HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 14:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 340  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 08:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41087
Machak je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Kako nitko kod Bošnjaka nema drugačije mišljenje, kako nijedan Bošnjak na forumu ne podržava SAD?


Ne podržavamo nikog ko napada nekog.
Tebi je to kao neki argument da budeš protiv svega što su Bošnjaci za.
Koristi malo tintaru i uključi sive stanice.
Ako ti je USA nešto valjala u životu ne znači da ih ne možeš kritikovati kad rade nešto naopako.


Mislim da je pitao u vezi drugačijeg mišljenja. Ne u vezi toga tko je u pravu a tko nije, nego zašto ste kao hipnotizirani.

Kažeš nama prihvatite da netko ima drugačije mišljenje. Pa evo ima drugačijih mišljenja, dokaz ovdje na forumu, možda i pola Hrvata je protiv napada na Iran. Neki za neki protiv. Bez gledanja u to tko je u pravu, činjenica je da postoje različita mišljenja.

Onda kolega logično pita zašto kod Bošnjaka ne postoje drugačija mišljenja?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 08:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47211
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ne samo Hrvata nego i pola Židova u SAD-u po anketama je protiv napada na Iran.
Kod Bošnjaka svi uz islamistički režim koji regrutira djecu, prijeti ubijanjem turista i napada civilne mete po susjedstvu.
Svi uz terorističku državu koja im je uzor.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 08:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13226
Lokacija: 🇮🇷
daramo je napisao/la:
Ne samo Hrvata nego i pola Židova u SAD-u po anketama je protiv napada na Iran.
Kod Bošnjaka svi uz islamistički režim koji regrutira djecu, prijeti ubijanjem turista i napada civilne mete po susjedstvu.
Svi uz terorističku državu koja im je uzor.

Znaci Bosnjaci 100% na pravoj strani a Hrvati i Zidovi samo po 50%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 09:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9717
Lokacija: Herceg-Bosna
Za sve muslimane prava strana je uvijek islamistička.

Zato nema suosjećanja kada muslimani nad nekim prave genocid, kao nad kršćanima u Nigeriji, niti ima kmeke kada se međusobno tuku.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 09:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25349
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
USA parkirala 3 nosaca aviona juzno od Irana.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34229
lider30 je napisao/la:
USA parkirala 3 nosaca aviona juzno od Irana.

Cca 250 zrakoplova...plus eskort.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:11 
Online

Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42
Postovi: 505
Mar-kan je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
USA parkirala 3 nosaca aviona juzno od Irana.

Cca 250 zrakoplova...plus eskort.


Valjda pratnja, ovo sa escortom si me malo zbunio, nisam baš siguran da se prijateljice noći švrljaju po ratnim brodovima u ratnim zonama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34229
levat je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Cca 250 zrakoplova...plus eskort.


Valjda pratnja, ovo sa escortom si me malo zbunio, nisam baš siguran da se prijateljice noći švrljaju po ratnim brodovima u ratnim zonama?

Babi milo što se babi snilo, tebi prijateljice na pameti :zubati

Da, pratnja ili escort.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:31 
Online

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5196
Naša Kvačica je napisao/la:
Machak je napisao/la:

Ne podržavamo nikog ko napada nekog.
Tebi je to kao neki argument da budeš protiv svega što su Bošnjaci za.
Koristi malo tintaru i uključi sive stanice.
Ako ti je USA nešto valjala u životu ne znači da ih ne možeš kritikovati kad rade nešto naopako.


Mislim da je pitao u vezi drugačijeg mišljenja. Ne u vezi toga tko je u pravu a tko nije, nego zašto ste kao hipnotizirani.

Kažeš nama prihvatite da netko ima drugačije mišljenje. Pa evo ima drugačijih mišljenja, dokaz ovdje na forumu, možda i pola Hrvata je protiv napada na Iran. Neki za neki protiv. Bez gledanja u to tko je u pravu, činjenica je da postoje različita mišljenja.

Onda kolega logično pita zašto kod Bošnjaka ne postoje drugačija mišljenja?


To je kao da ja pitam što vi svi glasate za HDZ, a mi glasamo za SDP, SDA, Narodnu stranku, Narod i Pravdu...
Kod Bošnjaka itekako postoje različita mišljenja, ali ovdje nema prostora za nešto takvo.
A zašto ste vi između dvije vatre, zašto je javnost podjeljena?
Zato što mrtvi nacionalisti idu automatski kontra bilo čega što ima veze sa islamom.
Zato što se ti isti nadaju da će sutra židovi podržati njihovu stvar.
Ubilo neke curice u školi, a dešava se.
Pobilo bruku djece u Gazi, ma to ih teroristi držali kao živi štit.
Uglavnom se to tako objašnjava i pribavljaju argumenti zašto se treba biti za židovsku stvar.

Ne bih rekao da smo kao hipnotizirani, naprotiv.
Navijači židovskog lobija zaista vrlo srčano navijaju, teško je postići taj navijački nivo.

Poenta je da je čovjek ponudio argumente, ali da ih niko ko navija za židovski lobi nije uvažio.
Uglavnom se sugovornici na forumu u tom slučaju diskredituju sa musliman si, dakle priča završena.
E sad njemu ne možete da je musliman, pa je ne znam jugokomunjara i slično.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ovo bi trebalo, moralo zaustaviti. Jest da ima i dobrih strana - Rusi zarađuju na gorivu i Zapad troši PZO ali ipak...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:38 
Online

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5196
Bobovac je napisao/la:
Ovo bi trebalo, moralo zaustaviti. Jest da ima i dobrih strana - Rusi zarađuju na gorivu i Zapad troši PZO ali ipak...


I Panama profitira zatvaranjem Hormuza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:56 
Online

Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42
Postovi: 505
Bobovac je napisao/la:
Ovo bi trebalo, moralo zaustaviti. Jest da ima i dobrih strana - Rusi zarađuju na gorivu i Zapad troši PZO ali ipak...


Čega se bojiš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 10:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47211
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Machak je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Mislim da je pitao u vezi drugačijeg mišljenja. Ne u vezi toga tko je u pravu a tko nije, nego zašto ste kao hipnotizirani.

Kažeš nama prihvatite da netko ima drugačije mišljenje. Pa evo ima drugačijih mišljenja, dokaz ovdje na forumu, možda i pola Hrvata je protiv napada na Iran. Neki za neki protiv. Bez gledanja u to tko je u pravu, činjenica je da postoje različita mišljenja.

Onda kolega logično pita zašto kod Bošnjaka ne postoje drugačija mišljenja?


To je kao da ja pitam što vi svi glasate za HDZ, a mi glasamo za SDP, SDA, Narodnu stranku, Narod i Pravdu...
Kod Bošnjaka itekako postoje različita mišljenja, ali ovdje nema prostora za nešto takvo.
A zašto ste vi između dvije vatre, zašto je javnost podjeljena?
Zato što mrtvi nacionalisti idu automatski kontra bilo čega što ima veze sa islamom.
Zato što se ti isti nadaju da će sutra židovi podržati njihovu stvar.
Ubilo neke curice u školi, a dešava se.
Pobilo bruku djece u Gazi, ma to ih teroristi držali kao živi štit.
Uglavnom se to tako objašnjava i pribavljaju argumenti zašto se treba biti za židovsku stvar.

Ne bih rekao da smo kao hipnotizirani, naprotiv.
Navijači židovskog lobija zaista vrlo srčano navijaju, teško je postići taj navijački nivo.

Poenta je da je čovjek ponudio argumente, ali da ih niko ko navija za židovski lobi nije uvažio.
Uglavnom se sugovornici na forumu u tom slučaju diskredituju sa musliman si, dakle priča završena.
E sad njemu ne možete da je musliman, pa je ne znam jugokomunjara i slično.


Islamisti otmu djecu iz škole u Nigeriji, nema reakcije u čaršiji.
Islamisti pokolju cijelo selo u Nigeriji nema reakcije.
Arapi u Sudanu pobiju 60 000 ljudi u samo jednom gradu nema reakcije.
Arapi okupiraju Zapadnu Saharu urade genocid nad Saharcima, nema reakcije.

Tvoji argumenti su na razini onih da nije bilo žrtava Židova u Blizancima, o takvim glupostima se ne respravlja, to je rangu negiranja Aušvica ili tvrdnje da je Zemlja ravna ploča.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41087
Bobovac je napisao/la:
Ovo bi trebalo, moralo zaustaviti. Jest da ima i dobrih strana - Rusi zarađuju na gorivu i Zapad troši PZO ali ipak...


Meni se čini da ide jači udar nego prošli put.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47211
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:14 
Online

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5196
daramo je napisao/la:
Machak je napisao/la:

To je kao da ja pitam što vi svi glasate za HDZ, a mi glasamo za SDP, SDA, Narodnu stranku, Narod i Pravdu...
Kod Bošnjaka itekako postoje različita mišljenja, ali ovdje nema prostora za nešto takvo.
A zašto ste vi između dvije vatre, zašto je javnost podjeljena?
Zato što mrtvi nacionalisti idu automatski kontra bilo čega što ima veze sa islamom.
Zato što se ti isti nadaju da će sutra židovi podržati njihovu stvar.
Ubilo neke curice u školi, a dešava se.
Pobilo bruku djece u Gazi, ma to ih teroristi držali kao živi štit.
Uglavnom se to tako objašnjava i pribavljaju argumenti zašto se treba biti za židovsku stvar.

Ne bih rekao da smo kao hipnotizirani, naprotiv.
Navijači židovskog lobija zaista vrlo srčano navijaju, teško je postići taj navijački nivo.

Poenta je da je čovjek ponudio argumente, ali da ih niko ko navija za židovski lobi nije uvažio.
Uglavnom se sugovornici na forumu u tom slučaju diskredituju sa musliman si, dakle priča završena.
E sad njemu ne možete da je musliman, pa je ne znam jugokomunjara i slično.


Islamisti otmu djecu iz škole u Nigeriji, nema reakcije u čaršiji.
Islamisti pokolju cijelo selo u Nigeriji nema reakcije.
Arapi u Sudanu pobiju 60 000 ljudi u samo jednom gradu nema reakcije.
Arapi okupiraju Zapadnu Saharu urade genocid nad Saharcima, nema reakcije.

Tvoji argumenti su na razini onih da nije bilo žrtava Židova u Blizancima, o takvim glupostima se ne respravlja, to je rangu negiranja Aušvica ili tvrdnje da je Zemlja ravna ploča.


A gdje to ima reakcije za Nigeriju?
Daj mi koji to portali prate situaciju u Nigeriji iz Hrvatske?

Pa vidi, kao što je činjenica da su Jevreji masovno stradali u WWII, tako je činjenica da su oni preuzeli ulogu zločinca i iz naroda koji je bio sinonim za holokaust doveli se u situaciju da su sinonim za zlodjela.
Ne svi, ima časnih Jevreja, ima onih koji se ograđuju od zločinačkog režima Natenjahua i ekipe, čak protestvuju u samom Jerusalemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41087
daramo je napisao/la:
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.


Onda će reći Izrael napao Libanon. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47211
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Znači ako nema reakcije nije važno, treba pratiti modu i šta ti mediji serviraju.
Ljudi naučili lekciju da im jedino vlastita jedna i jedina domovina Izrael može ponuditi sigurnost i opstanak.
Židovi su sinonim za zlodjela koliko su muslimani sinonim za terorizam, ako ćemo tako.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 11:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41087
daramo je napisao/la:
Znači ako nema reakcije nije važno, treba pratiti modu i šta ti mediji serviraju.
Ljudi naučili lekciju da im jedino vlastita jedna i jedina domovina Izrael može ponuditi sigurnost i opstanak.
Židovi su sinonim za zlodjela koliko su muslimani sinonim za terorizam, ako ćemo tako.


Kakva zlodjela, Izrael je uvijek uzvraćao nakon islamističkog napada.

Evo sad Hezbolah prekršio primirje i ispalio rakete na Izrael. Kad Izrael uzvrati bit će zlodjelo, a prije toga ćemo ignorirati?

Ili kad opravdavaju, kažu Izrael upravlja Hamasom. A kad im kažeš ok onda najbolje da se Hamas ukine, kažu nemoj. Zar to nije čudno, ne bi ukinuli izraelsku izdajničku postrojbu. Ali tako je kad se petlja, svašta nešto bude čudno. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1525
Nije u redu sto Vasington i Jerusalem nijesu dosli na savjet kod svojih partnera u Banja Luku i Beogradu prije ovog napada

Al mozda im je jedini cilj bio da malo potuku Iran i da ga dobro unazadi

Pa onda aj svjetsko prvenstvo

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:06 
Online

Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42
Postovi: 505
daramo je napisao/la:
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.


Nije stvar u tome ako Izrael odgovori. To nije sporno.

Sporno je što njegov odgovor nikad nije srazmjeran napadu, nego 50-100 puta jači.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:07 
Online

Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42
Postovi: 505
Povezano sa ovim ratom, mada je to malo kome sad bitno, posebice u Iranu.

Trump hoće da se Iran izbaci iz SP u nogometu, a umjesto njega ubaci Italija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:10 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1525
levat je napisao/la:
daramo je napisao/la:
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.


Nije stvar u tome ako Izrael odgovori. To nije sporno.

Sporno je što njegov odgovor nikad nije srazmjeran napadu, nego 50-100 puta jači.


Tako i treba. Treba biti odgovoran pogotovo ako si slabiji

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41087
levat je napisao/la:
daramo je napisao/la:
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.


Nije stvar u tome ako Izrael odgovori. To nije sporno.

Sporno je što njegov odgovor nikad nije srazmjeran napadu, nego 50-100 puta jači.


Predlažeš da ne napadaju Izrael?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na Iran
PostPostano: 24 tra 2026, 12:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9717
Lokacija: Herceg-Bosna
levat je napisao/la:
daramo je napisao/la:
U Libanonu opet otvoren sukob, Hezbolah ispalio salvu raketa na sjeverni Izrael prije isteka primirja.
I sad će čuđenje zašto je IDF odgovorio.


Nije stvar u tome ako Izrael odgovori. To nije sporno.

Sporno je što njegov odgovor nikad nije srazmjeran napadu, nego 50-100 puta jači.


Ne funkcionira svijet tako, niti je kada funkcionirao.

Eto ja idem ulicom i čvrknem svakoga koga sretnem koliko dugo će trebati da me netko klapi po glavi?

Samo zato što sam ja umislio sebi da imam pravo da prvi izazivam ne znači da će drugi mjeriti koliko da mi vrate. Nismo djeca u školi da takva pravila prolaze.

Eto i da me nitko ne istuče, nego da pozovu policiju na ovog čudaka, pa neće ni policajci biti strpljivi samnom kada im objasnim da sam ja samo čvrknuo neke prolaznike, i da oni, ako hoće, mogu i mene ali da bi bilo nesrazmjerno da me na silu vežu i vode u stanicu jer ja nisam nikome uskratio slobodu.

Ako nitko do tad, onda bi me policajci bar malo išamarali :D

Nema srazmjera u uvođenju discipline, a naročito ne kada islamistički napadi uvijek imaju smrtnu posljedicu.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 340  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: levat i 40 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO