HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9792 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 392  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 02 lip 2009, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Mar-kan je napisao/la:
Neće nitko da otvori pdf o Makedoniji...mnogo bre sakam Makedonija :-zubati
A gdje je taj arheološki lokalitet u SK?

Skopsko Kale,celi grad na dlanu...
i jas ve sakam :ymhug:

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Mar-kan je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Ivanov-na-udaru-domacih-medija.lt.html
Zanimljivo. :-kava
Svo ovo skupa što se događa s Makedonijom i (ne)pozivanjem Sejdiua je jasni pokazatelj kako i zašto je Makedonija priznala Kosovo. Nešto mi govori da bi se ta odluka o priznanju lako mogla promijeniti u slučaju da ICJ odluči u korist Srbije... 8-)


Kakva je fora bila sa napadom makedonskih spec. snaga na OVK, kad tamo Ameri u zapovjedništvu sa Albancima ? Nisam siguran za mjesto , ako netko zna više oko toga ?


To je bilo u Aracinovu.... selo... danas opcina u Skoplju....

Posle nekoliko dana opsade... makedonske specijalne armiske i policiske snage su usli u Aracinovo.... i poceli zauzimati kucu po kucu... albanci su poceli mahati bjelim zastavama.... onda je pod pritiskom NATO-a i MZ dosla direktiva da se akcija zaustavi... i poslani su autobusi da "evakuiraju" teroriste....

http://www.life.com/image/1326717

Tek posle je objavljeno i potvrdjeno da je medju njima bilo americkih instruktora....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 01:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
snezana mk je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:

Pitaj Luckyja, one je Makedonac. Sve što ja znam o tome je da je Legija obučavao makedonsku specijalnu jedinicu "Lavovi" i pripremao ih za borbe s Albancima, i osim toga znam osnovne podatke s wikipedije, koje zna svatko. :-kava

Postoji takva priča,da je bio 2001 god.kod nas kad su se ubrzano pripremali Lavovi... :-neznam



To su samo price Snezo.... koje su izmislili Albanci i komunjari posle 2001 kako bi blatili njihovo ime.... nikakav Legija ili neznam tko sa strane nije obucavao Lavove..... u Makedoniji su vec postojale jedinice Tigrovi i Volci.... koji su imali kadar da vrse obuku...

Inace Lavovi nisu ni ucestvovali u nekoj vecoj akciji... oni su vise bili zaduzeni za obezbedjivanje linija... cak i regularne armijske jedinice su bile staticne i samo su davali artiljerisku i logisticku podrsku....a u akcijama su skoro uvijek isli daleko spremnije i iskusnije specijalne jedinice Tigrovi i Volci...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 07:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Mislim da bi trebalo napraviti i jedan pdf o događajima u MK.

Te postrojbe su bile u sklopu bivšeg MUP-a MK ili su nastale iz JNA ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Mar-kan je napisao/la:
Mislim da bi trebalo napraviti i jedan pdf o događajima u MK.

Te postrojbe su bile u sklopu bivšeg MUP-a MK ili su nastale iz JNA ?



Tigrovi su u sklopu MUP-a... a Volci su armiske postrojbe.... Lavovi su bili policiski... ali ipak formirani 2001 po naredjenju pretsednikaTrajkovskog... sto je malo cudno jer je on bio Vrhovni Komandant ARM... pa zbog toga je i pala optuznica za komandnu odgovornost protiv ministra MUP-a Boskovskog u Hagu za slucaj Ljuboten....

I ne.... nisu nastali iz bivseg MUP-a i JNA.... bivsa JNA se povukla iz Makedonije i sa sobom je ponela sve sto je mogla poneti a sto nije mogla je unistila.... sve postrojbe su formirane nakon toga... mislim da su Volci 1994, a Tigrovi nesto ranije... Danas je armija cjelosno profesionalizirana tako da su formirane jos nekoliko drugih postrojba... koje su aktivno ukljucene u Iraku i Afganistanu od samog pocetka...
http://www.youtube.com/watch?v=A5MChQmm7qU&feature=related

...a i dobro kazes.... da ne trolamo vise Cortovu temu ... bolje da nastavimo na nekoj drugoj temi o Makedoniji :-top


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Jeremic-Bez-masovnog-priznanja-Kosova.lt.html
Izgleda da je spriječen novi val priznanja nezavisnosti Kosova. I to u američkom dvorištu. :-zivio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
LuckyLuke je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Mislim da bi trebalo napraviti i jedan pdf o događajima u MK.

Te postrojbe su bile u sklopu bivšeg MUP-a MK ili su nastale iz JNA ?



Tigrovi su u sklopu MUP-a... a Volci su armiske postrojbe.... Lavovi su bili policiski... ali ipak formirani 2001 po naredjenju pretsednikaTrajkovskog... sto je malo cudno jer je on bio Vrhovni Komandant ARM... pa zbog toga je i pala optuznica za komandnu odgovornost protiv ministra MUP-a Boskovskog u Hagu za slucaj Ljuboten....

I ne.... nisu nastali iz bivseg MUP-a i JNA.... bivsa JNA se povukla iz Makedonije i sa sobom je ponela sve sto je mogla poneti a sto nije mogla je unistila.... sve postrojbe su formirane nakon toga... mislim da su Volci 1994, a Tigrovi nesto ranije... Danas je armija cjelosno profesionalizirana tako da su formirane jos nekoliko drugih postrojba... koje su aktivno ukljucene u Iraku i Afganistanu od samog pocetka...
http://www.youtube.com/watch?v=A5MChQmm7qU&feature=related

...a i dobro kazes.... da ne trolamo vise Cortovu temu ... bolje da nastavimo na nekoj drugoj temi o Makedoniji :-top


Mislio sam da li su bili kadrovski popunjeni iz MUP-a i JNA. Pošto sam služio JNA u Maršal Tito u Skopju , što je sad sa onim tipom Makedoncem što su ga prozivali za Vukovar , sad je neki general , ambasador ? Tada je bio dole neki zapovjednik , ali sa puno manjim činom (poručnik , kap.?)
Ako nije problem , otvorite pdf vezano uz teme MK - demografija , politika , odnos Makedonci-Albanci , MK- Grci , regije i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Cort0 Maltese je napisao/la:
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Jeremic-Bez-masovnog-priznanja-Kosova.lt.html
Izgleda da je spriječen novi val priznanja nezavisnosti Kosova. I to u američkom dvorištu. :-zivio


Tko zna kako o ovome izvještavaju kosovski mediji.. Sigurno opet neka implicitna podrška :-umirem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
jationo je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Jeremic-Bez-masovnog-priznanja-Kosova.lt.html
Izgleda da je spriječen novi val priznanja nezavisnosti Kosova. I to u američkom dvorištu. :-zivio


Tko zna kako o ovome izvještavaju kosovski mediji.. Sigurno opet neka implicitna podrška :-umirem


Za otvaranje onakvih tema i širenje lažnih informacija bi trebalo banirati. =))
Što se tiče zemalja južne i centralne Amerike, ne isključuje se da možda koja zemlja prizna, ali ništa od toga da dođe do kolektivnog priznanja, kao što je slučaj i sa zemljama Islamske Konferencije, čini mi se. :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Cort0 Maltese je napisao/la:
jationo je napisao/la:

Tko zna kako o ovome izvještavaju kosovski mediji.. Sigurno opet neka implicitna podrška :-umirem


Za otvaranje onakvih tema i širenje lažnih informacija bi trebalo banirati. =))
Što se tiče zemalja južne i centralne Amerike, ne isključuje se da možda koja zemlja prizna, ali ništa od toga da dođe do kolektivnog priznanja, kao što je slučaj i sa zemljama Islamske Konferencije, čini mi se. :-kava


Čini mi se da je i priznalo par zemalja, Peru, Kostarika i Kolumbija, ako se ne varam, ali s druge su strane važnije (i koliko toliko samostalne zemlje) poput Brazila, Venezuele, Bolivije i Argentine, koje imaju suprotno mišljenje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
jationo je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:

Za otvaranje onakvih tema i širenje lažnih informacija bi trebalo banirati. =))
Što se tiče zemalja južne i centralne Amerike, ne isključuje se da možda koja zemlja prizna, ali ništa od toga da dođe do kolektivnog priznanja, kao što je slučaj i sa zemljama Islamske Konferencije, čini mi se. :-kava


Čini mi se da je i priznalo par zemalja, Peru, Kostarika i Kolumbija, ako se ne varam, ali s druge su strane važnije (i koliko toliko samostalne zemlje) poput Brazila, Venezuele, Bolivije i Argentine, koje imaju suprotno mišljenje...


Venezuela neće priznat Kosovo, nema teorije. Argentina je na toj liniji također, a Brazil čini mi se isto. Veća opasnost leži u zemljama tipa Meksiko(nevjerojanto mi je da nisu priznali), Čile, Bolivia, i inim zemljama. Glavno je da ne prizna još puno zemalja do kraja procesa pred ICJ. Kad to bude gotovo, ako odluka ICJ bude pozitivna za Šiptare, gotovo je za Srbiju s Kosovom na dok je na snazi ovaj svjetski poredak, a ako odluka bude negativna za Šiptare, očekujem povlačenje priznanja dosta zemalja koje nisu baš rado priznale(Češka, Makedonija, Poljska, Bugarska)...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Cort0 Maltese je napisao/la:
jationo je napisao/la:

Čini mi se da je i priznalo par zemalja, Peru, Kostarika i Kolumbija, ako se ne varam, ali s druge su strane važnije (i koliko toliko samostalne zemlje) poput Brazila, Venezuele, Bolivije i Argentine, koje imaju suprotno mišljenje...


Venezuela neće priznat Kosovo, nema teorije. Argentina je na toj liniji također, a Brazil čini mi se isto. Veća opasnost leži u zemljama tipa Meksiko(nevjerojanto mi je da nisu priznali), Čile, Bolivia, i inim zemljama. Glavno je da ne prizna još puno zemalja do kraja procesa pred ICJ. Kad to bude gotovo, ako odluka ICJ bude pozitivna za Šiptare, gotovo je za Srbiju s Kosovom na dok je na snazi ovaj svjetski poredak, a ako odluka bude negativna za Šiptare, očekujem povlačenje priznanja dosta zemalja koje nisu baš rado priznale(Češka, Makedonija, Poljska, Bugarska)...


Bolivija sigurno neće priznati, još je davno Morales tako rekao. Jedino ako njega Ameri smijene onako, demokratski, državnim udarom...
Ali ne vjerujem da će doći do povlačenja tih priznanja, jer te zemlje nisu ionako priznale Kosovo zato što su mislile da je to pravedno, već zbog američkog pritiska, a on se sigurno neće smanjiti, bez obzira na sud...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
LuckyLuke je napisao/la:

To je bilo u Aracinovu.... selo... danas opcina u Skoplju....

Posle nekoliko dana opsade... makedonske specijalne armiske i policiske snage su usli u Aracinovo.... i poceli zauzimati kucu po kucu... albanci su poceli mahati bjelim zastavama.... onda je pod pritiskom NATO-a i MZ dosla direktiva da se akcija zaustavi... i poslani su autobusi da "evakuiraju" teroriste....

http://www.life.com/image/1326717

Tek posle je objavljeno i potvrdjeno da je medju njima bilo americkih instruktora....


Zvuči realno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
jationo je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:

Venezuela neće priznat Kosovo, nema teorije. Argentina je na toj liniji također, a Brazil čini mi se isto. Veća opasnost leži u zemljama tipa Meksiko(nevjerojanto mi je da nisu priznali), Čile, Bolivia, i inim zemljama. Glavno je da ne prizna još puno zemalja do kraja procesa pred ICJ. Kad to bude gotovo, ako odluka ICJ bude pozitivna za Šiptare, gotovo je za Srbiju s Kosovom na dok je na snazi ovaj svjetski poredak, a ako odluka bude negativna za Šiptare, očekujem povlačenje priznanja dosta zemalja koje nisu baš rado priznale(Češka, Makedonija, Poljska, Bugarska)...


Bolivija sigurno neće priznati, još je davno Morales tako rekao. Jedino ako njega Ameri smijene onako, demokratski, državnim udarom...
Ali ne vjerujem da će doći do povlačenja tih priznanja, jer te zemlje nisu ionako priznale Kosovo zato što su mislile da je to pravedno, već zbog američkog pritiska, a on se sigurno neće smanjiti, bez obzira na sud...


Češka opozicija je bila žestoko protiv priznanja, a izgleda da će ubrzo na vlast. Predsjednik Češke, koji je iz redova opozicije je bio protiv priznanja, tako da očekujem da oni sigurno povuku. Što se Makedonije tiče, šikaniranje predsjednika Kosova koje izvode makedonske vlasti toliko bode u oči da je očito da se vladajućoj stranci u Makedoniji sve skupa gadi. Uostalom, tamo je pala Vlada jer su odbijali priznati Kosovo(oni isti koji su i sad na vlasti), tako da je očito da samo čekaju argument da zajebu Šiptare. Što se Bugarske tiče, znam da je narod u većini tamo bio protiv priznanja, a stavio bi i jedan zanimljiv video iz Sofie da me ne zajebava trenutno jubito. Ovim zemljama bi dodao i Crnu Goru prije koji mjesec, ali oni su stvarno izvan svake nade za povratak u normalu. Samo brukaju svoju povijest u zadnje vrijeme. :-kava Vjerojatno ima još zemalja koje će uvažiti mišljenje ICJ-a, a koje su priznale Kosovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 lip 2009, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Cort0 Maltese je napisao/la:
jationo je napisao/la:

Bolivija sigurno neće priznati, još je davno Morales tako rekao. Jedino ako njega Ameri smijene onako, demokratski, državnim udarom...
Ali ne vjerujem da će doći do povlačenja tih priznanja, jer te zemlje nisu ionako priznale Kosovo zato što su mislile da je to pravedno, već zbog američkog pritiska, a on se sigurno neće smanjiti, bez obzira na sud...


Češka opozicija je bila žestoko protiv priznanja, a izgleda da će ubrzo na vlast. Predsjednik Češke, koji je iz redova opozicije je bio protiv priznanja, tako da očekujem da oni sigurno povuku. Što se Makedonije tiče, šikaniranje predsjednika Kosova koje izvode makedonske vlasti toliko bode u oči da je očito da se vladajućoj stranci u Makedoniji sve skupa gadi. Uostalom, tamo je pala Vlada jer su odbijali priznati Kosovo(oni isti koji su i sad na vlasti), tako da je očito da samo čekaju argument da zajebu Šiptare. Što se Bugarske tiče, znam da je narod u većini tamo bio protiv priznanja, a stavio bi i jedan zanimljiv video iz Sofie da me ne zajebava trenutno jubito. Ovim zemljama bi dodao i Crnu Goru prije koji mjesec, ali oni su stvarno izvan svake nade za povratak u normalu. Samo brukaju svoju povijest u zadnje vrijeme. :-kava Vjerojatno ima još zemalja koje će uvažiti mišljenje ICJ-a, a koje su priznale Kosovo.


Vlada u Makedoniji nije pala... VMRO je na vlast jos od 2006....
....nego... raspisani su vanredni izbori... jer su prije toga imali klimavu koaliciju sa drugom albanskom strankom DPA koja sada ima jedva 5 poslanika i na granici su formiranja i djelovanja kao poslanicka grupa u saboru... a i VMRO je onda imao manje... pa je rad sabora konstantno bio opstruiran i nije mogao proci niti jedan zakon....sada zajedno imaju 2/3 vecinu i 1/2 manjina..... sto su dva preduvjeta za nesmetano donosenje zakona..... pritisak za ispunjavanje reformi i sugestije za promjenu albanskog partnera u vladi su dolazili skoro od svih stranih pretstavnika u Makedoniji....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Hroboatos je napisao/la:
LuckyLuke je napisao/la:

To je bilo u Aracinovu.... selo... danas opcina u Skoplju....

Posle nekoliko dana opsade... makedonske specijalne armiske i policiske snage su usli u Aracinovo.... i poceli zauzimati kucu po kucu... albanci su poceli mahati bjelim zastavama.... onda je pod pritiskom NATO-a i MZ dosla direktiva da se akcija zaustavi... i poslani su autobusi da "evakuiraju" teroriste....

http://www.life.com/image/1326717

Tek posle je objavljeno i potvrdjeno da je medju njima bilo americkih instruktora....


Zvuči realno.


Realno je i to sto se u bitci kod Raduse malo istocnije od Skoplja.... napad koji su izveli albanci.... bio izveden kao iz udjbenike americke vojske....
Inace u akcijama makedonskih snaga je zaplenjeno dosta oruzja.... pored onog kineskog koje potice iz albanije....koje je zbog cuvanja po podrumima i jamama bilo pola neupotrebljivo.... ali bilo je i dosta savremenog naoruzanja i uniforme americke i njemacke proizvodnje....
Sva sreca sto ih nisu znali koristiti... ovo mi je govorio jedan UCK-ovac inace moj poznanik.... koji je bio na tetovskom bojistu... i koji me je ubedjivao da su cak imali i stingere ali da nisu znali rukovati s njima...

Tako da ceo rat.... ako se moze tako nazvati ono sto se dogadjalo 2001.... meni lici na nesto fingirano i dobro osmisljeno sa strane zapadnih sluzbi koje sprovode svoje interese u regionu.... a sve je to pocelo jos u onim neredima u Albaniji sredinom 90-ih.... kada su pod paravanom propalih stedionica... razgrabali ceo arsenal oruzja koje je posedovala albanska armija.... koje je kasnije ilegalnim putem prebacivano u Makedoniji i na Kosovu....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
LuckyLuke je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Zvuči realno.


Realno je i to sto se u bitci kod Raduse malo istocnije od Skoplja.... napad koji su izveli albanci.... bio izveden kao iz udjbenike americke vojske....
Inace u akcijama makedonskih snaga je zaplenjeno dosta oruzja.... pored onog kineskog koje potice iz albanije....koje je zbog cuvanja po podrumima i jamama bilo pola neupotrebljivo.... ali bilo je i dosta savremenog naoruzanja i uniforme americke i njemacke proizvodnje....
Sva sreca sto ih nisu znali koristiti... ovo mi je govorio jedan UCK-ovac inace moj poznanik.... koji je bio na tetovskom bojistu... i koji me je ubedjivao da su cak imali i stingere ali da nisu znali rukovati s njima...

...


Šta će im Stingeri, da ruše makedonske ptice..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Inkvizitor je napisao/la:
LuckyLuke je napisao/la:

Realno je i to sto se u bitci kod Raduse malo istocnije od Skoplja.... napad koji su izveli albanci.... bio izveden kao iz udjbenike americke vojske....
Inace u akcijama makedonskih snaga je zaplenjeno dosta oruzja.... pored onog kineskog koje potice iz albanije....koje je zbog cuvanja po podrumima i jamama bilo pola neupotrebljivo.... ali bilo je i dosta savremenog naoruzanja i uniforme americke i njemacke proizvodnje....
Sva sreca sto ih nisu znali koristiti... ovo mi je govorio jedan UCK-ovac inace moj poznanik.... koji je bio na tetovskom bojistu... i koji me je ubedjivao da su cak imali i stingere ali da nisu znali rukovati s njima...

...


Šta će im Stingeri, da ruše makedonske ptice..


:roll:

http://www.youtube.com/watch?v=0tDZpNrWxYM
http://www.youtube.com/watch?v=wgbcdZgTfy4&feature=related

:-top


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Rent-a-pilots? Belarus Ukraines...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 17:35
Postovi: 639
Mar-kan je napisao/la:
Rent-a-pilots? Belarus Ukraines...


Ukraines.... ;)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Tadic-Falsifikovanja-istorije-na-Kosovu.lt.html
Zanimljivo, iako je CG priznala Kosovo, nisu ih zvali da prisustvuju skupu, kao što ih ni Makedonci nisu zvali na inauguraciju predsjednika. :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Cort0 Maltese je napisao/la:
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Tadic-Falsifikovanja-istorije-na-Kosovu.lt.html
Zanimljivo, iako je CG priznala Kosovo, nisu ih zvali da prisustvuju skupu, kao što ih ni Makedonci nisu zvali na inauguraciju predsjednika. :-kava



Corto opet se hvatas za te gluposti, kao da je njima stalo do toga. Makedonija i Crna Gora su stvarno jaki faktori. :-ucelo Na njima, njihovom politickom vrhu je da na taj nacin pokazu kako u biti ne priznaju Kosovo, al sta je tu je, priznali su ga i to vrijedi, ovo je sada samo farsa s kojom se ljudi mogu tjesit!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
mara99 je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/Tadic-Falsifikovanja-istorije-na-Kosovu.lt.html
Zanimljivo, iako je CG priznala Kosovo, nisu ih zvali da prisustvuju skupu, kao što ih ni Makedonci nisu zvali na inauguraciju predsjednika. :-kava



Corto opet se hvatas za te gluposti, kao da je njima stalo do toga. Makedonija i Crna Gora su stvarno jaki faktori. :-ucelo Na njima, njihovom politickom vrhu je da na taj nacin pokazu kako u biti ne priznaju Kosovo, al sta je tu je, priznali su ga i to vrijedi, ovo je sada samo farsa s kojom se ljudi mogu tjesit!


Kako drug Lucky kaže(dao je link čovjek), postoji mogućnost da Makedonija povuče priznanje Kosova. I ja bi prije rekao da je priznanje farsa s kojom se Albanci mogu tješiti, a da je ovo odraz pravog stava MK i CG. 8-)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Zašto je MK priznala Kosovo ako ima isti problem u svom dvorištu ? Pritisnuli Ameri ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 04 lip 2009, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Cort0 Maltese je napisao/la:
mara99 je napisao/la:


Corto opet se hvatas za te gluposti, kao da je njima stalo do toga. Makedonija i Crna Gora su stvarno jaki faktori. :-ucelo Na njima, njihovom politickom vrhu je da na taj nacin pokazu kako u biti ne priznaju Kosovo, al sta je tu je, priznali su ga i to vrijedi, ovo je sada samo farsa s kojom se ljudi mogu tjesit!


Kako drug Lucky kaže(dao je link čovjek), postoji mogućnost da Makedonija povuče priznanje Kosova. I ja bi prije rekao da je priznanje farsa s kojom se Albanci mogu tješiti, a da je ovo odraz pravog stava MK i CG. 8-)



Priznanje jeste farsa al ta farsa ima politicke i pravne posljedice a ovo nema nikakve osim blagog politickog znaka!

Makedonija ima tako dobro ekonomsko stanje da ce si stvarno uzeti za pravo da ponisti prizanje! :-ucelo Makedonija je najnerazvijenija u regiji i najvise ovisi od Zapada, bolje im je da se pokriju usima! :-ucelo

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9792 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 392  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO