HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 04:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:51 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Ovi muslici trebaju otici jer od Zagreba rade jedan odurni svinjac. Mogu tek razumjeti kako je ljudima u Slavoniji. Muslici su primitivni, nekulturni i smrde ko psi a za sobom ostavljaju smece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:
Nikad granicar nije reko da toga nema, vec da je procentualno gledano stopa kriminaliteta kod tih ljudi cak i niza nego kod vecinske populacije.


Evo njega ponovo takija :klanjam
Jučer je istu stvar tvrdio za teroristička djela, dobio po nosu pa ja odmah na taj dio zaboravio.

Što se tiče kriminalnih djela, uzmimo silovanja u Švedskoj kao primjer:
Citat:
Sweden: Rape Capital of the West
http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape
1.Is there a correspondence between the incidence of rape and the number of people with a foreign background in Sweden?
2.Is there a correspondence between the incidence of rape and some specific group of immigrants in Sweden?
The answer to both questions was an unequivocal Yes. Twenty-one research reports from the 1960s until today are unanimous in their conclusions: Whether or not they measured by the number of convicted rapists or men suspected of rape, men of foreign extraction were represented far more than Swedes. And this greater representation of persons with a foreign background keeps increasing.


Mujaga, ponavljam (po 112. put):
1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?



Opet se igramo gluvih telefona. Laze UNHCR, lazu statistike, svi lazu sem FPÖ i NSDAP.

https://www.youtube.com/watch?v=RvOnXh3NN9w

Od min. 04:10 - dvojezicno, fino objasnjeno da se radi o predrasudama.

Niko ne tvrdi da krimosa nema medju njima ali da je to manji dio, kao i kod svake populacije, i da gledanje istih kroz prizmu tog kriminalnog dijela jednostavno nema veze s objektivnoscu i realnim stanjem.


Citat:
2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?
[/quote]

Covjece, daj izvor pa da vidim o cemu se radi.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Alo Talibane, upravo statistike Unhcr govore da je Svedska zemlja s najvise silovanha u svijetu. Grad Malmo je rekorder.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
master_mind_ je napisao/la:
Alo Talibane, upravo statistike Unhcr govore da je Svedska zemlja s najvise silovanha u svijetu. Grad Malmo je rekorder.



https://www.youtube.com/watch?v=RvOnXh3NN9w

Ovo nije video UNHCR-a slatkishu?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:

Aha, znači se što ti ne ide u korist je statistika desničarskih udruga,a Mujaga?
Sorry što te moram razočarati, ovdje se ne radi o desničarima :wink


1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?

Članak za lako čitanje ti je ovdje http://metro.co.uk/2015/09/19/eu-statis ... a-5398412/, puna statistika ovdje http://ec.europa.eu/eurostat/documents/ ... 9b4f6a838f

master_mind_ je napisao/la:
Alo Talibane, upravo statistike Unhcr govore da je Svedska zemlja s najvise silovanha u svijetu. Grad Malmo je rekorder.


Zna on to, nego tvrdi da su domaći odgovorni za to. Koja razina podlosti, bezobrazluka, laganja i takijanja. Ako nam je ovaj tolerantni i urbani, zamisli ruralne :wink

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
master_mind_ je napisao/la:
U Zagrebu ih jos ima samo sto ne ostaju dulje od dana. Jedan od njih me pitao jel ima u blizini neki hotel za prenocit. Ja rekao da nemam pojma da su najblizi preskupi. Kada na kraju taj muslic kaze da bi u Sheratonu i da trazi najbrzi put pri tome se hvaleci kako ima novaca.


Kod mnogih izbjeglica sa sjevera Afrike nađene su svote novaca u vrijednosti i do 11 tisuća eura.

Evo svjedočili smo i u Hrvatskoj taktiku prebacivanja djece i guranja u prve redove.
Calais
"Mnogi su sa sobom poveli i malenu djecu. Očevici govore kako su ih bacali preko žičane ograde, nadajući se kako će prijeći ogradu te pronaći bolju budućnost u Velikoj Britaniji."

Predsednik Češke Miloš Zeman "Ne volim ograde, bolje vojskom na izbeglice" :klanjam
"Ne volim ograde zato što se uvek setim Berlinskog zida. Mislim da je daleko adekvatnije umesto da se ograde dižu na granicama, poslati tamo živu silu, što znači kako armiju, tako policiju i dobrovoljce rezerviste", kazao je Zeman u Ostravi posle razgovora u komandi dobrovoljnih rezervista češke vojske.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve te izjave u zadnje vrijeme moraju biti jako upozorenje Njemcima. Nikad prije se u EU nije razgovaralo tako direktno i bez rukavica. A bilo je svakavih kriza.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8296
Ljudi moji nemojte dijeliti na urbane i ruralne kao mjerilo za tolerantnost,
to su predrasude. Ljudi iz manjih mjesta znaju biti i pitomiji i uljudniji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:10 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Sation je napisao/la:
Zna on to, nego tvrdi da su domaći odgovorni za to. Koja razina podlosti, bezobrazluka, laganja i takijanja. Ako nam je ovaj tolerantni i urbani, zamisli ruralne :wink


Mozda hoce reci kako su kjafirke krive sto nedaju pick.e divljim muslimanskim hordama pa eto dobile su to sto su htjele. Islam je mentalna bolest i tu nema pomoci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ne možeš ti s divljacima fino i organizirano.

DUZS 'U Opatovcu zasad nije problem kapacitiranost nego to što ljudi ne žele biti u šatorima. S njima je iznimno teško raditi i surađivati'
Ravnatelj DUZS-a Jadran Perinić rekao nam je da za sada u Opatovcu nije problem kapacitiranost nego činjenica da velika većina tih ljudi ne želi biti u šatorima, te je s njima iznimno teško raditi i surađivati.

Prvi autobus došao u kamp u Opatovcu: policija čini velike napore kako bi spriječila stampedo koji prijeti
U ovom trenutku počeo je ukrcaj u autobus prvih izbjeglica iz kampa u Opatovcu koje će danas krenuti put Mađarske. Sve se odvija pod velikim osiguranjem interventne policije budući da stotine ljudi čeka pred vratima ograde kako bi ušli u autobus, pa ih je potrebno smirivati i sprječavati da ne učine stampedo prema autobusu.

Policija u ovom trenutku čini velike napore kako bi sprječila stampedo koji prijeti i s druge strane, a za to vrijeme ljudi mlađe životne dobi koji su još uvijek izvan kampa koriste situaciju i preskaču ogradu, a onda h naši policajci love oko šatora i vraćaju izvan ograde, no neke od njih ipak ne uspijevaju uloviti pa se oni provuku do registracijskog punkta. Bilo je i pokušaja da pojedinci koji su izvan ograde dođu do autobusa u koji se ukrcavaju već registrirani, ali ni jednome to do sada nije uspjelo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne razumijem zašto se brinu oko toga. Ako neće neka spavaju pod vedrim nebom, sloboda je.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:13 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:

Aha, znači se što ti ne ide u korist je statistika desničarskih udruga,a Mujaga?
Sorry što te moram razočarati, ovdje se ne radi o desničarima :wink


1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?

Članak za lako čitanje ti je ovdje http://metro.co.uk/2015/09/19/eu-statis ... a-5398412/, puna statistika ovdje http://ec.europa.eu/eurostat/documents/ ... 9b4f6a838f

master_mind_ je napisao/la:
Alo Talibane, upravo statistike Unhcr govore da je Svedska zemlja s najvise silovanha u svijetu. Grad Malmo je rekorder.


Zna on to, nego tvrdi da su domaći odgovorni za to. Koja razina podlosti, bezobrazluka, laganja i takijanja. Ako nam je ovaj tolerantni i urbani, zamisli ruralne :wink



Opet sam te uhvatio u lazi. Nije mi jasno zbog cega morate padati tako nisko.

Ne kaze da su samo 1/5 izbjeglice, vec da je samo 1/5 iz Sirije. Afganistan tebi sigurna zemlja iz koje nebi bjezao nego bi mirno obradjivao zemlju, sadio mak, i to.. :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
daramo je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
U Zagrebu ih jos ima samo sto ne ostaju dulje od dana. Jedan od njih me pitao jel ima u blizini neki hotel za prenocit. Ja rekao da nemam pojma da su najblizi preskupi. Kada na kraju taj muslic kaze da bi u Sheratonu i da trazi najbrzi put pri tome se hvaleci kako ima novaca.


Kod mnogih izbjeglica sa sjevera Afrike nađene su svote novaca u vrijednosti i do 11 tisuća eura.

Evo svjedočili smo i u Hrvatskoj taktiku prebacivanja djece i guranja u prve redove.
Calais
"Mnogi su sa sobom poveli i malenu djecu. Očevici govore kako su ih bacali preko žičane ograde, nadajući se kako će prijeći ogradu te pronaći bolju budućnost u Velikoj Britaniji."

Predsednik Češke Miloš Zeman "Ne volim ograde, bolje vojskom na izbeglice" :klanjam
"Ne volim ograde zato što se uvek setim Berlinskog zida. Mislim da je daleko adekvatnije umesto da se ograde dižu na granicama, poslati tamo živu silu, što znači kako armiju, tako policiju i dobrovoljce rezerviste", kazao je Zeman u Ostravi posle razgovora u komandi dobrovoljnih rezervista češke vojske.

Sto je najbolje Zeman je komunist. Izgleda da samo mi imamo retardiranu ljevicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8188
Malo njemackih statistika:
http://www.bamf.de/SharedDocs/Anlagen/DE/Downloads/Infothek/Statistik/Asyl/201508-statistik-anlage-asyl-geschaeftsbericht.pdf;jsessionid=4D2B4CF4CBEF7817243BD0C7E4D5DC9C.1_cid368?__blob=publicationFile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8296
granica je napisao/la:
Afganistan tebi sigurna zemlja iz koje nebi bjezao nego bi mirno obradjivao zemlju, sadio mak, i to.. :D


Afganistan nije sigurna zemlja ali se ne može dobiti azil iz takvih zemalja samo na osnovu toga što zemlja nije sigurna.
Ako je migrant iz Afganistana mora pripadati nekoj ugroženoj skupini na pr. možda neki budist ili neka manjina koja je
konstantno proganjana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:23 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
granica je napisao/la:
Sation je napisao/la:
Aha, znači se što ti ne ide u korist je statistika desničarskih udruga,a Mujaga?
Sorry što te moram razočarati, ovdje se ne radi o desničarima :wink


1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5)?

Članak za lako čitanje ti je ovdje http://metro.co.uk/2015/09/19/eu-statis ... a-5398412/, puna statistika ovdje http://ec.europa.eu/eurostat/documents/ ... 9b4f6a838f



Zna on to, nego tvrdi da su domaći odgovorni za to. Koja razina podlosti, bezobrazluka, laganja i takijanja. Ako nam je ovaj tolerantni i urbani, zamisli ruralne :wink



Opet sam te uhvatio u lazi. Nije mi jasno zbog cega morate padati tako nisko.

Ne kaze da su samo 1/5 izbjeglice, vec da je samo 1/5 iz Sirije. Afganistan tebi sigurna zemlja iz koje nebi bjezao nego bi mirno obradjivao zemlju, sadio mak, i to.. :D

ćeSme jesi li za šerijat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
i_jopet je napisao/la:
Ljudi moji nemojte dijeliti na urbane i ruralne kao mjerilo za tolerantnost,
to su predrasude. Ljudi iz manjih mjesta znaju biti i pitomiji i uljudniji.


Nisam na to mislio.I sam sam iz manjeg mjesta no kada kažem urbano/ruralno, ne mislim na mjesto gdje osoba živi nego na način na koji razmišlja. Doduše, moja greška, nisam se fino izrazio.


granica je napisao/la:
Opet sam te uhvatio u lazi. Nije mi jasno zbog cega morate padati tako nisko.
Ne kaze da su samo 1/5 izbjeglice, vec da je samo 1/5 iz Sirije. Afganistan tebi sigurna zemlja iz koje nebi bjezao nego bi mirno obradjivao zemlju, sadio mak, i to..


1)Opet? Kada je bio prvi put?
2)Dali sam ja rekao da je Afganistan sigurna zemlja? Ne. Ne teče med i mlijeko ni u Pakistanu, Iranu, Sudanu, Libiji, Egiput… no to ne znači da državljani tih zemalja odlaskom odmah postaju izbjeglice.

Ponavljam:
1)Nakon onih silnih tvrdnji da su desničari u EU počinili više terorističkih djela, kako je moguće da se ispostavilo da su ti braća gora i po broju napada i po broju žrtava? Dobro uklopljena, integrirana braća koja broje tek par % u svakoj EU zemlji.

2)Što kažeš na službenu statistiku Eurostata koja govori da su ovdje izbjeglice u manjini (tek 1 od 5) (da ti je srcu lakše, umjesto izbjeglica ubuduće čitaj Sirijci)?

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Granica jesi za šerijat ganci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
chat nick je napisao/la:
Granica jesi za šerijat ganci?


Moraš dodati onaj dio "zakuni se Allahom", ovako će ti bez problema reći da nije.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
chat nick je napisao/la:
Granica jesi za šerijat ganci?


Ja bih ga zamolio da se zakune Allahom da nije musliman vjernik. Eto, samo ta sitnica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:35 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Granice hajde izgovori.Svi čekamo.
Moraš ako hoćeš da imaš kredibilitet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Granicar je rekao kako je nama krivo sto Svedski talibani smiju silovati, a mi ne pa smo zato ljubomorni. Nazalost izbrisao je svoj post gdje se lijepo demonstrira kako Islam negativno utjece na ljudski moral.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma klasični dijasporaški islamistički trol.

Održava se izvanredni sastanak ministara unutarnjih poslova EU-a posvećen izbjegličkoj krizi.
Mađari 'opleli' po Hrvatskoj

Britanci su još jednom ponovili da neće sudjelovati u europskom programu raspodjele izbjgelica.
Njemačke željeznice objavile su da obustavljaju sav željeznički promet prema i iz Austrije i Mađarske do 4. listopada.
Propušta se kvarljiva roba na Bajakovu

Autobusi kod Bapske došli ravno s makedonske granice

Oko 2500 ljudi koji su dovezeni na granicu Srbije i Hrvatske kod Bapske došli su makedonskim autobusima, izravno sa granice Makedonije i Srbije. Doznajemo kako su autobusi imali zabranu zaustavljanja bilo gdje u Srbiji, i upućeni su ravno na granicu s Hrvatskom.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8188
BBC je napisao/la:
chat nick je napisao/la:
Granica jesi za šerijat ganci?


Ja bih ga zamolio da se zakune Allahom da nije musliman vjernik. Eto, samo ta sitnica.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
daramo je napisao/la:
Ma klasični dijasporaški islamistički trol.

Održava se izvanredni sastanak ministara unutarnjih poslova EU-a posvećen izbjegličkoj krizi.
Mađari 'opleli' po Hrvatskoj

Britanci su još jednom ponovili da neće sudjelovati u europskom programu raspodjele izbjgelica.
Njemačke željeznice objavile su da obustavljaju sav željeznički promet prema i iz Austrije i Mađarske do 4. listopada.
Propušta se kvarljiva roba na Bajakovu

Autobusi kod Bapske došli ravno s makedonske granice

Oko 2500 ljudi koji su dovezeni na granicu Srbije i Hrvatske kod Bapske došli su makedonskim autobusima, izravno sa granice Makedonije i Srbije. Doznajemo kako su autobusi imali zabranu zaustavljanja bilo gdje u Srbiji, i upućeni su ravno na granicu s Hrvatskom.

Bože kakav raspad sistema a još stvari nisu ni uzele maha.

PS:Dali sada pučanstvo nazire realnost mojih reči da će H zajedno sa S ratovati dole po KiM i okolo?
Ako se toga uopšte iko seća.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO