HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 09:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 12 ožu 2013, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Dudu, kad je vidio fa ga sarjaka nije stavila na listu, povukao se sa foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 12 ožu 2013, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Lebowski je napisao/la:
Dudu, kad je vidio fa ga sarjaka nije stavila na listu, povukao se sa foruma.



Još se dvoumim uzmedju njega i Grunfa :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 12 ožu 2013, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Od svih najpoznatijih balkanskih kazanova, najviše me pozitivno iznenadio Brega. Jeli ima koja ženska na području nekadašnje države, a da nije bila u ljubavnom zanosu sa Bregom? Taj je čovjek Ex-Yu verzija Dejvida Duhovnog. :klanjam

Frajer ima preko 60 godina, a još se ponaša ko da ima 20. :zubati

Brega ko Putin. :thumbup

Jadna Dženana, kakvu švalerčinu mora da trpi. :D


_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 10 tra 2013, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Bregović je obični ljigavac. Kad smo kod ljigavaca gdje je ovdje Frano Lasić :zubati

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Citat:

foto: Ivan Dobričić
Predrasude o tome da je veliki zavodnik i plejboj hrvatska zvezda Frano Lasić razvejao je u intervjuu za hrvatski Story gde je objasnio i zašto muškarci imaju ljubavnice

Pedesetsedmogodišnji Frano Lasić trenutno igra u novoj seriji u produkciji RTL-a Ruža vjetrova i zbog toga je njegova bogata životna priča ponovo dospela u žižu javnosti. Međutim, slavni glumac, pevač, slikar i umetnik otkrio je za hrvatski Story da ni nakon tri razvoda nije prestao da veruje u instituciju braka i iskrenu ljubav.

Iako je još kao mladić postao diplomirani inženjer na Pomorskoj akademiji i želeo da se bavi arhitekturom, Lasić je ostvario više od 60 uloga u domaćim i stranim filmovima i serijama. Impozantan broj s obzirom na činjenicu da se istovremeno bavio i ugostiteljstvom, pevanjem, slikanjem. Danas, Frano živi u Splitu gde radi na seriji, nije zaljubljen, a vikendima posećuje decu u Zagrebu. Premda se svako jutro budi u pet, kaže da uživa u svakom danu, glumi, jedrenju, planinarenju, a već planira skijanje i raduje se što će zimske praznike provesti sa svojim naslednicima.

Story: Simpatično je kako je Milivoj Matošić, lik kojeg tumačite u seriji Ruža vjetrova nerealizovani arhitekta, umetnik, ali i oženjen muškarac koji voli mlađe djevojke. Dakle, glumite velikog zavodnika. Je li to netko pisao scenario prema vašem životu?

- Ne, ali su sigurno malo čitali o meni pre nego što su mi dali tu ulogu, pa zasigurno ima nekakve veze. Na primer, ovo s arhitekturom apsolutno stoji, jer je to zaista moja neostvarena ljubav. Pošao sam na arhitekturu, ali je nikad nisam završio, zbog čega mi je jako žao. Oduvek me je zanimalo uređivanje enterijera, pa i danas stalno nešto crtam i preuređujem. U seriji je Milivoj arhitekta koji se, doduše, time nikad nije bavio, ali nakon dosta vremena, dobio je priliku i za to. A kad je o umetnosti reč, osim što glumim i pevam, u privatnom životu sam i slikar. Čak sam i član amaterskog slikarskog društva iz Dubrovnika i imao sam i dve izložbe. Nemam gotovo nijednu svoju sliku jer sam ih sve prodao.

Story: A šta je s mladom ljubavnicom, ima li tu nekih sličnosti sa vama? Poznato je da su uz vas uvek mlade i atraktivne žene.

Često se postavlja pitanje zašto muškarci imaju ljubavnice. Zato što kad dođeš kući, umoran nakon celog radnog dana, i supruga ti je umorna, gotovo da nema komunikacije, nego samo svađa zbog previše stresa i nerešenih problema. Ako su tu i stalna zanovetanja, izaći ćeš s prijateljima i naići će neka koja će ti laskati kako si zgodan i dobar. Nekad su ljudi više komunicirali, slali jedni drugima pisma, bilo je više romantike. Sećam se da sam svoja prva ljubavna pisma čekao danima, a kada sam ih dobio, prvo sam ih pomirisao, pričekao da prođe celi dan i gužva i tek ga uveče u miru otvorio i pročitao. Danas više nemamo te strepnje, iščekivanja, romantike, zdrave komunikacije. Danas kad ljudi dođu kući, upale televiziju, pitaju ženu šta je skuvala i idu na spavanje. Sve se promenilo… Mislim da malo ko svesno odlazi u preljubništvo, sve je to splet okolnosti, iz kojih kad te uzmu u žrvanj, teško nalaziš izlaz. Tako je slučaj i s našim Milivojem…

Story: Osim što je preljubnik, on je i strašno neodlučan.

Da, strašno je neodlučan, očajan i jadan. I nije neki karakter. U duši je jako dobar čovek, ali se stalno oklizne u nekim životnim situacijama. Ne vara ženu da bi je povredio, nego je to učinio jer je iz svog kućnog okruženja, ali i čvrstog i krutog stava svoje žene, kod koje sve mora biti kao pod konac, uleteo u zagrljaj mlade devojke, gde je sve puno opuštenije. Milivoj zna da je to loše, ali mu ne uspeva da se pomeri iz vrtloga preljuba. Česte su takve situacije… Neretko se kaže da nakon seksa nema kajanja, što nije narod bez veze izmislio. Ipak, malo se ko ne grize nakon takvih nepromišljenih situacija. Uglavnom nema povratka i čovek po nekoj inerciji nastavlja stvar. Pa su, nažalost, svađe, nepoverenje i razvodi neizbežna stvar. No, puno je toga i u karakteru čoveka.

Story: Šta bi bilo da upoznate neku mladu damu, zaljubite se i ona zatraži brak i dete?

Pa to bi bilo fantastično! Živeli bismo u ljubavi i imali dete. Deca su Božji blagoslov.



Evo ga Sajo :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
ko je tog Franu Lasića slagao da zna glumiti? meni ga zna biti i žao kad ga vidim na fiilmu ili u seriji, frajer nema blage veze.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Sajina neka simpatija valjda, nemam pojma :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Ne zna ni pjevat' baš :D

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Meni je komično zadnje pitanje i njegov odgovor.Lik ima 50 a upoznavao bi se i pravio potomstvo sa mladim damama :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
u visokim tonovima se snalazi ko Srbi u nogometu. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Frano nije sa Balkana. Sarajevo je na Balkanu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Meni je komično zadnje pitanje i njegov odgovor.Lik ima 50 a upoznavao bi se i pravio potomstvo sa mladim damama :D

Dubrovčani imaju takve tendencije :zubati
http://www.story.hr/intervju/tonci-iz-l ... -jos-djece
I dobio je :D

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najpoznatiji balkanski ljubavnici
PostPostano: 11 tra 2013, 18:44 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Milan Lučić je tata.

Pozdrav Severini.
Naleti opet u Ljubuški :aleale


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO