HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 02 kol 2024, 13:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Žene-(bez)korisnost
PostPostano: 30 srp 2024, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19327
Upozorenja: 3
zalutala je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ali, šećeru moj beskorisni, ko dovodi u pitanje poredak vaspostavljen u pećini? Pa žene. Oće da one ćeraju karijeru, da nisu zatvorene sa decu u četiri zida.
I onda se javi fin muškarac, poput mene, i kaže: ok, ću da čuvam decu, ajde ti ganjaj karijeru...

I opet ne valja, žene kažu: ih, kakav si ti muškarac, ja da idem u lov a ti da ležiš kod kuće.

Eto, ajde sad ti meni razreši ovu zavrzlamu nekim konkretnim predlogom. :neznam

Mada ja znam. Žene nemaju pojma šta oće, bezveze provociraju, da čavrlja o nečemu. Vole čavrljanje. :D


O moj prikokorisni Aco maco, pa nisam ja nigdje napisala da bih mijenjala poredak koji je bio u pećinama. Ti si se sam javio da bi mijenjao taj pećinski poredak i radije bio kućanica u pećini nego lovac :zubati


Ali ljubavi beskorisna, ja sam se ponudio da se žrtvujem, jer žene oće u lov. Pa ne možemo svi da budemo lovci - ko će onda da kuva? Da uzmemo estoyAqui ili Kvaku za kućne pomoćnice? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žene-(bez)korisnost
PostPostano: 31 srp 2024, 04:01 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:02
Postovi: 1375
aleksije radicevic je napisao/la:
zalutala je napisao/la:

O moj prikokorisni Aco maco, pa nisam ja nigdje napisala da bih mijenjala poredak koji je bio u pećinama. Ti si se sam javio da bi mijenjao taj pećinski poredak i radije bio kućanica u pećini nego lovac :zubati


Ali ljubavi beskorisna, ja sam se ponudio da se žrtvujem, jer žene oće u lov. Pa ne možemo svi da budemo lovci - ko će onda da kuva? Da uzmemo estoyAqui ili Kvaku za kućne pomoćnice? :D


Ali dušice prikokorisna, opet kao i obično nisi pažljivo pročitao što sam napisala. Nigdje nisam napisala da su žene u pećini htjele u lov. Stavljaš mi riječi u usta koje nisam rekla/napisala

Evo, dušice prikokorisna, samo tebi za ljubav probati ću dočarati to o čemu ti, a ne ja, govoriš. I vidjet ćeš da u toj tvojoj viziji postoji veliki upitnik.
Žena ide u lov.
Kvačica je romantična duša, on za čišćenje sigurno nije, taj kad bi vidio prašinu na stolu
umjesto da je obriše nacrtao bi srce. Kuhača je definitivno za njega, za dobru hranu treba i mala doza romantike.
Aqui se kao i ti osjeća uberkorisnim, a uz to voli filozofirati. Za njega je čišćenje idealno, radio bi koristan posao a uz to bi se lako mogao mogao baviti i filozofskim pitanjima npr.; koji je smisao brisanja prašine, koji je smisao ribanja, koji je smisao pranja, itd...
Ti bi čuvao dječicu.
Znači; žena bi se bavila lovom, Kvačica bi kuhao, Aqui bi čistio i bavio se filozofskim pitanjima, ti bi čuvao dječicu.
Dušice, jedno pitanje: tko bi rađao tu dječicu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žene-(bez)korisnost
PostPostano: Jučer, , 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 kol 2022, 22:29
Postovi: 1828
Veliko je pitanje načina organizacija ljudi u budućnosti, vremenima i društvenoj strukturi u kojoj se nalazimo
Tj ne bi trebali mislit o tome da muški rade jedno, a žene drugo već o tome kako ćemo cijelo društvo restrukturirat da funkcionira
Situacija gdje su muškarci i žene odvojeni je neodrživa, osim ako nam mehanizacija ne dođe u pomoć
Ako se to dogodi, onda nam ljudi ni ne trebaju

Stoga predviđam da ćemo se u roku od 100 godina pretvorit u borgove, siguran sam zapravo

Ovo društvo je tako i tako već neka verzija borg društva


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO