HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 srp 2024, 18:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 svi 2016, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59470
Lokacija: DAZP HQ
A šta vam to treba uopće, to te ja pitam, danas pola milijuna, sutra milijun, za 20 godina 5 milijuna.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 svi 2016, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Audrey je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Možda si nešto pogrešno protumačila. Nisam reklamirao Australiju (u šali bi rekli: fuck off, we're full). Samo sam dao primjer kako nacija od 24 milijuna stanovnika pametno kreira imigracijsku politiku iako je patuljak u zajebanom komšiluku.


Ma ne, skuzila sam ja sto si htio reci kolega MoS. Mozda si u pravu, mozda Australija pametno kreira svoju migra-politiku. Ta, ti to bolje znas nego ja. Elem, vise imigranata/stranaca sam vidjela u OZ nego generalno u Evropi. Dobro, ne poredim Pariz i London. Newtown, Petersham, Kings Cross, Blacktown, Geelong, Perth... meni se licno nije svidjelo to sto sam vidjela, ali opet kazem ti to vjerojatno bolje znas nego ja.


28% stanovništva je rođeno van AU, a opet se nema ni približnih problema kao u Europi. Za sve ostalo, de gustibus non est disputandum, ja npr više cijenim prostor od "kulture".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 svi 2016, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dudu je napisao/la:
A šta vam to treba uopće, to te ja pitam, danas pola milijuna, sutra milijun, za 20 godina 5 milijuna.


20-ak tisuća godišnje ako gledaš sve muslimane zajedno, a oni i nisu toliko homogeni. Uglavnom probiraju najbolje, to je uglavnom pljačkanje tih zemalja, samo što im se ne uzimaju resursi, uzimaju im se najbolji kadrovi (izuzev kvote za izbjeglice i family reunion). Za sada fercera OK.

Kome god smeta multi-kulti, može se maknuti iz Sydneya i Melburna i uživati u gradovima (odakle sam i ja inače) koji su 95%+ anglo-keltski. Uostalom tako je i u Europi kad se makneš iz velikih urbanih kongolomeracija (veliki povratak gradova-država).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 svi 2016, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 11:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Ministry of Sound je napisao/la:
Audrey je napisao/la:

Ma ne, skuzila sam ja sto si htio reci kolega MoS. Mozda si u pravu, mozda Australija pametno kreira svoju migra-politiku. Ta, ti to bolje znas nego ja. Elem, vise imigranata/stranaca sam vidjela u OZ nego generalno u Evropi. Dobro, ne poredim Pariz i London. Newtown, Petersham, Kings Cross, Blacktown, Geelong, Perth... meni se licno nije svidjelo to sto sam vidjela, ali opet kazem ti to vjerojatno bolje znas nego ja.


28% stanovništva je rođeno van AU, a opet se nema ni približnih problema kao u Europi. Za sve ostalo, de gustibus non est disputandum, ja npr više cijenim prostor od "kulture".


Sve mi je to poznato sto se stanovnistva tice. Tvrdim da postoje drugi problemi u OZ, sto na kraju kulminiraju u isti ili slican ishod. Mislim da su sve zemlje Zapada u rasulu. Ali, to je vec druga tema. I slazem se, o ukusima se ne raspravlja.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 svi 2016, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
na ulicu

Europsku javnost zgrozili su masovni seksualni napadi na žene diljem Europe tijekom novogodišnjih proslava u kojima su sudjelovali muškarci sjevernoafričkog podrijetla.

Njemački grad Köln bilježi drastičan pad turista nakon nereda u novogodišnjoj noći, kada su stotine muškaraca, mahom migranata iz sjevernoafričkih zemalja, seksualno zlostavljale i pljačkale ženske prolaznice na glavnom željezničkom kolodvoru, priopćeno je u subotu.

Što se otada promijenilo? Jesu li europske žene sigurnije?

Austrijski “Heute” donosi priču studentice Sabine o još jednom napadu i neučinkovitoj policiji.

Napadnuta studentica na bečkom kolodvoru: Nitko mi nije pomogao

Uz nemoć dolazi i ljutnja. Dvadesetogodišnju Bečanku napala su četiri muškarca na zapadnom kolodvoru te je premlaćena i opljačkana. Na kolosjeku svi su skrenuli poglede, “osjećala sam se tako bespomoćno!”, kaže Sabine.

Neshvaćanje i jaki bolovi studentici Sabini (ime je promijenjeno) danima nakon napada urezani su u sjećanje. Prošli tjedan oko 21 sat ova je žena postala žrtva prepada na bečkom Zapadnom kolodvoru. Za “Heute” govori o tom nedjelu.

“Stajala sam na U6-kolosjeku i čekala vlak, tada mi je prišao muškarac i obratio mi se na stranom jeziku. S rukom mi je prošao kroz kosu pošto u njegovom kulturnom okrugu ne postoje plavuše. Vikala sam ‘odbij’ i u međuvremenu se stvarno udaljio, ali samo kako bi otišao po pojačanje”, prisjeća se Sabine.

“Najednom ih je bilo četvero. Istrgnuli su mi torbicu s novčanikom i svim kartama.” Ali to im nije bilo dovoljno. “Razbojnici su po jeziku i izgledu, pretpostavljam, bili Afganistanci. Tukli su me i bacili su me svom silom na pod, onda su pobjegli.”

Epileptičarka koja je očigledno dobila napad, lupila je s glavom snažno na pod realnosti: “Nitko od drugih putnika nije mi pomogao, bili su sretni da se njima ništa ne događa. Kakvi su to sugrađani?”, pita se studentica.

U bolnici su liječnici utvrdili nagnječenje lubanje, ramena, lakta, kralješnice i kuka. Nakon toga je policija uzela njezinu krv.

Žrtva je šokirana: “Policija mi je savjetovala, trebala bih kosu obojati u drugu boju”

Sabine se u Beču već dugo ne osjeća sigurno. “Ali veća od straha je ljutnja”, kaže ona za “Heute”.

Najviše ju ljuti reakcija policije kada je prijavila napad na U6. “Oni su mi objasnili da žene nakon 20 sati ne bi trebale više ići same na ulicu”.

Imali su još savjeta, kaže Sabine i dodaje “Savjetovali su mi da kosu obojim u drugu boju i da se oblačim manje izazovno. Indirektno to znači da sam zapravo sama kriva, to je bezobrazluk!”

Za studenticu glume sve to ide u krivom smjeru. “Ne vidim zašto bih ja morala odstupiti. Sama sam strankinja, rođena u Dubaiju, otac mi je Iračanin, ali sam se preobratila na kršćanstvo, naučila sam njemački i prilagodila sam se. To bi trebao svatko tko ovdje dođe”, ističe Sabina.

Okupljanje ljudi kao na Donauinselfestu sada će se izbjegavati, jer ti su napadi prema izjavama policije danas svakodnevica. Policija to jedva stiže obaviti.

Sabine zaključuje da nasilnim kradljivcima nema ništa za poručiti, jedino bi im rado lice poprskala papar-sprejem.

Masovni napadi na žene kao posljedica neodgovorne migracijske politike

Podsjetimo, nedovoljan broj policajaca i manjak opreme stvorili su ozračje “opstanka najsposobnijih” u kojem su skupine uglavnom stranih muškaraca fizički priječile policajce da pomognu ženama, stajalo je u posebnom policijskom izvješću za internu uporabu. Policija u Kölnu bila je toliko zaprepaštena tako golemom ruljom muškaraca koji su na Staru godinu počinili veliki broj seksualnih delikata i krađa da se pribojavala da bi situacija mogla rezultirati “ozbiljnim ozljeđivanjem ili čak smrtnim ishodima”.

Masovni napadi nad ženama u Njemačkoj, ali i diljem Europe u državama koje su primile veliki broj migranata, bili su većinom seksualne naravi, uključujući i silovanja koja su počinili muškarci “sjevernoafričkog ili arapskog podrijetla”, a žrtve su posvjedočile da su ih okružili, seksualno napali i opljačkali.

Početkom siječnja slovački premijer Fico tražio je izvanredni summit EU-a zbog napada na žene, ali otada se za europske žene nije ništa promijenilo nabolje, već nasilje nad ženama “postaje svakodnevica”.

Interne istrage provedene kako bi se ustanovilo zbog čega policija nije reagirala odlučnije u novogodišnjoj noći još su u tijeku.

U ponedjeljak bi ministar savezne pokrajina Sjeverna Rajna – Vestfalija, Ralf Jaeger trebao odgovarati pred istražnim povjerenstvom pokrajinskog parlamenta.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32451
Kačamak je napisao/la:
Masovni napadi nad ženama u Njemačkoj, ali i diljem Europe u državama koje su primile veliki broj migranata, bili su većinom seksualne naravi, uključujući i silovanja koja su počinili muškarci “sjevernoafričkog ili arapskog podrijetla”, a žrtve su posvjedočile da su ih okružili, seksualno napali i opljačkali.


Samo biblijski "penicilin" rješava takve pojave,umlatiti par silovatelja pa će sljedeći da razmisli hoće li pokušati takvo što.Ali,u demokraciji svi imaju prava,hebi ga... :kava
Citat:
Ako čovjek u polju naiđe na zaručenu djevojku i silom legne s njom, onda neka se pogubi samo taj što je s njom legao....Tako ćeš iskorijeniti zlo iz svoje sredine.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čini mi se da je deal sa Turskom skroz propao i obustavljen, samo nema hrabre osobe da to priopći Europljanima. Sad pokušavaju "kvotirati" iz Grčke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Poljaci službeno odbili Merkeline "kvote" i rekli da nikakvo plaćanje odšteta zbog tog poteza neće dolaziti u obzir. Kako kažu nemaju nikakav mehanizam obrane od terorista.
Zadržavaju svoje pravo da budu suverena država i sami odlučuju o svojoj sudbini.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 15:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37034
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Slovački granični službenici pucali na sirijske izbjeglice

Slovački carinici su na granici između Slovačke i Mađarske pucali i ranili metkom u leđa izbjeglicu iz Sirije.

Sirijska izbjeglica, 26-ogodišnja žena prebačena je u bolnicu zbog operacije i trenutno je njeno zdravstveno stanje stabilno, kako prenosi The Telegraph.

Policajci su zaustavili četiri putnička vozila na ulazu u Slovačka iz Mađarske u ranim jutarnjim satima, piše u priopćenju administracija koja vodi carinsku službu. Tri automobila su se zaustavila odmah po nalogu policije, dok je četvrti nastavio voziti i time ugrozio tri policajca, prenosi Reuters.

U priopćenju granične službe se navodi da su policajci pucali u zrak kao znak upozorenja, a kada su vidjeli da se automobil ni tada nije zaustavio, pucali su i u vozilo, pri čemu je ozlijeđena jedna osoba.

-Nečuveno je da su graničari pucali na sirijske izbjeglice, nevine ljude koji bježe od rata, izjavio je Andrew Stroehlein, direktor nevladine organizacije Human Rights Watch.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32451
daramo je napisao/la:
-Nečuveno je da su graničari pucali na sirijske izbjeglice, nevine ljude koji bježe od rata, izjavio je Andrew Stroehlein, direktor nevladine organizacije Human Rights Watch.


Čuj budaletine Andrewa...Eto nek' sjedne u vozilo i pokuša prozujati preko graničnih prelaza pa neka javi utiske.Ako preživi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Koliku ce kvotu primiti Hrvati, od migranata ??? Ili cete placati reket babi da vam ne istovari isilovce.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 svi 2016, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sto da rade kad su ilegalni migranti. Mogu lako biti teroristi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 svi 2016, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako se to radi. Jednostavno i efikasno.

Citat:
Hungary's parliament has approved tougher conditions for asylum seekers, including cutting allowed stays at reception centers from 60 days to 30 days and gradually reducing their social benefits and subsidies.

Human rights groups say the changes authorized Tuesday by lawmakers are meant to discourage refugees from seeking asylum in Hungary.

Julia Ivan, a lawyer with the Hungarian Helsinki Committee, says Hungary is "forcing refugees into increasingly worse and unpleasant situations."

According to the Office of Immigration and Nationality, 197 people were granted asylum or some other sort of international protection in January-April.

Some earlier proposals which, for example, would have given those in asylum detention centers as much space as inmates in prison, weren't included in the current modifications.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 svi 2016, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majke ti, ne možeš vjerovati da je sve ovo napravila hebena siromašna Makedonija. Narodi Europe (ne usrani Brisel) su im toliko dužni da bi na referendumu trebali izglasati da svakom Makedoncu daju zapadno-europsku mirovinu, zagarantiranu.

Citat:
Migrant Arrivals to Greece Drop Amid EU-Turkey Pact Tensions

By LORNE COOK, ASSOCIATED PRESS BRUSSELS — May 13, 2016, 8:17 AM ET

The number of migrants arriving in Greece has plummeted thanks in part to the European Union's pact with Turkey, the EU border agency said Friday, amid signs that the widely-criticized agreement to stop people heading to Europe could unravel.

The Frontex border agency said fewer than 2,700 people had entered Greece in April, a 90 percent drop from the previous month. It attributed the decline to the effect of the EU-Turkey deal and tight border controls at the Greek Macedonia border, which has been shut to migrants since early March.

"The drop in the number of arrivals on the Greek islands was dramatic," Frontex chief Fabrice Leggeri said, adding that April's total was well below the daily figure arriving on the island of Lesbos alone during the peak months last year.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 14 svi 2016, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čuj gdje su. Pa u Švedskoj pod drugim lažnim imenom. Malo u ovoj državi sa jednim identitetom, malo u drugoj, trećoj, itd...Trebaju muslimanski turisti provjeriti koliko koja država daje i gdje je bolje za ostati.

Citat:
2.5K asylum-seekers 'disappear' from Finnish reception centers - report
Published time: 14 May, 2016 13:55

About 2,500 asylum-seekers have “disappeared” from Finnish reception centers, the MTV3 broadcaster reported, citing police. Local authorities say they have no clue where these people are and how they are making a living, as all contacts have been lost.

“It's a risky situation, we do not know who these people are, why they have come here and how they currently make their living, if they haven't obtained asylum [status] but decided to stay here,” Sanna Palo, head of the Central Bureau of Investigation said in an interview with MTV3.

“A serious threat is posed by the fact that there are a lot of people [among those that disappeared] who initially came [to Finland] using false documents or didn't have any papers whatsoever,” she added.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 svi 2016, 08:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25062
Lokacija: Heartbreak Hotel
Bivši šef MI6 upozorava: 'Europu čekaju ustanci'


Bivši šef britanske sigurnosne službe MI6 Richard Dearlove kazao je kako se Europa suočava s ustancima ukoliko svojim lstanovnicima ne pokaže da je u stanju kontrolirati migrantsku krizu.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bivsi- ... 37310.html

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 17 svi 2016, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Papu bi trebalo išamarati. On samo zijeva kao žaba bez ikakve svijesti kakve pizdarije priča i koliko zbunjuje ljude.

Citat:
Europa bi trebala ‘integrirati’ migrante koji dolaze na njezin teritorij, ali ne ‘širom otvarati vrata na iracionalan način’, ocijenio je papa Franjo u razgovoru za francuski list La Croix u broju od utorka.
Na pitanje može li Europa ‘primiti toliko migranata’, Papa je odgovorio: ‘To je pravo i odgovorno pitanje jer se ne mogu širom otvoriti vrata na iracionalan način’.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 18 svi 2016, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
http://www.fizzit.net/vijesti-i-politik ... licemjerja

Pobjeda Ukrajine na Eurosongu gadljiv je odraz europskog licemjerja

Već mjesecima svjedočimo doslovno nekontroliranom ulasku izbjeglica s Bliskog istoka u europske države. Dežurni moralisti zgražaju se nad samim spominjanjem riječi kao što su 'žica' i 'dokumenti' te nam opetovano poručuju kako je duboko netolerantno i bešćutno zatvoriti ILEGALNE granične prijelaze onima koji bježe od ratne opasnosti i bijede. Opasnost i bijeda itekako su prisutni i u Ukrajini. No vidite li horde ukrajinskih izbjeglica koje hitaju prema Rimu, Berlinu ili Stockholmu? Ne baš. Ne samo što Ukrajinci samovoljno ne bježe prema zemljama Europske Unije već ih Europska Unija unutar svojih granica – ne želi. Ilustrativan primjer koji to odlično dokazuje jest referendum održan u travnju ove godine u inače hiper-ultra-mega-liberalnoj multi-kulti Nizozemskoj, a kojim je izglasano protivljenje pristupnom sporazumu Ukrajine s Europskom Unijom. Multikulturalnost je divna i krasna, ali ipak ne ona s Ukrajincima. Fotografije uplakane Sirijske djece velikih srnećih očiju preplavile su medije. Vidite li gdje fotografije ukrajinske djece? Neko su nas vrijeme bombardirali i srceparajućim pričama o bliskoistočnim doktorima znanosti, atomskim fizičarima, neurokirurzima i profesorima koji ostavljaju iza sebe sve što imaju bježeći iz strave koja ih okružuje u bolji život. Trebamo li uopće pitati gdje su priče o ukrajinskim doktorima i atomskim fizičarima?

Odgovor na pitanje zašto je Europa širom otvorila vrata muslimanskim izbjeglicama, a okreće pogled na drugu stranu pred bijedom kršćanske braće Ukrajinaca možemo potražiti kod raznih sociologa, antropologa i sličnih analitičara društvenih zbivanja, a možemo i jednostavno pitati Georgea Sorosa. Naime, ono za što su u početku znali samo oni iz uskih, upućenih krugova sada već postaje javnom tajnom – dotični je već iskeširao pozamašnu količinu novca kojom potiče migraciju bliskoistočnih izbjeglica u Europu. Za sada nije poznato da su Ukrajinci od njega, ili bilo kojeg drugog 'dobročinitelja' dobili i novčića.

Umjesto toga, dobili su – pobjedu na Eurosongu. Kako bi im se pokazalo da je Europa, tobože, uz njih, i da suosjeća s njihovim patnjama. Da, možda. S patnjama za koje su zaslužni oni koji su već odavno mrtvi i koje proizlaze iz nekih vremena kojih se Europljani – osim Hrvata koji se ne mogu osloboditi okova prošlosti no to je već tema za sebe – prisjećaju samo na povremenim komemoracijama. Ukrajinska sadašnjost i dalje doista ne zanima nikoga. Svodi se samo na folklorno proglašavanje Putina zločestim, i to je to. Stvarne pomoći onima koji žele pobjeći od ukrajinske bijede nema. Dodjela prvog mjesta na Eurosongu samo je bijedan pokušaj ispiranja vlastite savjesti prema narodu kojem je Europa okrenula leđa.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 18 svi 2016, 20:56 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
http://www.nspm.rs/hronika/grcka-krimin ... etaju.html

Stoke muslimanske, primoravaju svoje muslimanke na prostituiju. Gde je sarija zakon kamenovanja. Djubrad se evropejizovala u Indomeniju.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koji Pereci će ih dobiti u svom susjedstvu, lutrija je sad. Možda Gabriela dobije. Čuvajte žene, djecu, ključajte kuće i auta. A i vi pazite kud hodate po noći.

I to je vaša "podrška" višegradskoj skupini. Pa se čudite kad vas nitko ozbiljno ne doživljava, kao Mađari za INA.

Citat:
Zemlje članice obvezale su se da će olakšati teret Italiji i Grčkoj, zemljama na vanjskim granicama EU i rasporediti izbjeglice sukladno mogućnostima svake pojedine članice. Riječ je o programu premještanja izbjeglica iz rubnih članica u ostale zemlje. Također su dogovorili i program preseljenja izbjeglica izravno iz trećih zemalja u EU.

Hrvatska bi iz oba programa trebala primiti oko 1600 ljudi u dvije godine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:25 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 02:19
Postovi: 2148
hdz.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je HDZ, iz društva sa Merkelinom strankom. Nemaju muda reći NE.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidim na komentarima Hrvati nimalo oduševljeni. Ovisno koliko će ovi problema praviti moglo bi to uništiti HDZ kao mnoge stranke po Europi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 02:19
Postovi: 2148
hdz više nikad neće dobit moj glas, to je sigurno, zapravo nikad i nije dobio, jedino što sam za kolindu glasao i to samo u prvom krugu lol


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 svi 2016, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Meni OK, bit će više razumijevanja za probleme Bejha Hrvata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO