
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: Jučer, , 16:02 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5858
|
Partner političkoj SDF3A-bandi - PDP - pridružuje se naredŽivanju sadake, posebnosti i ekskluzive. “nove kontrole ne smiju dodatno otežati kretanje građana zapadnog Balkana prema Evropskoj uniji.” “pozvavši na hitno prilagođavanje novog Sistema evidencije ulazaka i izlazaka (EES) stvarnim uslovima na granicama i aerodromima” “Evropa mora ostati kontinent koji spaja ljude, a ne mjesto na čijim se granicama gube vrijeme, strpljenje i vjera u zajedničku budućnost” Gdje mu se nalazi ta zakonito stečena i zarađena skromna vikendica? https://politicki.ba/vijesti/borenovic-upozorava-ees-je-katastrofa/103616
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema Postano: Jučer, , 16:23 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9725 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Ja se slažem s navodom da je EES katastrofa za ograđene trećezemljaše kao što su bošnjaci i srbi. Nikada nitko nije ni rekao da to neće biti katastrofa za njih. Poanta ovoga i jest da se njima oteža, što je tu još nekome nejasno 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|