HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 04:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1005 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 23 stu 2020, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Agathonikos je napisao/la:
slika

Stanivukovićev otac

Izgleda da je njihovo bogatstvo nije od juče.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... o-15032707


Preljepa priča, preljep bernardinac, velelepni objekat i stamena advokatica Olga. Čovek ne može da ne bude rodoljub kad mu se baka zove Gospava.

Sveža, pozitivna i odlučna energija izbija iz ovog mladog momka. Duško Stanivuk - banjalučki Kenedi!

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 23 stu 2020, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Draško nek izbjegava Engleze. Da ne popije Novichok.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 23 stu 2020, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nbgd88 je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
slika

Stanivukovićev otac

Izgleda da je njihovo bogatstvo nije od juče.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... o-15032707


Preljepa priča, preljep bernardinac, velelepni objekat i stamena advokatica Olga. Čovek ne može da ne bude rodoljub kad mu se baka zove Gospava.

Sveža, pozitivna i odlučna energija izbija iz ovog mladog momka. Duško Stanivuk - banjalučki Kenedi!

Zato što Draško i njegov tim nose ogromnu ljubav a ljubav je najveća ili najača energija.Ljubav će pobjediti sve.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 23 stu 2020, 22:17 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Samo da se izvinim gospođici Olgi, nije advokatica no sekretarica. Pobrkao sam u trenutku tajnicu i odvjetnicu.

Stamena Olga.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
‘U Srebrenici nije bilo genocida, a presude Karadžiću i Mladiću ne priznajem. Čiča-miča, gotova priča‘

- Znate li definiciju genocida? Istrebljenje naroda s određenog teritorija. Je li bila namjera u tom smislu da svi budu protjerani? Srebrenica je dio BiH. Govorimo o namjeri da jedan narod bude istrebljen s tog teritorija, o namjeri da se djeca ubijaju. Takve namjere nije bilo. Rekao sam, bio je veliki zločin, meni je žao zbog svake žrtve. Ali što je problem? Problem je što je to pitanje politizirano. Što hoće da kada se kaže ta čuvena riječ, ja je neću ni ponoviti, onda da se kaže da je čitav narod takav. Mi Srbi nismo takav narod. Predstavljam jednog modernog političara koji voli sve druge ljude. Ne bježim od grešaka. Ako je netko u jednoj stranci loš, pa ne znači da je svaki član u toj stranci loš - kazao je.

Na pitanje priznaje li presude Haškog suda u slučaju Radovana Karadžića i Ratka Mladića, poručio je da ne priznaje "ništa od tog suda".

- Taj sud je nanio veliku političku štetu mom narodu i to je za mene čiča-miča, završena priča - kazao je Stanivuković za N1.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... a-15008153


Odličan mali, odličan.
Znao sam ja da Srbin sa Petićevca ne može biti izdajnik. Pa nema srpskijeg naselja u BL od Petrićevca.
Nego malo takijao Muslimane i strance zbog medijskog prostora.
Mali oprošteno ti je. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
"Čiča-miča, gotova priča"

:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
novovrijeme je napisao/la:

Odličan mali, odličan.
Znao sam ja da Srbin sa Petićevca ne može biti izdajnik. Pa nema srpskijeg naselja u BL od Petrićevca.
Nego malo takijao Muslimane i strance zbog medijskog prostora.
Mali oprošteno ti je. :zivili


Postoji i opcija da takija vas da ugrabi vlast na republičkom nivou.

Iako ne vjerujem u to, misiim da će, ako ikada zavlada, biti veći Dodik od Dodika.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 11:47 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Petricevac = Manjaca

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Citat:
‘U Srebrenici nije bilo genocida, a presude Karadžiću i Mladiću ne priznajem. Čiča-miča, gotova priča‘

- Znate li definiciju genocida? Istrebljenje naroda s određenog teritorija. Je li bila namjera u tom smislu da svi budu protjerani? Srebrenica je dio BiH. Govorimo o namjeri da jedan narod bude istrebljen s tog teritorija, o namjeri da se djeca ubijaju. Takve namjere nije bilo. Rekao sam, bio je veliki zločin, meni je žao zbog svake žrtve. Ali što je problem? Problem je što je to pitanje politizirano. Što hoće da kada se kaže ta čuvena riječ, ja je neću ni ponoviti, onda da se kaže da je čitav narod takav. Mi Srbi nismo takav narod. Predstavljam jednog modernog političara koji voli sve druge ljude. Ne bježim od grešaka. Ako je netko u jednoj stranci loš, pa ne znači da je svaki član u toj stranci loš - kazao je.

Na pitanje priznaje li presude Haškog suda u slučaju Radovana Karadžića i Ratka Mladića, poručio je da ne priznaje "ništa od tog suda".

- Taj sud je nanio veliku političku štetu mom narodu i to je za mene čiča-miča, završena priča - kazao je Stanivuković za N1.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... a-15008153


Odličan mali, odličan.
Znao sam ja da Srbin sa Petićevca ne može biti izdajnik. Pa nema srpskijeg naselja u BL od Petrićevca.
Nego malo takijao Muslimane i strance zbog medijskog prostora.
Mali oprošteno ti je. :zivili

Jel obećaješ čedo da ćeš onda glasati za opoziciju i malog poČetnika?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 13:45 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Regionalni politički hit, Duško Stanivuk, je gostovao sinoć na regionalnoj CNN1 televiziji u emisiji Pressing.

Jedva čekam da pogledam i saslušam ideje mlađanog Kenedija iz Banjaluke.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Odličan mali, odličan.
Znao sam ja da Srbin sa Petićevca ne može biti izdajnik. Pa nema srpskijeg naselja u BL od Petrićevca.
Nego malo takijao Muslimane i strance zbog medijskog prostora.
Mali oprošteno ti je. :zivili

Jel obećaješ čedo da ćeš onda glasati za opoziciju i malog poČetnika?


Ne znam pošteni moj Turko...
Da mi je neko 2006. rekao da ću danas veličati Dodika rekao bih mu da nije normalan.
Čudni su putevi gospodnji...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Drasko je u poslednja 24h gostovao u tv oko na RTS, pre sat vremena nekoj hrvatskoj tv, zatim na N1, pa na nekoj manje poznatoj tv. U poslednih nedelju dana prisutan je i u vladinim i u opozicionim medijima u Srbiji.
To je ozbiljna medijska afirmacija. Zanimljivo je da je prisutan u medijima na koje ima uticaj i Dodik, pa mi se sve vise cini da tu postoji neka zavernicka pozadina.
Dodik mu uostalom daje publicitet prozivajuci ga, iako to ne mora da radi. Nema logike, osim ako potajno ne zeli da Drasko ima publicitet koji ga cini interesantnim medijima.


_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
aleksije radicevic je napisao/la:
Drasko je u poslednja 24h gostovao u tv oko na RTS, pre sat vremena nekoj hrvatskoj tv, zatim na N1, pa na nekoj manje poznatoj tv. U poslednih nedelju dana prisutan je i u vladinim i u opozicionim medijima u Srbiji.
To je ozbiljna medijska afirmacija. Zanimljivo je da je prisutan u medijima na koje ima uticaj i Dodik, pa mi se sve vise cini da tu postoji neka zavernicka pozadina.
Dodik mu uostalom daje publicitet prozivajuci ga, iako to ne mora da radi. Nema logike, osim ako potajno ne zeli da Drasko ima publicitet koji ga cini interesantnim medijima.



Zaverenička pozadina je da kao što je Vučić po nalogu Zapada odradio Kosovo, tako će sad da odradi i Republiku Srpsku, podrži rušenje državotvornog režima i dolazak zapadno-sarajevskih marioneta na vlast.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
karadzic je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Drasko je u poslednja 24h gostovao u tv oko na RTS, pre sat vremena nekoj hrvatskoj tv, zatim na N1, pa na nekoj manje poznatoj tv. U poslednih nedelju dana prisutan je i u vladinim i u opozicionim medijima u Srbiji.
To je ozbiljna medijska afirmacija. Zanimljivo je da je prisutan u medijima na koje ima uticaj i Dodik, pa mi se sve vise cini da tu postoji neka zavernicka pozadina.
Dodik mu uostalom daje publicitet prozivajuci ga, iako to ne mora da radi. Nema logike, osim ako potajno ne zeli da Drasko ima publicitet koji ga cini interesantnim medijima.



Zaverenička pozadina je da kao što je Vučić po nalogu Zapada odradio Kosovo, tako će sad da odradi i Republiku Srpsku, podrži rušenje državotvornog režima i dolazak zapadno-sarajevskih marioneta na vlast.


Vidi, ja se slazem oko Vucica da ima zle namere i da je mnogo njih vec realizovao. Pitanje je gde je u svemu tome Dodik? Tj. zasto nastupa kao Vucicev prijatelj, zasto nastupa kod Marica, ako Vucic podrzava njegovog oponenta, Stanivukovica?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Ako se bude stalno slikao(a voli ) ako bude svakom loncu poklopac ,trpiće posao za koji ga je veći dio banjalučana izabrao .
A opet ,šta će bledunjava i ishabana opozicija bez jedinog parčeta nekakve karizme koju imaju ?
Biće zanimljivo pratiti kako ga eksplatišu.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Ako se bude stalno slikao(a voli ) ako bude svakom loncu poklopac ,trpiće posao za koji ga je veći dio banjalučana izabrao .
A opet ,šta će bledunjava i ishabana opozicija bez jedinog parčeta nekakve karizme koju imaju ?
Biće zanimljivo pratiti kako ga eksplatišu.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:44 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Naša Kvačica je napisao/la:
"Čiča-miča, gotova priča"

:zubati

Mali jeste retardiran ali je u duši dobar :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 19:51 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Svarog je napisao/la:
Ako se bude stalno slikao(a voli ) ako bude svakom loncu poklopac ,trpiće posao za koji ga je veći dio banjalučana izabrao .
A opet ,šta će bledunjava i ishabana opozicija bez jedinog parčeta nekakve karizme koju imaju ?
Biće zanimljivo pratiti kako ga eksplatišu.


Naprotiv,ako se ne bude bavio svojim poslom to će biti najbolji doprinos koji on može da da Banjaluci i na čemu bi mu Banjaluka trebalo da bude zahvalna.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 25 stu 2020, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jel bilo ovo kako mu Dodik je*e mater?


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 26 stu 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Srpsčanin je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Ako se bude stalno slikao(a voli ) ako bude svakom loncu poklopac ,trpiće posao za koji ga je veći dio banjalučana izabrao .
A opet ,šta će bledunjava i ishabana opozicija bez jedinog parčeta nekakve karizme koju imaju ?
Biće zanimljivo pratiti kako ga eksplatišu.


Naprotiv,ako se ne bude bavio svojim poslom to će biti najbolji doprinos koji on može da da Banjaluci i na čemu bi mu Banjaluka trebalo da bude zahvalna.


Zašto žuriš ?
Bez zemjerke , djeluješ mi ostrašćeno , a to ne valja.
Odgledao sam pažljivo ovih par intervjua koje je Stanivuković dao ovih dana i nisam primjetio ništa loše .
Neće NATO , okrenut Beogradu više nego Sarajevu , na utakmicama Srbija - Muslimani navija za Srbiju , rusofil , ne priznaje ''genocid'', sa izraženim nacionalnim osjećajem a poštuje i druge ( taman koliko treba) . Čini mi se i da je bistar.
A da sačekamo malo ,dobro bi nam došla svježa energija ?
Vjerujem da je to jasno i Dodiku , koji je i dalje najjači ovdje . Teško je sam.

Ako sve pobrojano ne bude pokušaj podvale , što bi djeca rekla kobojagi , postaće jasno i iz aviona vidljivo nešto što me raduje , da Srpska ima patriotsku i poziciju i opoziciju . Srbi i jedni i drugi. :yes
Za napredak i zdravu državu , moraš imati oboje.
Pa nek se ćeraju , ćeranija je zdrava.
Ne da im da se bahate , ulijene i previše debljaju...sprečava trombove.. :zubati

BiH Hrvati imaju svoje razloge za podršku Dodiku , ali i iz opozicije u Srpskoj čuju ( kroz Stanivukovičeva usta) da BiH
Hrvatima neće prestati podrška u suprostavljanju velikomuslimanima.
Razumljivo , sve dok ona nije na štetu Srpske .
Znači isto ko i Dodik.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 26 stu 2020, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Svarog je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:

Naprotiv,ako se ne bude bavio svojim poslom to će biti najbolji doprinos koji on može da da Banjaluci i na čemu bi mu Banjaluka trebalo da bude zahvalna.


Zašto žuriš ?
Bez zemjerke , djeluješ mi ostrašćeno , a to ne valja.
Odgledao sam pažljivo ovih par intervjua koje je Stanivuković dao ovih dana i nisam primjetio ništa loše .
Neće NATO , okrenut Beogradu više nego Sarajevu , na utakmicama Srbija - Muslimani navija za Srbiju , rusofil , ne priznaje ''genocid'', sa izraženim nacionalnim osjećajem a poštuje i druge ( taman koliko treba) . Čini mi se i da je bistar.
A da sačekamo malo ,dobro bi nam došla svježa energija ?
Vjerujem da je to jasno i Dodiku , koji je i dalje najjači ovdje . Teško je sam.

Ako sve pobrojano ne bude pokušaj podvale , što bi djeca rekla kobojagi , postaće jasno i iz aviona vidljivo nešto što me raduje , da Srpska ima patriotsku i poziciju i opoziciju . Srbi i jedni i drugi. :yes
Za napredak i zdravu državu , moraš imati oboje.
Pa nek se ćeraju , ćeranija je zdrava.
Ne da im da se bahate , ulijene i previše debljaju...sprečava trombove.. :zubati

BiH Hrvati imaju svoje razloge za podršku Dodiku , ali i iz opozicije u Srpskoj čuju ( kroz Stanivukovičeva usta) da BiH
Hrvatima neće prestati podrška u suprostavljanju velikomuslimanima.
Razumljivo , sve dok ona nije na štetu Srpske .
Znači isto ko i Dodik.

Odmah da kažem ako i postoji patriotska opozicija onda to SDS i PDP sigurno nisu.Ko prati dešavanja u politici zna je to tako a Draško Stanivuković je kandidat jedne od te dvije nepatriotske stranke bez obzira kakve on izjave davao.
Neko ko svoju izjavu za javnost dakle ne u privatnom ćaskanju .izjavu o Srebrenici gdje je ubijeno nekoliko hiljada zarobljenika završi rečenicom čiča miča i gotova priča nije normalan čovjek ni u strogo medicinskom smislu riječi.To može da kaže dijete,može da kaže neko ko je mnogo pijan ili drogrian i može da kaže poremećen čovjek.
Takav da bude gradočelnik našeg najvećeg grada izabran glasovima građana,To se zove sramota.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 27 stu 2020, 10:42 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
- Mlad je, trebaće mu ruka da ga vodi. Međunarodna zajednica, kooperacija, možda i mi - izjavio je Izetbegović za BHT1.


Kakva Crna ruka, šta priča ovaj ćoek. :neznam

Njega vode ideali, on vodi grad. On je gradonačelnik Banjaluke, on je Duško Stanivuk!

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 27 stu 2020, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Nbgd88 je napisao/la:
Citat:
- Mlad je, trebaće mu ruka da ga vodi. Međunarodna zajednica, kooperacija, možda i mi - izjavio je Izetbegović za BHT1.


Kakva Crna ruka, šta priča ovaj ćoek. :neznam

Njega vode ideali, on vodi grad. On je gradonačelnik Banjaluke, on je Duško Stanivuk!


Bakir ima ambicije da vodi Stanivukovića? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 27 stu 2020, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Izgleda je ljubomoran što vascijela javnost oduševljeno pozdravlja progresivne trendove Banjaluke, na čelu sa mlađanim Stanivukom, a on i dalje luta kolotečinom zaostalosti dvadesetpetogodišnjeg društvenog mulja vodeći za ruku Harimatahari Zahirhaligaliagiće.

Možda samo bunca zato što mu je gospođa Srbija Izetbegović stala na žulj posle katastrofalnih rezultata u Saraj'vu.

Ko će ga znati.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Draško Stanivuković
PostPostano: 27 stu 2020, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Bošnjaci će za dvije godine izabrati predsjednika RS-a. To će biti Draško Stanivuković. Bar 10k bošnjačkih glasova opozicija očekuje što će biti dovoljno za pobjedu. Protukandidat će biti Milorad Dodik.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1005 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 163 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO