HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 05 ruj 2024, 23:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 287  Sljedeća

Na popisu ćete se nacionalno izjasniti kao
Bošnjak 16%  16%  [ 47 ]
Hrvat 49%  49%  [ 145 ]
Srbin 13%  13%  [ 37 ]
Bosanac/Bosanac i Hercegovac 3%  3%  [ 10 ]
Musliman 1%  1%  [ 3 ]
Ostali 1%  1%  [ 4 ]
Neću biti obuhvaćen popisom 16%  16%  [ 48 ]
Ukupno glasova : 294
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Junuz Djipalo je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:

Ima tu istine...vazda zbunjen narod :zubati


Taj tekst u kojem se Bošnjaci kaoti prepoznaju pristaje brojnim narodima, pa i Hrvatima. No, zato su veliki pisci - veliki.


Koliko sam ja upućen Meša je mislio na bih muslimane, i u današnjem konteksu nac. izjašnjavanja, vlastite povijesti, sadašnjosti i budućnosti i dalje ovaj citat najbolje pristaje bih muslimanima, mogu se prepoznat i hrvati a mogu i eskimi ali zna se na koga se tekst odnosi

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59869
Lokacija: DAZP HQ
Citat:
S nejasnim osjećanjem stida zbog porijekla, i krivice zbog otpadništva


nek Junuz obrazloži kako bi se Hrvati mogli poistovjetiti s ovim da ne analiziram cijeli pasus.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36802
Lokacija: Gl. grad regije
dudu je napisao/la:
Citat:
S nejasnim osjećanjem stida zbog porijekla, i krivice zbog otpadništva


nek Junuz obrazloži kako bi se Hrvati mogli poistovjetiti s ovim da ne analiziram cijeli pasus.


Ma možeš naći 100-ine primjera koji se uklapaju, široka je pisačka sloboda misli.

Evo npr.

Zar nismo do jučer bili Slaveni, sramili smo se toga da smo u većini nešto drugo što su i genetska istraživanja pokazala. Zašto? Da pripadamo nekoj uzvišenijoj zajednici.

Ili: Dok smo bili dio komunističke Europe, Jugosi za vanjski svijet? Zar se nismo stidili i bili otpadnici od zapada?

Eto... Možeš tako...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59869
Lokacija: DAZP HQ
ne bauljaj. čovjek izričito spominje da se stide svog podrijetla (dakle hrvatskog i srpskog kako se uzme) i da nose stigmu otpadništva (od vjere i naroda), a to je živa istina.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36802
Lokacija: Gl. grad regije
dudu je napisao/la:
ne bauljaj. čovjek izričito spominje da se stide svog podrijetla (dakle hrvatskog i srpskog kako se uzme) i da nose stigmu otpadništva (od vjere i naroda), a to je živa istina.


Slika ovisi o naočalama kroz koje se gleda. Inače, Meša je napisao samo 2 knjige, i mnoštvo citata, što meni malo pobuđuje sumnju, da nije nešto poput Zabranjenog pušenja radio, samo uzimavši najbolje od islamskog svijeta.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 18 lis 2012, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2010, 19:12
Postovi: 670
Lokacija: Trokutistan
Nebula je napisao/la:
Ko mi? Ja sam "ostali". Ovo je država vas konstitutivnih i vi snosite odgovornost za sve što se u njoj dešava. A dešava će se samo loše stvari sve dok nama ostalima ne dozvolite da imamo ista prava kao i vi. To vam i Evropa traži. Sve dok nas 500 tisuća nema ista prava kao i 400 tisuća hrvata nema ulaska u EU i sranja se nastavljaju. Pa izvolite :D


ma ti si toliko pokvaren i bezobrazan, nedaj boze


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 28 kol 2009, 01:37
Postovi: 163
srbi su pokusavali rusiti BiH..pa nisu uspjeli i u ogrem su polozaju nego prije rata(na stetu finih srba)..
ovo se isto sada desava, i svi koji to rade dobice bumerang nazad u glavu...
BiH je područje svih naroda..svi smo bosanci i hercegovci,(bosnjaci, srbi hrvati)...to ko ne prihvata i ko god zeli da rusi BiH..po sili prirode, na osnovu prethodnog iskustva, samo se u gori polozaj dovesti moze..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44024
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nebula stvarno previše luta. Juriša na srpsku Banja Luku sa Hrvatima, pa sljedećeg dana uzima od Hrvata cijelu Federaciju, pa onda mijenja mišljenje i pripaja cijelu BiH Hrvatskoj. Jednog dana pozdravlja SDP-HDZ sporazum i najavljuje juriš na EU, a sljedećeg planira potkopati Hrvate sa "Ostalim"...

Doslovno ko Alija, jedno mislim, drugo govorim, a treće radim...

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
bullmastiff je napisao/la:
srbi su pokusavali rusiti BiH..pa nisu uspjeli i u ogrem su polozaju nego prije rata(na stetu finih srba)..
ovo se isto sada desava, i svi koji to rade dobice bumerang nazad u glavu...
BiH je područje svih naroda..svi smo bosanci i hercegovci,(bosnjaci, srbi hrvati)...to ko ne prihvata i ko god zeli da rusi BiH..po sili prirode, na osnovu prethodnog iskustva, samo se u gori polozaj dovesti moze..


Novo ime za azijatski fasizam, "sila prirode"... unazadili ste Bosnu 100 godina, a sad se time hvalite pricama "ko na nas krene ima da mu bude gore"... pa naravno da je gore kad mora s vama da zivi u istoj zemlji

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59869
Lokacija: DAZP HQ
bude li ostalih oko 130 tisuća ili više, Bošnjaka će biti manje od 50%. iako to nije presudno, bilo bi važno da ih bude manje od 50% jer bi ipak došlo do relaksirajućeg odnosa u zemlji, a ima i težinu jer će se kvote na razini države u mnogim službama dijeliti na temelju novog popisa. Bosance ne treba očekivati u ruralnim općinama, poput Kalesije, Donjeg Vakufa i sl., ali nema sumnje da će ih biti u centralnim općinama Sarajeva i u Tuzli. ostale općine će imati daleko manji udio takvih, ali dovoljno da se prebaci željeni target od 130 tisuća. nadalje, tu je i Velika Kladuša, jedna poveća općina u kojoj se minimalno 40% ljudi neće željeti izjasniti kao Bošnjaci. vjerojatno će inzistirati na Muslimani, iako postoje preporuke da se ne dozvoli takvo izjašnjavanje. očekujem možda 600-700 izjašnjenih Hrvata među njima, iznenadio bih se da ih bude više.

moja očekivanja ugrubo su: Bošnjaci 49%, Srbi 33%, Hrvati 14%, Ostali 4%

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 03 lis 2012, 11:19
Postovi: 475
Lokacija: između krajnosti
bullmastiff je napisao/la:
(na stetu finih srba)..

:sega :smijeh
Znači svi Srbi koji ne misle kao Muslimani su zli, a oni koji se dodvoravaju muslićima su fini, što je najgore ovaj isprdak misli kako ovo što je rekao nije fašizam, već je to multietniĆki princip, i sada sa takvima, a u muslimanskom korpusu su u 90% slučajeva takvi, netko treba nešto da se dogovori i da pravi državu sa takvima, mislim da nema šanse.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7956
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Nebula stvarno previše luta. Juriša na srpsku Banja Luku sa Hrvatima, pa sljedećeg dana uzima od Hrvata cijelu Federaciju, pa onda mijenja mišljenje i pripaja cijelu BiH Hrvatskoj. Jednog dana pozdravlja SDP-HDZ sporazum i najavljuje juriš na EU, a sljedećeg planira potkopati Hrvate sa "Ostalim"...

Doslovno ko Alija, jedno mislim, drugo govorim, a treće radim...


1. Na Banjaluku smo jurišali i mi ostali zajedno sa hrvatima i bošnjacima. Nema lutanja
2. Stanje u Federaciji je takvo da bošnjaci praktično biraju vlast i u ime hrvata. To nije moja želja već realnost. Tu realnost hrvatske stranke pokušavaju promjeniti ali ne ide.
3. BiH pripojiti Hrvatskoj ako se mene pita. Ali mene se ne pita.
4. Sporazum SDP-HDZ je za mene super ali nije za bošnjake.

Obrati pažnju na ono što pišem kao moje želje i ono što pišem kao objašnjavanje realnosti. To dvoje je često u neskladu pa se dobija dojam da ja lutam ali nije tako.

Moji stavovi pokretači:
1. Religije su zlo čovječanstva. Islam najveće.
2. Srbi, hrvati, bošnjaci i crnogorci su sve jedan te isti narod umjetno podjeljen religijama.

Moje je želja da što veći broj tog istog naroda ostane zajedno. Dakle volio bih da se Jugoslavija nije raspala. Ako se već raspala volio bih da je BiH ostala sa Srbijom. Ako već nije i ako su odnosi tako narušeni onda bih sad volio da se BiH ujedini sa Hrvatskom. Ako ni to nije moguće onda bar de se BiH dalje ne cijepa i da ostanemo živjeti skupa. Ako ni to nije moguće i BiH se mora dijeliti onda bar da Federacija ostane cijela i da živimo zajedno sa hrvatima. Bošnjačka islamska država je najgora moguća opcija što se mene tiče. Ali pazi, to su sve moje želje.

Realnost je nešta drugo. Realnost je da su nas religije podijelile na narode koji se mrze a mrze se jer se boje jedni drugih a boje se jer osjećaju da im drugi mogu ugroziti njihov sistem vrijednosti. S obzirom na gore navedeno normalno da se Jugoslavija raspala. U tom raspadu došlo je do razmjene teritorija pri čemu su srbi mijenjali RSK za podrinje, hrvati HB za RSK a bošnjaci podrinje za HB. Franjo je svjesno ostavio BH hrvate djelimično nezaštićene i misliti drugačije je suludo. Sada bi BH hrvati da vrate full zaštitu ali time i bolju poziciju za eventualno odcjepljenje i pridruživane Hrvatskoj. Naravno da to neće biti nimalo lako i naravno da sam ja protiv toga (odcjepljenja) jer ne želim ostati sam sa vehabijama. Najbolju šansu za ostvarivanje mog cilja vidim u jačanju pozicije ostalih jer samo građanski uređena zemlja može opstati.

Dakle nema lutanja. Moji ciljevi su uvijek isti a samo način na koji pričam o realnosti ili o željama može zbuniti čitaoca da pomisli da lutam.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 04:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Baš si kao očajna žena kojoj biološki sat otkucava. Sa svima bio bio samo ne sam sa sobom. Problem je što takve očajnice tjeraju ljude od sebe svojim ponašanjem.

Jadno, gledajući sa strane.

A o zamjeni teritorija pričaj nekom drugom. Kao i o tome da bi vi izbili na Drinu samo eto Alija je zbog svijeta izigravao žrtvu. :001_rolleyes

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7956
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
doc je napisao/la:
Baš si kao očajna žena kojoj biološki sat otkucava. Sa svima bio bio samo ne sam sa sobom.


Ako su meni srbi i hrvati braća isto kao i bošnjaci onda je želiti biti sa njima isto što i želiti biti sa sobom. Ja ih ne doživljavam kao nešto drugačije već kao zalutalu braću. Jedni su zalutali u katolicizam, drugi u pravoslavlje a treći u islam ali sve je to moj narod. Dakle ja želim biti sa što više mog naroda. Simple as that.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59869
Lokacija: DAZP HQ
onda se izjasni kao Hrvat ili Srbin, kako ti je volja, agitiraj za onu stranu koja ima veće šanse da BIH pripoji matici i bit ćeš svoj na svom, bez opasnosti da ti islamisti kroje život. jel tako? :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Nebula osobno je pitanje pa nemoraš odgovorit, ali zanima me da li će se svi u tvojoj obitelji izjasnit kao bosanci, po mom mišljenju sigurno će bit jedan dobar broj obitelji di će pola članova otić pod bošnjake a pola pod bosance

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7956
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
dudu je napisao/la:
onda se izjasni kao Hrvat ili Srbin, kako ti je volja, agitiraj za onu stranu koja ima veće šanse da BIH pripoji matici i bit ćeš svoj na svom, bez opasnosti da ti islamisti kroje život. jel tako? :D


Ni srbi a ni hrvati nemaju nikakve šanse da moje Sarajevo pripoje matici a i jedni i drugi pokazuju ambciji da moj narod dalje dijele. Dakle 0 bodova.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59869
Lokacija: DAZP HQ
provjeri, javi se u Avaz i reci da Srbin ili Hrvat muslimanskog backgrounda i da se zalažeš za sjedinjenje s maticom.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Nebula je napisao/la:
doc je napisao/la:
Baš si kao očajna žena kojoj biološki sat otkucava. Sa svima bio bio samo ne sam sa sobom.


Ako su meni srbi i hrvati braća isto kao i bošnjaci onda je želiti biti sa njima isto što i želiti biti sa sobom. Ja ih ne doživljavam kao nešto drugačije već kao zalutalu braću. Jedni su zalutali u katolicizam, drugi u pravoslavlje a treći u islam ali sve je to moj narod. Dakle ja želim biti sa što više mog naroda. Simple as that.


Druze, to ste trebali da mislite 1992. kad ste izlazili svi na referendum da glasate protiv Juge...

Do tad smo i mogli nesto...posle toga nikad vise...

Mozda nam krv tece ista, al braca nikad vise necemo biti :neznam

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7956
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
TG-B.B.B je napisao/la:
Nebula osobno je pitanje pa nemoraš odgovorit, ali zanima me da li će se svi u tvojoj obitelji izjasnit kao bosanci, po mom mišljenju sigurno će bit jedan dobar broj obitelji di će pola članova otić pod bošnjake a pola pod bosance


Moja supruga hoće a kćerkicu ćemo isto tako prijaviti. Ali što se tiče ostatka obitelji prilično sam siguran da će se izjasniti kao bošnjaci. Ali šta da se radi. Ja sam uvijek bio crna ovca :D

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22759
doc je napisao/la:
Baš si kao očajna žena kojoj biološki sat otkucava. Sa svima bio bio samo ne sam sa sobom. Problem je što takve očajnice tjeraju ljude od sebe svojim ponašanjem.
Jadno, gledajući sa strane.
A o zamjeni teritorija pričaj nekom drugom. Kao i o tome da bi vi izbili na Drinu samo eto Alija je zbog svijeta izigravao žrtvu. :001_rolleyes

Usidjelica :zubati
Gle, jbg. na krivu im su stranu prioriteti.
Da su se krenuli boriti za tuđa prava (hrvatska) možda bi se izborili i za svoja (mješana ili štogod već). S obzirom da su s vragom tikve sadili :zubati
Nažalost, kako je krenulo, predviđam da će svi ti "jugići" (bez uvrede) nakon zaoštravanja put Hrvatske (ili u boljoj opciji zapada). I onda će tamo kukati.
U BiH će se prije ili kasnije oblikovati ta treća nacija i nestat će tih apaških plemena. Pogotovo kad se Hrvati maknu iz tamnog vilajeta. Ono što me iz popisa zanima (međuostalim) je i VKladuša.
Pazi Bošnjakistan je trenutno na 22% BiH (23% su muslimanski kantoni, -1% Žepče i Usora). Na koliko će im pasti postotak na kraju? 1% je Petrovac, Kladuša je isto blizu postotka... Ostat će neka amebica oko Sarajeva (s time da nemaju baš ni cijelo Sarajevo), Zenice i Tuzle.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7956
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
DzoniBG je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

Ako su meni srbi i hrvati braća isto kao i bošnjaci onda je želiti biti sa njima isto što i želiti biti sa sobom. Ja ih ne doživljavam kao nešto drugačije već kao zalutalu braću. Jedni su zalutali u katolicizam, drugi u pravoslavlje a treći u islam ali sve je to moj narod. Dakle ja želim biti sa što više mog naroda. Simple as that.


Druze, to ste trebali da mislite 1992. kad ste izlazili svi na referendum da glasate protiv Juge...

Do tad smo i mogli nesto...posle toga nikad vise...

Mozda nam krv tece ista, al braca nikad vise necemo biti :neznam


Ja nisam glasao protiv Juge. To što današnji bošnjaci jesu ne može se koristiti protiv mene i kao argument protiv mojih ličnih stavova. Ovdje se sve gleda u smisli "vi, mi, oni" a mišljenje čovjeka, pojedinca se množi sa nulom. To je još jedan razlog zašto želim da na popisu bude što više ostalih koje ne možete trpati u te "vi, mi, oni" torove.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 04:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Nebula je napisao/la:
doc je napisao/la:
Baš si kao očajna žena kojoj biološki sat otkucava. Sa svima bio bio samo ne sam sa sobom.


Ako su meni srbi i hrvati braća isto kao i bošnjaci onda je želiti biti sa njima isto što i želiti biti sa sobom. Ja ih ne doživljavam kao nešto drugačije već kao zalutalu braću. Jedni su zalutali u katolicizam, drugi u pravoslavlje a treći u islam ali sve je to moj narod. Dakle ja želim biti sa što više mog naroda. Simple as that.


Ali oni tebe drugačije doživljavaju i ne žele biti tvoja braća.

Opet ti kažem jadno.

Kao neki priljepak si.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
1991-242.682 (5.54%) ljudi se deklariralo kao Jugoslaveni, po mom nekom osobnom mišljenju većina tih ljudi su muslimanskog background-a iako je sigurno bilo i dosta "srba" i "hrvata" koji su se tako izjasnili, moje prognoze su da će bosanaca bit 7-8%

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 19 lis 2012, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
I nije mi jasno šta ste tako napali Nebulu, bunimo se da nama spočitavaju naše hrvatstvo a tu čovijeku ne damo da bude bosanac :bihzastava :neznam

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 287  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Bošnjak..007, fravitaizkotora, Patriota i 53 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO