HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 21:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
Treba napomenuti da se ovdje zajebava, ali na forumu.hr nije ni izbliza toliko loš...
Ako gledamo iz tog kuta, zapravo je i korisniji nego Doc, Zadar, DS5 ili ja :neznam

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1703
Lokacija: ...................
Očito je da doc želi eliminirat hinta zbog njegove tamnije puti

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BBC je napisao/la:
Možete pozvati i one sa klix. Bolje da lupetaju ovdje gdje su informirani nego na klix forumu.


Ne, nego je bolje imati sve internetske Muslimane ovdje nego na recimo forum.hr.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Furaš se bezveze. Primarno pitanje je da li Hinter laže o Hrvatima, širi velikobošnjačku propagandu i da li mu to omogućavaju vlasnici foruma. So simple.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BBC je napisao/la:
Furaš se bezveze. Primarno pitanje je da li Hinter laže o Hrvatima, širi velikobošnjačku propagandu i da li mu to omogućavaju vlasnici foruma. So simple.


A primarni odgovor je da ne širi ništa jer ovdje nitko ne pada na tu propagandu, za razliku od foruma u Hrvatskoj.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
OK, tvoj forum ti određuješ. Imaš ovdje Hrvate na temi koji se izjasnili, pa biraj stranu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 14968
Lokacija: Zagreb
Ministry of Sound je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Možete pozvati i one sa klix. Bolje da lupetaju ovdje gdje su informirani nego na klix forumu.


Ne, nego je bolje imati sve internetske Muslimane ovdje nego na recimo forum.hr.


To je već dobar razlog. Već sam mislio da ga puštate jer je forum malo zamro.

A da mu ograničite pisanje na chat? Ondje neka uveseljava narod.

Mene je iziritiralo što često pri raspravi neke teme poput padobranca uleti sa izjavom koja je općenita i ne odnosi se na specifičnu raspravu, a ta izjava često ima deklaratorni sadržaj i ne može se protumačiti drugačije nego kao pokušaj gušenja rasprave, skretanja ili provokacije. A opet se čini predobro upućen da to ne bi radio namjerno.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BBC je napisao/la:
OK, tvoj forum ti određuješ. Imaš ovdje Hrvate na temi koji se izjasnili, pa biraj stranu.


Biram stranu velikomuslimana i njihovih fanova iz Hrvatske. U mad? :D

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da ishod nije teško prognozirati. On će vidjeti da ga Ministar voli (klkova radi, razlog nebitan) i još više pojačati svoje.

I onda imaš Denis Latin situaciju, sve sa rukavicama Hrvate ovog foruma etiketira kao ustaše, HVO kao ustašku organizaciju i slično.
Vlasnici i voditelji ovog foruma su sve osim mudri.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
BBC je napisao/la:
OK, tvoj forum ti određuješ. Imaš ovdje Hrvate na temi koji se izjasnili, pa biraj stranu.


Biram stranu velikomuslimana i njihovih fanova iz Hrvatske. U mad? :D


Zajebavaj se ti. Hinterovo ostaje na vrhu Google listanja, i ti mu takvu propagandu plaćaš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
doc je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Ne, nego je bolje imati sve internetske Muslimane ovdje nego na recimo forum.hr.


To je već dobar razlog. Već sam mislio da ga puštate jer je forum malo zamro.

A da mu ograničite pisanje na chat? Ondje neka uveseljava narod.

Mene je iziritiralo što često pri raspravi neke teme poput padobranca uleti sa izjavom koja je općenita i ne odnosi se na specifičnu raspravu, a ta izjava često ima deklaratorni sadržaj i ne može se protumačiti drugačije nego kao pokušaj gušenja rasprave, skretanja ili provokacije. A opet se čini predobro upućen da to ne bi radio namjerno.


Vjerojatno se vidi u ulozi vražjeg advokata te želi biti mikrofon za nekakav muslimanski mainstream. Ove njegove izjave nisu trolanje, nego 100% stav u Sarajevu i određenim krugovima u RH.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
BBc, kaj je najgore lik je ustašoid, a glumi da voli Tita samo da tebe isprovocira...

Aj idem sad na kavu na Trg Maršala Tita :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
volvoks je napisao/la:
BBc, kaj je najgore lik je ustašoid, a glumi da voli Tita samo da tebe isprovocira...

Aj idem sad na kavu na Trg Maršala Tita :zubati


Hajde brani ga još malo. Obojica ste lizači bošnjačkih guzica. Orgijanje dok Ministar plaća piće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
BBC, da malo smiriš dozivljaj ?

Mozda u BiH nije zakonski reguliran zakon o govoru mrznje, vjerske i nacionalne netrepeljivosti no u AT jeste.Ako ne ulaziš preko Proxy-a, vrlo lako bi Ti mogli locirati Ip adresu :D

A i tebe.Budi fini, dobar i plemenit momak..

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
SarajkaDjevojka je napisao/la:
BBC, da malo smiriš dozivljaj ?

Mozda u BiH nije zakonski reguliran zakon o govoru mrznje, vjerske i nacionalne netrepeljivosti no u AT jeste.Ako ne ulaziš preko Proxy-a, vrlo lako bi Ti mogli locirati Ip adresu :D

A i tebe.Budi fini, dobar i plemenit momak..


Dobronamjeran "savjet" koji se ne odbija. :sega

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
BBC, da malo smiriš dozivljaj ?

Mozda u BiH nije zakonski reguliran zakon o govoru mrznje, vjerske i nacionalne netrepeljivosti no u AT jeste.Ako ne ulaziš preko Proxy-a, vrlo lako bi Ti mogli locirati Ip adresu :D

A i tebe.Budi fini, dobar i plemenit momak..


Moram to upitati ove Austrijance koji stalno seru protiv muslimana i islama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da će svi ovi problemi nestati uspostavom Herceg-Bosne, odlaskom Komšića u mirovinu i slično. Pa eto Bošnjaci, potrudite se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Dobar je BBC.Sigurno ručak mu bio neki narezak.Sanja pitu i sarmu :D

Neće on više biti nerovozan.

Je li BBC ?:)

Mozda i seru Austrijanci no kulturno.Ti kad pobijesniš, brnjicu Ti moram nabavljati.Budi fin.Ajde..

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Dobar je BBC.Sigurno ručak mu bio neki narezak.Sanja pitu i sarmu :D

Neće on više biti nerovozan.

Je li BBC ?:)

Mozda i seru Austrijanci no kulturno.Ti kad pobijesniš, brnjicu Ti moram nabavljati.Budi fin.Ajde..


Pa nisam vam ja kriv što ste kolektivno poblesali. Bira se naj Bošnjak na anketi vi umjesto Nebule, tebe i Lebowskog izaberete Ljiljana. Samo nek se dušmaninu pravi zlo, zar ne ?

Treba vas mlatiti sve dok katarzu ne doživite.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2133
TG-B.B.B je napisao/la:
Očito je da doc želi eliminirat hinta zbog njegove tamnije puti


da, to je i meni prvo palo na pamet. teška šovinjara taj doc.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Nisam ja čistokrvna Bošnjakinja.Neće ljudi da rizikuju, moraš ih shvatiti :D

Da ne predjem na " drugu stranu "

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve će to biti u redu. Kad sva 3 naroda budu zadovoljni i sretni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 14968
Lokacija: Zagreb
Pantagana je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:
Očito je da doc želi eliminirat hinta zbog njegove tamnije puti


da, to je i meni prvo palo na pamet. teška šovinjara taj doc.


:blush

A sad on topic. h. :smajl025

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9003
Lokacija: Zagreb
Za početak banirajte džonija koji uništava ovaj forum svojim ciganlukom.

Ajmo dalje

hint

Nek piše šta hoće veliča kog hoće njegova stvar (dok god to neprelazi granice zdravog ukusa).

No u trolanju je problem. Ako promijeni 6 mišljenja u 5 minuta ili ako baca neke čudne postove koji ˝usporavaju˝ il na neki način uništavaju temu treba reagirati.

Ima ih još tu i džo nekad zafrkava i poneki forumaši na nekim temama, treba tu reda malo jedna opomenica za početak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Akcija "Banirajmo hinterlanda"
PostPostano: 27 sij 2013, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 kol 2011, 01:15
Postovi: 1495
Lokacija: HRHB
Citat:
Bura se ne predstavlja lažno.

štali je ako se more znat?
svaki mu je komentar izrugivanje i podsmijeh upućen HercegBosni
zašto mu se povlađuje toliko?
čime li te ucjenjuje?

šta se tiče hintera, zaslužio se trajni ban
prema nekim informacijama koje posjedujem momak je utekao iz ludare na Rabu, stoga me nečudi nijedan njegov upis

_________________
Ja sam rođen đe Ostalih nema
Benjaminu mrzim odmalena


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO