HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 07:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Baniranje
PostPostano: 19 kol 2019, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
Prijedlog za forum, trajni ban za onog ko stavi link u postu
na islamistički portal iz govnarjeva.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Baniranje
PostPostano: 19 kol 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ban na mjesec dana za svakoga ko drugoga forumaša "optuži" da je druge nacionalnosti na osnovi forumskih upisa.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 25 kol 2019, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5137
CENZURA?
Nisam mislio da imamo i mi cenzuru ili zabranjene teme?
Stavio sam jedno razmišljanje na "Hrvtska" pod:
"ZA DOM ili PROTIV DOMA" i nakon nekog vremena,
pogledano je oko 40 puta, bez komentara, jednostavno je nestalo ... ???

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenje za istinu? Dobro dragi g. Kvačice živite u svom malom virtualnom svijetu.

Ja cekam na frizuru. Pa ušla iz dosade :*

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
Tebi dosadno pa zbog toga i nama treba bit dosadno? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
Tebi dosadno pa zbog toga i nama treba bit dosadno? :zubati



Djelujete tužno gospon Kvačica, sa onim vještačkim nabijanjem entuzijazma i poklapanjem. Fotsiranjem iseljavanja drugih i sl.

Kao klaunovi sa nacrtanim osmjesima a tužni i uplakani :D

Zato sam ušla :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Tebi dosadno pa zbog toga i nama treba bit dosadno? :zubati



Djelujete tužno gospon Kvačica, sa onim vještačkim nabijanjem entuzijazma i poklapanjem. Fotsiranjem iseljavanja drugih i sl.

Kao klaunovi sa nacrtanim osmjesima a tužni i uplakani :D

Zato sam ušla :)


Djelujem tužno jer imam jedno 20 taskova za danas, pa bježim na forum dok se psihički ne pripremim za sljedeći na listi. :zubati

Ali svejedno, došla si jer smo tužni i uplakani. Dobra si osoba. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Znam :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Znam :D


I pusti kosu, nemoj se kratko šišat. Te sve što ti kažu da ti stoji kratko samo hoće da budu ljepše kad izađete.

Realno, kad si vidjela misicu sa kratkom kosom. :wink

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Da, Sarajka ima lijepu kosu...nipošto na kratko.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 kol 2019, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Ma kakvi na kratko :D

Imam i svoje obrve! Što je rijetkost danas!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 kol 2019, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
ne protestiram, samo sam znatiželjna. :D
zakaj je Kvačica posivio? nije valjda tako star da već ima sijede? :blink

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 kol 2019, 10:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
ZGabriel je napisao/la:
ne protestiram, samo sam znatiželjna. :D
zakaj je Kvačica posivio? nije valjda tako star da već ima sijede? :blink


Htio sam se uklopiti u društvo. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 kol 2019, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Naša Kvačica je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
ne protestiram, samo sam znatiželjna. :D
zakaj je Kvačica posivio? nije valjda tako star da već ima sijede? :blink


Htio sam se uklopiti u društvo. :neznam



misliš na Markana? :zubati
bumbi je plavuša, a ja ne starim. :kava


ok, ako nećeš reći, ne moraš.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 kol 2019, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ministry of Sound je napisao/la:
Da, Sarajka ima lijepu kosu...nipošto na kratko.


Za one koji ne znaju čitati između redova, Ministar hoće reći da joj je lijep onaj dio glave oko lica. :zubati

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 kol 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Da, Sarajka ima lijepu kosu...nipošto na kratko.


Za one koji ne znaju čitati između redova, Ministar hoće reći da joj je lijep onaj dio glave oko lica. :zubati


Kad god ti nešto kažeš mene napadne jer je i dalje 10000% uvjerena da smo ti i ja ista osoba. Predpostavljam da je to tebi strašno uvredljivo jer tvoj intelekt stavlja u ravan s mojim.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 31 kol 2019, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Već banirani nedavno. Lažno predstavljanje. Sva zanimacija na forumu mu komentirati Hrvate u točkama dodira sa muslimanima. Srbi mu bitni kao lanjski snijeg.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=7800


Apsolutno isti stil (čak i makinacije sa Username). Teme o muslimanima okreće na prepucavanja Srbi-Hrvati.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=7970

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Ministry of Sound je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Za one koji ne znaju čitati između redova, Ministar hoće reći da joj je lijep onaj dio glave oko lica. :zubati


Kad god ti nešto kažeš mene napadne jer je i dalje 10000% uvjerena da smo ti i ja ista osoba. Predpostavljam da je to tebi strašno uvredljivo jer tvoj intelekt stavlja u ravan s mojim.



Zezala sam te. Po komandnoj odgovornosti.... "Sve Robbijeve svinjarije pripisati tebi učinilo mi se kao dobra ideja" :D
Ispričavam se za nanošenje štete tvome liku i djelu :biceovodobro

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ispričaj se Hrvatima jer si tvrdila da je nemoguće imati više od jedne inteligentne osobe na forumu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Ministry of Sound je napisao/la:
Ispričaj se Hrvatima jer si tvrdila da je nemoguće imati više od jedne inteligentne osobe na forumu.


Ne inteligentne, nemoj da lažeš. Nego sa IQ koji je matematičko/analitički. Kao tvoj i Robbijev.
I dalje tvrdim, da je "slučajnost" da na forumu koji ima posjećenost od 30 ljudi dnevno 1:10 000 000 mogućnost da se podudara IQ kao tvoj i Robbijev.

Zato ne pretjeruj sa zahtjevima. Dovoljno sam ljubazna i preljubazna.

Kod Robbija ne odgovara ništa... od godina, pa nadalje za ono što se izdavao.
I moje sumnje su imale logičko uporište.

Dakle, zasviraj i dosta. :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ispričaj se Hrvatima jer si tvrdila da je nemoguće imati više od jedne inteligentne osobe na forumu.


Ne inteligentne, nemoj da lažeš. Nego sa IQ koji je matematičko/analitički. Kao tvoj i Robbijev.
I dalje tvrdim, da je "slučajnost" da na forumu koji ima posjećenost od 30 ljudi dnevno 1:10 000 000 mogućnost da se podudara IQ kao tvoj i Robbijev.

Zato ne pretjeruj sa zahtjevima. Dovoljno sam ljubazna i preljubazna.

Kod Robbija ne odgovara ništa... od godina, pa nadalje za ono što se izdavao.
I moje sumnje su imale logičko uporište.

Dakle, zasviraj i dosta. :D


Ako ćemo o matematičko/analitičkom načinu izražavanja i razmišljanja, onda su Naša Kvačica i Robbie MO (sijamski) blizanci.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Ministry of Sound je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Ne inteligentne, nemoj da lažeš. Nego sa IQ koji je matematičko/analitički. Kao tvoj i Robbijev.
I dalje tvrdim, da je "slučajnost" da na forumu koji ima posjećenost od 30 ljudi dnevno 1:10 000 000 mogućnost da se podudara IQ kao tvoj i Robbijev.

Zato ne pretjeruj sa zahtjevima. Dovoljno sam ljubazna i preljubazna.

Kod Robbija ne odgovara ništa... od godina, pa nadalje za ono što se izdavao.
I moje sumnje su imale logičko uporište.

Dakle, zasviraj i dosta. :D


Ako ćemo o matematičko/analitičkom načinu izražavanja i razmišljanja, onda su Naša Kvačica i Robbie MO (sijamski) blizanci.



Ne. Odlučno. Ne.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2810
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Da li nam se Sarafina razvela ili ima problema u braku i vezi? ova frustracija može biti uzrok samo jednog ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 14:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ispričaj se Hrvatima jer si tvrdila da je nemoguće imati više od jedne inteligentne osobe na forumu.


Ne inteligentne, nemoj da lažeš. Nego sa IQ koji je matematičko/analitički. Kao tvoj i Robbijev.
I dalje tvrdim, da je "slučajnost" da na forumu koji ima posjećenost od 30 ljudi dnevno 1:10 000 000 mogućnost da se podudara IQ kao tvoj i Robbijev.

Zato ne pretjeruj sa zahtjevima. Dovoljno sam ljubazna i preljubazna.

Kod Robbija ne odgovara ništa... od godina, pa nadalje za ono što se izdavao.
I moje sumnje su imale logičko uporište.

Dakle, zasviraj i dosta. :D


Slični se pronalaze. Dok nije internet zavladao, smatrao sam sebe čudakom. Kasnije kad sam otkrio Myers & Briggs test i shvatio da nisam nenormalan nego samo rijedak. :zubati

O nekim temama jednostavno nemam s kim razgovarati u "stvarnom" životu.

Recimo na Klix forumu, kad su prije bile ankete o izborima, uvijek nadmoćno pobijedi SDP. No ipak, prosjek foruma je različit od prosjeka društva.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 ruj 2019, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 22090
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Ne inteligentne, nemoj da lažeš. Nego sa IQ koji je matematičko/analitički. Kao tvoj i Robbijev.
I dalje tvrdim, da je "slučajnost" da na forumu koji ima posjećenost od 30 ljudi dnevno 1:10 000 000 mogućnost da se podudara IQ kao tvoj i Robbijev.

Zato ne pretjeruj sa zahtjevima. Dovoljno sam ljubazna i preljubazna.

Kod Robbija ne odgovara ništa... od godina, pa nadalje za ono što se izdavao.
I moje sumnje su imale logičko uporište.

Dakle, zasviraj i dosta. :D


Slični se pronalaze. Dok nije internet zavladao, smatrao sam sebe čudakom. Kasnije kad sam otkrio Myers & Briggs test i shvatio da nisam nenormalan nego samo rijedak. :zubati

O nekim temama jednostavno nemam s kim razgovarati u "stvarnom" životu.




Recimo na Klix forumu, kad su prije bile ankete o izborima, uvijek nadmoćno pobijedi SDP. No ipak, prosjek foruma je različit od prosjeka društva.



Da me pogrešno ne shvatiš.. Ja ne mislim da si ti "manje pametan " (da te ne persiram).
Također ne mislim ni 70% forumaša da je glupo. Uključujući one od prije ljude koji su pisali. Jedan SDB, Zadar, Mrsho, Dudu, Bobo...Svaki poseban za sebe.
Samo hoću reći da tvoj IQ nije sličan Robbijevom.
S druge strane opet, ti si emltivno i socijalno prilagodljiviji 100 puta od njega. Što je također plus. I to veliki.
Da ti ne radim psihološki profil. A ni njemu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO