HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1225 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dobr su. Natakarili Google mapu da se mogu igrati Drones.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
:smajl007
Mislim, nije meni problem ovdje nadmetati se rijecima sa nekima koji ocigledno ne vole nista sto sadrzi slova B i H, apsolutno nikakav. Mislio sam da je forum, pa bilo koji, osmisljen da se na njemu nesto napise, procita, vidi, nadmece inteligencijom, pismenoscu.... Ali sta uraditi kad ti prvi moderator dozvoljava provokaciju i netrpeljivost!?!
Dopustas da ti se forumasi koji su ocigledno simpatizeri ravnogoraca "izivljavaju" na topicu koji nosi naziv Vojska Bosna i Hercegovine (sa slikom nastalom na obiljezavanju, vec receno kojem, za kojeg je sprovedena istraga i po zakonu sankcionisani svi koji su napravili propust)... Dopustas, da ti lik sarkasticno postavlja pitanje: kako se pozdravljaju pripadnici puka pisi ??? Iako znamo da je cijela generacija, ukljucujuci i komandni kadar, koja je prije puuuuunooooo godina odbila na Manjaci dati zakletvu zemlji Bosni i Hercegovini, raspustena i na.ebala ! A lik pojma nema o zakonu o pukovima, da ga cini 100-njak osoba i da nemaju nikakve ingerencije u komandovanju i uticaju. Pukovi vode dnevnike, obljetnice, i formirali su muzej. :zubati
Sve brigade (4. 5. i 6.) su izmjesane i svaka od tri brigade sastoji se od tri bataljona + jedan artiljerijski, izvidjacke cete i voda veze u kojima su i hrvati i srbi i bosnjaci. + Brigada za taktičku podršku (Sarajevo) + Brigada ratnog zrakoplovstva i protivzračne odbrane + Komanda za podršku OS BIH .
Dopustas napacenom liku da u recenici koristi (tzv.) kada govori o oruzanim snagama Bosne i Hercegovine. Dopustas, isto tako da ti forumas Bosnjake u BiH, naziva Bosnjama. Dopusta se, da u potpisu forumas postavlja pitanje: Kada ce Bosnjaci imati svoju nacionalnu drzavu ?!? Smijesno.
Bosnjaci imaju svoju drzavu, Bosnu i Hercegovinu i nije problem da u njoj zivi svako ko je postuje i voli, odnosno ne mora imati nikakve osjecaje ali je nece rasturati.
Smijesno je sve ovo, pogotovo brisanje posta u kojem govorim o velicini i broju vojnika po narodima, o naoruzanju u rezervi, 10% vojnosposobnog stanovnistva (100.000) u Bosnjaka i o brojevima 400.000, 1.300.000, 2.000.000 po narodima. :zubati
Sta pokusavas sakriti ? I jos mi se posalje upozorenje, za sta?
Pa zar nije bolje banovati odmah, ebesh argumente. Protjeraj sve koji ne misle kao mi i da nastavimo sa orgijama. :smajl007
Nije bitno. Dosao sam na forum da malo pokusam predstaviti ono sto nas spaja kao gradjane u Bosni i Hercegovini. Vidim, malo je sagovornika. Nema veze. Moze i da me nema ovdje, a moze i da se pokusamo nadmetati. Ja sa pozitivom a neki sa agresivom. Moze i jedno i drugo. :yes
Moze sad, gotovo.... Brisi post. Lijep pozdrav. :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 20:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
BarackObama je napisao/la:
Vojska BiH nije loš naziv, ali bolje zvuči Armija Bosne i Hercegovine. Podsjeti na slavne dane.



Ja bih k tomu dodao i Armija REPUBLIKE Bosne i Hercegovine, nek je do jaja.

P.S. Vidiš kako sam u prošloj rečenici napisao bih a nisam ni svjestan bio toga. Ne možeš pobjeći od BiH, ne ne.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Super ti je ta izložba krntija i letećih kanti. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Toliko priželjkuju taj rat a nemaju muda za napasti. Onda rahat patnja, iliti sabur.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
archi_a je napisao/la:
Bosnjaci imaju svoju drzavu, Bosnu i Hercegovinu i nije problem da u njoj zivi svako ko je


Za ovu recenicu imas trajni ban. Vi mozete odredjivati tko ce i kako zivjeti samo u vasih 5 kantona, mada ni tamo vise otkako je SIPE. U 5 hrvatskih kantona i RS (kao i na drzavnoj razini) neki drugi odredjuju po kojim pravilima ce se zivjeti.

76% BiH je trajno oslobodjeno od takvih koji izgovaraju recenice poput te tvoje gore.

Kritiziras pojeidne forumase zbog spominjanja nacionalnog sastava, a postavljas samo fotografije muslimanskog vojnog puka dok zanemarujes vecinu (56%) Oruzanih snaga.

S obzirom da mi se svidjaju izraelske metode kaznjavanja terorista (sravne im kucu bagerom), zapravo ti necu dati ban, nego cu ti za kaznu izbrisati zadnjih 10 postova sa 100 slika.

Probaj ponovno.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Tek sam sad skuzio da si ti onaj mali iz Nizozemske. :D

Eto vidis kako to bude. Za takav sovinizam je vjerojatno tvoj stari dobio nogu u guzicu iz BiH.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:

S obzirom da mi se svidjaju izraelske metode kaznjavanja terorista (poravnaju im kucu bagerom), zapravo ti necu dati ban, nego cu ti za kaznu izbrisati zadnjih 10 postova sa 100 slika.

Probaj ponovno.


Odjednom se tema brže otvara. Bošnjaci su Internet spam doslovce, nikakva korist od njih. Korisni su koliko im i braća Arapi u muzici, književnosti i umjetnosti.

Hajde bez pardona. Nije do vas, do njih je. Neka se nauče ponašati kao gosti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Bobovac je napisao/la:
Super ti je ta izložba krntija i letećih kanti. :D

Romi jedva čekaju otpis :zubati
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
Robbie MO je napisao/la:
archi_a je napisao/la:
Bosnjaci imaju svoju drzavu, Bosnu i Hercegovinu i nije problem da u njoj zivi svako ko je


Za ovu recenicu imas trajni ban. Vi mozete odredjivati tko ce i kako zivjeti samo u vasih 5 kantona, u 5 hrvatskih kantona i RS neki drugi odredjuju po kojim pravilima ce se zivjeti.

76% BiH je trajno oslobodjeno od takvih koji izgovaraju recenice poput te tvoje gore.

Kritiziras pojeidne forumase zbog spominjanja nacionalnog sastava, a postavljas samo fotografije muslimanskog vojnog puka dok zanemarujes vecinu (56%) Oruzanih snaga.

S obzirom da mi se svidjaju izraelske metode bageriranja kuca terorista, zapravo ti necu dati ban, nego cu ti za kaznu izbrisati zadnjih 10 postova.

Probaj ponovno.


Ne znam u cemu je problem ? Hoces reci da Bosna i Hercegovina nije i zemlja Bosnjaka ?!? Ili ces ti to opovrgnuti. Jak si mi u ovom cyber svijetu. Majstor si, nema sta. :zubati Izbrisi sve postove, ali naziv zemlje u kojoj zivis (ili ne zivis) izbrisati ne mozes. Bosna i Hercegovina se zove, kako god ti to prihvatio ili ne. To i jest vas problem, zivite u zabokrecini, zatvoreni u torove i mislite da je okolo vas jos rat. Progledajte malo. Ja sam postavljao slike na kojima imaju obiljezja svih pukova. Meni to nije problem, kao sto mi nije problem zivjeti i raditi sa bilo kim ko se ne moli istom Bogu kao ja. Bice Bosne a i Hercegovine u njoj. Na forumu secirajte, masakrirajte i ispoljavajte svoje sovinisticke fazone, ali dalje od toga dobaciti ne mozete. Izbrisi sve postove jer te boli istina. Radije si ususkan u svoj nacionalizam. L O L
Promijenit ce se i to. Samo, jadan je covjek koji zivi u drzavi koju ne voli i kojoj zeli zlo. :scared To ustvari vise govori o njemu samom.
Pozdrav (bez lijep)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tvoji lideri kažu "Bosna". Dogovorite se koliko vam dovoljno, pa ćemo uzeti na razmatranje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ne smeta meni današnja moderna i federalna Bosna i Hercegovina, dapače smatram ju odličnim okvirom za kontrolu islamista

politika/muslimani-temeljni-narod-u-srpskohrvatskoj-bih-t12903.html

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
Robbie MO je napisao/la:
Ne smeta meni današnja moderna i federalna Bosna i Hercegovina, dapače smatram ju odličnim okvirom za kontrolu islamista

politika/muslimani-temeljni-narod-u-srpskohrvatskoj-bih-t12903.html


Bravo majstore. :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nizozemsko dijete, evo jedna lekcija o našoj domovini Bosni i Hercegovini :D

Citat:
Prirodno-drustveni elementi:
# 80% Muslimana zivi na 10% BiH (njihove tri najmnogoljudnije savezne drzave: KS, TK i ZKD). Etnicki prostor im je pritom u odnosu na 1991. cak blago porastao (dobitci u USK su blago veci nego gubici u IB).
# kontroliraju oko 7% drzavne granice BiH (par desetaka kilometara drzavne granice oko Bihaca i Kladuse, to jest 2 od 30-ak granicnih prijelaza)
# nemaju izlaz na BiH more
# Nemaju izlaz na najduzu i najvecu BiH rijeku.
# ne pripada im najvisi vrh BiH
# ne pripada im jedina rafinerija u BiH
# ne pripada im najveca hidroelektrana u BiH
# nemaju nogometnog prvaka BiH
# nemaju kosarkaskog prvaka BiH
# od 2 BiH nobelovca, nemaju niti jednoga
# imaju tek trecu najbrojniju dijasporu iz BiH

Onda politicki elementi:
# izdali i unistili bosansko kraljevstvo i stali na stranu okupatora koji se stvorio odnekud iz Azije
# ne daju djeci imena po bosanskim kraljevima cak ni ateisti medju njima, za razliku od Hrvata i Srba
# minimalno su sudjelovali u stvaranju Republike BiH 1945. (dali 3% narodnih heroja)
# najmladji konstitutivni narod u BiH (nisu bili konstitutivni u ZAVNOBIH-u, nego tek od 74.)
# ne mogu mijenjati ustav BiH
# ne mogu svojom voljom donijeti niti jedan zakoncic u BiH, niti u Federaciji (Cavara mora potpisati)
# imaju 2 od 9 ministara u Vladi BiH (koja zapravo nije vlada nego vijece)
# BiH nema predsjednika. Muslimani imaju 1 od 3 clana Predsjednistva.
# U Ustavnom sudu BiH od 9 clanova 2 je Muslimana
# Vojska drzave BiH izgleda ovako: http://static.klix.ba/media/images/vije ... .12_xl.jpg (ima i verzija sa CCCC)
# Na celu Vojske BiH je Hrvat
# Specijalna policija BiH je totalno srpska (SIPA) i utjeruje temeljnom narodu strah u kosti
# Bosnjacka elektroprivreda radi samo na 1/4 BiH
# Postanska marka kupljena u Sarajevu ne vrijedi vec 500 metara istocno (probaj zalijepiti takvu marku na pismo pa ga predati u postu u Neumu ili Istocnom Sarajevu)
# Poziv iz Sarajeva u Istocno Sarajevo se naplacuje skuplje nego poziv iz Sarajeva u Bihac


A sada idemo do Hrvatske.
# Hrvati zive na prostoru citave Hrvatske
# kontroliraju 100% drzavne granice RH
# Hrvatima pripada hrvatsko more
# Hrvati imaju izlaz na najduzu i najvecu RH rijeku.
# Hrvatima pripada im najvisi vrh u RH
# Hrvatima pripadaju sve rafinerije u RH
# Hrvatima pripadaju sve hidroelektrane u Hrvatskoj
# Hrvati imaju nogometnog prvaka Hrvatske
# Hrvati imaju kosarkaskog prvaka Hrvatske
# imaju najbrojniju dijasporu iz Hrvatske

Onda politicki elementi:
# Hrvati daju djeci imena po svim svojim kraljevima
# sudjelovali su vecinski u stvaranju savezne Republike Hrvatske 1945.
# Hrvatska je nacionalna drzava hrvatskog naroda
# mogu mijenjati ustav RH svake sekunde
# mogu svojom voljom donijeti zakone u RH
# prave Vladu kakvu hoce
# Hrvatska ima predsjednika. Taj predsjednik je Hrvat.
# U Ustavnom sudu Hrvatske sjede Hrvati (ili politicki Hrvati).
# Vojska RH na sebi nema ni 4C ni polumjesec
# Na celu Vojske RH je Hrvat
# Specijalna policija RH je hrvatska i ne nadzire Hrvate radi sklonosti terorizmu
# Hrvatska elektroprivreda radi na prostoru cijele Hrvatske
# Postanska marka kupljena u Zagrebu vrijedi 500 metara dalje od Zagreba (kao i u postama u Dubrovniku ili Osijeku)
# Poziv iz Zagreba u Karlovac se ne naplacuje skuplje nego poziv iz Zagreba u Dubrovnik, nego isto


Verdict: Moderna federalna BiH je podjednako velika kao Hrvatska (preko 50 000 km2), i tu svaka slicnost prestaje. Po strukturi je zapravo nekomunisticka verzija Jugoslavije.

Naravno, ovo gore nije nista neuobicajeno za visenacionalne EU zemlje (Belgija: 71% Flamanaca = 50% zajednicke vlasti u Belgiji; Britanija: 88% Engleza = 50% teritorija UK i 0% nafte...).

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
archi_a je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Ne smeta meni današnja moderna i federalna Bosna i Hercegovina, dapače smatram ju odličnim okvirom za kontrolu islamista

politika/muslimani-temeljni-narod-u-srpskohrvatskoj-bih-t12903.html


Bravo majstore. :yes


Eto drago mi je da se slazemo.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
Robbie MO je napisao/la:
Nizozemsko dijete, evo jedna lekcija o našoj domovini Bosni i Hercegovini :D

Citat:
Prirodno-drustveni elementi:
# 80% Muslimana zivi na 10% BiH (njihove tri najmnogoljudnije savezne drzave: KS, TK i ZKD). Etnicki prostor im je pritom u odnosu na 1991. cak blago porastao (dobitci u USK su blago veci nego gubici u IB).
# kontroliraju oko 7% drzavne granice BiH (par desetaka kilometara drzavne granice oko Bihaca i Kladuse, to jest 2 od 30-ak granicnih prijelaza)
# nemaju izlaz na BiH more
# Nemaju izlaz na najduzu i najvecu BiH rijeku.
# ne pripada im najvisi vrh BiH
# ne pripada im jedina rafinerija u BiH
# ne pripada im najveca hidroelektrana u BiH
# nemaju nogometnog prvaka BiH
# nemaju kosarkaskog prvaka BiH
# od 2 BiH nobelovca, nemaju niti jednoga
# imaju tek trecu najbrojniju dijasporu iz BiH

Onda politicki elementi:
# izdali i unistili bosansko kraljevstvo i stali na stranu okupatora koji se stvorio odnekud iz Azije
# ne daju djeci imena po bosanskim kraljevima cak ni ateisti medju njima, za razliku od Hrvata i Srba
# minimalno su sudjelovali u stvaranju Republike BiH 1945. (dali 3% narodnih heroja)
# najmladji konstitutivni narod u BiH (nisu bili konstitutivni u ZAVNOBIH-u, nego tek od 74.)
# ne mogu mijenjati ustav BiH
# ne mogu svojom voljom donijeti niti jedan zakoncic u BiH, niti u Federaciji (Cavara mora potpisati)
# imaju 2 od 9 ministara u Vladi BiH (koja zapravo nije vlada nego vijece)
# BiH nema predsjednika. Muslimani imaju 1 od 3 clana Predsjednistva.
# U Ustavnom sudu BiH od 9 clanova 2 je Muslimana
# Vojska drzave BiH izgleda ovako: http://static.klix.ba/media/images/vije ... .12_xl.jpg (ima i verzija sa CCCC)
# Na celu Vojske BiH je Hrvat
# Specijalna policija BiH je totalno srpska (SIPA) i utjeruje temeljnom narodu strah u kosti
# Bosnjacka elektroprivreda radi samo na 1/4 BiH
# Postanska marka kupljena u Sarajevu ne vrijedi vec 500 metara istocno (probaj zalijepiti takvu marku na pismo pa ga predati u postu u Neumu ili Istocnom Sarajevu)
# Poziv iz Sarajeva u Istocno Sarajevo se naplacuje skuplje nego poziv iz Sarajeva u Bihac


A sada idemo do Hrvatske.
# Hrvati zive na prostoru citave Hrvatske
# kontroliraju 100% drzavne granice RH
# Hrvatima pripada hrvatsko more
# Hrvati imaju izlaz na najduzu i najvecu RH rijeku.
# Hrvatima pripada im najvisi vrh u RH
# Hrvatima pripadaju sve rafinerije u RH
# Hrvatima pripadaju sve hidroelektrane u Hrvatskoj
# Hrvati imaju nogometnog prvaka Hrvatske
# Hrvati imaju kosarkaskog prvaka Hrvatske
# imaju najbrojniju dijasporu iz Hrvatske

Onda politicki elementi:
# Hrvati daju djeci imena po svim svojim kraljevima
# sudjelovali su vecinski u stvaranju savezne Republike Hrvatske 1945.
# Hrvatska je nacionalna drzava hrvatskog naroda
# mogu mijenjati ustav RH svake sekunde
# mogu svojom voljom donijeti zakone u RH
# prave Vladu kakvu hoce
# Hrvatska ima predsjednika. Taj predsjednik je Hrvat.
# U Ustavnom sudu Hrvatske sjede Hrvati (ili politicki Hrvati).
# Vojska RH na sebi nema ni 4C ni polumjesec
# Na celu Vojske RH je Hrvat
# Specijalna policija RH je hrvatska i ne nadzire Hrvate radi sklonosti terorizmu
# Hrvatska elektroprivreda radi na prostoru cijele Hrvatske
# Postanska marka kupljena u Zagrebu vrijedi 500 metara dalje od Zagreba (kao i u postama u Dubrovniku ili Osijeku)
# Poziv iz Zagreba u Karlovac se ne naplacuje skuplje nego poziv iz Zagreba u Dubrovnik, nego isto


Verdict: Moderna federalna BiH je podjednako velika kao Hrvatska (preko 50 000 km2), i tu svaka slicnost prestaje. Po strukturi je zapravo nekomunisticka verzija Jugoslavije.

Naravno, ovo gore nije nista neuobicajeno za visenacionalne EU zemlje (Belgija: 71% Flamanaca = 50% zajednicke vlasti u Belgiji; Britanija: 88% Engleza = 50% teritorija UK i 0% nafte...).


Red je na svakom pismenom portalu navesti izvor. Moj profa je imao obicaj izgovoriti recenicu: "progovori... da te vidim"
Ti si vjeruj mi dovoljno "progovorio", da vidim s kim se zacatavam. Sreca pa nismo svi isti. Vidjet cemo u buducnosti kojih ce biti vise... Normalnih, skolovanih, principijelnih i postenih ili ovakvih... (lijeno mi pamtiti pojedine nickove). :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
A sta si ti to studirao i gdje, da se smatras toliko skolovanim?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:38 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Više Kurdi imali oružja prije svog rata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
Robbie MO je napisao/la:
A sta si ti to studirao i gdje, da se smatras toliko skolovanim?


Mogu ti napisati sta god hocu... Mogu navesti istinu a mogu i "izgooglati" nesto i napisati da je to bas istina. Nikad neces saznati. Zato sto je ovo forum na kojem je identitet sakriven. E o tome se upravo radi..... Mislim da ti ne bi bas glumio tako jakog nacionalistu da smo facetoface. Kako god, ovdje se moglo pisati smirujucim tonom i bar pokusati biti COVJEK. Obzirom da je identitet manje vise skriven, padaju u vodu tvrdnje: ja sam to uradio zbog komsija, drugova iz razreda ili uticaja okoline. Morao sam biti sovinista da bih se uklopio. :w00t Ovdje se ustvari vidi ko je kakav. Za mene je frapirajuce da vas ima toliko.
Iskreno, slucajno nabasah na ovaj forum, radeci istrazivanje o OSBiH i po prvi puta udjoh i registrovah se da kazem koju, ali ipak ima ih par, "neizivljene" djece koji su zadojeni kako su zadojeni, da mrze sve sto je kao, drugacije od njih samih. To ustvari i govori o njima samima, koliko su mali i nesigurni izvan grupe koja im kreira misljenje. A ti im, iskreno receno podilazis i pomazes im. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:50 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:53 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 22:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
U proslom ratu Muslimani su preko Hrvatske dobijali dotok hrane, nafte, lijekova, itd.

Interesantan eksperiment bi bio da izazovu novi rat pa da vidimo kako to izgleda kada se i s hrvatske strane hermeticki zatvore granice.

U roku 72 sata bi nestalo hrane i imali bi humanitarnu katastrofu i apele da im se bacaju konzerve. :laugh
Mali problem je sto za razliku od 93. ne bi vise imali legalnu vladu i legalnu vojsku koja bi pozivala svijet da im pomogne, a i zasto bi Europa pomagala agresora koji s paravojskom pokusava napasti legalnu RS i legalne hrvatske kantone?

Pa oni ne proizvode ni 10% hrane za svoje potrebe, a tek odakle ce dobiti kap nafte?

I jos bi bilo interesantno vidjeti kako bi Europa priznala islamsku paravojnu jedinicu odcijepljenu od regularnih Oruzanih snaga BiH (kojima zapovjedaju Covic, Ivanic, nacelnik generalstaba Hrvat i ministrica obrane Hrvatica). U slucaju novog rata, oni vise nemaju legalnu i medjunarodno priznatu vojsku, kao sto je bila Armija cije su ukidanje potpisali.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska BiH
PostPostano: 16 svi 2015, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 15 svi 2015, 14:39
Postovi: 37
Poenta cijele price je da je ovo vojska svih nas u kojoj sluze i Ivan i Mladen i Adnan i da cemo mozda biti u situaciji da oni budu pozvani da nam ukazu pomoc ili nam spasavaju glavu. Treba ih podrzati u tome. Treba ih podrzati, ako ne zbog nas koji smo prosli to sto smo prosli, da nasa djeca ne prolaze te strahote. O tome se radi i to konta vecina normalnih ljudi.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1225 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, Hagresor, iprodano, Naša Kvačica, nesorta, Tomba17 i 282 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO