HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2934 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 118  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 11 stu 2009, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Rajvosa je negdje ostavio te podatke na ovom PDF-u,Rat u BiH....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 11 stu 2009, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
Rajvosa je negdje ostavio te podatke na ovom PDF-u,Rat u BiH....


To su bili ukupni gubici, od 92-95.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 11 stu 2009, 15:31 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 13:27
Postovi: 104
Croat je napisao/la:
ovdje ima sve dobro opisano :palacgore1
http://www.hic.hr/ratni-zlocini/b-h/zlocin/index.htm

ima Hrvata iz RH koji ne znaju da nas munđosi doživljavju kao jednake neprijatelje kao Srbe, Hrvati iz RH eventualno znaju u vezi rata u BiH za Ahmiće i srušeni Stari most, i dosta ih misle da ga je HVO srušio.

zločini nad Hrvatima su prešućeni iz političkih razloga, svi znamo da je zločinačka JNA Vukovar sravnala sa zemljom, ali u Hagu ne postoji optužnica za to, ali postoji za prekomjerno granatiranje Knina, isto tako znamo za mnoga zločine tzv. ABiH, ali kod njih nitko nije "imao kontrolu", dok su kod Hrvata svi krivi, cijeli državni vrh i cijeli narod...

i presmiješne su mi te priče da su kod muslića to bili samo "pojedinci", kako "pojedinci" mogu potjerati preko 100 tisuća Hrvata? što bi tek bilo da je vrh kod munđosa zločinački?...

zna li netko broj stradalih Hrvata od munđosa i obrnuto?


Broj poginulih neces saznati jer ABiH krije gubitke 3 korpusa u srednjoj Bosni naravno i 7-og.
Nije puno Mudzahedina poginulo u SB vise ih je poginulo u sukobima sa Srbima ali bitno je napomenuti da je dosta vaznijih oficira Mudzahedina poginulo u SB dosta vise njihovih bitnih ljudi je izginulo u ratu sa Hrvatima nego sa Srbima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 11 stu 2009, 21:38 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
sioux111 je napisao/la:
Haaški sud u obrazloženju presude spominje brojne zločine nad hrvatskim civilima i zarobljenicima prije otvorenog sukoba HVO-a i Armije BiH
Premda su relativno niske kazne na koje je Haaški sud sredinom ožujka osudio generala Armije BiH Envera Hadžihasanovića i brigadira Amira Kuburu za ratne zločine počinjene nad Hrvatima u središnjoj Bosni izazvale ogorčenje dijela javnosti, objašnjenje ove presude - zasad objavljeno samo na francuskom jeziku - moglo bi baciti posve novo svjetlo na rat između Hrvata i Bošnjaka u BiH tijekom 1993. godine, ali i na ulogu Hrvatske u ratnim zbivanjima u BiH.

Dosad je u većem dijelu javnosti, pa i hrvatske, vladalo mišljenje da su sukobe HVO-a i Armije BiH u travnju 1993. potaknuli Hrvati, pomognuti iz Zagreba, želeći nametnuti svoju dominaciju, odnosno na terenu provesti odredbe tadašnjeg Vance-Owenova mirovnog plana. No, ono što stoji u presudi Hadžihasanoviću i Kuburi, odnosno što je na temelju izvedenih dokaza utvrdio Haaški sud, upućuje na nešto drukčiji kontekst početka sukoba Hrvata i Bošnjaka.
Sarajevski tjednik Dani objavio je dijelove obrazloženja presude u kojima se spominju brojni zločini koje su mudžahedini počinili nad hrvatskim civilima i ratnim zarobljenicima u središnjoj Bosni, čak i prije nego što je počeo otvoreni sukob HVO-a i Armije BiH.
Hadžihasanović i Kubura relativno su blago kažnjeni jer zasad nije dokazana njihova izravna odgovornost za zločine mudžahedina, odnosno muslimanske brigade u sastavu Armije BiH, ali to ne mijenja ništa u činjenici da su se ti zločini, poput onoga u Dusini, dogodili i da za njih netko treba odgovarati.
No, možda najvažniji dokumenti koji se spominju u presudi su dosad nepoznate zapovijedi i "depeše" od 19. i 20. siječnja 1993. kojima je zapovjedništvo Trećega korpusa Armije BiH zapovjedilo razmještanje postrojbi i spremnost za uporabu dijelova 7. muslimanske brigade.
»Za sukobe u svim gradovima HZ Herceg-Bosne je preuranjeno, iako je i ta opcija predviđena«, stoji u "depeši" koju je potpisao Hadžihasanović, čak tri mjeseca prije nego što će početi sukob Hrvata i Bošnjaka.
Sarajevski tjednik piše da je ovakva tvrdnja iz generalove "depeše" »šokantna«, jer se do sada vjerovalo da su sukobe između HVO-a i Armije BiH počele postrojbe HVO-a u travnju 1993.
Važno je istaknuti da navodi sarajevskog lista nisu nikakvi pokušaji revizije novije povijesti, kakvi su postali popularni nakon što je jedan hrvatski list objavio senzacionalističku tvrdnju da HVO nije srušio Stari most u Mostaru. U ovom je slučaju riječ o dokumentima koji su isplivali na površinu nakon dugotrajne istrage i suđenja te u najmanju ruku upućuju na potrebu kako procesuiranja odgovornih za zločine, tako i na ozbiljniji rad na razumijevanju konteksta u kojem su se dogodili nesretni sukobi Hrvata i Bošnjaka tijekom jednog razdoblja rata u BiH.

znači sud u Haagu je tvrdio da je tzv. ABiH započela sukobe između Hrvata i Muslimana, kako vidim ovo se totalno prešutilo i sudi se Prliću i ekipi za "udruženi zločinački pothvat", dok se kod muslića to svelo sve na "pojedince".

ako je Haag ustvrdio da su munđosi započeli sukobe između Hrvata i Muslimana, a pošto se oni kunu u taj sud, zašto se onda od strane Hrvata ovo rijetko koristi kao argument u razgovoru s njima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 00:21 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
Croat je napisao/la:
sioux111 je napisao/la:
Haaški sud u obrazloženju presude spominje brojne zločine nad hrvatskim civilima i zarobljenicima prije otvorenog sukoba HVO-a i Armije BiH
Premda su relativno niske kazne na koje je Haaški sud sredinom ožujka osudio generala Armije BiH Envera Hadžihasanovića i brigadira Amira Kuburu za ratne zločine počinjene nad Hrvatima u središnjoj Bosni izazvale ogorčenje dijela javnosti, objašnjenje ove presude - zasad objavljeno samo na francuskom jeziku - moglo bi baciti posve novo svjetlo na rat između Hrvata i Bošnjaka u BiH tijekom 1993. godine, ali i na ulogu Hrvatske u ratnim zbivanjima u BiH.

Dosad je u većem dijelu javnosti, pa i hrvatske, vladalo mišljenje da su sukobe HVO-a i Armije BiH u travnju 1993. potaknuli Hrvati, pomognuti iz Zagreba, želeći nametnuti svoju dominaciju, odnosno na terenu provesti odredbe tadašnjeg Vance-Owenova mirovnog plana. No, ono što stoji u presudi Hadžihasanoviću i Kuburi, odnosno što je na temelju izvedenih dokaza utvrdio Haaški sud, upućuje na nešto drukčiji kontekst početka sukoba Hrvata i Bošnjaka.
Sarajevski tjednik Dani objavio je dijelove obrazloženja presude u kojima se spominju brojni zločini koje su mudžahedini počinili nad hrvatskim civilima i ratnim zarobljenicima u središnjoj Bosni, čak i prije nego što je počeo otvoreni sukob HVO-a i Armije BiH.
Hadžihasanović i Kubura relativno su blago kažnjeni jer zasad nije dokazana njihova izravna odgovornost za zločine mudžahedina, odnosno muslimanske brigade u sastavu Armije BiH, ali to ne mijenja ništa u činjenici da su se ti zločini, poput onoga u Dusini, dogodili i da za njih netko treba odgovarati.
No, možda najvažniji dokumenti koji se spominju u presudi su dosad nepoznate zapovijedi i "depeše" od 19. i 20. siječnja 1993. kojima je zapovjedništvo Trećega korpusa Armije BiH zapovjedilo razmještanje postrojbi i spremnost za uporabu dijelova 7. muslimanske brigade.
»Za sukobe u svim gradovima HZ Herceg-Bosne je preuranjeno, iako je i ta opcija predviđena«, stoji u "depeši" koju je potpisao Hadžihasanović, čak tri mjeseca prije nego što će početi sukob Hrvata i Bošnjaka.
Sarajevski tjednik piše da je ovakva tvrdnja iz generalove "depeše" »šokantna«, jer se do sada vjerovalo da su sukobe između HVO-a i Armije BiH počele postrojbe HVO-a u travnju 1993.
Važno je istaknuti da navodi sarajevskog lista nisu nikakvi pokušaji revizije novije povijesti, kakvi su postali popularni nakon što je jedan hrvatski list objavio senzacionalističku tvrdnju da HVO nije srušio Stari most u Mostaru. U ovom je slučaju riječ o dokumentima koji su isplivali na površinu nakon dugotrajne istrage i suđenja te u najmanju ruku upućuju na potrebu kako procesuiranja odgovornih za zločine, tako i na ozbiljniji rad na razumijevanju konteksta u kojem su se dogodili nesretni sukobi Hrvata i Bošnjaka tijekom jednog razdoblja rata u BiH.

znači sud u Haagu je tvrdio da je tzv. ABiH započela sukobe između Hrvata i Muslimana, kako vidim ovo se totalno prešutilo i sudi se Prliću i ekipi za "udruženi zločinački pothvat", dok se kod muslića to svelo sve na "pojedince".

ako je Haag ustvrdio da su munđosi započeli sukobe između Hrvata i Muslimana, a pošto se oni kunu u taj sud, zašto se onda od strane Hrvata ovo rijetko koristi kao argument u razgovoru s njima?


Osobno mislim da iza svake riječi a da ne govorim o presudama i sl.. Haškog suda stoji politika a poznato je da je ona stara dama slabog moralnog kvaliteta i ništa drugo a to znaju najbolje zna ova naša sirotinja iz Srednje Bosne... (ovdje mislim na sve i žrtve i zloćince koji su počinili zloćine)

Ima jedna dobra knjiga zove se Haška prića od Zorana Kupreškića preporučujem je kao odličan priručnik o radu i djelovanju Haškog suda...
Ima jedan čovjek a po meni i više od čovjeka bar čovjek i po Dario Kordić, e njegovu sudbinu (još neispričanu u priču) preporučujem kao prilog o radu i djelovanju u Politici...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 12:52 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
sigurno da iza Haaga stoji politika, da nije tako, danas bi u Haagu sjedio vrh JNA, Gotovina, Praljak i ostali koji su se branili bili bi na slobodi, a vrh munđosa bi bio osuđen.

ali to se ne uklapa u politiku te tzv. "MZ" (Anglosaksoncima), njima odgovara da su Hrvatska i Srbija jednako krive, Tuđman i Milošević su vodili dogovreni rat a Muslimani su žrtve njihove politike, a "MZ" tako može opravdati embargo na oružje Hrvatskoj i BiH, jer nisu mogli "prepoznati ko je žrtva a ko agresor" :rigam a dobro se zna da su britanski lordovi uživali u večerima koje je Milošević priredio i u crnogorskom vinu, s time se oni sami hvale.!

upoznat sam s slučajem Zorana Kupreškića, nisam pročitao njegovu knjigu ali sam pročitao o tome u knjizi Višnje Starešine "Haaška formula".

što se tiče Daria Kordića, legenda :palacgore2 :HercegBosanac iza rešetaka je, a ni kriv ni dužan, čujem da mu obitelj teško preživljava :sad on nije kao Blaškić nasjeo na udbašku igru Nobila, Mesića i njihovih gospodara, Blaškić je prihvatio laži tj. "dvostruku liniju zapovjedanja", što je omogućilo da se optuži Tuđmana i Šuška, tako i RH za međunarodni sukob u BH.

posljedice Blaškićevih pristajanje na laži trpe Hrvatska šestorka i trojka u Haagu... :cursing

gledam sinoć Dossier.yu, i pričaju kako je Ilija Jurišić neopravdano osuđen a Hrvatska se nije umješala u slučaj i tako pokušala njemu pomoći, dok je po njima Hrvatska itekako pomogla Hrvatima HB u Haagu :cursing ...kako da ne, pomogla je RH tako da je Nobilo sastavio lažnu optužnicu za "udruženi zločinački pothvat" i još ono Mesićevo krivokletničko svjedočenje - dosta je RH pomogla :smajl026 da je recimo Njemačka optužena ili neka druga država za agresiju na neku drugu državu, Nijemci bi se umiješali, u "hrvatskim" medijama nema ni slova ni riječi o tome, ali kada RH bude optužena za agresiju na BiH i kada bude morala plaćati odštetu, ali će "hrvatski" mediji to oduševljeno prihvatiti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Trebalo bi se nešto pokrenuti za pomoć Kordiću i obitelji, ima li tko iz doline da dostavi neke detalje, žiro račun itd?

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 12:59 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
ne znam žiro račun, ali znam adresu:

Dario Kordić, G-416
Justizanstalt Karlau
Herrgottwisgasse 50
A – 8020 Graz


treba mu barem poslati čestitku za Božić!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Croat je napisao/la:
ne znam žiro račun, ali znam adresu:

Dario Kordić, G-416
Justizanstalt Karlau
Herrgottwisgasse 50
A – 8020 Graz


treba mu barem poslati čestitku za Božić!


Lijepo je to, ali se od riječi ne živi. Neka se sastavi članak, otvori žiro račun, raspodjeli po novinama u dijaspori, internetu i sl. i vrlo brzo će doći do poboljšanja situacije.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 13:13 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
Slažem se s tobom, knjiga Zorana Kupreškića kako jedan običan mali čovjek koji nije imao veze ni sa zločinom u Ahmićima niti zakulisanim političkim (pravno obavještajnim) igrama poslije sve to proživljava i doživljava i sve komentira...
Dario Kordić je osoba koja je svim srcem gorila i izgorila da dosanja Hrvatsku državu, Republiku Hrvatsku, vojnik stranke od glave do pete, omiljen u ZG, u vrijeme kada se i u hrvatskoj to nije činilo otvoreno radio na projektu obrane i naoružavanja Hrvatske, Obilazio ing. i direktore tvornica namjenske industrije u Središnjoj Bosni i nagovarao ih da kradu projektnu dokumentaciju (kasnije naoružanje i strojeve) i salju u ZG.
Jednostavno dao sve što je mogao. Nikako ga ne glorificiram i ne stvaram od njega legendu imao je Dario i mana možda najviše onih koji proizilaze iz mladosti i zanosa ali ni blizu nije zaslužio sve što mu se desilo i dešava..
Sve je činio za Hrvatsku i taj projekat (pa i otišao dragovoljno u Hag) a možda je najviše ostavljen i prezren od Hrvatske, (Predsjednik Mesić je predsjednik RH a i tad je bio mislim predsjednik Sabora kad je Kordić gorio za Hrvatsku)

Osobno mislim da je Blaškić postupio onako kako je mislio da je najbolje i tu je gledao da spasi sebe, skužio je šta je i kako radi Haški sud i našao naćin da dođe do slobode, kada vidim kako je prošao Kordić i ne zamjerim mu...
Ima jedna stvar koju pročita u Kupreškićevoj Haškoj prići, ide otprilike ovako nakon što je svima bilo jasno da su Kupreškićevi u Hagu greškom a nemajući više argumenata za njihove zločine jedan od tužitelja je privatno rekao Zoranu Kupreškiću, "Vidite ovdje se radi o slijedečem; Mlijeko je popijeno, mi imamo ovdje uhvatili mačku i kad je već imamo nije nam baš važno jeli ona crna ili bijela" Kriv ne kriv kad si tu odgovaraj nebitno jesi li ili nisi šta uradio neko već jest a netko mora odgovarat...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 13:52 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Kordic je samo primjer koliko se isplati boriti se za hrvatski narod.

Ionako vecina tog nesoja drka kitu na partizanske filmove ovih dana.

Zao mi je sto moram tako o svom narodu, ali cinjenice su cinjenice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Crni bombarder je napisao/la:
Kordic je samo primjer koliko se isplati boriti se za hrvatski narod.

Ionako vecina tog nesoja drka kitu na partizanske filmove ovih dana.

Zao mi je sto moram tako o svom narodu, ali cinjenice su cinjenice.


Ne isplati.Ako ćemo valorizirati tu borbu.A šta bi se desilo da svi sjednu i niš ne rade za narod?Milion puta je i meni došlo da odustanem,ali se uvijek sjetim one prispodobe o talentima...Nadam se da me razumiješ što sam htio reći.

Evo sa onog pdf VJ,zanimljivo opažanje srpskog vojnika (nebitno čiji je u ovom kontekstu)...

Smisao smrti (borbe same op.) vojnika u ratu je znate u kom domenu - u domenu odrzanja jedne kulture. U domenu odrzanja necega sopstvenoga, svoga doma i svoje otadzbine. Iz tog razloga postoji, ta smrt (borba) vojnika mora da ima smisla u onom domenu u kome ce ona biti vrednovana, u kome ce se videti efekti svega toga. Ukoliko nema efekata, ona je besmislena. To je ono sto mi tesko pada. Razmisljanje o tome izaziva kod mene veliku tugu, veliko razocaranje i ponekada mozda i depresiju ili vec ne znam kakve elemente psihoza, ali to da sam ja opterecen time da smo ucinili generalno nesto pogresno prema nekom drugom - ne.

Vjerujem da je i Kordić tako razmišljao za Hrvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 13 stu 2009, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
quick_nick je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Na youtube-zločini mudzahedina u srednjoj bosni,ima svakavih scena,pa ne bih klip na forum...


ta snimka je cisti primjer kako smo gubili polozaje ... njihovi napadi su sablonski a mi nedovoljno spremni ...


Bilo nas je puno manje.Konkretno ta linija je bila šuplja par stotina metara.Nije bilo dovoljno ljudstva da se to sve pokrije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 16 stu 2009, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2009, 18:19
Postovi: 92
ne znam dal su bile ove slike:

http://www.pbase.com/zidar/rat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 16 stu 2009, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Čak je i Samantha Fox dolazila u Vitez...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 16 stu 2009, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
vin09mon je napisao/la:
ne znam dal su bile ove slike:

http://www.pbase.com/zidar/rat


Samo da drugima ukažem tko su bili bosanski generali. Ovaj britanski fotograf je slikao Mehmeda Alagića "heroja", kako li ga već sve ne zovu i pazi šta je pričao sa njim:

"My favorite quote from Alagic, which came when I was interpreting for a British reporter, was this: the reporter asked Alagic if he was in the JNA at the start of the war. "I fought the fascists at Dubrovnik," was his answer. Were there any fascists in Dubrovnik? I sure didn't see any! "

http://www.pbase.com/zidar/image/67781329


Za one koji možda ne razumiju Alagić je u borbama oko Dubrovnika bio u JNA. Rekao je ovom Englezu da se tamo borio protiv "fašista".
Kako je Englez tada bio u Dubrovniku rekao mu je da nije vidio niti jednog fašista u Dubrovniku u doba borbi.


To su ****** "heroji".

pljuc

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 17 stu 2009, 15:36 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Dudaković je granatirao Zadar, Šibenik i Drniš, a šef mu je bio Ratko Mladić. JNA napada Hrvatsko selo Ravno, oni ništa - "JNA će braniti nas", i još imaju obraza optuživati Tuđmana da se dogovorio s Miloševićem :wacko a namjerno "zaboravljaju" na sporazume između Srba i Muslimana, nakon "dogovora" Tuđmana i Miloševića.

Sandžačka linija, koja je bila prosrpska su bili veliki antihrvati (Sefer Halilović, Zulfikar Ališpago-Zuka, Selmo Cikotić, Enver Buza, Suljević Zićro, Nihad Bojadžić, Safet Ćibo...) i napravili su velike zločine nad Hrvatima (akcija "Neretva 93"), dok su prema Srbima mirovali. i Alija je također Srbin. zanimljivo da je Juka Prazina koji je upozoravao da će sukobe između Hrvata i muslića započeti Sandžaklije, je ubijen...to ništa nije slučajno!

znaju Muslimani dobro da su oni počeli sukobe između Hrvata i Muslimani, zato i Sefer viče na Hrvate jer su mu njegovi Srbi u ist. Bosni zaklale sunarodnjake kao ovce :ucelo (http://www.youtube.com/watch?v=R495Y2xX ... re=related). zato i danas ima Sefer potrebu na ******** televiziji pljuvati po "ustašama", HVO-u, Tuđmanu...da umiri svoju savjest, i taj "nož u leđa" kod muslića je prihvaćeno kao "činjenica", jer znaju ako bi išli analizirati tko je kome "zabio nož u leđa" da bi se uvidjeli sve nelogičnosti u "dogovoru Tuđmana i Miloševića".

i takvoj stoci smo mi pomogli u naoružavanju, primali izbjeglice, pomoći u osnivanju tzv. ABiH... :smajl026


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 17 stu 2009, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Croat je napisao/la:
namjerno "zaboravljaju" na sporazume između Srba i Muslimana, nakon "dogovora" Tuđmana i Miloševića.


Imali su oni sporazume i prije "dogovora" Tuđmana i Miloševića:

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 17 stu 2009, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Starfucker226 je napisao/la:
Croat je napisao/la:
namjerno "zaboravljaju" na sporazume između Srba i Muslimana, nakon "dogovora" Tuđmana i Miloševića.


Imali su oni sporazume i prije "dogovora" Tuđmana i Miloševića:


Samo još jedan dokaz da je upravo onaj koji viče "drž'te lopova!" upravo - lopov, koji tako želi prikriti svoje (ne)djelo.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 22 stu 2009, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
pjosip je napisao/la:
Starfucker226 je napisao/la:

Imali su oni sporazume i prije "dogovora" Tuđmana i Miloševića:


Samo još jedan dokaz da je upravo onaj koji viče "drž'te lopova!" upravo - lopov, koji tako želi prikriti svoje (ne)djelo.


upravo tako! :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 03 pro 2009, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2009, 11:17
Postovi: 57
Lokacija: Madarska
1993 Mostarsko- Neretvansko ratiste -by photo


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



slika

slika


slika

slika

slika

slika

slika


slika

slika

slika


slika

slika

_________________
Oprostite za pogrešno pisanje, ja ne govorim dobro hrvatski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 03 pro 2009, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Ovo su odlične slike !

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 03 pro 2009, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2009, 11:17
Postovi: 57
Lokacija: Madarska
Ja ne razumijem, kako je svibanj biti, da vidim jednu od slika drugi nije mogu otvoriti?

_________________
Oprostite za pogrešno pisanje, ja ne govorim dobro hrvatski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 03 pro 2009, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
outlaw1000 je napisao/la:
Ja ne razumijem, kako je svibanj biti, da vidim jednu od slika drugi nije mogu otvoriti?


Već su ti ljudi rekli, jesi li na imageshack stavio opciju "public" za sve slike?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HRVATSKO-MUSLIMANSKI SUKOB
PostPostano: 03 pro 2009, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2009, 11:17
Postovi: 57
Lokacija: Madarska
sve pubilkus, jedan privatni tako da bi trebao raditi

_________________
Oprostite za pogrešno pisanje, ja ne govorim dobro hrvatski.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 118  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO