HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 12:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1197 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 48  Sljedeća

Moj predsjednički kandidat u drugom krugu je?
Anketa je završila: 11 sij 2010, 13:40.
1. Milan Bandić 57%  57%  [ 34 ]
2. Ivo Josipović 20%  20%  [ 12 ]
3. Neću uopće izaći na izbore 23%  23%  [ 14 ]
Ukupno glasova : 60
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 01:53 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 02:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
Juda Iškariot je napisao/la:
lostcase je napisao/la:

Jarak...slijepo-glupi kockastoglavi Ercegovci u Bandiću nažalost vide samo Eru a ne ono šta jest - neokomunist.

A gospoda i gospodične iz Bečzagreba bu se mogli ugledat na kamenjarski Zadar kak se živi hrvatstvo. :zubati



koja je razlika izmedju ovakvog komentara i komentara bezubog Denisa Kuljiša kad pise o herceegovcima???

nikakva..

obadvojica ne vole hercegovce koji im nisu po volji ili nisu na njihovoj liniji razmisljanja...
a koristi se i isti rjecnik pojmova......

bravo Juda...nick ti zaista pristaje... :biceovodobro

a administracija foruma ce tolerirati ovakve upise o hercegovcima na Hb forumu???

ili pak ne?
a sto se tice same utrek i Bandica i nakon vecerasnje emisije na HTV Oskar C "Dobar Los Zao" i dalje sam ubijedjen da je Milan BAndic najbolji izbor ili najmanje los izbor, kako se kome svidja za predsjednika Hrvatske...

lijepo je covjek rekao da ce podrzati 3 entitet ako je to zaista neminovnost politicke situacije u BiH ...ali cak ni on to ne moze podrzati dok to ne zatraze ( konsenzusom svih hrvatskih snaga u BiH) hrvatske predstavnici u BiH...


i to je ono sto sam i govorio...nece nama patnovcak dati entiet..dok god ga mi sami ne budemo zahtijevali...


...

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 01:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44024
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
To je valjda interna zajebancija, Juda je isto Ero.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 02:16 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2009, 00:58
Postovi: 129
Juda se zajebava.

A Bandinjo nece ni u drugi krug...

Pa kako ono mene ere uvjeravaju, bacen vam je glas to. Birajte Vidosevica. Njegovo mjesto rodenja je sljedece najblize ercegovini a covjek ima sanse jel.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 13:36
Postovi: 2101
Lokacija: grad
Stari moj, dakle istina je!!!
Agresivna kampanja i otvorena podrška medija doista oblikuju javno mnijenje - najboji primjer: Vidošević.

Bit će nam i poslije Mesića - Mesić.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 19:48 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 01:22
Postovi: 3954
Jedna od najvažnijih stvari je da predsjednik bude netko koga se ne može držati u šaci. Tu i Bandić i Vidošević padaju.

Btw., ovi odgovori Vidoševića su tipično demagoško sranje bez konkretnog sadržaja, a Bandićeva kampanja je ista takva. Mene iskreno ne zanima što kandidati misle o ekonomiji, filozofiji i ne znam čemu, nego što će napraviti s ovlastima koje imaju, dakle vojska, vanjski poslovi, tajne službe. Lako je trkeljati o nečemu za što nemaš odgovornost, tu je i Mesić doktorirao, i tako skupljati glasove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2009, 23:27
Postovi: 309
mateb je napisao/la:
Jedna od najvažnijih stvari je da predsjednik bude netko koga se ne može držati u šaci. Tu i Bandić i Vidošević padaju.

Btw., ovi odgovori Vidoševića su tipično demagoško sranje bez konkretnog sadržaja, a Bandićeva kampanja je ista takva. Mene iskreno ne zanima što kandidati misle o ekonomiji, filozofiji i ne znam čemu, nego što će napraviti s ovlastima koje imaju, dakle vojska, vanjski poslovi, tajne službe. Lako je trkeljati o nečemu za što nemaš odgovornost, tu je i Mesić doktorirao, i tako skupljati glasove.

Točno!

A ovo je dokaz zajedništva i suradnje HDZ-a i SDP-e:
Hadezeovčeva tvrtka -
najveći donator Ive Josipovića!

R. Ježić vlasnik je i riječkog Novog lista, koji podržava ljevicu, pa je možda i zbog toga SDP-ov kandidat dobio 200.000 kuna. Ivu Josipovića, predsjedničkoga kandidata Socijaldemokratske partije, financira hadezeovac! Prema prijevremenome financijskom izvještaju poslanu iz Josipovićeva stožera, tvrtka Dioki uplatila je 200.000 kuna donacija za kampanju.

Ne bi tu bilo ništa čudno da vlasnik Diokija nije Robert Ježić, dugogodišnji član HDZ-a i jednako tako prijatelj njihova počasnog predsjednika i bivšeg premijera Ive Sanadera. No osim što je član stranke, Ježić je i vlasnik riječkog Novog lista koji u mnogo čemu podržava ljevicu, pa se možda i u tome mogu tražiti razlozi izdašne donacije Josipovićevoj kampanji.

Dioki, odnosno Ježić, najveći je pojedinačni donator Josipovićeve kampanje izuzme li se, dakako, SDP koji je uplatio 1,62 milijuna kuna za kampanju svoga kandidata.

Iz Diokija nam još nisu odgovorili jesu li financijski pomogli kampanju još kojeg predsjedničkoga kandidata ili kandidatkinje. Dioki je, inače, najveći proizvođač polimernih materijala u Hrvatskoj.
VL, 18.12.2009, 19:38

_________________
Znam dvije istine:
Prva: Da ima Boga!
Druga: To nisam ja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 21:42
Postovi: 914
Lokacija: Angloprc
west je napisao/la:
Juda Iškariot je napisao/la:



koja je razlika izmedju ovakvog komentara i komentara bezubog Denisa Kuljiša kad pise o herceegovcima???

nikakva..
...


West, hebemu mu strinu....ja sam bola također jedan kockastoglavi Erc, i to onaj radikalni.
Mislio sam da si skužio sarkazam.

Pozdrav pajdo, ali daj glas našem vitezu Miri Tuđmanu. :HVO :UDVDR

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 21:42
Postovi: 914
Lokacija: Angloprc
Hrvat je napisao/la:
Stari moj, dakle istina je!!!
Agresivna kampanja i otvorena podrška medija doista oblikuju javno mnijenje - najboji primjer: Vidošević.

Bit će nam i poslije Mesića - Mesić.



Pogledaj ovu temu:

politika/koliko-je-mesi-manoli-eva-udbaska-eph-propaganda-utjecala-na-domoljubne-hrvate-t1246.html?hilit=EPH

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 21:42
Postovi: 914
Lokacija: Angloprc
lostcase je napisao/la:
Juda se zajebava.

A Bandinjo nece ni u drugi krug...

Pa kako ono mene ere uvjeravaju, bacen vam je glas to. Birajte Vidosevica. Njegovo mjesto rodenja je sljedece najblize ercegovini a covjek ima sanse jel.



Između Bandića i Vidoševića nikakve razlike nema. Obojica bi bili ucjenjive lutke koje bi plesale po zapovijedi izvana i koje bi EPH-UDBA mogla medisjki ucjenjivati.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2009, 00:58
Postovi: 129
Naravno da nema razlike , nema razlike izmedju njih 6 nikakve. Cak je i Hebrang poceo svasta srat , a i vidimo da progon branitelja ne jenjava makar smo u sred kampanje.

Miroslav Tudjman je na negdje 8% trenutno, kada bi svi oni koji misle da je MT najbolji kandidat dali glas njemu usao bi u drugi krug kao jaci kandidat.

E sad samo ocekujem scenarij ko i prije 5 godina. Desnicari u HR odglasaju svog kandidata i onda dolaze glasovi iz Mostara i HDZ-SDP kandidat prestize desnog...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 23:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23804
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
west je napisao/la:

a sto se tice same utrek i Bandica i nakon vecerasnje emisije na HTV Oskar C "Dobar Los Zao" i dalje sam ubijedjen da je Milan BAndic najbolji izbor ili najmanje los izbor, kako se kome svidja za predsjednika Hrvatske...

lijepo je covjek rekao da ce podrzati 3 entitet ako je to zaista neminovnost politicke situacije u BiH ...ali cak ni on to ne moze podrzati dok to ne zatraze ( konsenzusom svih hrvatskih snaga u BiH) hrvatske predstavnici u BiH...


i to je ono sto sam i govorio...nece nama patnovcak dati entiet..dok god ga mi sami ne budemo zahtijevali...


...


Ti podržavaš ovo mišljenje? Ovaj pi.dasti stav? I sutra ćeš sa Ultrasima kmečati o Herceg-Bosni po stadionima. Ma bježi bola.

Stvar je principa. Tko otvoreno ne stane uz entitet neka gubi glasove u nas, makar i ne utjecalo na konačne rezultate izbora u Hrvatskoj. Nek bude poruka svim ostalim subjektima u budućim predizbornim ciklusima u Hrvatskoj i ovdje našim političarima. Nećete dobiti glasove, ne budete li otvoreno i beskompromisno stajali uz ideju trećeg entiteta.
To je bit ove neke kampanje u BiH protiv ovakvih kandidata kao Bandić, koji općenito pričaju - sve što mu trenutni slušatelji žele čuti. Sve ima - samo svog stava nema.

Dobije li Bandić većinu glasova iz Herceg-bosne, HDZ BiH može nastaviti ovu dosadašnju mlaku politiku. Koji im ku.ac treba talasanje, kad je biračima Hrvatima u BiH totalno svejedno. Poruka je jasna.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2009, 00:58
Postovi: 129
Pa da Tudjman dobije u HR i 1% samo a u Herceg Bosni onlko kolko Bandicu predvidaju e to bi bila poruka. Hrvati U BIH glasali su za Tudjmana zato sto zele treci entitet.

Koju cete poruku ovako poslati?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 18 pro 2009, 23:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32376
Juda Iškariot je napisao/la:
west je napisao/la:


koja je razlika izmedju ovakvog komentara i komentara bezubog Denisa Kuljiša kad pise o herceegovcima???

nikakva..
...


West, hebemu mu strinu....ja sam bola također jedan kockastoglavi Erc, i to onaj radikalni.
Mislio sam da si skužio sarkazam.


Crnac crncu smije reći niger. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 00:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 13:36
Postovi: 2101
Lokacija: grad
mateb je napisao/la:
Jedna od najvažnijih stvari je da predsjednik bude netko koga se ne može držati u šaci. Tu i Bandić i Vidošević padaju.

Btw., ovi odgovori Vidoševića su tipično demagoško sranje bez konkretnog sadržaja, a Bandićeva kampanja je ista takva. Mene iskreno ne zanima što kandidati misle o ekonomiji, filozofiji i ne znam čemu, nego što će napraviti s ovlastima koje imaju, dakle vojska, vanjski poslovi, tajne službe. Lako je trkeljati o nečemu za što nemaš odgovornost, tu je i Mesić doktorirao, i tako skupljati glasove.
Vidošević je opasniji i od Kajina.
S Kajinom barem točno znaš na čemu si. Čovjek je iskreni ljevičar. Uvijek svoje stavove iskazuje upravo brutalnom otvorenošću.

Dok je Vidošević muljator, koji se dodvorava svim stranama (valjda je zato bio podoban i Tuđmanu i Mesiću). To je onaj tipični "čovjek za sva vremena". Oportunist najgore vrste.

Sama činjenica da ga jugo-mediji obožavaju i da ga hvale ljudi kao Davor Gjenero, dovoljno govori o njemu.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14
Postovi: 5258
Lokacija: Na dženazi BiH
ne čudi što Nadan Mesića kao predsjednika pozitivno ocjenjuje:

http://izbori.net.hr/mesicevkutak/page/ ... 56006.html :thumbdown


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 19:19
Postovi: 4407
Ako Hrvati Herceg Bosne dadnu svoje glasove onom šibicaru, onom trgovcu konjima koji ujutro prije sajma četka đogata da bi imao sjajniju dlaku, onda ne da smo glupi, onda smo idioti na kvadrat, krdo obezglavljenih budaletina, onda smo stoka koja se najela lude trave pa meče, muče i luta divljinom sumanuto ričući i posrćući, dok joj slina curi iz zaparenih nozdrva, ne znajuć ni kuda udara ni gdje se nalazi

i to samo zato jer je neki kurčevi hercegovac iako on nije ništa, on je obična lopuža, koja je pogubila kompas, koja je zrela za promatranje.

Onaj njegov sramni postupak, njegovo padanje, gmizanje po spomeniku palim borcima koje bestidno koristi kao što je sve drugo koristio u životu ulazi u anale ljudske bezkarakternosti i govori o kakvoj se gnjidi radi.

Čovjek zvan 10%, koji je rob svoje neutažive pohlepe, njegov izbor bi bio katastrofa nad katastrofama, čak veća od Mesićevog izbora.

To je čovjek bez imalo srama i stida, čovjek koji nema nijednu političku poruku, koji nema stav o ničemu, osim onih najjeftinijih parola "idemo delati" " i orat ću kao konj" kao da se kandidira za nasljednika Alije Sirotanovića a ne za predsjednika čije se ovlasti točno znaju

tip je dno dna.

Uz to sve, on je teško poremećena osoba.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 02:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
ali je hercegovac :D

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 16:02 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 02:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
lider30 je napisao/la:
west je napisao/la:

a sto se tice same utrek i Bandica i nakon vecerasnje emisije na HTV Oskar C "Dobar Los Zao" i dalje sam ubijedjen da je Milan BAndic najbolji izbor ili najmanje los izbor, kako se kome svidja za predsjednika Hrvatske...

lijepo je covjek rekao da ce podrzati 3 entitet ako je to zaista neminovnost politicke situacije u BiH ...ali cak ni on to ne moze podrzati dok to ne zatraze ( konsenzusom svih hrvatskih snaga u BiH) hrvatske predstavnici u BiH...


i to je ono sto sam i govorio...nece nama patnovcak dati entiet..dok god ga mi sami ne budemo zahtijevali...
...

...


Ti podržavaš ovo mišljenje? Ovaj pi.dasti stav? I sutra ćeš sa Ultrasima kmečati o Herceg-Bosni po stadionima. Ma bježi bola.

Stvar je principa. Tko otvoreno ne stane uz entitet neka gubi glasove u nas, makar i ne utjecalo na konačne rezultate izbora u Hrvatskoj. Nek bude poruka svim ostalim subjektima u budućim predizbornim ciklusima u Hrvatskoj i ovdje našim političarima. Nećete dobiti glasove, ne budete li otvoreno i beskompromisno stajali uz ideju trećeg entiteta.
To je bit ove neke kampanje u BiH protiv ovakvih kandidata kao Bandić, koji općenito pričaju - sve što mu trenutni slušatelji žele čuti. Sve ima - samo svog stava nema.

Dobije li Bandić većinu glasova iz Herceg-bosne, HDZ BiH može nastaviti ovu dosadašnju mlaku politiku. Koji im ku.ac treba talasanje, kad je biračima Hrvatima u BiH totalno svejedno. Poruka je jasna.





ja sam vec svoje rekao po pitanju predsjednika RH...vidicemo poslije NOve Godine tko je bio u pravu sa prognozama..

vasa stvar sto ste se nalozili naTudjmana kao da ce i ako se on izabere ista promijeniti za Hrvate u BIH...

e pa ja tvrdim da NECE i da ce biti isto kao i dosada ako ne i gore tko god da bude predsjednik...a to sto ce Bandic pomesti i Tudjmana i Vidosevica i Primorca i Hebranga skupa to je totalno druga stvar ovih izbora..,
to je ono sto vecina ljudi ne glasuje po programu koji kandidat ima vec po osobnom utisku koji kandidat ostavlja u medijima na ljude..i Bandic je tu sigurno najsimpaticniji i kumici s placa u ZG i nekom didu iz Radisica Gornjih koji je skupa sa bandicevom materom duvan brao ....


i zato ne pizdite puno oko onih koji nisu na vasem kursu "ispravnih i pametnih Hrvata" koji znaju sta je najbolje za HB ...ili da ti olaksam..vise mene na ovom forumu ne dozivljavaj kao bandicevog glasaca jer vjerovatno necu ni izlaziti na izbore...moje komentare shvati kao moju analizu predjsenickih kandidata i moju procjenu njihovog rezultata...

i u to uopce ne mijesaj moje navijanje jer ono nema nikakve veze ni sa tudjmanom i ni bandicem ili bilo kojim trecim...i to "kmecanje" i takve neke izraze zadrzi za sebe jer nisi dostojan da uopce spominjes Ultrase u tom kontestu :kava

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 16:17 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 16:30
Postovi: 174
Ako smijem samo podsjetiti na Račana devedesetih, naime, on je prema Jugoslaviji bio postavljen kao i Bandić sada prema BiH. Vi slobodno procjenite tko ima bolji odgovor za sadašnju situaciju, Bandić ili Tuđman, isto kao što ste mogli procjeniti tko ima bolji odgovor na Miloševića, Račan ili Tuđman. Posljedice vaših procjena snosite sami, a ako većina izabere ljude koji će nastaviti Mesićevu politiku, pa onda mislim da ta većina zaslužuje ono što je čeka u slijedećih 20-30 godina koje je uz ovaj pravac vrlo jednostavno predvidjeti. Glasovi se ovdje ne rasipaju jer ovo nisu parlamentarni izbori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 16:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23804
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
west je napisao/la:
lider30 je napisao/la:

Ti podržavaš ovo mišljenje? Ovaj pi.dasti stav? I sutra ćeš sa Ultrasima kmečati o Herceg-Bosni po stadionima. Ma bježi bola.

Stvar je principa. Tko otvoreno ne stane uz entitet neka gubi glasove u nas, makar i ne utjecalo na konačne rezultate izbora u Hrvatskoj. Nek bude poruka svim ostalim subjektima u budućim predizbornim ciklusima u Hrvatskoj i ovdje našim političarima. Nećete dobiti glasove, ne budete li otvoreno i beskompromisno stajali uz ideju trećeg entiteta.
To je bit ove neke kampanje u BiH protiv ovakvih kandidata kao Bandić, koji općenito pričaju - sve što mu trenutni slušatelji žele čuti. Sve ima - samo svog stava nema.

Dobije li Bandić većinu glasova iz Herceg-bosne, HDZ BiH može nastaviti ovu dosadašnju mlaku politiku. Koji im ku.ac treba talasanje, kad je biračima Hrvatima u BiH totalno svejedno. Poruka je jasna.





ja sam vec svoje rekao po pitanju predsjednika RH...vidicemo poslije NOve Godine tko je bio u pravu sa prognozama..

vasa stvar sto ste se nalozili naTudjmana kao da ce i ako se on izabere ista promijeniti za Hrvate u BIH...

e pa ja tvrdim da NECE i da ce biti isto kao i dosada ako ne i gore tko god da bude predsjednik...a to sto ce Bandic pomesti i Tudjmana i Vidosevica i Primorca i Hebranga skupa to je totalno druga stvar ovih izbora..,
to je ono sto vecina ljudi ne glasuje po programu koji kandidat ima vec po osobnom utisku koji kandidat ostavlja u medijima na ljude..i Bandic je tu sigurno najsimpaticniji i kumici s placa u ZG i nekom didu iz Radisica Gornjih koji je skupa sa bandicevom materom duvan brao ....


i zato ne pizdite puno oko onih koji nisu na vasem kursu "ispravnih i pametnih Hrvata" koji znaju sta je najbolje za HB ...ili da ti olaksam..vise mene na ovom forumu ne dozivljavaj kao bandicevog glasaca jer vjerovatno necu ni izlaziti na izbore...moje komentare shvati kao moju analizu predjsenickih kandidata i moju procjenu njihovog rezultata...

i u to uopce ne mijesaj moje navijanje jer ono nema nikakve veze ni sa tudjmanom i ni bandicem ili bilo kojim trecim...i to "kmecanje" i takve neke izraze zadrzi za sebe jer nisi dostojan da uopce spominjes Ultrase u tom kontestu :kava


Uopće ne govorim o kategoriji favorita, nego o principima. Ne znam, zašto bi sutra itko proturao priču o hrvatskoj federalnoj jedinici, kad to ne pije vode kod prosječnog birača Hrvata u BiH?

Zašto HDZBiH ide na Kreševske deklaracije, zašto se ne pusti ovako da se nastavi - kako jeste, jer im ovako najbolje paše? Kmečanje o ugroženosti (koja je stvarna), njima taman pogonsko gorivo za vladati još sto godina na račun te nacionalne priče, dok god ima Hrvata u BiH.

Zašto da proklamiraju priču o entitetu, kad to prosječnom BH Hrvatu nema nikakve veze?

Uopće nisu bitni favoriti, tko će pobijediti (za bezvezno mjesto u Hrvatskoj, što se tiče stvarne moći), nego kako će se rasporediti glasovi BH Hrvata. Da se odasla poruka svima za buduće krucijalnije izbore.

Pored ovake medijske podrške, jasno je da Bandić ima daleko više šanse i veći je favorit nego Miro Tuđman, ali mislim, ako si skužio - favoriti i šanse nisu bit priče.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 16:26 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2009, 00:58
Postovi: 129
Vama u HB jos uvijek nije jasno da je Bandic gotov???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 19:19
Postovi: 4407
lostcase je napisao/la:

E sad samo ocekujem scenarij ko i prije 5 godina. Desnicari u HR odglasaju svog kandidata i onda dolaze glasovi iz Mostara i HDZ-SDP kandidat prestize desnog...


Jako su ga izglasali, desničari u Hrvatskoj. Očigledno ih je malo, kad je Mesić dvaput pobijedio.

kako to da je Mesić dvaput pobijedio. Jasno je na čijoj je strani DIP ali Mesić je sramota Hrvata iz RH. Nisu ga HB Hrvati izabrali. Tako da ne bacajte svoja smeća pred tuđa vrata.

naša može biti sramota ako krivo glasamo, ali mi ne odlučujemo tko će biti predsjednik HR.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 21:42
Postovi: 914
Lokacija: Angloprc
west je napisao/la:
ali je hercegovac :D


Pajdo, je li ovo teorija "naše *** ne smrdi"?

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 19 pro 2009, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14
Postovi: 5258
Lokacija: Na dženazi BiH
http://www.miroslav-tudjman.com/index.p ... &Itemid=68


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori za predsjednika Republike Hrvatske 2009 - središnja tema
PostPostano: 20 pro 2009, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2009, 17:24
Postovi: 6
Ja ću glasovati za Ivu Josipovića jer bih voleo da već naredne sedmice Hrbvatska njega dobije za čelnika.Inače,odlični su kandidati i Pusićka i Kajin.
Ja sam Hrvat iz Vojvodine sa hrvatskim državljanstvom.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1197 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 48  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO