HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 05:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Radogost je napisao/la:
Da li znaš za klanje Bošnjaka na Drini? Ma znaš kako ne bi znao. I što misliš o njihovoj istraumatiziranosti? Oni su se opet vratili u svoj Zvornik i po cijenu da ih ponovo kolju. Takav je slučaj i sa prijedorskim Bošnjacima. Navodim samo dva najmarkantnija primjera. Možemo se prebaciti i na srpski nacionalni korpus. Srbi iz Drvara, Glamoča i Grahova su pobjegli upravo pred hrvatskim postrojbama, ali oni su i pored toga smogli snage i hrabrosti da se vrate pod vlast hrvatskog naroda. Zar nije pomalo čudno da svi drugi smiju , žele i hoće da se vrate samo Hrvati ne. Da li smo najveće kukavice ili pak ima neki drugi razlog? Izvoli odgovoriti.
Ne znam ko si ni odakle si, ali sam siguran da nisi iz sredine koja se raselila. Jer da jesi sigurno se nebi pitao ‘pa ko se ne bi vratio kući?’. Vjerovao ili ne,ali ja znam na stotine ljudi iz svoje sredine koji se ne bi nipošto vratili u BiH ni pod kojim uvjetima.


Pa ja bih mogao odgovoriti gospodinu muslimanu jer sam najuren iz Kaknja od muslimanskih krvoloka.
Vidiš znači Srbi su se vratili u Drvar, Glamoč... koji su bili pod vlašću hrvata a ne vraćaju se u jedno Sarajevo, znači da su hrvati mnogo više učinili za povratak drugih na teritorije nad kojima su imali kontrolu nego oni kojoi se lažno prikazuju da su kao neku multietničari a zapravo najpodliji i najekstremniji nacionalisti.
Muslimani se također ne vraćaju skoro nigdje u RS. Povratak u Podrinje je simboličan, Posavinu također... ima nešto oko Srebrenice i Zvornika i Janje, nešto oko Kozarca i to je sve.
S druge strane, svugdje gdje su hrvati na vlasti povratak druga 2 naroda je skoro potpun. Vratiše se svi muslimani u Busovaču, skoro nitko u Zenicu, ili Travnik ili Bugojno. Vratiše se svi u Stolac i Čapljinu a u Kakanj ili Konjic hrvati ne mogu ni pomisliti. Zar djecu svoju u dzamahiriju, hrvati nemaju prava ni na svoje škole, ni na osobnu sigurnost, za posao da ni ne govorimo. Koliko je samo hrvata pobijeno u središnjoj bosni nakon rata broja im se ne zna, a koliko muslimana-nijedan? I dan danas se hrvati ubijaju, svako malo bude nađen neki ubijen ili pretučen u selima oko Kaknja. Prije nekoliko tjedana je ubijen jedan starac dok je prolazio kroz jedno muslimansko selo(doduše ne samo iz nacionalnih razloga već i materijalnih, da mu uzmu mirovinu, znači uredu je ubijati hrvate zbog mirovine). Prije 2 godine moj djed je nađen masakriran u svojoj kući, mjerodavni nisu čak htjeli ni obdukciju da izvrše, kao uzrok smrti patolozi su stavili srčani udar - hejjj, toga nije bilo ni u Alabami dok je vladao KKK. O tomu mi nećemo čitati u novinama, niti saznati iz drugih medija, jer nikoga nije briga, a takvi slučajevi su česti i stalni. Da ne govorim o onim sitnijim stvarima. A zaro smo prije svega mi hrvati krivi, da se to dešava muslimanima to bi bilo na naslovnim stranicamama svih novina.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9535
Lokacija: HR HB
Bobovac je napisao/la:
O tomu mi nećemo čitati u novinama, niti saznati iz drugih medija, jer nikoga nije briga, a takvi slučajevi su česti i stalni. Da ne govorim o onim sitnijim stvarima. A zaro smo prije svega mi hrvati krivi, da se to dešava muslimanima to bi bilo na naslovnim stranicamama svih novina.


To ne opravdava da ovaj "rado viđen gost" divani u svom neznanju jer mu je to komšiluk i on to mora znati iz svoje svakodnevice, a ne iz medija.

Druga je stvar i pitanje, što to pojedinci i iz kojih razloga prešućuju ili kriju, a policajci ne razotkriju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Bobovac je napisao/la:
Pa ja bih mogao odgovoriti gospodinu muslimanu jer sam najuren iz Kaknja od muslimanskih krvoloka.
Vidiš znači Srbi su se vratili u Drvar, Glamoč... koji su bili pod vlašću hrvata a ne vraćaju se u jedno Sarajevo, znači da su hrvati mnogo više učinili za povratak drugih na teritorije nad kojima su imali kontrolu nego oni kojoi se lažno prikazuju da su kao neku multietničari a zapravo najpodliji i najekstremniji nacionalisti.
Muslimani se također ne vraćaju skoro nigdje u RS. Povratak u Podrinje je simboličan, Posavinu također... ima nešto oko Srebrenice i Zvornika i Janje, nešto oko Kozarca i to je sve.
S druge strane, svugdje gdje su hrvati na vlasti povratak druga 2 naroda je skoro potpun. Vratiše se svi muslimani u Busovaču, skoro nitko u Zenicu, ili Travnik ili Bugojno. Vratiše se svi u Stolac i Čapljinu a u Kakanj ili Konjic hrvati ne mogu ni pomisliti. Zar djecu svoju u dzamahiriju, hrvati nemaju prava ni na svoje škole, ni na osobnu sigurnost, za posao da ni ne govorimo. Koliko je samo hrvata pobijeno u središnjoj bosni nakon rata broja im se ne zna, a koliko muslimana-nijedan? I dan danas se hrvati ubijaju, svako malo bude nađen neki ubijen ili pretučen u selima oko Kaknja. Prije nekoliko tjedana je ubijen jedan starac dok je prolazio kroz jedno muslimansko selo(doduše ne samo iz nacionalnih razloga već i materijalnih, da mu uzmu mirovinu, znači uredu je ubijati hrvate zbog mirovine). Prije 2 godine moj djed je nađen masakriran u svojoj kući, mjerodavni nisu čak htjeli ni obdukciju da izvrše, kao uzrok smrti patolozi su stavili srčani udar - hejjj, toga nije bilo ni u Alabami dok je vladao KKK. O tomu mi nećemo čitati u novinama, niti saznati iz drugih medija, jer nikoga nije briga, a takvi slučajevi su česti i stalni. Da ne govorim o onim sitnijim stvarima. A zaro smo prije svega mi hrvati krivi, da se to dešava muslimanima to bi bilo na naslovnim stranicamama svih novina.


prijatelju te spodobe nisu nacionalisti, nego najobicniji islamisticki sljam iliti pravovjerni muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Radogost je napisao/la:
Oni su se opet vratili u svoj Zvornik i po cijenu da ih ponovo kolju. Takav je slučaj i sa prijedorskim Bošnjacima. Navodim samo dva najmarkantnija primjera.


Po tvojoj priči ispada kao da se svi Bošnjaci vratiše u Prijedor i Zvornik, prava istina je da ih tamo nema ni 15%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ministry of Sound je napisao/la:
horus je napisao/la:
mene zanima zasto "radogost" nije dobio nogu zbog laznog predstavljanja?


Zato jer je za sada zabavno promatrati kako se koprca u vlastitoj mreži laži.


Neka ga, ja čekam još koju sličnu praksi u poduzetju Vrhbosna d.o.o.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 20 stu 2009, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 stu 2009, 02:01
Postovi: 29
bumbar92 je napisao/la:
Naravno da je to čudno nekome kome je normalno da mu se po gradu šetaju teroristi, gdje im je usput i glavni "stožer" sa Sakibom Mahmuljinom (nekadašnji ministar VF), a da su i dan-danas aktivni, pa eto onako iz hobbyja postave u FIS bombu, ubiju nekoliko povratnika mučki noću "kroz prozor", a postavljaš takva pitanja. Srami se...


Zar ne primjećuješ kolio si kontradiktoran samome sebi? To je vjerojatno i istina da se mojim gradom šetaju teroristi bivši, sadašnji i budući, ali se isto tako slobodno šeću cijelom BiH, cijelom Evropom, cijelim svijetom, što znači da se slobodno kreću i tvojom sredinom, pa si opet ostao svoj na svome. Nije ti ni palo na pamet da ustukneš pred njihovim političkim ciljevima, a oni su etnički čista BiH. Eto vidiš upravo ovaj tvoj primjer podmetnute bombe u FIS-u govori o kontradikciji tvojih argumenata. Bomba je postavljena upravo tamo gdje dominira hrvatski puk, a ne bošnjački. Koliko znam Vitežani se nisu iselili zbog toga gnusnog zločina. Tako i treba , jer pred zlom se ne smijemo povlačiti , nego se protiv njega treba boriti svim mogućim i nemogućim sredstvima.
Znam za ubijanje Hrvata povratnika i policajaca u Travniku i ta misterija me boli kao i tebe. No i pored toga mislim da to ne nije glavni razlog nepovrataka. Glavni razlog je politika. Nikad se neću pomiriti sa činjenicom da se Hrvati ne smiju vratiti od tih ‘strašnih’ vehabija. Gučegorci su najbolji primjer da sam u pravu. Kada neko ima jaku volju i želju da se vrati nema te sile koja ga može zaustaviti. Rodna gruda nije šala. Bar nekima.

Citat:
Volio bi da mi nađeš primjer gdje su Hrvati ubili JEDNOG povratnika bilo koje nacije, a ti kao Hrvat bi trebao znati da su ubistva hrvatskih povratnika u Srednju Bosnu, i dan-danas ostala "misterij" što je jako poticajno za ostanak i povratak, naročito za takve "hrvatine" kao ti. Jeli ti sad jasno kako se "drugi" smiju vraćaju, a Hrvati ne?


Baš mi je milo što ti ne mogu navesti ni jedan primjer gdje su Hrvati ubili JEDNOG jedinog povratnika, mada ne tvrdim sto posto i da ih nema. Ali,eto, ja zbilja ne znam niti za jedan jedini primjer. Valjda time treba da se ponosimo. Za daljnje informacije obrati se Gučegorcima kao jednom od svjetlijih primjera i uzora svim potencijalnim povratnicima.

Citat:
Kad si toliko zabrinut za povratak i ostanak Hrvata, ajde nam onda objasni aktivnosti "Aktivne islamske omladine" čije je sjedište u Zenici, a koji su ranije bili pripadnici postrojbe "El Mudžahid".

Pomoći ćeš sigurno rasvjetljavanju mnogih ubistava hrvatskih povratnika, a vidim da imaš volju. Izvoli odgovoriti.... :kava


Ne mogu vjerovati da iz tebe izbija toliki kukavičluk. Tebe su izgleda malenoga puno plašili nekakvim babarogama. Poslijedice su evidentne. O, grebale te aktivnosti “Aktivne islamske omladine”. Pa je li ti to razlog za strah. U srcu Evrope se momčina boji nekakvih levata. Pa šta bi bilo da si afrički ili azijski kršćanin? Srami se…


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 22 stu 2009, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 stu 2009, 02:01
Postovi: 29
Ministry of Sound je napisao/la:
horus je napisao/la:
mene zanima zasto "radogost" nije dobio nogu zbog laznog predstavljanja?


Zato jer je za sada zabavno promatrati kako se koprca u vlastitoj mreži laži.


Hajde navedi konkretan primjer toga mog koprcanja? Ja koliko znam moja ideja vodilja, od prvog do zadnjeg posta, je bila, i ostaje, da živuće Hrvate iz BiH treba pošto poto zadržati i očuvati, a one otišle pokušati vratiti, ako baš ne u Zenicu, Sarajevo ili Tuzlu, a ono tamo gdje već postoje odgovarajuće pretpostavke. Samo neka su unutar BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 22 stu 2009, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 stu 2009, 02:01
Postovi: 29
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Zato jer je za sada zabavno promatrati kako se koprca u vlastitoj mreži laži.


Neka ga, ja čekam još koju sličnu praksi u poduzetju Vrhbosna d.o.o.


Mister Holms, ti svakog dana u svakom pogledu sve više napreduješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 22 stu 2009, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 stu 2009, 02:01
Postovi: 29
Starfucker226 je napisao/la:
Radogost je napisao/la:
Oni su se opet vratili u svoj Zvornik i po cijenu da ih ponovo kolju. Takav je slučaj i sa prijedorskim Bošnjacima. Navodim samo dva najmarkantnija primjera.


Po tvojoj priči ispada kao da se svi Bošnjaci vratiše u Prijedor i Zvornik, prava istina je da ih tamo nema ni 15%


E vidiš ja bih presretan bio kada bi se makar i toliko Hrvata vratilo u Zenicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 22 stu 2009, 00:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Radogost je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Zato jer je za sada zabavno promatrati kako se koprca u vlastitoj mreži laži.


Hajde navedi konkretan primjer toga mog koprcanja? Ja koliko znam moja ideja vodilja, od prvog do zadnjeg posta, je bila, i ostaje, da živuće Hrvate iz BiH treba pošto poto zadržati i očuvati, a one otišle pokušati vratiti, ako baš ne u Zenicu, Sarajevo ili Tuzlu, a ono tamo gdje već postoje odgovarajuće pretpostavke. Samo neka su unutar BiH.


Pa vrlo jednostavno - ovdje si došao sa spikom o "dogovorenom ratu", "prodaji", "nestajemo, poklopiše nas" prefriganom defetizmu i spiki, a sad zbijen u kut pa ti ne preostaje ništa drugo nego ova spika korisna za Hrvate - "Vratimo se i mi, ako mogu drugi, možemo i mi!". Samo tako, postao si vrhunski forumaš :palacgore1

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 22 stu 2009, 01:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Radogost je napisao/la:
E vidiš ja bih presretan bio kada bi se makar i toliko Hrvata vratilo u Zenicu.


E vidiš...

Hrvata u općini Zenica je bilo 22.510 prije rata, sada ih ima negdje oko 8.000

Muslimana u Zvorniku je bilo prije rata 48.102, sada ih ima manje od 10.000, u Prijedoru je Muslimana bilo 49.351, sada ih ima 10-15 tisuća. Znači Hrvata u Zenici ima oko 35% od prijeratnog broja, Muslimana u Zvorniku najviše 20%, u Prijedoru najviše 30% od prijeratnog broja.

Normalno da muslimani imaju više primjera povratka, kad su izgubili puno više većinski muslimanskih mjesta. Ova dva primjera muslimanskog povratka su najmarkantniji zato što je apsolutni broj muslimanski povratnika najveći u RS, ali kad gledaš njihovu brojnost u tim općinama prije rata povratak je jako slab, u odnosu na brojnost prije rata i slabiji nego povratak Hrvata u Zenicu, onda znaš koliko je sati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9535
Lokacija: HR HB
Radogost je napisao/la:
Bomba je postavljena upravo tamo gdje dominira hrvatski puk, a ne bošnjački. Koliko znam Vitežani se nisu iselili zbog toga gnusnog zločina. Tako i treba , jer pred zlom se ne smijemo povlačiti , nego se protiv njega treba boriti svim mogućim i nemogućim sredstvima.
Znam za ubijanje Hrvata povratnika i policajaca u Travniku i ta misterija me boli kao i tebe. No i pored toga mislim da to ne nije glavni razlog nepovrataka. Glavni razlog je politika. Nikad se neću pomiriti sa činjenicom da se Hrvati ne smiju vratiti od tih ‘strašnih’ vehabija. Gučegorci su najbolji primjer da sam u pravu. Kada neko ima jaku volju i želju da se vrati nema te sile koja ga može zaustaviti. Rodna gruda nije šala. Bar nekima.

Ne mogu vjerovati da iz tebe izbija toliki kukavičluk. Tebe su izgleda malenoga puno plašili nekakvim babarogama. Poslijedice su evidentne. O, grebale te aktivnosti “Aktivne islamske omladine”. Pa je li ti to razlog za strah. U srcu Evrope se momčina boji nekakvih levata. Pa šta bi bilo da si afrički ili azijski kršćanin? Srami se…


Naravno da je bomba postavljena među Hrvatski puk Srednje Bosne koji je prošao sto puta gore stvari od komšija "dobrijeh bošnjana" pa se nisu iselili, a niti će.

Znaš za ubistva policajaca, kažeš, ali to nije glavni razlog malog povratka (????), ostaje po tebi politika koja osporava povratak, a vidim da si slučajno zaboravio napisati "čija politika?".
Predpostavljam da je to hrvatska politika, koja bi još trebala pohapisti sve teroriste ( u ZDK), voditi sudske procese koji oslobađaju talibane i ratne zločince, obnoviti kuće i crkve, uvesti hrvatski nastavni program...vlada u ZDK neka samo gleda i uĆi kako se to treba raditi...

Kada već "vagaš muda" i prosipaš neku hrabrost šta si se onda sakrio iza "bošnjačke priče" i upireš prstom u povratnike, Zagreb, HDZove i sve ostale koji su po tebi krivci, a uvjeravaš nas da je talibanu Topaloviću na uho šapnuo "zli duh" da pobije obitelj Anđelić, a ne nečija politika, teroristička grupacija, talibanluk i sl.

Kukavičluk je šutiti o talibanima, vehabijama, Jihadu i prosipati priču da je Zagreb (ili ko već?) kriv nakon 10 godina da je ubijen hrvatski povratnik, minirana kuća, streljana obitelj...

Šuti ti, bolje ti je da te dobri komšija ne čuje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9535
Lokacija: HR HB
horus je napisao/la:
prijatelju te spodobe nisu nacionalisti, nego najobicniji islamisticki sljam iliti pravovjerni muslimani.


Uz to naoružani i spremni na Jihad, a za put u EU sigurno ne, možda su to samo neki novi "euroskeptici"...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 stu 2009, 02:01
Postovi: 29
Ministry of Sound je napisao/la:
Pa vrlo jednostavno - ovdje si došao sa spikom o "dogovorenom ratu", "prodaji", "nestajemo, poklopiše nas" prefriganom defetizmu i spiki, a sad zbijen u kut pa ti ne preostaje ništa drugo nego ova spika korisna za Hrvate - "Vratimo se i mi, ako mogu drugi, možemo i mi!". Samo tako, postao si vrhunski forumaš :palacgore1


E, vidiš, to se zove interpretacija krivih navoda ili zlonamjerno podmetanje. Ja ništa ne tvrdim samo izražavam sumnju o ‘dogovorenom ratu’, i ‘prodaji’, a o čemu je nekada govorila HRT, još uvijek piše Wikipedia, te svjedočenje izravnih aktera ratnih zbivanja u Posavini. Oni, Posavljaci,sa kojima sam osobno razgovarao o ovom pitanju, kategorički tvrde da su izdani u ime viših političkih ciljeva. Ako si ti po tom pitanju upućeniji od njih samih onda ti skidam kapu. Iskreno rečeno ne bih smio staviti ruku u vatru ni za tezu ni za antitezu, jer ima argumenata i za i protiv.
A ovo o ‘nestajanju i poklapanju’ je evidentna činjenica, čiji smo osobni svjedoci, koju ne žele, neće ili pak ne mogu da vide samo ljudi nojevske životne filozofije. Eh, upravo iz tih razloga ja vapim za povratkom tih otišlih Hrvata koje su hrvatske vlasti iskoristile za za realizaciju svojih političkih ciljeva , a oni su opstrukcija masovnih srpskih povrataka u RH. Rekao sam, hrvatsko vođstvo je gledalo da podmiri prvo sebe, pa tek potom i nas. A to što se ne želiš suočiti sa bolnom istinom oči u oči to je tvoj , a ne moj problem.
Da sam u pravu potvrđuju i navodi forumaša sa teme ovog foruma pod nazivom 1995.-2009. Krah multietnićarsko-demografske politike bošnji , a koji kažu :



lider30
Inače, imao sam 2001. godine mogućnost za posao u Zagrebu. Na jednom razgovoru mi je ponuđeno radno mjesto u Zagrebu. Ja sam ostao u Herceg-Bosni i to nisam imao ovamo nekih mogućnosti za zapošljenje. Mislim da sam jedan od rijetkih.
zaba1111
Uglavnom selidba i ostavljanje svoje kuće i svoje zemlje se danas rijetko isplati!
Mar-kan
Pogotovo ne razumijem ljude koji su krvarili za svoje , pa otišli.
zaba1111
Ja ne razumijem pomodarstvo Hrvata iz SB da odlaze i prave kuće u Istri! Odakle ideja SB povratnicima iz njemačke mirovine da će svoj mir pronaći u Istri, a ne u SB? To mi izgleda kao naš malograđanski kompleks, kao ono "šta ćeš ovde, treba ići, kako je sve jadno, nema ovde života"...!

Ultras1986

Meni osobno je žao zbog još jedne stvari - djeca poginulih branitelja dobivaju stipendije i dom automatski u RH.

Svaka čast za to stvarno kapa dole, ali desi se paradoks primjerice momak poginuo braneći rodnu grudu recimo Vitez da ostavi tu svetu zemlju svojoj djeci, a djeca kad odrastu dobiju stipendije i zapucaju RH i više se me vraćaju u rodni kraj.
Po meni paradoks nas paradoksima.

RajvoSa

To je točno što se tiče stipendija od "Udruge prsten" ali sam isto tako pročitao da razmišljaju uvesti uvjet da se primatelj stipendije mora vratiti u rodni kraj. Ima logike, jer je paradoks da se činom dobrog djela pomažu tiho etničko čišćenje.

Verbum sapienti sat.

Prema tome ti sa ovim svojim žalosnim sabijanjem u kut i ispraznim likovanjem ustvari samo podilaziš svome narcisoidnom egu i sujeti. Sretna ti slava i vječnost moj vrhunski forumašu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Cijenjeni korisnik iz dubine Bošnjakistana koji se i nakon očite provale nastavio lažno predstavljat kao "Hrvat" u neuspjelom cilju širenja propagande, a koji nam na avataru nudi Alaha ( greškom pretpostavljajući nitko od HB-ovaca ne zna čitat arapsko pismo, što je pogreška koja se jednostavno razbija o stijenu multietniĆnosti i kozmopolitizma koja vlada na ovom forumu :ujko :biceovodobro ), je iznenada odskakutao i više se neće vratiti. :thumbup1 :smajl007

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18537
Robbie MO je napisao/la:
Cijenjeni korisnik iz dubine Bošnjakistana koji se i nakon očite provale nastavio lažno predstavljat kao "Hrvat" u cilju širenja propagande, a koji nam na avataru nudi Alaha ( greškom pretpostavljajući nitko od HB-ovaca ne zna čitat arapsko pismo, što je pogreška koja se jednostavno razbija o stijenu multietniĆnosti i kozmopolitizma koja vlada na ovom forumu :ujko :biceovodobro ), je iznenada odskakutao i više se neće vratiti. :thumbup1 :smajl007


Bogami, kad sam pročitao nick pomislio sam da je neki poštovalac staroslovenskih bogova, jer mu je ime slično imenu boga Radgosta. http://www.starisloveni.com/Radgost.html
Malo sam se obradovao, ali eto izokrenu se čovek u zelenog. :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
aleksije radicevic je napisao/la:
Bogami, kad sam pročitao nick pomislio sam da je neki poštovalac staroslovenskih bogova, jer mu je ime slično imenu boga Radgosta. http://www.starisloveni.com/Radgost.html
Malo sam se obradovao, ali eto izokrenu se čovek u zelenog. :zubati


stvarno neocekivano... :sega
nekako se nemrem otet dojma da se u ova zadnja 3 primjera radi o istom pacijentu. :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena kursa kod HB Hrvata
PostPostano: 23 stu 2009, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Šteta, osim arapskog izgleda da mu ni latinski ne ide loše...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO