HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 03:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 532 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: 31 svi 2026, 15:26 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 5858
Šokirana SDFA, po običaju ponizna i skromna vas po uputama i vrijednostima vjere mira.


“OHR mora ostati s punim ovlastima”


“SDA traži od PIC-a da jasno i precizno bh. javnosti saopći da li se i kakve promjene planiraju u funkcioniranju OHR-a, te predoči procjenu kako će se to odraziti na stabilnost Bosne i Hercegovine.”


“Od kandidata za novog visokog predstavnika zahtijevamo da predstavi program djelovanja i nedvosmisleno potvrdi da će štititi Dejtonski mirovni sporazum i da se neće ustručavati da upotrijebi sve ovlasti koje predviđa njegov mandat”


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ohr-mora-ostati-s-punim-ovlastima-sve-drugo-bi-h-gura-u-blokade-i-konflikte/

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"

Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: 14 lip 2026, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2025, 16:10
Postovi: 5
Nakon što je digao ruke od zauzimanja doma naroda, savjetnik Željka Komšića je predstavio sljedeći strateški cilj: promjena imena Elektroprivrede HZHB.



Citat:
Nakon skidanja zastave Bosne i Hercegovine u Čapljini s navodnih kablova u vlasništvu Elektroprivrede Mostar (hz hb zvanično je uzp presuđeni naziv) potrebno je bez odlaganja usmjeriti sve pravne i političke snage na ukidanje naziva Elektroprivreda hz hb!

Kao i na brisanje naziva hrvatske Pošte, Šume hz hb, hrvatski Telekom Mostar, hrvatska Bolnica Bila. Sva preduzeća osim hrvatske Bolnice Bila su u vlasništvu svih građana Federacije Bosne i Hercegovine!

I treba da nose adekvatne nazive!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: 14 lip 2026, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 6658
Trebaju se oni preimenovat u turke,adekvatan naziv.

_________________
Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: 15 lip 2026, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9725
Lokacija: Herceg-Bosna
ujakLee je napisao/la:
Nakon što je digao ruke od zauzimanja doma naroda, savjetnik Željka Komšića je predstavio sljedeći strateški cilj: promjena imena Elektroprivrede HZHB.



Citat:
Nakon skidanja zastave Bosne i Hercegovine u Čapljini s navodnih kablova u vlasništvu Elektroprivrede Mostar (hz hb zvanično je uzp presuđeni naziv) potrebno je bez odlaganja usmjeriti sve pravne i političke snage na ukidanje naziva Elektroprivreda hz hb!

Kao i na brisanje naziva hrvatske Pošte, Šume hz hb, hrvatski Telekom Mostar, hrvatska Bolnica Bila. Sva preduzeća osim hrvatske Bolnice Bila su u vlasništvu svih građana Federacije Bosne i Hercegovine!

I treba da nose adekvatne nazive!


Kemala treba propratiti.

Mogao bi se okrenuti na granici.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: 16 lip 2026, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35493
Nema RBIH, ima samo parola na nivou emocija i narativa, jer znaju
da dolaze još gora vremena. :kava
Na svaki skup im dolaze samo DF penzioneri. I svaki put sve manje.
Omladina je pametnija. Što im je babo prokocko, ne pada im napamet tražiti izgubjeno.

https://nap.ba/post/dolazi-generacija-n ... ne-kohorte

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: Jučer, , 16:02 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 5858
Partner političkoj SDF3A-bandi - PDP - pridružuje se naredŽivanju sadake, posebnosti i ekskluzive.

“nove kontrole ne smiju dodatno otežati kretanje građana zapadnog Balkana prema Evropskoj uniji.”

“pozvavši na hitno prilagođavanje novog Sistema evidencije ulazaka i izlazaka (EES) stvarnim uslovima na granicama i aerodromima”

“Evropa mora ostati kontinent koji spaja ljude, a ne mjesto na čijim se granicama gube vrijeme, strpljenje i vjera u zajedničku budućnost”


Gdje mu se nalazi ta zakonito stečena i zarađena skromna vikendica?


https://politicki.ba/vijesti/borenovic-upozorava-ees-je-katastrofa/103616

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"

Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Treba”, “Mora…” : skupna tema
PostPostano: Jučer, , 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9725
Lokacija: Herceg-Bosna
Ja se slažem s navodom da je EES katastrofa za ograđene trećezemljaše kao što su bošnjaci i srbi.

Nikada nitko nije ni rekao da to neće biti katastrofa za njih.

Poanta ovoga i jest da se njima oteža, što je tu još nekome nejasno :neznam

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO