HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 15:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ne seri.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U pravu si, da se vratimo fotografijama islamske armije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
korrisnik je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Ako te baš zanima borio sam se da vi muslimani ne upadnete u hrvatsko selo i pokoljete civile. Jer ste to radili stalno.
Nadam se da si zadovoljan odgovorom.


Nek ste vi dijelili šćernu vunu i kolače Bošnjacima.
Znamo dobro vašu civilizovanost.


Pokusali su Hrvati u nekim krajevima BiH stavit pod svoju komandu ABiH i nije uspjelo nigdje nego je doslo do krvoprolica. Istu stvar je ABiH napravila u tvom kraju. Sto bi bilo da su odbili i suprotstavili se?

Isto sto i u K. Sutjesci i Varesu.

Niko od nas ne tvrdi da nije svacega bilo ali ako cemo o tome ko je bolji, mislim da su ipak Hrvati bili bolji prema Bosnjama. To pokazuje i proslogodisnji popis.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
A šta imaš u planu da se pripoji HVO VRS dok Posavina gori?

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
korrisnik je napisao/la:
A šta imaš u planu da se pripoji HVO VRS dok Posavina gori?


Pa zasto ste razoruzavali HVO u Tuzli? Da se ne pripoje VRS?

I to dok Posavina gori... :laugh


Imate vise bajki od H.K.A. i brace Grimm.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Inace ABiH se pripajala VRS u Mostaru.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 28 ruj 2014, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Barem nisu bili u logorima.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 29 ruj 2014, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Junuz Djipalo je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Nek ste vi dijelili šćernu vunu i kolače Bošnjacima.
Znamo dobro vašu civilizovanost.


Pokusali su Hrvati u nekim krajevima BiH stavit pod svoju komandu ABiH i nije uspjelo nigdje nego je doslo do krvoprolica. Istu stvar je ABiH napravila u tvom kraju. Sto bi bilo da su odbili i suprotstavili se?

Isto sto i u K. Sutjesci i Varesu.

Niko od nas ne tvrdi da nije svacega bilo ali ako cemo o tome ko je bolji, mislim da su ipak Hrvati bili bolji prema Bosnjama. To pokazuje i proslogodisnji popis.

Naravno da jeste i sada ste.Tinja večna nada da ćete ih privoleti sebi,oterati Srbe itd itd..
Vrlo podmuklo i ružno.Mi Srbi smo daleko pošteniji i prema vama i prema njima.Šta ćeš...pravoslavlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 29 ruj 2014, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Sa iskrenim neprijateljem se možda nešto može i dogovoriti sa lažnim prijateljem samo se nadaj zlu.
Tako je to u životu.
Negoo...@korisniče oćel to rušenje na Zlatištu čujem kopate tunel do Zlatišta ko palestinci al vam teško ide nema srpskih civila da vam robuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 29 ruj 2014, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Čekamo naređenje vrhovnog štaba.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2015, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Samo 20 godina je bilo potrebno da Bošnjaci slažu sami sebe i sebi skroje alternativnu i neistinitu povijest. Sebi napravili ogromne probleme za budućnost.
Ni jednom riječi da ne spomenu da bi to bilo neostvarivo bez HV/HVO.

Ako se uzme jednostavna matematika i ovaj tempo kojim lažu što će svoju djecu učiti za 50 godina ? Da je "hrabra bih armija" skinula Assada sa vlasti.

Citat:
23 godine Armije RBiH: Pod pritiskom nadmoćnog neprijatelja stasala u armiju za ponos

Predstavnici organa i institucija državnog, federalnog, kantonalnog nivoa te brojnih boračkih udruženja danas su položili cvijeće na Šehidskom spomen-mezarju "Kovači" i na mezar Alije Izetbegovića, prvog predsjednika Predsjedništva RBiH i vrhovnog komandanta Armije RBiH, povodom obilježavanja 23. godišnjice formiranja Armije RBiH i 10. godišnjice Drugog pješadijskog (rendžerskog) puka Oružanih snaga (OS) BiH.

Delegacije, predvođene članom Predsjedništva BiH Bakirom Izetbegovićem, predsjedavajućim Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Šefikom Džaferovićem, predsjedavajućim Vijeća ministara BiH Denisom Zvizdićem i zamjenikom ministra odbrane BiH Emirom Suljagićem, te čelnicima federalnih i kantonalnih organa vlasti, odale su počast šehidima, poginulim i umrlim braniteljima BiH.

Stasanja i herojskog puta Armije RBiH prisjetio se član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović, istaknuvši da su njeni pripadnici odbranili Bosnu i Hercegovinu i temeljne civilizacijske vrijednosti.

"Armija RBiH je odbranila BiH, njen teritorijalni integritet, cjelovitost i pravo ljudi na život i jednakost. Odbranila je tekovine antifašističke borbe i pravo da svi jednaki živimo u ovoj zemlji", kazao je Izetbegović u izjavi za medije, naglašavajući da bez Armije RBiH ne bi bilo ni BiH.

Potcrtao je da je to učinjeno zahvaljajući vitalnosti, patriotizmu i iznimnoj hrabrosti ljudi, angažiranih u odbrani zemlje, usprkos izuzetno teškim okolnostima.

"Ta armija je stasala pod teškim pritiskom nadmoćnog neprijatelja, ostvarila balans snaga sredinom rata, te zatim prešla u kontraofanzivu, a što je omogućilo da se na valjan način završe mirovni pregovori", kazao je Izetbegović, upućujući čestitke u povodu Dana Armije RBiH, 15. aprila i 10. godišnjice Drugog pješadijskog puka OSBiH.

Na značaj dviju godišnjica ukazao je i zamjenik ministra odbrane BiH Emir Suljagić, podsjećajući da je Armija RBiH jedina oružana sila pod čijom zastavom su se tokom agresije na BiH borili pripadnici svih bh. naroda, te da je ona primarno zaslužna za očuvanje međunarodno priznatih granica BiH.

"Danas je prilika i da se prisjetimo ogromnog puta koji smo prešli u reformi sistema odbrane i oružanih snaga u BiH i da se prisjetimo činjenice da OSBiH konkurišu za članstvo u MAP-u (Akcijski plan za članstvo), a potom i u NATO", kazao je Suljagić, navodeći da je put koji je pred BiH, podjednako važan kao i onaj koji je već pređen.

Čestitke u povodu obilježavanja značajnih godišnjica uputio je i komandant Drugog pješadijskog puka OSBiH, brigadir Ferid Mazalović uime vojne formacije koja baštini tradicije Armije RBiH.

"Pripadnici Drugog pješadijskog puka OSBiH izuzetno su ponosni na ovaj datum, a vjerujem da i mnogi građani države BiH dijele s nama tu radost", kazao je brigadir Mazalović, naglašavajući odgovornost ovog puka na planu očuvanja i njegovanja vrijednosti koje je u naslijeđe ostavila Armija RBiH.

Obilježavanje godišnjica propraćeno je intoniranjem državne himne Bosne i Hercegovine, postrojavanjem počasnog stroja te vjerskim programom kod mezara rahmetli Alije Izetbegovića.

Delegacije i saborci položili su cvijeće i na sarajevskom groblju "Stadion", gdje je, također, odata počast pripadnicima Armije RBiH, koji su se nesebično žrtvovali u odbrani BiH.

Programom obilježavanja sutra je predviđena i centralna svečanost u povodu 10. godišnjice Drugog pješadijskog puka OSBiH i 23. godišnjice formiranja Armije RBiH u Mostaru u kasarni OSBiH "Miralem Jugo".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2015, 12:34 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Vjecan rahmet sehidima koji su omogucili odrzavanje i opstanak islama u BiH.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2015, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Amidza je napisao/la:
Vjecan rahmet sehidima koji su omogucili odrzavanje i opstanak islama u BiH.


Hvala Amidžić, takvih komentara trebamo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2015, 12:41 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Nema na cemu. Za sto su vasi katolicki mucenici s krunicama oko vrata ginuli?

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2015, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Za Hrvate i da se spase muslimanskog noža. Nema tu velikih tajni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 17 tra 2015, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lapsus...

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 07 svi 2015, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 16:44
Postovi: 211
Jesu li je kroz Srebrenicu nosali,Focu,Visegrad,Bijeljinu...hahahah junacina samo su znali civile
ubijati ovi irgetuju danas po Ercegovini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 07 svi 2015, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
ARBiH se nikako ne razlikuje od VRS ili SVK.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 11:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69261
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Primjer pozdravljanja unutar islamske Armije - pismo generala Rasima Delica Aliji Izetbegovicu o problemu morala u vojski:

Citat:
"...Međutim, na borbeni moral vojnika i naroda negativno ne utiče samo pad Srebrenice, već i mnoga druga pitanja koja nisu rješena:Ako iko u ovom društvu može primati platu onda bi to trebali biti vojnici a sada je situacija drugačija - svi primaju plate osim vojnika. U jedinice i komande nam često, bez znanja pretpostavljenih starješina, ulaze načelnici opština, predsjednici stranke,poslanici u skupštini i vojnicima daju razna obećanja i nagrade i na taj način prave razliku među vojnicima...U sredstvima informisanja često se prozivaju starješine Armije RBiH za izdajstvo, pronevjere i sl. čime se ruši autoritet starješine..Molimo Vas da učinite sve što možete kao što ste i dosada činili da državni organi efikasnije izvršavaju svoje zadatke i obaveze...Selam.“


Postoje na Youtube mnogobrojna videa gdje Alija vojnike pozdravlja sa "Selam vojnici!"

Selam kao sluzbeni pozdrav unutar Armije je jos najmanji detalj, pored naziva "sehidi" sto oznacava borce poginule na allahovom putu (dzihadu).

Nadalje, sami vehabijski pokret je proizasao iz islamske Armije.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Amidza je napisao/la:
Nema na cemu. Za sto su vasi katolicki mucenici s krunicama oko vrata ginuli?



:hrvatinic da bih sluzbena drzava upisala u papire kao mucenike i dala im takav status eto zato ježim li ti mamicu teokratsku

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
LjiljanaZMAJ je napisao/la:
Ljiljana zbog lijepih nam ljiljana. :) a to ZMAJ zbog najdrazih mi zmajeva. Nosim ja ponosno svoje"hrvatsko"ime, isto kao sto imam hrvatske papire. Usput, ja ne podrzavam ni bosnjake. Ja pricam o bosancima. Samo me sramota primitivaca koji ne zele da budu to sto ustvari jesu. Razumijem donekle starije ljude koji su zivjeli u drugacije kreiranoj drzavi, ali pametnu omladinu koja citav zivot zivd u BiH-ne. A i svi vi hrvati-bez uvrede, kada odete u dragu vam Hrvatsku-tamo ste njima i dalje bosanci. To je cinjenica. Na kraju krajeva, sta radite u Bosni? Ovdje niti ima posla niti ko lijepo zivi..idite u Hrvatsku, u EU, pa da vidim kako ce vas prihvatiti. Ovo govorim bez uvrede ikakve. Znam ja koliko tegoba ja imam zbog sopstvenog imena, kada je u pitanju kontakt sa bosnjacima. Dok je primitivaca, bilo kojeg naroda, nikada nece biti bolje. Moj stav je da bez takvih ljudi koji unose razdor, Bosna bi bila savrsena-sa katolicima, muslimanima i pravoslavcima, jednim predsjednikom, bosanskim jezikom, jednom zastavom i himnom, bez lopovcina iz SDA, HDZ-a, SNSD-a i ostalih stranki nastalih na mukama drugih ljudi. Vjerovatno ne bih imala ovakvo razmisljanje da sam rodjena u porodici u kojoj uce djecu da mrze druge. Ali drago mi je pa sam taj omrzli mjesanac - kako nas cesto zovu i imam zdravo razmisljanje.


zato ste vi kad dojdete u hrvatsku hrvati! a mi smo bosanci kad dojdemo dalmatincima ili istranima zagorci i slavonci bas i nisu regionalisti :zubati al najprije smo bosanci kad odemo hercegovcima vani smo prihvaceni al ocemo zivit na svome kizis na hrvatskoj zemlji koja je bosna uvjek i bila!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
bosanska_lutka je napisao/la:
u cemu je problem? ljudi se mole. na svoj nacin. ko vam je branio da budete u armiji? ko? ili ste vi sami otisli u HVO? pretpostavljam da se vi u HVO-u niste krstili? nikada? http://www.kinoteka.ba/film/7598/The-Se ... House.html pretpostavljam da cete sada da me blokirate..jer imate problem sa iznosenjem misljenja koje se ne podudara sa vasim.. ali neka!


moli se u djamiji drzavnici se nesmiju molit prije sjednioce oni dok su drzavnici moraju bit roboti koji samo bukvalno provode sta pise u ustavu nema utjecaja tih religija to ima samo u srednjem vjeku ili kod turkoarapa dakle jer je seljački

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je tzv. "Armija BiH" bila i ostala islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
LjiljanaZMAJ je napisao/la:
Moj cilj nije bio da ja diskutujem o Seferu niti o bilo cemu drugom, a i moje pitanje je bilo jednostavno. Rekoh da sam laik po pitanju tog covjeka i opcenito ratnih zbivanja, jer sam mlada i neinformisana, tako da ti mogu dati odgovor na osnovu onoga sto sam proguglala. A to je da je covjek bio jugoslaven, kasnije bosanac ili bosnjak. Ja pricam o onome sto svakodnevno srecem u svojoj sredini. Gle, ja sam dijete iz mijesanog braka, otac mi je katolik, majka mi je muslimanka(ovo govorim da me ne biste svrstali u bilo koju kategoriju). Pola moje porodice, sa tatine strane, zivi po Mo itd, pola ih ne znam, u zivotu nisu vidjeli Hrvatsku, ali oni su hrvati. Na osnovu cega? To mi nikada nije bilo jasno, zasto se katolik u Bosni ne moze osjecati kao bosanac, nego se osjeca kao hrvat? Fino kazem da mi namjera nije losa, ja jednostavno ne shvatam.


na osnovu krvi i predaka i to znas ono memorija di su nam mrtvi i to ko nam je caca takve stvari a ne islam u glavi i za nista drugo neznat pa se prozivat po lokacijama ko arapi!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Lebowski je napisao/la:
Da, baš je šteta vama. :D

Da je ABiH organizovana prva, da joj je program bio stvaranje islamske države, da su ljudi davali zakletvu Allahu i ginuli za stvaranje te islamske države, pritom prvi napali Srbe, Hrvate i ostale i ostale moglo bi se pričati o islamskoj armiji. Ne kažem da islamizacije nije bilo, da nije bilo vjerskih jedinica i korištenja vjere kao sredstva dizanja morala u teškim trenucima.


pritom prvi napali srbe???znaci ni ni oni iracki tekbirasi nisu islamisti posto ih je merika prva napala??? kakve to veze ima ko prvi napane sta islamisti nevjeruju u obranu ili nesta?pricas gluposti,ako su ratovali sa uvjerenjima da ratuju za allaha i ubijaju nevjernike i stvaraju muslimansku drzavu onda su isil i tocka vama drzava branitelje naziva sehidima a to je oni sta su pali u djihadu sta sad oces?

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 08 svi 2015, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Heero je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Da, baš je šteta vama. :D

Da je ABiH organizovana prva, da joj je program bio stvaranje islamske države, da su ljudi davali zakletvu Allahu i ginuli za stvaranje te islamske države, pritom prvi napali Srbe, Hrvate i ostale i ostale moglo bi se pričati o islamskoj armiji. Ne kažem da islamizacije nije bilo, da nije bilo vjerskih jedinica i korištenja vjere kao sredstva dizanja morala u teškim trenucima.


pritom prvi napali srbe???znaci ni ni oni iracki tekbirasi nisu islamisti posto ih je merika prva napala??? kakve to veze ima ko prvi napane sta islamisti nevjeruju u obranu ili nesta?pricas gluposti,ako su ratovali sa uvjerenjima da ratuju za allaha i ubijaju nevjernike i stvaraju muslimansku drzavu onda su isil i tocka vama drzava branitelje naziva sehidima a to je oni sta su pali u djihadu sta sad oces?


Džihad je kad se brani porodica i svoj narod, kod Bošnjaka džihad ima veze sa patriotizmom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO