HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 04:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1482
BBC je napisao/la:
Jel Poljacima još uvijek stižu dnevne kazne od nekoliko milijuna za korištenje uglja ? Ili su to odgodili zbog "specijalne situacije". :laugh

Sigurno vam promaklo. Na početku ovog rata se u Portugalu neki veliki gangster trebao pojaviti na sudu i zbrisao u Ukrajinu da se bori. Sud ga oslobodio odgovornosti za bijeg i rekao da mu oprašta jer se u Ukrajini bavi "humanitarnim poslom". Iako su na sudu pročitali njegovo pismo gdje im sve objasnio.

Kazne su 500 tisuća eura ze nezatvaranje rudnika te milijun za reformu sudstva, koliko znam. Dnevno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Velebit je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:
Poljaci su se nevidjeno sjebali regionalno, 10 godina spamuju o bratstvu sa Madjarima, Visegrad ovo ono, mi smo jedna strana, i sada su uzeli da raskidaju to, da pljuju i jebu mater Madjarima, da vrse pritisak na njih u ime Amera.

Madjari po interentu uveliko rade mimove u kome raskidaju bratstvo sa Poljacima, i sada su im Srbi braca, a Poljacima Ukrajinci, ko je tu bolje prosao na srednji i dugi rok, pa znamo vec.


Mogli bi da budu sila da nisu SLEPI, radikalni i zagrizeni rusofobijom, ne mozes da budes ozbiljna sila i da imas takve identitetsko utemeljenje.


Identican problem kao Bosnje, nesto sto su i Hrvati manje vise uspeli da shvate (zbog svojih interesa ali uspeli), prosto mi je neverovatno da tako veliki narod ima zatucanost Bosnji, a ne katolika Hrvata.

Da. Poljaci, uz Ukrajince i Bosnje imaju kataklizmicno lose instinkte za vanjsku politiku.

Poljaci upravo sad unistavaju Visegradsku i pale mostove i svaki plan b koji mogu imat. Bizarno mi je da ne vide da ce, prije il kasnije, ih natirat da vrate pobacaj, vrate stare briselaske kadrove u vrhovni sud i uvedu kurikularnu LGBT reformu u skole.

Poljaci zbilja misle da im hejtanjem Rusije raste status u nekakvoj zapadnoj hijerarhiji a zapad je nezahvalna kucka koja ce ih kaznit jednom obojenom revolucijom za ovo konjusarenje.

Tačno što im se više savijaš , sve više te gledaju kao bubašvabu koju treba zgaziti .
Kad ovako postupa PIS , pitam se šta li vi tek radio PO.
Uglavnom u Poljskoj nema ni s od suverenizma možda neka imitacia .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
...progovara komunjara iz tebe..prikrivena ..al u trendu najveci desničari imaju boljševičke korijene.. :rigam


boljševici su ti napravili Ukrajinu, tak oda si u pravu, najveći nacisti imaju boljševičke korijene

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
storarare je napisao/la:
Tačno što im se više savijaš , sve više te gledaju kao bubašvabu koju treba zgaziti .
Kad ovako postupa PIS , pitam se šta li vi tek radio PO.
Uglavnom u Poljskoj nema ni s od suverenizma možda neka imitacia .


Poljacima se malo suverenizma tolerira, jer su vojna Krjina prema Rusiji, ali neće još dugo. Sad kad je jasno da je Rusija bezopasna, da ne može iz jedne Ukrjine mrdnut, poljacima ide švedizacija

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 02 tra 2022, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U EU jebe zbunjen ludog. Ko god može iskorištava drugog za novac.
Poljaci kao neće ruski plin ali kupuju ruski plin od Nijemaca po puno višim cijenama. Cijela EU je postala Mickey Mouse politika. Nadmeću se ko će više likes imati na Facebook i Twitter.
Kinezi imaju dobar opis ovih budaletina, "Tigar od papira".

Citat:
Yamal-Europe gas pipeline switched to reverse

Yamal-Europe gas pipeline switched to work in reverse mode, gas goes from Germany to Poland, and not vice versa. This is reported by RIA Novosti with reference to data from the Gascade operator.
“The gas pumping applications through the Malnov station on the German border with Poland to the entrance (averse) and exit (reverse) from Friday evening were almost equal,” - said in the message.

Thus, from 08:00 Moscow time, a reverse began to begin, and gas began to be pumped to Poland, where a little more than 270 thousand were received in an hour. cubic meters of gas.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 03 tra 2022, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 18:56
Postovi: 175
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... -deterrent

Citat:
Poland 'Open' & Ready To Host US Nukes On NATO's Eastern Flank


U natjecanju koja europska država je spremna najdalje ići u svojoj rusofobiji, rekao bih da Poljska trenutno drži vodstvo, ne računajući naravno Ukrajinu.

_________________
Suprotiv okultnoj oligarhiji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 03 tra 2022, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
M@rin je napisao/la:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/natos-poland-says-its-willing-hosting-us-nukes-russia-deterrent

Citat:
Poland 'Open' & Ready To Host US Nukes On NATO's Eastern Flank


U natjecanju koja europska država je spremna najdalje ići u svojoj rusofobiji, rekao bih da Poljska trenutno drži vodstvo, ne računajući naravno Ukrajinu.


ja stvarno ne kužim Ruse zašto već nemamo nuklearnu Siriju, Iran i sl.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Poljaci provalili u objekt i oduzeli Rusima njihov diplomatski objekt, konzulat.
Ti majmuni su baš zaslužili dobru lekciju, na ovaj ili onaj način. To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

A smije se raditi agresija na drugu državu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

A smije se raditi agresija na drugu državu?

Agresije se SMIJU RADITI, a priv.imov se NE moze konfiscirati...
agresije bez mandata UN 1999 SFJ, Iraq, Sirija, Afg, Libija.
RH je agresirala BiH>>>zar vas ******** partneri NE prozivaju stalno....ah dvostruki standardi.

Tko je jaci, on tlaci.

Luzicki Srbi u sjev zap Poljskoj....netka tajna veza.

slika

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

Kad je to Hrvatska izvela agresiju na Bosnu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bio sam sa vojnicima iz Hrvatske na crti. Čak sam im i artiljeriju navodio gdje sam htio. Zovi to kako hoćeš.
Ne da mi se pro forme nešto diskutirati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
Bio sam sa vojnicima iz Hrvatske na crti. Čak sam im i artiljeriju navodio gdje sam htio. Zovi to kako hoćeš.
Ne da mi se pro forme nešto diskutirati.

Kao što sam i mislio, rešse.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vratimo se na krađu konzularnog objekta.
Tebi to normalno, izjasnio si se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
Vratimo se na krađu konzularnog objekta.
Tebi to normalno, izjasnio si se.

Kao što je i tebi normalna agresija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25510
Lokacija: Heartbreak Hotel
I u ratu se trebaju znati neka pravila.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:41 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 12 tra 2022, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

Kad je to Hrvatska izvela agresiju na Bosnu?

Čitao sam da su netki dječki iz HV bojni Rijeka i Osjek bili u Posavini početkom ožujaka 1992.
Sa njima je bila "čuvena" Azra Bašić -Azra 2 noža.

Evakuirali su se lipnja kada je uspostavljen koridor.
Gen Stipetić je o tim danima pričao u uradcima.

Glede Poljske kako vrijeme odmiče mislim da će ih Ameri uvući u kobnu stupici da glume Ukr pješaštvo i motorizirane skupine.

Sa fatalnim posljedicama, po njih na koncu balade.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 12 tra 2022, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

Kad je to Hrvatska izvela agresiju na Bosnu?



Vojska Republike Hrvatske je usla u Posavinu i tada se desio zlocin u Sjekovcu, to je pre nego sto je krenuo konkretno rat, prvi ratni zlocin u BiH.

Tek posle mesec dana je Alija potpisao dokument da odobrava, naravno ne i srpska strana samim tim nevazeca odluka.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 12 tra 2022, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
Tankosic je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Kad je to Hrvatska izvela agresiju na Bosnu?



Vojska Republike Hrvatske je usla u Posavinu i tada se desio zlocin u Sjekovcu, to je pre nego sto je krenuo konkretno rat, prvi ratni zlocin u BiH.

Tek posle mesec dana je Alija potpisao dokument da odobrava, naravno ne i srpska strana samim tim nevazeca odluka.

Ne laži.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Ubojstva_u_Sijekovcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 12 tra 2022, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
Mar-kan je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:


Vojska Republike Hrvatske je usla u Posavinu i tada se desio zlocin u Sjekovcu, to je pre nego sto je krenuo konkretno rat, prvi ratni zlocin u BiH.

Tek posle mesec dana je Alija potpisao dokument da odobrava, naravno ne i srpska strana samim tim nevazeca odluka.

Ne laži.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Ubojstva_u_Sijekovcu



Ja nista nisam slagao, sve stoji u linku koji si okacio sam, necu da ti kazem da ti lazes jer je to bezobrazno, narucito posto si sam okacio link gde jasno pise sta se desilo u Sijekovcu, i koliko je dece i zena stradalo a ne vojnika.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 14 tra 2022, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6281
Lokacija: Izvan sebe
storarare je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Da. Poljaci, uz Ukrajince i Bosnje imaju kataklizmicno lose instinkte za vanjsku politiku.

Poljaci upravo sad unistavaju Visegradsku i pale mostove i svaki plan b koji mogu imat. Bizarno mi je da ne vide da ce, prije il kasnije, ih natirat da vrate pobacaj, vrate stare briselaske kadrove u vrhovni sud i uvedu kurikularnu LGBT reformu u skole.

Poljaci zbilja misle da im hejtanjem Rusije raste status u nekakvoj zapadnoj hijerarhiji a zapad je nezahvalna kucka koja ce ih kaznit jednom obojenom revolucijom za ovo konjusarenje.

Tačno što im se više savijaš , sve više te gledaju kao bubašvabu koju treba zgaziti .
Kad ovako postupa PIS , pitam se šta li vi tek radio PO.
Uglavnom u Poljskoj nema ni s od suverenizma možda neka imitacia .

Jeste vi neki cudaci. Recimo imam dva poznanika i jedan uvijek radi sto hocu a drugi radi sta se njemu dopada. Sto bih se brinuo o onom koji je i onako moj. Moram obralatiti onog koji ne radi sta ja hocu. I to pokusavam raznim metodama.
Svakidasnjica je prepuna tih primjera. Glupi hdz i covic, uvjek gudi o eu integracijama. sto bi se zapad brinuo o njemu kada je glupan ioanko na njihovoj strani, mora se pobrinuti za malog bakira koji preti terorizmom i gudi kako je mz uvijek protiv muslimana.
Kada ovaj princip malo primjenimo na ruse srbe i hrvate. Rusi ce prije nesto nama dati da nas pridobiju nego srbima koji su ionako na njihovoj strani. Eto uvjeren sam da bi nam prodali par atomskih i balistickih raketa dok kazes britva. Time nebi ugrozili srbiju jer su rakete predalekog dometa dakle bas onake kakve nam trebaju.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 16 tra 2022, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Poljaci imaju druge motive za svoju žurku. Zarada i novac, ali slaba im matematika.

- Po javnim izvorima 10.000 US vojnika, slično toliko NATO. Može se reći do nekih 40.000 vojnika, što ne priznaju. Poljaci misle da će od njih zaraditi jer Amerikanci troše kao ludi.
- Riješavanje starog naoružanja i darovi od Amerikanaca, i tu misle da će zaraditi.
- EU će im dijeliti kapom i šakom iz fondova zbog izbjeglica. Uvijek fail, povijest nas uči tome.
- Do sad imaju platiti masu milijuna € zbog dvije presude EU suda (Frke sa ustavnim sucima i ugalj, zagađivanje. Svaki dan koji prolazi kazna se diže mislim za par milijuna €, ogroman novac na kraju.). Tu se nadaju da će im te kazne sud oprostiti i dodatno zbog svega dati im da nastave ložiti ugalj bez filtera. (Zanimljivo tu imaju stvarno realno izglede da se to dogodi jer taj sud je ideološki.)

- U stvarnosti, sebi pumpaju inflaciju i preko prirodnog i normalnog tempa.
- Američki i NATO vojnici im svaki dan prave zastoje na autocestama i kompletno gospodarstvo ometaju.
- Sa tim Ukrajincima u zemlji će u daljnjoj budućnosti imati ogromne probleme jer su povijesni neprijatelji. Neće Rusi vječito biti aktualna tema.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 16 tra 2022, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1482
BBC je napisao/la:
Poljaci imaju druge motive za svoju žurku. Zarada i novac, ali slaba im matematika.

- Po javnim izvorima 10.000 US vojnika, slično toliko NATO. Može se reći do nekih 40.000 vojnika, što ne priznaju. Poljaci misle da će od njih zaraditi jer Amerikanci troše kao ludi.
- Riješavanje starog naoružanja i darovi od Amerikanaca, i tu misle da će zaraditi.
- EU će im dijeliti kapom i šakom iz fondova zbog izbjeglica. Uvijek fail, povijest nas uči tome.
- Do sad imaju platiti masu milijuna € zbog dvije presude EU suda (Frke sa ustavnim sucima i ugalj, zagađivanje. Svaki dan koji prolazi kazna se diže mislim za par milijuna €, ogroman novac na kraju.). Tu se nadaju da će im te kazne sud oprostiti i dodatno zbog svega dati im da nastave ložiti ugalj bez filtera. (Zanimljivo tu imaju stvarno realno izglede da se to dogodi jer taj sud je ideološki.)

- U stvarnosti, sebi pumpaju inflaciju i preko prirodnog i normalnog tempa.
- Američki i NATO vojnici im svaki dan prave zastoje na autocestama i kompletno gospodarstvo ometaju.
- Sa tim Ukrajincima u zemlji će u daljnjoj budućnosti imati ogromne probleme jer su povijesni neprijatelji. Neće Rusi vječito biti aktualna tema.

Pa mislim kazne jesu dosta velike, ali su i dalje sitnica s obzirom na milijarde u fondovima. A sud im kazne ne može oprostiti, to nije moguće, mogu možda platiti pa da im se nekako nadomjesti fondovima. Kazne su milijun za sudske zajebancije plus 500 tisuća za ugljen dnevno.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO