HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 09 sij 2016, 03:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 04:49
Postovi: 521
HrvatskiHajduk je napisao/la:
Šta vi mislite ? Šta bi napravili na mom mistu ?


Možda si se i ti njoj dopao pa si nešto zabrljao u te dve poruke, možda je stvar u tome što si bio spor i neodlučan, a možda je samo bila ljubazna. I niko lepo vaspitan ti ne bi odgrizao ruku da ga zagrliš na par sekundi, pa makar mu bilo neprijatno. Kako god, nema te zaljubljene devojke koja momku ne odgovara na poruke, tu nemoj da se dvoumiš.

Evo šta ja mislim:

Prvo. Finim devojkama koje jedva poznaješ se u gradu ne kači na rame kao beba kengur, kad se pridržavaju vrata ni slučajno se ne stavlja ruka malo fali pa na zadnjicu i ne prebira se po rebrima kad se zauzima poza za fotografiju. Tako može sa devojkom, drugaricama, na izlasku sa nekim kad je jasno da će tu biti nečega.

Drugo. Ako ti neko ne odgovara na poruke - pa, prestani da šalješ, pobogu. Ako se pitaš šta treba da uradiš da se neko zaljubi u tebe - ništa. Ili joj se sviđaš ili joj se ne sviđaš. Toliko je prosto.

Prestani da ideš okolo i raspituješ se. Sačekaj da dođe kući na nekoj pauzi i fino i neuvijeno joj reci da ti se sviđa i pitaj je da izađete. UŽIVO. Ako te odbije, šta da se radi, znaćeš bar da si pokušao. Ako pristane, postoji šansa da ćeš se razočarati jer ti nisi zaljubljen u devojku od krvi i mesa već u neku predstavu koju si sam sebi smislio.

Srećno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 09 sij 2016, 03:38 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2014, 01:45
Postovi: 151
Dr Who je napisao/la:
HrvatskiHajduk je napisao/la:
Šta vi mislite ? Šta bi napravili na mom mistu ?


Možda si se i ti njoj dopao pa si nešto zabrljao u te dve poruke, možda je stvar u tome što si bio spor i neodlučan, a možda je samo bila ljubazna. I niko lepo vaspitan ti ne bi odgrizao ruku da ga zagrliš na par sekundi, pa makar mu bilo neprijatno. Kako god, nema te zaljubljene devojke koja momku ne odgovara na poruke, tu nemoj da se dvoumiš.

Evo šta ja mislim:

Prvo. Finim devojkama koje jedva poznaješ se u gradu ne kači na rame kao beba kengur, kad se pridržavaju vrata ni slučajno se ne stavlja ruka malo fali pa na zadnjicu i ne prebira se po rebrima kad se zauzima poza za fotografiju. Tako može sa devojkom, drugaricama, na izlasku sa nekim kad je jasno da će tu biti nečega.

Drugo. Ako ti neko ne odgovara na poruke - pa, prestani da šalješ, pobogu. Ako se pitaš šta treba da uradiš da se neko zaljubi u tebe - ništa. Ili joj se sviđaš ili joj se ne sviđaš. Toliko je prosto.

Prestani da ideš okolo i raspituješ se. Sačekaj da dođe kući na nekoj pauzi i fino i neuvijeno joj reci da ti se sviđa i pitaj je da izađete. UŽIVO. Ako te odbije, šta da se radi, znaćeš bar da si pokušao. Ako pristane, postoji šansa da ćeš se razočarati jer ti nisi zaljubljen u devojku od krvi i mesa već u neku predstavu koju si sam sebi smislio.

Srećno.

Otkud da ja znam koji dan će ona doći u ZD ? Čak i kad je u ZD opet nije sigurno da ćemo se sresti,neznam ni di joj je kuća,neznam di najviše izlazi...itd


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 09 sij 2016, 03:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 04:49
Postovi: 521
Društvene mreže.

Edit: Ako ona nije nešto aktivna, dodaj njene drugarice i visi im na profilima od juna ili za Uskrs.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 09 sij 2016, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2014, 01:45
Postovi: 151
Dr Who je napisao/la:
Društvene mreže.

Edit: Ako ona nije nešto aktivna, dodaj njene drugarice i visi im na profilima od juna ili za Uskrs.

Dodao sam neke njene frendice ali ništa nems koristi skoro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 10 sij 2016, 20:02 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Nadi drugu.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 13 tra 2016, 11:55 
Offline

Pridružen/a: 13 tra 2016, 11:30
Postovi: 2
HrvatskiHajduk je napisao/la:
Prije 1ipol godinu sam upoznao jednu curu zajedno smo radili u istom hotelu ja cilo lito a ona samo 10ak dana bila na ispomoći...u tih 10 dana nismo puno pričali ali kad bi popričali bila bi je jako simpatična prema meni,kad god bi se pogledali nasmješila bi mi se onako slatko, jednom sam slučajno naletio na nju u disku i mahala mi je pred svojim društvom i javljala se,ja uzvratio pozdrav i zagrlim je te pitam jel dobra zabava ona odgovori jest i ja ništa kažem aj uživaj i vratim se nazad frendovima...zanimljivo šta je dozvolila da je zagrlim pred frendicom njenom i frendom,e tad smo zadnji put pričali te noći u disku prije 1ipol godinu,kad više nismo skupa radili nismo se ni sretali jer imamo skroz različita društva i rjetko na ista mista idemo,ona je iz ZD ja sam iz Nina...sad je pogotovo nemogu srest otkad je ljetos otišla na faks u ZG,čak me i brine to malo jer zna se da na faksovima budu lude zabave,da se pije puno,sexa i luduje...a nju tamo nitko nezna i može šta hoće radit,čitao sam i da se neke studentice kad odu u ZG prostituiraju dabi plaćali ispite,garderobu, šminku,izlaske...a neke i sa profesorima spavaju zbog ocjena,nadam se da mala o kojoj pišem nije u tom điru,nju inače svi hvale da je fina cura,pametna,draga i jako lipa naravno...sad joj je 19 godina a znam da je sa 15-16 godina imala nekog lika,meni je to malo previše u tim godinama već bit s nekim,ako je već tad bila aktivna mogu mislit šta sad radi po ZG ali možda pretjerujem ,uglavnom nikad mi se niti jedna nije toliko svidila a nikad joj nisam prizna šta osjećam i to me muči,moram joj reć i pokušat zvat vani ili nešto jer ovako se samo mučim i pitam jeli moglo nešta bit,ali stvarno se rjetko srećemo i moram nekako izmislit način da me konačno vidi nakon 1ipol godinu...jednostavno imam osjećaj da sam imao prolaz kod nje zbog tih njenih osmjeha kad bi se pogledali,zbog onog zagrljaja u disku kad se nije uzmaknula...tad sam mršav bio kad me vidila zadnji put,ali sad me ima Bogami jer sam se bildanja uhvatio i nabacio10ak kg mišića...vjerojatno bi sad imao i veće šanse kod nje samo da dođem u priliku da se vidimo . Šta vi mislite ? Šta bi napravili na mom mistu ?


niti je bilo sta izmedju vas, niti ce biti, malu ti karaju po zagrebu :laugh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Cura koja mi se sviđa i faks
PostPostano: 13 tra 2016, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Sazno sam tko je cura. Već na prvom dejtu daje. Ne znam je li istina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO