HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: čet pro 05, 2019 6:44 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Koje vrsta od ove dvije su vam najdraže?
iskusne 22%  22%  [ 6 ]
nevine 44%  44%  [ 12 ]
ma svejedno je, važno mi je samo da je žensko :D 33%  33%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 27
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iskusne ili nevine djevojke?
PostPostano: pet sij 04, 2019 11:07 am 

ManInBlack je napisao/la:
iskusne zene su bolje

Naravno, najiskusnije znaju praviti sarmu, pite razvlačene, razne delicije, neiskusna te može otrovati dok se usavrši...

Biće da sam fulio pdf, ovo nije o tema o kulinarskom iskustvu :zubati

Vrh

PostPostano: pet sij 04, 2019 11:18 am 

Mar-kan je napisao/la:

Biće da sam fulio pdf, ovo nije o tema o kulinarskom iskustvu :zubati

baš gledam šta se ti javljaš. :zubati

גבריאל

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 5:21 pm 

Najvishe volim čuti ono - ti si mi drugi.

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 6:24 pm 

Svaki je drugi Sukrija. Zenska matematika: trceci je drugi, osmi je drugi, a koji je i bio prvi ne znaci da nece biti drugi, bar jednom u zivotu.
Kada bi zena postavila pitanje.... Da li su bolji oni jebivjetri koji lete s cvijeta s cvijet ili oni skromni, uljudni, vrijedni ljubavi i paznje?

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 6:35 pm 

Bobovac je napisao/la:
Ne bih znao... ja sam svakoj bio drugi... nikad prvi ni osmi, svaka mi je rekla da sam joj baš drugi fucker. Hm... baš čudno, je li se to još nekome od vas desilo tj dešava??

Uvek si drugi, makar ih je bilo 400. Neće da ispadne devica (niti može, jer bi za to morala da ima materijalni dokaz), ali neće da ispadne ni rava koja nije dala samo onom ko joj nije tražio.

Inače, po rezultatima ankete, izgleda da imamo 22 devca na forumu (svi oni koji bi radije device. Da su jednom pokušali da probuše devicu, ne bi im palo napamet da izjave da bi radije njih). A i nakon što uspeš sa probijanjem tunela, seks bude, blago rečeno, katastrofa.

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 6:47 pm 

Don't ask - don't tell.

Šab me gabri koji sam joj, samo da je čista, uljudna i da bez foliranja voli da se jebe. Prosto ko pasulj.

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 6:52 pm 

Naravno, ja nikad nisam pitao koji sam po redu, jer to pitanje smatram nepristojnim. Ali više puta nego što sam očekivao, saminicijativno su mi rekle koji sam po redu. Svaki put drugi, bez izuzetka.

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 6:53 pm 

Lapo-lapo je napisao/la:
Svaki je drugi Sukrija. Zenska matematika: trceci je drugi, osmi je drugi, a koji je i bio prvi ne znaci da nece biti drugi, bar jednom u zivotu.
Kada bi zena postavila pitanje.... Da li su bolji oni jebivjetri koji lete s cvijeta s cvijet ili oni skromni, uljudni, vrijedni ljubavi i paznje?

Pretpostavljam onaj drugi, htjedoh reći ono drugo :smajl007

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 7:12 pm 

Carmello Šešelj je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Ne bih znao... ja sam svakoj bio drugi... nikad prvi ni osmi, svaka mi je rekla da sam joj baš drugi fucker. Hm... baš čudno, je li se to još nekome od vas desilo tj dešava??

Uvek si drugi, makar ih je bilo 400. Neće da ispadne devica (niti može, jer bi za to morala da ima materijalni dokaz), ali neće da ispadne ni rava koja nije dala samo onom ko joj nije tražio.

Inače, po rezultatima ankete, izgleda da imamo 22 devca na forumu (svi oni koji bi radije device. Da su jednom pokušali da probuše devicu, ne bi im palo napamet da izjave da bi radije njih). A i nakon što uspeš sa probijanjem tunela, seks bude, blago rečeno, katastrofa.

Što se tiče ovih što vole device , trebali bi dobro promisliti čak i ako ih vole i misle ih oženiti , jer psihologija o stresu posle razdevičenja je poznata oduvek u civilizaciji.

Na primer to su znali stari Rimljani koji su imali celi obred pre samo venčanja i konzumiranja braka gde su žene(majka,deveruše,..) uzele kip boga Tutumusa(ili kako se već zvao) sa kamenim ili drvenim penisom na kojeg se mlada nevesta nabila i razdevičila se.
Psiholozi su to objasnili kao vrlo dobru praksu jer mlade devojke ma koliko volele svoje izabranike one mogu doživeti stres kad je izabranik razdeviči da joj se on posle toga čitav život doslovno gadi ma koliko se trudila da tako ne bude i ma koliko ga volela.
Dakle Rimljani su to znali tj.Rimljanke su to dobro znale i koliko je bilo važno da u brak uđeš razdevičen jer od zdravog seksa zavisi i sam brak.

Inače taj običaj su preuzeli posle hrišćani tako što su ga hristinijazirali , i onda je nastalo tzv."pravo prve bračne noći" , gde je vladar ili pop razdevičavao mlade neveste umesto kamenog kurca boga Tutumusa.

Vrh

PostPostano: uto lis 29, 2019 7:15 pm 

Bill je vrhunski zajebant, bez dlake na jeziku.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: