|
|
Stranica: 20/249.
|
[ 6215 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
dudu
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 20:46 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64296 Lokacija: DAZP HQ
|
ovaj Jurčević mora da je Duvnjak, samo kod nas rastu takvi da kad te puknu letiš metrima. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 20:56 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
Blitz je napisao/la: Vratio se.
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 21:01 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
babun
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 22:15 |
|
Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28 Postovi: 135
|
daramo je napisao/la: Sve je to dobro ako ne popuši otkaz i prijavu za fizički napad na jadne bespomoćne izbjeglice. Kako bi naš kolega granica rekao nuđera nacista. Sanse su pola -pola
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 23:25 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Ovo što se dogodilo u Njemačkoj dogodilo se i u Finskoj za Novu Godinu. Glasnogovornik policije izjavio da se radi o napadima na žene u "velikoj skali". Oko tisuću muslimana se okupilo kao hijene u čoporu i tražili okolo nezaštićene žene.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 23:29 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Koza se brzo ispričala građanima. Na Twitter je oderali i ministar pravosuđa i ministrica obitelji. Napisali da ne žele imati nikakve veze sa "uputstvima" ženama i da su muškarci počinitelji, ne žene. I normalno da žene ne bi trebale paziti da li će ih uvrijediti ili ne. BBC je napisao/la: Retardirano. Bolje da se držala standardne političke korektnosti, užas, počinitelji će biti privedeni pred lice pravde i slične šuplje. Citat: 'KEEP A GOOD DISTANCE FROM STRANGERS': COLOGNE MAYOR'S ADVICE ON HOW TO KEEP SAFE FOLLOWING MOB SEX ATTACKS SPARK OUTRAGE
Cologne's mayor Henriette Reker sparked outrage by suggesting women shoulod prevent sex attacks by keeping men at an 'arm's length'
Failing to calm the fears of women in Cologne, Reker said: 'It is always possible to keep a certain distance that is longer than an arm's length,'need to be 'better prepared' for such incidents. Speaking on live TV, she said women should be 'more protected in the future so these things don't happen again', Breitbart reported. 'This means they should go out and have fun, but they need to be better prepared.'
Reker said new guidelines would be published online containing 'the basics', like 'for example that women should keep a good distance from strangers and also stay away from large groups of men'. The mayor was mocked on Twitter under the hashtage #eineArmlange.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 23:45 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Njemci za Novu Godinu skoro doživjeli scenu upada Turaka u Bosnu:
- Osjećala sam se kao u stranoj zemlji. - Posvuda su žene bile izložene napadima. - Nisam nikad vidjela toliko žena koje vrište i mole za pomoć. - U očima žena je bio toliki strah.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 23:52 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
BBC je napisao/la: Ovo što se dogodilo u Njemačkoj dogodilo se i u Finskoj za Novu Godinu. Glasnogovornik policije izjavio da se radi o napadima na žene u "velikoj skali". Oko tisuću muslimana se okupilo kao hijene u čoporu i tražili okolo nezaštićene žene. Citat: ". Oko tisuću muslimana se okupilo kao hijene u čoporu i tražili okolo nezaštićene žene jelti dobro? proslo bozicno primirje pa si opet izvadio virtualni srbosjek?
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 07 sij 2016, 23:59 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Citat: According to law enforcement, new year’s eve in Helsinki gathered to one thousand Iraqi refugees. Around 23:00 local time, they gathered at the railway station in the station tunnel and, according to the police, actually had such plans, like migrants in Cologne, where new year’s eve about a thousand young men attacked women.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 00:04 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13003 Lokacija: Zagreb
|
|
Ne vjerujem da je planski, njima je to jednostavno normalno. U Švedskoj su imali radionicu seksualnog odgoja s Eritrejcima i lik mrtav hladan izjavi da ne može prihvatiti mogućnost silovanja u braku, dok je za ostalo shvatio razlike.
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 00:05 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13003 Lokacija: Zagreb
|
|
U Južnoj Africi svaka treća žena bila silovana tijekom života, jedan od glavnih razloga širenja HIV-a, za Arape sam mislio da ipak ne idu toliko daleko. Ali očito žena koja je kratko obućena i nije zaključana doma mora dati na zahtjev.
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 00:09 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
volvoks je napisao/la: Ne vjerujem da je planski, njima je to jednostavno normalno. U Švedskoj su imali radionicu seksualnog odgoja s Eritrejcima i lik mrtav hladan izjavi da ne može prihvatiti mogućnost silovanja u braku, dok je za ostalo shvatio razlike. Ti si donekle reflektiran. Pa cu ti probati objasniti. To su ulicari. To nema veze s tim da li su Arapi ili ne. Dobro, mozda ima do odredjene mjere, ali mogu oni biti Arapi (imas ih po BRD kolko god hoce - evo trenutno doslo 1 milioin Sirijaca samo), ali nebi silovali na osnovu toga. "Ulicari".
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 00:11 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Normalno da nije planski. Usađeno odgojem od malih mogu u medresama i preko islama. Sa te strane je planski.
Da oslikam, iako mislim da to više nije potrebno raditi. Te žene koje su žrtve, kako ih islam doživljava:
- Kurve - Kršćanke, Židovkinje - Nevjernice, ateistkinje - Prljave
Mjesto na kojem se događaju te stvari:
- Ukradena allahova zemlja - Mjesto na kojem je sve uvredljivo za islam - Mjesto koje se mora vratiti pod islamsku vlast.
Što dobiju za takve napade na žene:
- Milost kod allaha - Mogućnost dobitka raja - Učinili su zlo nemuslimanima.
Itd....itd...
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
granica
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 00:12 |
|
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47 Postovi: 3587
|
|
BBC, tebi je jasno valjda da ti likovi skole, a kamoli medrese nisu iznutra u zivotu vidjeli?
_________________ Recte facti fecisse merces est.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VUKsaJUGA
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 16:48 |
|
Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38 Postovi: 4586
|
|
Mogu vam rec da je svabama prikipilo i nefali puno da im pukne film. Svima je jasno da in medije lazu u vezi dogadaja i da nece rec istinu, svi podrzavaju Ivana i nece on bit prijavljen. Otkaz nije dobio jer ima svoju securit firmu ali je vlasnik Hotela se distanzirao i rekao da ga nece vise zvat. Svabe ga slve kao Heroja a niko ne daje ni 5% na neka izvinjavanje moderatni arapa i muslimana. Svabe se sad grizu zbg vlasti u njemackoj i jedva cekaju izbore da promjenu vlast, nadam se samo da im do tad nece prikipit pa pocnu rijesavat stvari drugacije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:39 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47534 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Sad se javljaju žrtve napada u Austriji, Finskoj, Švicarskoj. Ovo je 100% planirano.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:41 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
"Planirano" je od Mukija i kurana. On im ostavio u naslijeđe da tako moraju raditi. Citat: Nakon Njemačke i Švicarske, otkriveni napadi na žene i u Finskoj i Austriji
"Prijašnjih godina nismo imali tako veliki broj seksualnih napada. Ovo je potpuno novi fenomen u Helsinkiju", kazao je pomoćnik načelnika policije Ilkka Koskimaki.
Foto: Reuters/ PIXSELL
Autor: Hina
I u Helsinkiju je na Staru godinu zabilježen neuobičajeno veći broj seksualnih napada na žene tijekom novogodišnjeg slavlja, priopćila je finska policija koja je primila upozorenja vezana uz migrante, dok je u Nemačkoj osuda takvih napada kao "podlih, prezira vrijednih kriminalnih djela" došla sa samog vrha, od kancelarke Angele Merkel koja je zatražila sveobuhvatan odgovor na tu situaciju.
Finske snage reda su tijekom ophodnji 31. prosinca zabilježile "brojne seksualne nasrtaje na središnjem gradskom trgu i željezničkom kolodvoru gdje je među 20.000 slavljenika bilo i oko 1000 tražitelja azila, mahom iz Iraka.
"Prijašnjih godina nismo imali tako veliki broj seksualnih napada. Ovo je potpuno novi fenomen u Helsinkiju", kazao je pomoćnik načelnika policije Ilkka Koskimaki.
Dojave o seksualnim napadima na žene zabilježene su i u Salzburgu te Zuerichu, a glasnogovornica policije u austrijskom gradu Valerie Hillebrand je kazala da su slučajevi o kojima se izvješćuje iz Njemačke ohrabrili žrtve i u Austriji da ih prijave.
Kancelarka Merkel, kako javlja dpa, obrušila se na "podla, prezira vrijedna kriminalna djela" protiv žena u Koelnu i zatražila primjereni, sveobuhvatni odgovor na tu situaciju. U posebnom policijskom izvješću za internu uporabu, koje je agencija dobila na uvid, stoji da je policija u tom njemačkom gradu bila toliko zaprepaštena tako golemom ruljom muškaraca koji su na Staru godinu počinili veliki broj seksualnih delikata i krađa da se pribojavala da bi situacija mogla rezultirati "ozbiljnim ozljeđivanjem ili čak smrtnim ishodima".
Nedovoljan broj policajaca i manjak opreme stvorili su ozračje "opstanka najsposobnijih" u kojem su skupine uglavnom stranih muškaraca fizički priječile policajce da pomognu ženama, stoji u izvješću.
Policija je primila više od 120 tužbi, većinom seksualne naravi, uključujući dva silovanja koja su počinili muškarci "sjevernoafričkog ili arapskog podrijetla", a žrtve su posvjedočile da su ih okružili, seksualno napali i opljačkali.
"To su podla, prezira vrijedna kriminalna djela koja Njemačka neće dopustiti", poručila je Merkel, izrazivši zabrinutost zbog mrzilačkih stavova prema ženama "u dijelovima društvenih skupina". Interno policijsko izvješće u velikom je proturječju s policijskim priopćenjem koje je policija u Koelnu objavila 1. siječnja, a u kojem je navela da su novogodišnja slavlja prošla "mirno".
Policija je u četvrtak potvrdila da u vezi sa seksualnim napadima provodi istragu nad 16 muškaraca. Također je priopćila da istražuje moguću povezanost sa skupinom kriminalaca iz sjeverne Afrike, za koju policija zna već 18 mjeseci.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:44 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47534 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
Kaže Merkelica možda će deportirati ovih 18 osumnjičenih napadača tražitelja azila, čuj možda 
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:47 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Muslimansko ludilo nebeskih proporcija. Ovako fucked up društvo i ljude moraš svijećom po planeti zemlji tražiti. I životinje se više ljudski ponašaju. Citat: I u Zürichu seksualno zlostavljanje u novogodišnjoj noći
Policija u Zürichu pokrenula je istragu te pozvala na suradnju moguće svjedoke kao i potencijalne žrtve da podnesu prijave ako su bile izložene napadu.
Autor: Hina
Seksualno zlostavljanje žena, slično onom zabilježenom u njemačkog gradu Kölnu, dogodilo se tijekom novogodišnje noći i u švicarskom gradu Zürichu, objavila je danas lokalna policija u priopćenju.
Zaprimili smo više pritužbi na seksualno zlostavljanje u novogodišnjoj noći, objavila je policija u Zürichu dodajući da je riječ o događajima usporedivim s onima u Njemačkoj, kada je blizu stotinu žena u Kölnu bilo žrtvama seksualnog napastovanja koje su počinile skupine za koje se sumnja da je riječ o mladim Sjevernoafrikancima ili Arapima.
Policija u Zürichu pokrenula je istragu te pozvala na suradnju moguće svjedoke kao i potencijalne žrtve da podnesu prijave ako su bile izložene napadu. Policija dodaje da su događaji u dva grada slični, no da ne znaju ništa o postojanju bilo kakve konkretne veze između dvaju slučajeva.
Šest žena u Zürichu prijavilo je da su bile seksualno uznemiravane i opljačkane tijekom novogodišnje noći nakon što ih je okružila skupina muškaraca, navela je u priopćenju policija.
Policija navodi da je inicijalno dobila 24 odvojena izvješća o proslavama uz gradsko jezero te da su dodatne istrage pokazale da su u nekoliko slučajeva uključene žene koje su bile seksualno uznemiravane. Žene govore o tome da ih je okružila skupina tamnoputih muškaraca, navodi policija.
Rasne napetosti porasle su u Njemačkoj i drugim dijelovima Europe zahvaljujući enormnom priljevu, bez presedana, migranata i izbjeglica koji su u rekordnom broju pristigli tijekom prošle godine bježeći od rata i siromaštva.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Forumašš
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:50 |
|
Pridružen/a: 31 srp 2015, 21:39 Postovi: 1556
|
|
Koji je qooratz tim Njemcima. Desnica im je veća peta kolona nego u RS.
_________________ Giggity giggity goo!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
babun
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:53 |
|
Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28 Postovi: 135
|
BBC je napisao/la: Muslimansko ludilo nebeskih proporcija. Ovako fucked up društvo i ljude moraš svijećom po planeti zemlji tražiti. I životinje se više ljudski ponašaju. Citat: I u Zürichu seksualno zlostavljanje u novogodišnjoj noći
Policija u Zürichu pokrenula je istragu te pozvala na suradnju moguće svjedoke kao i potencijalne žrtve da podnesu prijave ako su bile izložene napadu.
Autor: Hina
Seksualno zlostavljanje žena, slično onom zabilježenom u njemačkog gradu Kölnu, dogodilo se tijekom novogodišnje noći i u švicarskom gradu Zürichu, objavila je danas lokalna policija u priopćenju.
Zaprimili smo više pritužbi na seksualno zlostavljanje u novogodišnjoj noći, objavila je policija u Zürichu dodajući da je riječ o događajima usporedivim s onima u Njemačkoj, kada je blizu stotinu žena u Kölnu bilo žrtvama seksualnog napastovanja koje su počinile skupine za koje se sumnja da je riječ o mladim Sjevernoafrikancima ili Arapima.
Policija u Zürichu pokrenula je istragu te pozvala na suradnju moguće svjedoke kao i potencijalne žrtve da podnesu prijave ako su bile izložene napadu. Policija dodaje da su događaji u dva grada slični, no da ne znaju ništa o postojanju bilo kakve konkretne veze između dvaju slučajeva.
Šest žena u Zürichu prijavilo je da su bile seksualno uznemiravane i opljačkane tijekom novogodišnje noći nakon što ih je okružila skupina muškaraca, navela je u priopćenju policija.
Policija navodi da je inicijalno dobila 24 odvojena izvješća o proslavama uz gradsko jezero te da su dodatne istrage pokazale da su u nekoliko slučajeva uključene žene koje su bile seksualno uznemiravane. Žene govore o tome da ih je okružila skupina tamnoputih muškaraca, navodi policija.
Rasne napetosti porasle su u Njemačkoj i drugim dijelovima Europe zahvaljujući enormnom priljevu, bez presedana, migranata i izbjeglica koji su u rekordnom broju pristigli tijekom prošle godine bježeći od rata i siromaštva. Ludilo muslimana nije nista prema ludilu Jugoslovena tj.Liberalnog otpada ,ko naprimer zelenih u Nemackoj.Poslusaj sta oni komentarsiu ako oces da povratis .Cuj da bi se zene mogle branit od Azijata uvode zakone preslikane iz Skandinavije  I onda neko veli da za Svabe ima buducnosti.Toliki budala nema ni u jeb...Podgorici na samitu Jugoslovenski obozavalaca djela druga Tita
|
|
| Vrh |
|
 |
|
babun
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 18:56 |
|
Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28 Postovi: 135
|
daramo je napisao/la: Sad se javljaju žrtve napada u Austriji, Finskoj, Švicarskoj. Ovo je 100% planirano. Mislis "ustanak protiv kolonizacije politicke elite Nemacke koja leti u zagrljaj Rusije" 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
babun
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 19:01 |
|
Pridružen/a: 12 pro 2015, 13:28 Postovi: 135
|
VUKsaJUGA je napisao/la: Mogu vam rec da je svabama prikipilo i nefali puno da im pukne film. Svima je jasno da in medije lazu u vezi dogadaja i da nece rec istinu, svi podrzavaju Ivana i nece on bit prijavljen. Otkaz nije dobio jer ima svoju securit firmu ali je vlasnik Hotela se distanzirao i rekao da ga nece vise zvat. Svabe ga slve kao Heroja a niko ne daje ni 5% na neka izvinjavanje moderatni arapa i muslimana. Svabe se sad grizu zbg vlasti u njemackoj i jedva cekaju izbore da promjenu vlast, nadam se samo da im do tad nece prikipit pa pocnu rijesavat stvari drugacije. Ma da .Procam danas sa jednim i on kaze glasace za FPÖ i kaze meni da i ja (Srbin)glasam ja mu objasnjavam slicnosti izmedju njih i Srpski naprednjaka ,da samo "nacijonaliste" mogu izdat zemlju a da se nesikiraju osude .Da su sve partije jednake.....a on ..da ali to im nestoji u programu ,oni oce da ovde nema begunaca.......indoktrinirano bez mogucnosti spasa
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 19:13 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Citat: German phrasebook found on asylum seeker sex attack suspect in Cologne included lurid phrases such as 'nice breasts' and 'I want to have sex with you'
It is the worst nightmare Chancellor Angela Merkel could have imagined for her 'open door' policy towards refugees from war zones which have seen over a million people enter the country in the last 12 months, polarizing opinion and stretching the social fabric ever thinner.
The first two suspects of gang that assaulted and robbed over 100 women on New Year's Eve were finally arrested today.
Videos of the crowds, together with the howl of fireworks and the shrieks of women they assaulted, were found on their mobile phones.
Officers found a note on one of the men containing Arabic-German translations for phrases including 'nice breasts', 'I'll kill you' and 'I want to have sex with you.'
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Njemačka Postano: 08 sij 2016, 19:32 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
babun je napisao/la: VUKsaJUGA je napisao/la: Mogu vam rec da je svabama prikipilo i nefali puno da im pukne film. Svima je jasno da in medije lazu u vezi dogadaja i da nece rec istinu, svi podrzavaju Ivana i nece on bit prijavljen. Otkaz nije dobio jer ima svoju securit firmu ali je vlasnik Hotela se distanzirao i rekao da ga nece vise zvat. Svabe ga slve kao Heroja a niko ne daje ni 5% na neka izvinjavanje moderatni arapa i muslimana. Svabe se sad grizu zbg vlasti u njemackoj i jedva cekaju izbore da promjenu vlast, nadam se samo da im do tad nece prikipit pa pocnu rijesavat stvari drugacije. Ma da .Procam danas sa jednim i on kaze glasace za FPÖ i kaze meni da i ja (Srbin)glasam ja mu objasnjavam slicnosti izmedju njih i Srpski naprednjaka ,da samo "nacijonaliste" mogu izdat zemlju a da se nesikiraju osude .Da su sve partije jednake.....a on ..da ali to im nestoji u programu ,oni oce da ovde nema begunaca.......indoktrinirano bez mogucnosti spasa Ne dosadjuj, shvatili smo da drkas na ove magarce i da ti je potajna zelja da siluju to vise Svabica.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 75 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|