|
|
Stranica: 1/13.
|
[ 324 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
novem
|
Naslov: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:00 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DIDAK
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:03 |
|
Pridružen/a: 22 vel 2012, 14:13 Postovi: 349
|
poturica gori od turčina..vidi se da je veći ekstremist i od lagumđije..ali ko ga jebe, živila 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
caruga
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:03 |
|
Pridružen/a: 22 tra 2011, 00:49 Postovi: 804
|
novem je napisao/la: A sad u HSP....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daxt
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:04 |
|
Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42 Postovi: 2188 Lokacija: Beograd
|
|
jel ovo patka ili je stvarno izasao?
_________________ Čevo ravno, gnjijezdo junačko, a krvavo ljudsko razbojište, mnoge li si vojske zapamtilo, mnoge li si majke ojadilo! Ljudske su te kosti zatrpale, ljudskom si se krvlju opjanilo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:04 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
daxt je napisao/la: jel ovo patka ili je stvarno izasao? Potvrđeno od FTV.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hinterland
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:06 |
|
Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54 Postovi: 2583 Lokacija: Rijeka
|
|
Gdje će sad?
_________________ Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:07 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
hoce li se ova placipicka ponovno teatralno vracat?
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daxt
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:07 |
|
Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42 Postovi: 2188 Lokacija: Beograd
|
|
vratice se...
_________________ Čevo ravno, gnjijezdo junačko, a krvavo ljudsko razbojište, mnoge li si vojske zapamtilo, mnoge li si majke ojadilo! Ljudske su te kosti zatrpale, ljudskom si se krvlju opjanilo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hinterland
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:09 |
|
Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54 Postovi: 2583 Lokacija: Rijeka
|
|
Ne kužim ja tu njegovu politiku. Ili je stvarno lud ili ima jako loše namjere.
_________________ Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:11 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
hinterland je napisao/la: Gdje će sad? Spekulacije kažu: SDU, osnovati vlastitu stranku. A možda i nigdje.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POL_GASOL
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:18 |
|
Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54 Postovi: 7533 Lokacija: Danska
|
hinterland je napisao/la: Gdje će sad? SDP 1990.
_________________ Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%
“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’
|
|
| Vrh |
|
 |
|
i_jopet
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:21 |
|
Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44 Postovi: 8795
|
|
Po meni su dvije opcije:
1. Možda ipak još jedan teatralni čin nakon čega se vraća 2. Druga opcija je da je glup, što je izglednije
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:23 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:43 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
E sta ti je zivot, da im narod povjerenje, a oni se raspadaju (  ). I sad ti idi na glasanje.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:51 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
|
Dao Bog da ode u SDU ili neku drugu bošnjačku stranku . Možda se napokon kandidira za bošnjačkog člana predsjedništva.
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
i_jopet
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 16:55 |
|
Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44 Postovi: 8795
|
|
.....izbrisano...
kasno sam vidio datum na videu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:03 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
nema taj video veze s današnjim ispisom iz stranke, ovo se tiče onog patetičnog povratka.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:06 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
|
Ovaj jedino valja za trojanskog konja, neko ce vjecito stajati iza njega. Najgora opcija bi bila da jene u neku hrvatsku stranku, ili da ga neka prihvati. Moze ovo biti i Lagumdzijin trik.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:13 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
Lagumdžija je Houdini, taj čarabira na veliko. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Nebula
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:14 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12 Postovi: 9986 Lokacija: since 1878
|
Baš me zanima postoji li njegova bjanko ostavka 
_________________ Sporazumom potpisanim 1878 (1995), Austro-Ugarskoj (USA) je dato pravo da upravlja Bosnom i Hercegovinom, uz zadržavanje nominalnog osmanskog (bosanskog) suvereniteta https://demografija.blogger.ba/
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Johnny Reb
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:18 |
|
Pridružen/a: 29 lip 2010, 20:16 Postovi: 97 Lokacija: Soli
|
Ej crveni, crveni... U zemlju ste propali... 
_________________ Još smo tu, još nas ima u inat svima...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:19 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35506
|
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:26 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
dudu je napisao/la: Lagumdžija je Houdini, taj čarabira na veliko.  Ti se smijes, pomisli da ovaj sad pocne pricati o trecen, velika greska u sdp-u bla blub, pa upadne u HDZ. A Zlajo ga dirigira. Evo ti trojanskog magarca u HDZ-u. 
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:29 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
na krivom si tragu, potpuno. ova previranja u SDP-u nam i ne idu u korist trenutno, ali ne da mi se naširoko objašnjavat.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Željko Komšić napustio SDP Postano: 23 srp 2012, 17:51 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Hoće li vratiti stranci novac što su na njega sprdili prije oba izbora. Sva ta predizborna borba je bila skupa.
Danas zahvaljujući njima ima veću plaću i jače benificije za veću mirovinu.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 40 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|