HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 ruj 2024, 21:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8424 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 337  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 11:15 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Svedska je zamijenila religiju i duhovnost sa multi-kulti ideologijom, dakle djeluje kao neki svojstveni supstitut. Jebiga, Svedska ce u budicnosti posluziti kao primjer nekontrolirane imigracije. Ovo jednostavno nije moglo proci bez posljedica. Vise se nece uzimati ISIS kao argument kontra muslimanskih najezda vec ce se upozoravati da se ne zavrsi ko Svedska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Drugi novinar dosađivao birou za zapošljavanje da mu kažu koliko su od tih 50.000 novopridošlih (Svibanj ove godine) famozni "liječnici". Zbog te državne propagande koja se narodu gura pod nos.

Kad im dosadio odgovorili mu 41 osobe, prijavljene da znaju raditi taj posao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šveđani odlučili baciti ručnik u ring, predaju se. Izgleda će na jugu graditi šatorski izbjeglički kamp koji može primiti do 40.000 migranata.
Kao u Turskoj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6015
Sto se sekiraš za Svede. Brini za nas. Svedi su razarali moju braću Ruse. Sa Katoličko Poljsko Litvanskom koalicijom osvojili Moskvu. Od 1610 do 12. Razorili Rubjikovice vladare. Uspeli se Romanovi.
Jedino posle ove zapadne pljačke što je dobro došlo je verski sukobi i ratovi u Evropi.
Ko je odgovoran za slom 2 godišnje okupacije Moskve. Sve se vraca sve se plaća.
Oni dobijaju melting pot koji im je namenjen. Država ogledna labaratorija za globalni projekat.
Tako su se na nama iživljavali posle Tita
Brzinski nas podigli i potomexpresno razorili .
Danas je Bih zamore za experimente visenacionalnih država i konfesija.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
BBC je napisao/la:
Inače ako niste znali oko 90% migranata u Švedskoj nema nikakve ID kartice ni putovnice.
Šveđani im jednostavno vjeruju na riječ i daju im švedske doživotne papire i nove identitete na ime i podatke kako su oni rekli.
Nije čudo što su Albanci vidjeli svoju priliku.

Nikakva kontrola tko se naseljava u Švedskoj trenutno ne postoji. Kao i da je osoblje (etnički Šveđani) koje o tome odlučuje klonulo duhom i pomirilo se sa tim da će i oni za svojih života negdje migrirati i tražiti papire u normalnoj državi.


Nisu samo Albanci. Jeftin let, zatim pasoš u smeće i pravac imigracijski ured tražiti izdavanje švedskih dokumenata.


Privitak/ci:
tuzla-wizzair-svedska.png
tuzla-wizzair-svedska.png [ 166.15 KiB | Pogledano 1928 put/a. ]

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 15:52 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 16:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Ne izmišljaj.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ministry of Sound je napisao/la:
Citat:
Za ilustraciju ludila, samo mali izbor iz brojnih slučajeva događanja “multikulturalnosti” prošli mjesec:

Ahmad El-Moghrabi, 21-godišnjak bez vozačke dozvole, vozio je velikom brzinom kao luđak brzinom od 150 km/h bježeći od policije kroz Malmö te se zabio u parkirane automobile i teško ozlijedio majku i bebu, koje su srećom preživjele po život opasne ozljede te još jednu osobu. On ih je prignječio između automobila u koje se zabio.



Prigodna (i vrhunska) ilustracija, mada je prigodnija za onoga lika iz Austrije.

slika


Nije hteo jebiga.

Shala mala.

Po koji put cemo vec, liberalu, indirektno tvrditi da su izbjeglice, migranti, kako god ih nazivali, potencijalni teroristi? I kako to, liberalu, da ti je argumentacija obicno onako...desnicarska?
Mislim, meni licno je jasno, ali pitam se samo da li se ti makar ponekad zapitas..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38248
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Otkrili i BiH neki dan 9 Sirijaca s urednom vizom avionom u Sarajevo, kod Zvonika prešli u Srbiju a ostatak puta je poznat.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
lider30 je napisao/la:
granica je napisao/la:
U sta ovi hrvatski nacisti, i par srpskih, pretvorise temu.

Umjesto da se raspravlja o tome koliko izbjeglica ce doci, gdje ce biti zbrinuti, da se razglaba o tome koliko oni doista primaju pomoci, itd., stavljaju se slike kojekakvih siledzija (sto bi, jel, per se trebalo da nam kaze da su svi pripadnici tog ili tog naroda, te ili te religije, itd., upravo takvi).

Aferim.


Isto robot se ponavljaš. Evidentno je da ovo nisu izbjeglice u većini, tako da se ova pojava ne može jednostavno zvati izbjeglice. Sukladno registracijama u Hrvatskoj, evidentno je da na Siriju i Irak otpada možda 30-35% iz kolona, koje ulaze u Hr. Kada bi se gledalo na područja s neposrednom ratnom opasnošću, možda bi broj bio manji, jer nije cijeli Irak, a ni Sirija u neposrednoj ratnoj zoni. Također dodatno, momci i muškarci od 18-40 godina se nigdje na svijetu ne smatraju izbjeglicama, a oni čine više od pola kolone.

Svoju argumentaciju temeljiš na nečemu, što je samo djelomična istina. Ja bih rekao da je kolona većinom sastavljene od ekonomskih migranata i manjim dijelom izbjeglica.



A ko se to ovdje ne ponavlja?

Bolje je da se ponavljamo, pa makar 100 godina, nego da se hvatamo za gushe.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
granica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Prigodna (i vrhunska) ilustracija, mada je prigodnija za onoga lika iz Austrije.

slika


Nije hteo jebiga.

Shala mala.

Po koji put cemo vec, liberalu, indirektno tvrditi da su izbjeglice, migranti, kako god ih nazivali, potencijalni teroristi? I kako to, liberalu, da ti je argumentacija obicno onako...desnicarska?
Mislim, meni licno je jasno, ali pitam se samo da li se ti makar ponekad zapitas..


Mister Ograničeni, ne budali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44033
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
granica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Prigodna (i vrhunska) ilustracija, mada je prigodnija za onoga lika iz Austrije.

slika


Nije hteo jebiga.

Shala mala.

Po koji put cemo vec, liberalu, indirektno tvrditi da su izbjeglice, migranti, kako god ih nazivali, potencijalni teroristi? I kako to, liberalu, da ti je argumentacija obicno onako...desnicarska?
Mislim, meni licno je jasno, ali pitam se samo da li se ti makar ponekad zapitas..


Ja:

- Pro osobne slobode
- Ultra-Pro LGBTIQ
- Ultra-Pro ženska prava
- Ultra-Pro pomoć diskriminiranim grupama gdje se diskriminacija odnosi na ono s čime su rođeni i što ne mogu promjeniti (rasa, spol, seksualna orijentacija)

- Anti totalitarne ideologije
- Anti upliv religija u javni život
- Anti terorizam
- Anti sve što ugrožava osobne slobode, manjine i sigurnost običnih ljudi
...ergo ekstremno anti islamizam, islamofašizam, politički islam - kao najvidljivije i najkonkretnije eksponente svega što je u sukobu s mojim uvjerenjima

Ti:

- Podli odvjetnik islamizma i političkog islama, koristeći one slobode koje bi taj islam prve ukinuo

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:21 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Zasto ti ne smeta hrvatski nacionalizam na ovom forumu i masa sovinistickih komentara - eto upravo na ovoj temi? Da ih vadim, pa da ti ih fino poslazem ili ces iskreno odgovoriti. Ako ne, onda stedi dah jer mi danas nije do nadmudrivanja.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:23 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
A to sto o meni velis. Znas ti vrlo dobro da ja s islamom veze nemam. Prema tome, cemu? Hajd reci ljubim ti ***, cemu?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44033
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
granica je napisao/la:
Zasto ti ne smeta hrvatski nacionalizam na ovom forumu i masa sovinistickih komentara - eto upravo na ovoj temi? Da ih vadim, pa da ti ih fino poslazem ili ces iskreno odgovoriti. Ako ne, onda stedi dah jer mi danas nije do nadmudrivanja.


Brišemo što se prijavi, a ovaj forum je kamilica u kontekstu diskursa bh. društva i oaza tolerancije u usporedbi s onim što je u okruženju. Da je kontekst Švicarska ili Belgija, i retorika bi bila u skladu s okolnostima.

Nego, demokrato, kako dovodiš u red svoje krovoločno-ratoborne suplemenike s Klixa, Saffa, IslamBosne, Ummeta itd? Idemo svi pomesti vlastiti prag i sve to.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44033
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
granica je napisao/la:
A to sto o meni velis. Znas ti vrlo dobro da ja s islamom veze nemam. Prema tome, cemu? Hajd reci ljubim ti ***, cemu?


To onaj kad žena uhvati muža kako kara susjedu, a on joj poruči da je luda i upita je pa jel će ona vjerovati njemu ili vlastitim očima? :D

Ajde bolan, naši smo, sve će tenzije s tobom pasti kada prestaneš s tom mimikrijom i budeš svoj - eto šta fali korisniku, Amidzi itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
protein je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Inače ako niste znali oko 90% migranata u Švedskoj nema nikakve ID kartice ni putovnice.
Šveđani im jednostavno vjeruju na riječ i daju im švedske doživotne papire i nove identitete na ime i podatke kako su oni rekli.
Nije čudo što su Albanci vidjeli svoju priliku.

Nikakva kontrola tko se naseljava u Švedskoj trenutno ne postoji. Kao i da je osoblje (etnički Šveđani) koje o tome odlučuje klonulo duhom i pomirilo se sa tim da će i oni za svojih života negdje migrirati i tražiti papire u normalnoj državi.

slika


Amidza je napisao/la:
protein je napisao/la:

Nisu samo Albanci. Jeftin let, zatim pasoš u smeće i pravac imigracijski ured tražiti izdavanje švedskih dokumenata.


Ne izmišljaj.


WizzAir nudi letove u Švedsku za 50 KM po osobi. Jasno mi je da oni koji se odluče na taj korak, na tako radikalan potez u potrazi za boljom budućnošću neće o tome govoriti okolo na sva zvona, ali je očito da se to događa, očito svakome tko je sjeo u neki od tih aviona za Švedsku. Pune ih stanovnici BiH s pasošima BiH koji su shvatili kakva je situacija u Švedskoj po pitanju emigracije i koji su odlučili uhvatiti priliku koja će se vjerojatno kroz koji mjesec zatvoriti. A prilika je dobiti novi identitet, švedske dokumente, socijalu i vjerojatno puno unosniji posao od bilo čega što mogu postići u BiH čak i u dalekoj budućnosti. Na kraju krajeva, ako i ne uspiju, uvijek imaju mogućnost vratiti se na staro. Karta po cijeni 50 KM i nije neki gubitak, puno veći gubitak je propustiti priliku.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:34 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ministry of Sound je napisao/la:
granica je napisao/la:
Zasto ti ne smeta hrvatski nacionalizam na ovom forumu i masa sovinistickih komentara - eto upravo na ovoj temi? Da ih vadim, pa da ti ih fino poslazem ili ces iskreno odgovoriti. Ako ne, onda stedi dah jer mi danas nije do nadmudrivanja.


Brišemo što se prijavi, a ovaj forum je kamilica u kontekstu diskursa bh. društva i oaza tolerancije u usporedbi s onim što je u okruženju. Da je kontekst Švicarska ili Belgija, i retorika bi bila u skladu s okolnostima.

Nego, demokrato, kako dovodiš u red svoje krovoločno-ratoborne suplemenike s Klixa, Saffa, IslamBosne, Ummeta itd? Idemo svi pomesti vlastiti prag i sve to.



Citat:
Brišemo što se prijavi, a ovaj forum je kamilica u kontekstu diskursa bh. društva i oaza tolerancije u usporedbi s onim što je u okruženju. Da je kontekst Švicarska ili Belgija, i retorika bi bila u skladu s okolnostima.


Da, opravdanje okolnostima. Zbog toga, iako ti ne predbacujem ljudsku podlost kao ti meni jer za to nema potrebe, pokusavas opravdati neprincipijelnost time sto eto kao BiH nije spremna za liberalne ideje. Nesto puput socijalista kad su govorili da ne mogu uvesti komunizam jer za to covjek jos nije spreman ali evo vam ovo sranje od socijalizma pa se s tim jebite. Znas ti vrlo dobro da ti ga Hrvat - govorim o liberalizmu, nikad nece prihvatiti. Pogotovo ovaj bosanski. I onda tolerises stvari za koje i sam znas da su ustvari neopravdive (nadam se da ne moram spominjati da ni Bosnjaci veze s liberalizmom nemaju..barem ako se zelis kreteti u iole nacionalnim okvirima kao na ovom forumu gdje su nacija, krv i tlo, haman pa svetinje).

Citat:
Nego, demokrato, kako dovodiš u red svoje krovoločno-ratoborne suplemenike s Klixa, Saffa, IslamBosne, Ummeta itd? Idemo svi pomesti vlastiti prag i sve to


Najiskrenije, citam SAX. Sax je po vladajucim statovima, mislim na forum, za vas izmislio humanizam. Dakle najiskrenije. Ima govana i tamo hrpa ali nema ove linije koja zadire sovinizmom i koja se da iscitati ovdje skoro pa na svakoj temi (vazda kazem isto: cast izuzecima). Imam tamo nik ali nisam piso vec nekoliko godina. Sheitan666 ili tako nesto slicno. Uglavnom imam na avataru onog Zukorlica ali ne znam vise ni passwort niti koju sam email adresu naveo.

Sto se Islambosne tice. Davnih dana su me znali banovati otprilike u ovim intervalima kao i vi ovdje. Tako da ....

Ummet..Saff..***..ko i ovi na Islambosni. Sta da ti kazem.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ministry of Sound je napisao/la:
granica je napisao/la:
A to sto o meni velis. Znas ti vrlo dobro da ja s islamom veze nemam. Prema tome, cemu? Hajd reci ljubim ti ***, cemu?


To onaj kad žena uhvati muža kako kara susjedu, a on joj poruči da je luda i upita je pa jel će ona vjerovati njemu ili vlastitim očima? :D

Ajde bolan, naši smo, sve će tenzije s tobom pasti kada prestaneš s tom mimikrijom i budeš svoj - eto šta fali korisniku, Amidzi itd.



Oni su vam Bosnjaci po mjeri. Njih mozete shvatiti, djelimicno, pogotovo korrisnik, se poklapaju s predrasudama koje imate o Bosnjacima. Ovo sto ti napisem pod ovim nikom, a to sam ti reko i preko PM-a, slobodno uzmi zdravo za gotovo (naravno, ne ociti sarkazam i podjebavanja na odredjenim temama kao s onim likom chatnikom).

Ja uopste nemam tenzija prema tebi. Naprotiv, smatram te jednim od onih 10% (ovo sad odoka, nisam brojo naravno, govorim cisto o osjecaju) koji nisu fasisti. Jedino ti predbacujem licemjerluk zbog tolerancije hrvatskonacoskih govana samo zbog toga sto nosis u sebi - pa makar to bila i mrva, nekog hrvatski orijentisanog patriotizma. Dakle ti tolerises jednog BBC-a, fasistu s dna kace, i tako par likova, samo zato sto su - sta (?) pa Hrvati, jasno. Ali ok je to, ja znam gdje sam, svjesno sam tu gdje sam, i zaista ne ocekujem da cu svojim ucescem ovdje promjeniti svijet ili ovdje preovladavajuce stavove. Dakle cisto fun koji nekad zna dobiti ozbiljne oblike ali u biti svi mi znamo - sem mozda BBC-a - da ustvari samo prdimo u prasinu i trosimo vrijeme.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Al eto, ovaj forum bar nema komercijalni karakter tako da ovim postovima ako nista barem nikome ne punimo dzepove ko Zuckerbergu svakim klikom na FB-u.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
slika

https://www.youtube.com/watch?v=iSny1bN ... v3X9V8Qu98

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44033
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Objasni mi zašto bih te trebao držati na forumu kada 90% forumaša zoveš fašistima, što je kao "blaža" i podlija inačica vašeg uobičajenog međusobnog muslimanskog titranja jaja gdje lakonski cijele narode prozivate fašistima.

Zašto bih to ovdje, trpio, tolerirao, kada te mogu torpedirati među tvoje, gdje možeš fašizirati još jače i agresivnije do mile volje među svojim islamistima raznih nijansi? Win-win za i jedne i druge, ne?

Eto, daj dobar razlog, pa ak ne upali da se pozdravimo zauvijek, s obzirom da ti dopuštam da pišeš pod klonovima u nadi da ćeš konačno evoluirati od islamista u čovjeka.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
Ministry of Sound je napisao/la:
dopuštam da pišeš pod klonovima u nadi da ćeš konačno evoluirati od islamista u čovjeka.


Jašta. Zašto jednostavno ne priznaš da uživaš uvijek iznova gledati dramu odbacivanje maski u režiji BBC-a?. Evo već smo na 90%. Kulminacija se sprema. :D

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44033
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
protein je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
dopuštam da pišeš pod klonovima u nadi da ćeš konačno evoluirati od islamista u čovjeka.


Jašta. Zašto jednostavno ne priznaš da uživaš uvijek iznova gledati dramu odbacivanje maski u režiji BBC-a?. Evo već smo na 90%. Kulminacija se sprema. :D


Zato što obožavam slobodu govora za sve, dok se radi o diskutiranju/kritiziranju ideja. Kada pređe u osobnu difamaciju, odnosno kada se osobno etiketira 90% ljudi (u biti "svi Hrvati su fašisti" - islamistički verbalni proljev star 20-ak godina), to je druga stvar.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
Jedno drugo ne isključuje. Predstave ne bi bilo bez slobode govora.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 ruj 2015, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zoki, pošalji ove barbare u PM. I koju filozofsku im izrecitiraj.

Citat:
Ako se kriza ne riješi, Austrija će silom štititi svoje granice

30
Srijeda
Ruj 2015


BEČ – Ako se izbjeglička kriza ne riješi, Austrija će silom štititi svoje granice, najavila je u utorak austrijska ministrica policije Johanna Mikl-Leitner, piše OE24.

– Ako Njemačka zatvori granice, morat ćemo i mi – kaže ministrica. Kako bi se to spriječilo, već danima traju razgovori između Berlina i Beča. No problem je što jeNjemačka preopterećena. U tu je zemlju od 5. rujna došlo 230.000 ljudi i Nijemci bi uskoro mogli znatno usporiti ili čak zaustaviti vlakove koji stižu iz Austrije i dovoze izbjeglice. Ako se to dogodi, tisuće ljudi će ostati u Austriji što ta zemlja želi spriječiti. Austrija ne vjeruje da će Njemačka zatvoriti granicu, ali boje se da bi cijeli postupak prihvata izbjeglica Njemačka mogla znatno pooštriti i samim time usporiti što bi opet mogli dovesti do velikih problema za Austriju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8424 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 337  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO